Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

valentovasasa
18. únor 2011

@miranda77 ahoj, no hubnula jsem s Natur hause, už nehubnu, už hubnu sama. výborně mi tam poradili co mám jíst, co ne a proč. Plus na ty jejich výrobky nedám dopustit, ale přestala jsem s nima ne pro nespokojenost, ale kvůli penězům - 800 za týden je fakt hodně. Na to nemám. Takže jsem to chvíli vydržela a pak s tím sekla, ale ještě cvhíli jsem držela ten jejich jídelníček (úpravu stravy), ale po dvou měsícíh jsem toho měla plný zuby a sekla s tím, vracela jsem tam postupně a opatrně vracet všechny druhy stravy (nesmíš naráz).
Jinak ted natur hause super, ale drahý... 🙂

misicka455
18. únor 2011

Ahojky holky, tak já to blbě napsala já do finiše tedy ještě vůbec nejdu mám před sebou ještě 10 kg dolů 😒

gabrielaa
18. únor 2011

ahojky 😀 pořád jsem uvažovala o té mléčné, ale teď jsem si to už asi rozmyslela. Bavila jsem se o tom s kamoškou, která se mi svěřila, že to ona i její mamka držely. Ona měla cca 90kg a mamka okolo 80kg. Vydržela celých 14 dní s tím, že asi v půlce zkolabovala, protože chodila tehdy do práce a sníženej příjem energie se na ní podepsal, ale stejně nepřestala a držela tu dietu dál. Když skončila, tak sice měla 5,5 kg dole, ale 3kg se jí vrátily do měsíce zpět, i když nejedla žádný tučný jídla. Jinak její mamka dala dolů jen 2kg, i když to dodržovala uplně přesně a ta teda zpět nenabrala.
Tak jsem ještě zvědavá, jak na tom budete vy po nějakých pár dnech, co zase najdete nanormální jídla. Samozřejmě vám přeju, aby se ty kg nevracely, když už jste to tak statečně vydržely (za což vás vážně obdivju!!!) 😉
A jinak si teda myslím, že při téhle dietce dají víc kg dolů ti, kteří mají víc jak 90kg, co jsem tak postřehla na různých diskuzích 🙂
To byl jen takový můj postřeh, všem přeji mnoho dalších úspěchů v hubnutí a hlavně pvnou vůli, páč ta je asi nejvíc potřeba 😀

evena
18. únor 2011

ahoj,

takže ani dnes mi není dobře, sem hrozně slabá a dělají se mi mžitky před očima, takže zvažuji, že bu´d si budu přidávat porce jídla, nebo dietu ukončím ... a kvůli těmto problémům už jí asi opakovat nebude, dám si pauzu a pak zkusím něco jiného ... z toho že naberu něco zpět mám docela obavu, zatím sem neshodila moc a vzhledem k tomu, že prý první kila jsou tzv vyprazdňovací, tak to asi dost hrozí, no uvidím ... 🙂 ale sna mi zůstanou aspoň ty centimetry, tpo je pro mě důležitější jak váha 🙂

kive76
18. únor 2011

@misicka455 ty jsi dobrá , že jsi tu mléčnou zvládla...4 kg jsou super...já ted jsem se nějak nevážila, a nedodala do taublky kilča...měla jsem to a to mám tak kilčo, 2 nahoře...takže se pak zvážím a změřím až tuhle neděli...

leopolda
18. únor 2011

Holky tady jsou různé diety,můžeme si nějakou vybrat.
http://sjidelnicek.cz/redukcni-dieta/

@evena já si myslím,že ta mléčná dieta,mtaky není kdo ví co,mám dole 3,5-4kg,ale tomu,že neswkočí zpět nevěřím.
Takže budu možná držet Atkinsona+více zeleniny,nebo menší porce po 3hod,tak trochu,jak ted,ale ne tak drastické a zkusit vyřadit sacharidy.
Tady je fajn,že je napsaný jídelníček,to by chtělo si taky něco napsat,aby člověk měl pevný řád.

