Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
7. únor 2011

jojo přesně normální jogurt...no snad Vám to pude líp než mě 🙂

gabrielaa
7. únor 2011

ahojky všichni...tak od soboty šílený bolesti a dnes po celém dni ve špitále, kde s mě přehazovali z chirurgie na gyndu zjištění, že mám cystu na pravém vaječníku ☹ poslední rok jen samé komplikace, už mě to nebaví 😠 takže doufám, ž se to brzo zpraví, vstřebá se to a já budu zase plná energie na hubnutí 😀

tegina
7. únor 2011

Ahojky holky,
tak první den je za náma 🙂 , jsme se rozrostliy tj. fajn,akorát teď nevidím přezdívku, ale vítej 🙂
jinak já budu ráda za každý den, zítra se sice zvážím pro motivaci, ale pak asi až v neděli, protože jak už jsem psala a jednou jsem držela tři dny a zůstalo mi shozené necelé kilo, tak mě to naštvalo a "nažrala" jsem se, tak proto raději ta neděle 😀
jinak jogurt asi normální jak piše kive, asi bych neřešila jestli 120g n 150g, ono to bude heroicky výkon vydržet i při tom větším 😝 ...jinak jak jsem kdysi četla zkušenosti s touto dietou, holky tam místo tvarohu jí lučinu n cottage sýr, a prý to funguje i tak..stejně tj. asi individuální, protože někdo za celé období shodí 8 kg a jiný 3kg.

bocinka
7. únor 2011

tak si sypu popel na hlavu, dnešek jsem teda nezvládla, a to hodně, byli jsme na oběd u tchýně a protože nechci, aby to někdo věděl, tak jsem musela něco sníst, ještě když udělala Katův šleh jen kvůli mě, no maso a zelenina by snad nebyl takovej problém.... 😠 😠 😠 jenže pak jsme byli zase lyžovat a udělalo se mi fakt špatně, málem jsem omdlela, Mirek nadával, že se huntuju, tak jsem musela sníst klobásu i s chlebem.... 😠 😠 😠 😠 seděl nademnou jak dráb..... 😨 😅

bocinka
7. únor 2011

takže si dám zítra pátý den odznova..... 😒

leopolda
7. únor 2011

Tak já zatím po prvním dni dobrý.
Uvidíme zítra...Hubnutí zdar. 🙂

kive76
7. únor 2011

@gabrielaa ahojky, tak držím palečky at ti s tím něco provedou, a ať už nemáš žádný bolesti,a je ti o.k. 🙂

evena
7. únor 2011

ahoj holky 😉 😉 😉 teda já vás pořádně flákám 😒 😝 musím to napravit a chodit častěji, protože to dočítání mě fakt štve 😀 a pak si stejně houby pamatuju 😅
ta mléčná dieta je dost drsná teda ... už se to tu řešilo sdi vzpomínám a zavrhla sem jí, toho jídla je hrozně málo ... ovšem za poslední dny nějak oplívám optimismem, asi to pěkné "jarní" počasí nebo co 😀 pěkně se držím (ikdyž by to mohlo být lepší 😝) a rozhodla sem se že do toho jdu, sem si říkala když sem se nemohla po vánocích dokopat do té dukanovky tak to zkusím te´d s váma 🙂 jako neříkám že to dám, prostě to zkusím, budu dodržovat skladbu jídla, ale určitě si budu přidávat pokud budu mít hlad, dám si klidně o deci mlíka víc nebo větší jogurt atd.. třeba těch 100 g ovoce není skoro nic, to je tak 1/3 jablka 😕 😅 kdyžtak se dojím zeleninou 🙂
teď doma děláme dřevo (já štípu-na štípačce, ne sekerou, abyste si nemyslely 😀), večer už bývám docela vyfluslá takže na cvičení není chuť ani nezbývá síla 😝 😝 ale ymslím že jako pohyb je to dobrý 🙂

@bocinka ty si děláš jen dny s vodou 😕 tak to klobouk dolů !! to bych nezvládla .. 😝 to dobře riskuješ z manšíma šatama 😀 😀 ale máš velikánskou motivaci 😵 sou nádherný budeš v nich kočka 😵 😵 😵
tu slabost to se oni nedivím, ono toho jídla nesníš moc a tělu to asi chybí, možná je lepší při téhle dietce moc náročnou aktivitu nevyvíjet ať se někde nevyvrátíš

