Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

haaninaa
28. srp 2011

Ahojík, můžu se k Vám přidat? Já jsem teď byla u dr.. zabívající se obezitou, paní do.. byla příjemná, dala mi spoustu prospektů s KJ, vše vysvětlila, a kdykoliv se jí ma příjím nacokoliv zeptat. Od svého obv. dr.. mám napsané prášky na hubnutí a fakt pomáhají,ale jsou jen na předpis....

leopolda
28. srp 2011

@misicka455 našla jsem u nás v Bystrci tuhle akci,docela mě to láká.

http://www.fitkolila.cz/slimbelly/studie.html

evqa
30. srp 2011

Ahoj holky, tak se vám musím pochlubit. Od čtvrtka si počítám kj a do dneška mám 3kg dole. 🙂 Tak snad to takhle půjde dál. 🙂

misicka455
30. srp 2011

@evqa jé tak to jsi šikulka 🙂 jen tak dále

misicka455
30. srp 2011

@leopolda je tovypadá dobře tak běž do toho a dej vědět 😉

kive76
30. srp 2011

@evqa šikulka

kammka
31. srp 2011

ahojky,
tak já hubnu opravdu pomalu. žádná divoká dieta, cvičit taky nestíhám. prostě jsem přestala sladit, dávám si menší porce, méně pečiva (mnohem méně!!) víc zeleniny a když mně chytne hladík v noci, tak si dám max ovoce nebo bílý jogurt.. začala jsem před pár týdny na 83,7kg a dnes ráno 80,8kg... důležité na tom je to, že už jsem si na změnu ve stravování zvykla a nemám pocit hladu a pokud se dostaví, tak se mi to daří zvládat. už jsem si dlouho nekoupila v rámci běžného nákupu ani zmrzlinu, sušenku, sladké pití... čokoládu naštěstí moc nepotřebuju, včera jsem si dala 2kostičky čoko na vaření 52% kakaa.. opravdu hodně jsem omezila pivo. já už ho nekupuju vůbec a když otevřu lahváček, dáme si ho s mužem napůl 😀 k jídlu.
ze začátku jsem držela dietu podle talířkové metody, to fungovalo fofrem, ale měla jsem hlad.. taky jsem hubla moooc rychle. nemělo by se víc než 0,5-1kg týdně...

evqa
31. srp 2011

Ahoj holky, muůžete mi prosím poradit nejaký pečivo? Začala jsem kupovat tmavé,ale co jsem koukala na kj, tak jich mají pomalu víc než obyčejnej chleba. Díky 🙂

leopolda
31. srp 2011

@kammka můžu se zeptat,co je talířková metoda?Díky a gratuluji k hubnutí.

misicka455
31. srp 2011

@evqa á jsem jedla takové ty černé balené chleby

kammka
31. srp 2011

@evqa nejde ani tak o kj, ale o glykemický index, ten ukazuje, jak je pokrm sytivý, na jak dlouho tě zasytí... celozrné pečivo je mnohem mnohem lepší při redukci váhy, protože po něm nebudeš mít takový hlad. pozor ale na tmavé pečivo, leckdy je jen obarvené, celozrnou mouku neobsahuje. minimálně sytivé jsou třeba takové ty oblíbené rýžové chlebíčky...
@leopolda je to metoda, kdy si skládáš jídelníček z tzv. talířků, z nichž každý má hodnotu 400kj, přičemž podle výdeje energie máš ke snídani 2-3 talířky, k obědu 3-5, k večeři 2-4, ke svačinkám 1-2.. minimální objem kj při samostatné reukci váhy je 4400kj, míň je už nebezpečné kvůli katabolickým reakcím v organismu. ty talířky, co na nich je a kolik toho je, lze objednat u STOBu, já mám Skládačku pro zdravé hubnutí, tam jich je taky dost vyobrazených, ale jak jsem psala jela jsem podle toho cca týden, hlad jsem teda chvílema měla velkej, nebo spípš chutě, protože abych se do toho vešla, jedla jsem hlavně zeleninu, ale protože můj příjem před hubnutím byl dooost velký, tak jsem prostě jen omezila porce, zrušila jednoduché cukry atd.. hlavně dost kvalitních bílkovin, tj. masa mléčných výrobků s nižším množstvím tuku.Za ten týden jsem zhubla 2kg, což je moc, nemělo by se hubnout víc jak 0,5-1kg týdně..ale to už jsem tu zmiňovala.