evena
18. únor 2011

takže jsem doetu nakonec 11. den ukončila 🙂 ze 76 kg mi to skočilo na 73,5 .. -1 cm paže, -2 cm pod prsama, -1,5 cm stehno, -3 cm boky, něco málo v pase to nevím už kolik ... čekala sem trochu víc, ale sem ráda aspoň za to málo a když to tak nějak shrnu, tak sem ráda že sem se do toho pustila a za to trápení to stálo 🙂 normálně bych to bez diety neshodila, teď jen aby mi to nenaskočilo zpět 😀 stále se necítím moc ok, sem dost malátná a bolí mě hlava 😝
držím palce zbývajícím, už se vám to blíží do konce 😵

meleri
19. únor 2011

@evena gratuluju k zhubnutí to je supr! já už tady za chvilku taky přibudu! 😅 zatím mám nahoře patnáct kg 😖

evena
19. únor 2011

pěkný víkend 😉
dnes sme byli pozvaní na oběd, má oblíbená svíčková s knedlíkama a vývar, no vůbec mi to nejelo, jako by se to tělo nějak "přeplo" či co, snědla sem šufánek vývaru, jeden knedlík a pidi maso, omáčku pár lžiček spíš abych neurazila, a stačilo mi to, vůbec nemám tendenci se přežírat jak to u mě bylo dřív zvykem při takových jídlech 😝 myslela sem že mi mléko poleze po takové době krkem a ono mě chybí a vůbec všechny ty mléčný výrobky 😀

@meleri ahoj, 15 to není moc, těch aspoň 12 neli víc necháš v porodnici ... tobě už se to blíží do konce 😕 strašně to letí co, za chvíli už budeš hubnout s náma 🙂 koukala sem na tvoje fotky, máš pěknou postavu být tebou tak sem maximálně spokojená 😉

luti
19. únor 2011

Ahojky zenky a hubnicky, vsechny zdravim pri Sobote 😉 😉 😉 , vsem shozenym kg gratuluji, jste jednicky 😉 😉 😉
Ja posilam @luuca.b mou vahu jiz dnes, neb za chvili jedu na tydenni kurz ☹ ☹ ... ted se vahove ubytky zpomaluji 😉 😉 , nu coz neni se co divit, snazime se dojidat vsechny povanocni cokolady...hruza 😠 😠 😠
Naprosty souhlas s vami, ktere se nemohou ovladat, kdyz male krmite, nebo po nich neco zbude....ja se nemohu dockat, az odrostou a budou dojidat uplne vse 😀 😀 😀

@misicka455 obrovska gratulace ke 4kg, musim rici, ze mas teda pevnou vuli, jen doufat, ze se temi dietami nejak nerozhodi metabolismus 😔
@evena take obr gratulace, jsi jednicka a obr srandistka... pozitivni, taaak to ma byt, docela jsem se nasmala po precteni tvych zprav... jen tak dal a hubnuti zdar 😉, s tim pocitem slabosti, omldlivani to bude asi uzce souviset s hladinou cukru v krvi, nejak jsem se nepidila po te vasi mlecne diete, ale co jsem postrehla s vasich zprav, tak tam asi moc jidla nebylo ☹ ☹ Holky, ja vas vazne obdivuji, na takovou dietu mate silnou vuli..... tak proc jen malo nezmenit stravovaci navyky, zivotni styl....sice asi nezhubneme tolik, co po narazovych dietach, ale asi nebude nase telo tak trpet a neprijde jojo efekt....nevim, jen me postrehy a uvahy......moc jim nevenujte pozornost 😀 😀 😀
@meleri hooodne stesticka a tehotenstvi, porodem a vsim tim po nem....hlavne zdravi tobe i rodine🙂))
@leopolda dekujeme za info, nektere clanky hooodne zajimave 😉
@kive76 drzime palce, at se hubnuti dari 🙂 🙂
@gabrielaa doufam, ze je uz lepe po operaci, hodne stesti, at se muzes opet brzy vratit, ke zdravemu zivotnimu stylu 😉 😉
@valentovasasa skoda, ze vsechny zdrave kurzy, cviceni a potraviny jsou vzdy tak drahe, hoooodne stesti at jde vsejak ma a hubnuti zdar
@luuca.b dekujeme opet za krasnou a prehlednou tabulku 😉