@dajda28 @markysek vítám vás 😉

@luti 13 kg dole 😲 😲 😲 holka ty máš ale pevnou vůli !! 😲 😵

@gabrielaa to je rmzutý takový problémy ☹ přeji ti ať seš brzo fit a můžeš se do hubnutí zase naplno ubout 😉

všem co shodili graluluju, už si nepamatuju bohužel kdo to byl, ale byly to pěkný cifry 😵

wjeruš gratulace obrovskáááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 hlavně ať je mimís zdravej, ať nejsou žádný komplikac a dotáhneš to zdárnně až do konce 😵 😵 😵

tegina
7. únor 2011

evena: jdeš do toho od zítřka, nebo jsi nás stihla dnes 🙂 , jinak á budu mít asi stejný přístup, a nebudu řešit gramy 😵
bocinka: důležité je se nerozežrat, jak se stává my, jeden den nevadí, me z toho kolikrát naběhne týden ☹
Takže zítra opět do boje 🙂 .

evena
7. únor 2011

@tegina jdu do toho od zítra ... můj jde zítra do obchodu tak mu říkám ať mi koupí dva litry mlíka (u nás se běžně mlíko nekupuje) takže na mě dost nechápavě koukal a prej to je zas nějaká dieta nebo co? 😝 jak kdybych pořád něco držela ... 😝 😀
holky kdo to všechno držíte?? 😕 a jak to jde? je to asi těžký co? 😝

misicka455
8. únor 2011

Tak já mám tedy první den za sebou a doufám, že ten nejhorší dneska jsem se těšila na raní jogurt jak malí děcko a to nemluvím o tom mase na obídek 😀 Holky gramy masa jsou v syrovém stavu , že ?

Jinak jsem se rozhodla prvních pár dnů při této dietě necvičit neb jak řikáte nemám energii a nerada bych sebou někde šlehla takže zatím si davám jen prochajdu s kočárem 😉

tegina
8. únor 2011

Ahojky,
misicka455: mám drobet obavy, že bude hůře 😀
evena: hodně úspěchu
jinak v deset hodin si dám místo tvarohu cottage 😉

evena
8. únor 2011

ahoj

snídani už mám za sebou, udělalo se mi uplně těžko, asi proto že nejsem zvyklá pít mlíko 😝
myslím že u mě nebude problém přes den být jen o mlíku, horší to bude večer u tv 😝
dnes sem měla v plánu dělat domácí pribináček, ale nechám to až na zítra a udělám sobě bez cukru, tak snad to bude k jídlu 🙂
@misicka455 já myslím že je to brané vařené 😉 teda aspoň já to tak budu brát 🙂

evena
8. únor 2011

můj se těď láduje škvarkama, tak ještěže mi je tak divně po té snídani a nemám na ně vůbec chuť 😝

wjerushka
8. únor 2011

Ahoj holky, moc děkuji za gratulace, snad všechno dobře dopadne a v září se nám narodí zdravý miminko.
Jinak vás musím taky pochválit, u doktora jsem dostala pochvalu, že jsem zhubla a že je to dobře a to je taky vaše zásluha. Doufám, že tu zůstanete a po těhu se k vám (už krásně štíhlým) zase přidám 😉
@evena Domácí pribiňáček, písla bys mi recept, třeba do IP? To bych ráda taky zkusila. Krýša má tyhle věci hrozně rád a manža taky

leopolda
8. únor 2011

@evena tak ses dala s námi do mléčné...?
Myslím,že to bude tvrdých 14dní,těch gramů není nic-moc.
Ale zatím to jde.
Prosím hod jsem ten recept na pribinák,díky a hodně zdaru.

misicka455
8. únor 2011

já chci taky recept na bribiňák .