v té skládačce je také vyznačeno, co má jaký glykemický index, kolik bys měla čeho sníst - tj. kolik bílkovin, tuků, sacharidů..takže podle té skládačky si můžeš ten jídelníček poskládat. za sebe doporučuju začít na potravinách objemných s nízkým glekymickým číslem..ale zároveň tam musí být bílkoviny.. takže třeba kuřecí prsa, libové maso, k tomu dvě brambůrky a celá salátovka 😀

držím palce 😀

evqa
31. srp 2011

@kammka a ten glykemický index najdu kde? právě jsem jedla i ty rýžové chlebíčky od Racia, tak už nebudu 😀 jinak díky za odpověď.

evqa
31. srp 2011

@misicka455 a nevíš náhodou značku? My tu máme Penny a tam toho teda moc na výběr nemají 😀 díky

kammka
1. zář 2011

@evqa no to klidně jez! ale brzy ti po nich vyhládne a při dietě jde hlavně o to nenmít pocit hladu, protože čím častěji jej musíš překonávat, tím víc se zpomalí metabolismus a pomaleji hubneš

kammka
1. zář 2011

@evqa nejdeš to na netu nebo v nějaké příručce o zdravém hubnutí od STOBu.

kive76
1. zář 2011

@evqa v penny mají takový ty čokoládové bio racio..ale to se zdravou stravou asi moc nejde dohromady 😀 😀

evqa
1. zář 2011

@kive76 až na tu čokoládu by to šlo. 😀 Zkouším teď křehčený plátky grahamový, tak uvidíme. Ale jinak díky. 😉

bably
1. zář 2011

@dreana Ahoj, jsem mezi šesti finalistkami o celkovou proměnu, splnila bych si touto proměnou velký sen, proto Vás prosím o Váš hlas, který mě může posunout k vítězství, navíczjistila jsem že hlasovat jde každý den až do neděle, jsem číslo 5 Zuzana, http://www.mezizenami.cz/clanek/kdo-vyhraje-vel...

osicka
2. zář 2011

@bably zahlasovane

adlajda
2. zář 2011

@bably Taky jsem přihodila hlas 🙂 Hodně štěstí ať to vyjde

kive76
2. zář 2011

@bably od mě též hlas 🙂

rendolf
4. zář 2011

@bably taky jsem dala hlas

miranda77
5. zář 2011

taky jsem poslala hlas ... už jsem tu dlouho nebyla a taky jsem se dlouuuuuho nevážila -"pohubnoucí"oblečení stále obléknu, tak se nestresuju 😎 ... ale dnes jsem pro jistotu začala cvičit 😀

martan
6. zář 2011

Omlouvam se ze sem lezu tak trochu s reklamou ale mame vyzkousenou jednu diteni novinku manzel je silnejsi a na udrzovani prisnych jidelnicku moc neni a tak zacal s KetoDiet kde za mesic zhubl 12 kg coz ho velmi motivovalo a hlavne je to bilkovinova dieta tudiz prevazne hubnete tuk a ne svalovou hmotu coz je dulezite pokud by vas to nekoho zaujalo pisnete do vzkazu rada odpovim na dotazy

leopolda
7. zář 2011

@martan tady je každá novinka vítaná,takže klidně napiš,z čeho se jídelníček skládal,co a jak jedl.

martan
7. zář 2011

jde o proteinový dietní přípravek pijete ho 5x denne a jite jen zeleninu. Muj manzel prave nema moc trpelivost chtel co nejvetsi vysledek za nejkratsi dobu a ted uz se snazi to jen udrzet.A ten mesic se da vydrzet v pohode zvlast kdyz potrebujete schodit hodne kil. Hlavni informace najdete na ketodiet.cz pokud mate dalsi dotazy klidne se na me obratte v pripade zajmu vam mohu domluvit i slevu 😉

misicka455
13. zář 2011

@martan tyjo já na ty stránky koukala a je to teda drsně drahý 😲 Brala bych slevu tak 75 % 😉

kive76
13. zář 2011

@misicka455 to já se zhrozit naštěstí nemohla, stránka mi nešla otevřít 🙂

leopolda
13. zář 2011

Tady to fakt,je jako kdyby všichni zhubly,jen já nějak ne.