Ješte půl hodinky a bude maso 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evena
8. únor 2011

takže chlap mě přemluvil, ať ten pribináček udělám, takže asi jen uzobnu jaký je a budu slintat 😝 už to mám v misce nachystané, ale malá spí, tak nemůžu šlehat ... holky ale není to mnou ověřené, dělám to prvně, ale prý je to moc dobré, tak uvidím jak moc se to pribináku bude podobat, mělo by to být určitě zdravější, bez konzervantů a s míň kaloriema ...
2 dcl mlíka
30 g cukru
vanilk. cukr
20 g másla
tvaroh (ten klasický, ne vaničku, a raději míň tučný)
1/2 lžíce vanilk. pudinku
vše kromě tvarohu smíchat dohromady, nejlépe ponorným mixérem a 7 mi. vařit, pak vychladit v ledničce, vmíchat tvaroh a hodně vyšlehat

těch receptů sem našla moc, každý to dělá trochu jinak .. pak napíšu jestli tento stál za to 😉

a jdu na svačinu 😀

@wjerushka juj pochvala od dokrora, to musí potěšit 😵 má taky za co chválit 😉 určitě se budeš hlídat a snažit se moc nepřibrat, po porodu se na to vrhneš zas 😉

evena
8. únor 2011

takže mám za sebou skoro litr mlíka 😝 😝 😝 kapánek mě to prohání ale co se dá dělat .. můj říkal že se nediví že se po tom hubne, že to ty ženský prej vyse*ou 😅 😅 pak téměř litr čaje (holou vodu pít nehodlám, protože jí nemusím), malý kousek kedlubny a lžičku pribináku ... uvidím co nastane teď večer, abych nevyžrala lednici, protože mám děsnej hlad a to sem zrovna "svačila" 😀 taky dnes víc kouřím, asi z hladu 😝 😝

jo pribinák doporučuji, příště zkusím udělat čokoládovej 🙂

kacab
8. únor 2011

Zdravím hubničky, jsem zase na příjmu, živá ale ne moc zdravá... Na sále jem byla ve čtvrtek a v pátek na mě sedla chřipka jakou jsem ještě nezažila.... v sobotu mě pustili domů, s teplotama a krabičkou paralenu... Doma dvě nemocný děti a manžel, co mu hořela seminárka do školy a musel na ní makat, protože to byl skupinový projekt a potopil by tim dalších několik spolužáků... já svalovou únavu, horečky a zimnice.... prostě katasrofa... včera už bez teplot, ale leje ze mě studenej pot a pokouší se o mě nějaké arytmie... tak jem dnes vyrazila k dr... doufala jsem, že mi aspoň udělá EKG , všude se mluví o tom, že se chřipka může vrazit i k srdíčku, tak jsem chtěla mít klid.... a jen mě poslechl, nic nenašel, ale stejně mi dal ATB.... 😒 .... no tak asi tak... váha sice klesla o dva a půl kg dolů, ale raději bych byla fit.... no jo... snad bude brzy lépe... aspoň, že noha je docela dobrá.... hubnutí zdar

tegina
8. únor 2011

Ahojky holky,
další den za sebou 🙂 . U mě to taky funguje tak, že bych měla jít v devět spát, protože jsem schopna porušit už v podstatě, když má člověk den za sebou...
Holky, jsem zjistila příjemnou zprávu, ona ta dieta trvá jen 13 dní, ne 14 😀 , nebo se mýlím, taky jsem měla prvně zafixovaných 14. Takže jsme blíže k cíli...

misicka455
8. únor 2011

Tak já druhej dne taky za sebou a valím spát nebo sežeru i nohy od stolu 😀 Největší mňamka dnešního dne vařené hovězí masíčko a vývarek 😵
@kacab vítej doma a snad se brzo dáte dohormady budete zdraví. No spíš než ekg by bylo lepší udělat sono srddce 😉 Ale chřipka která ti může posrat srdíčko je většinou nelečená , takže jestly máš atb. tak máš ochranu 😉

Tak zítra další den už se docela těším na tu zeleninku 😉

kacab
9. únor 2011

@misicka455 díky, no - dostala jsem ATB až 5. den chřipky..... ale snad už bude lépe....
.....jdu se Vás pokusit dočíst... Všem gratuluji ke schozeným kg 🙂

lena27
9. únor 2011

ahoj holky, nějak nemám čas psát, ale snažím se alespoň číst.
to jste dobrý s tou mléčnou dietou. já bych do toho šla taky, ale neumím si představit jak bych tady vařila bez ochutnávání 😝 ale držím vám všem palce ať hodně zhubnete a kila se nevrací.
já jsem dnes ráno skoro nedoběhla na záchod, asi nějaká střevní chřipka a hned mám kilo dole 😀 a dnes budu asi na suchých rohlíkách, jestli je v sobě udržím. to bude další kilo dole 😀
a pribiňák zkusím hned jak mi bude dobře, už mám na něj chuť. ty kupovalý lipánky se hrozně zhoršili 😢

evena
9. únor 2011

ahoj 🙂
tqkže včera večer sem se málo musela najíst, chodím spát až po půlnoci a málem sem hlady lezla po zdi 😝 😝 😝
dnešek se určitě lepší, toho masa nebylo až tak málo a dala sem si dost vývaru takže mě to zasytilo, před hodinou sem měla svačit, ale byli sme venku takže na to půjdu až teď a těším se na večer na vajíčka 🙂

holky dodržely ste poctivě ten první den jen o mlíku? 😕 já bych hlady fakt asi umřela 😝

@kacab tak už to máš za sebou 😉 teď se ještě vykurýrovat 😉 ať seš brzo fit a můžeš se pustit do hubnutí ... @lena27 na těch nemocech je pozitivní aspoň to že člověk shodí 🙂

bocinka
9. únor 2011

@evena já dodržela poctivě.....

jenže teď mám problémy, je mi šíleně zle, asi mám problém s hladinou cukru - přitom cukrovku nemám, dneska jsem jela s malou na návštěvu k ségře, a dvakrát jsem musela zastavit, jak mi bylo zase na omdlení.... 😖 😖 😖 takže já končím, bohužel, nezabiju sebe, ani své dítě..... jakmile si dám třeba rohlík, nebo musli tyčinku, tak mi je okamžitě dobře..... možná je to tím, že tento týden mám fakt náročný, zumba, lyžování, squash, chjo, asi se budu raději hýbat a normálně jíst.....

takže bohužel se vracím k dělení a cvičení....

evena
9. únor 2011

@bocinka tak to máš určitě s nedostatku jídla, bohužel nevýhoda téhle diety, toho jídla je fakt málo 😝 četla sem nějakou diskusi o téhle dietě, všeobecně si jí ženské dost chválí, shodí většinou 5-8 kg (byly tak i extrémy třeba 12 kg, ale asi záleží i na výchozí váze), ale cítí se slabě, jsou malátné, některé musí omezit nebo vynechat sport ... a málokomu se pak kila vrátiy, stejně si myslím že když se to někomu vrátí, tak to proto, že se prostě rozežere 😝 jo taky prý ty 1. shozená kila jsou vyprazdňovací, to sem si třeba vůbec neuvědomila 😝 taky drtivá většina ženských nedodržovala tu dietu na 100% a jídlo si přidávaly a shodily i tak 🙂 důležitá je prý ta stejná skladba jídla, dokonce prej originál dieta je že se nejí jogurty, ale tučnější pribináčky a termixy třeba 😕
uvidím jak to půjde u mě, slabá se zatím necítím, jen bojuju s pocitem hladu, dnes sem ho úspěšně překonala, pořád si říkám že mi jen škručí v břiše a že to vydržím, že přece na jídlu nejsem závislá a že teda nemám důvod jít vyplenit lednici 😝 a když mám pocit že mám hodně velkej hlad, jdu si zapálit 😀

meleri
10. únor 2011

ahoj holky, nevím jestli si pamatujete, taky jsem tu s vámi hubla, tak nakukuju jak se vám daří, no brzo se tu zas k vám přidám. 🙂
@bocinka
jeje jestli ti je tak špatně, radši se najez! a nekojíš ještě? já se snažila hubnout při kojení a mívala jsem takové stavy, že jsem myslela že umřu pokud se nenajím asi to chce ubírat hodně pomalu ty dávky stravy, mi se to podařilo po odstavení, dostat se zas do normálu. držím palce!

kive76
10. únor 2011

@bocinka no tak vidíš...no mě taky bylo tak nějak podivně ..ten první den picí jsem zvládla...pak dejme tomu ten druhej taky..a třetí už jsem měla problém...