luti
19. únor 2011

@tegina takeblahoprejme ke zvladnuti a zvladani diety, hooodne stesti 🙂
@bocinka obr gratulace k BMI, s nami je to holka tezke, myslim tim s vyskou, ale zase mame myslim vyhodu v tom, ze to neni moc videt kdyz pribereme a na druhou stranu, kdyz hubneme, tak to jde videt hned. Ja koukala vcera na me fotky po porodu a ten rozdil ze 119kg je viditelny 🙂 🙂
@zuzi82 vitame te zpet, hodne stesti na hubnuti 🙂 🙂
@korchy take moooc blahopreji, musis mit obr radost, jen tak dale 🙂
@wjerushka doufam, ze ty zacnes brzy pribirat, hodne stesti a hlavne at uz nemas takove nevolnosti...chudaku, musi to byt des 😔 😔 Ja nastesti, zadne takove problemy nemela 😉

Holky, vsem krasnou Nedeli a tyden pred nami, jaro se blizi, jupiiiiii, hubnuti zdar 🙂 🙂

pavlinasp
19. únor 2011

Ahoj holky, taky už půl roku hubnu, kamarádka co vystudovala tělovýchovu a rozumí i stravě, mi udělala huboucí jídelníček, u kterého, když chodím dvakrát týdně cvičit, hubnu dvě kilča měsíčně. Což asi není oslnivé, ale za šest měsíců to hodilo na váze minus 13 kg. Jídelníček se skládá ze sedmi jídel denně, hodně zeleniny, libové maso, k snídani colozrnné cereálie Fitness, bílé jogurty a na hřešení müsli tyčinky (do dvou denně). Taky mi nakázala chodit do schodů pěšky (samo, že ne s kočárem a nákupama 🙂). A já jsem spokojená, pomalu to vypadá, že budu mít brzy míň než před porodem. tak držím palce se změnou životního stylu a hlavně se nenechte přesvědčit na nějakou hloupou drastickou hladovku nebo drahý prášky. Kila se vrátí a peníze v nenávratnu...

misicka455
19. únor 2011

Holky jasan, že vím že se jendorázovíma dieama nic nevyřeší,a le zase si myslím že je to takovej start aby byly vidět výsledky a člověka to motivovalo jít dál.

Já dneska skončila mléčnou no spíš jsme jí skončila včera jelikož jsme byly na plesy ajá trochu pila a v žaludku žádné jídlo tak mě to trošku neudělalao dobře a dneska jsme jen na vývarech a jednom krajici suchého chleba.

Jinak u mě tedy na váze 4 kila dole a citím se tey když pominu kocoivinu docela dobře

😉

chdi pokračovat v jídlech po 3 hodkach a menších porcí a jíst vše zda budu přibírat nebo ne taky jsem zařadila pohy tak jsme zvědavá, mrzí mě že nevím kolik na cm , ale nějaká pryč jsou určo 😉

evena
19. únor 2011

ještě nedávno sem tu psala jak své tělo fakt nenávidím, byla sem na sebe naštvaná jak vypadám, jakou mám slabou vůli a nebyla schopná udělat nic proto aby se to změnilo ... v posledních dnech mám ze sebe fakt dobrý pocit, jako bych konečně něco dokázala 🙂
@luti ty dvoje romány sou dobrý 😀
jasně, když máme sílu jít do nějaké drasťárny, máme sílu i na to změnit svoje stravovací návyky, to je možná i podle mě jednodušší, ale mám na to stejný názor jak mišička, mě to děsně motivuje, vím, že něco takovýho sem zvládla a sem na sebe pyšná, dost mě to nakoplo ... u mě je to možná i tím, že já se snadno nechám strhnout davem 😀 ... ta mléčká byl u mě vlastně "omyl", sem si pohrávala s myšlenkou, jestli na to mám se připojit a zvědavost zvítězila 😀

evena
19. únor 2011

@misicka455 gratuluju ke shozeným kilčům 😉 co kamarádka, jak jí to jde?

meleri
20. únor 2011

@evena děkuju, ty vždycky dokážeš tak pěkně povzbudit! 😵 krásnou ani ne, vůbec celkově jdu nějak do šrotu, už jsem přišla o spoustu vlasů v tomhle těhotenství a to mi je určitě kojení ještě dorazi.. ☹ jo za chvíli se přidám! je to strašné, co se týče jídla tak to celkem jde, akorát mám nějak problém pozřít rajčata třeba nebo salát, je mi úplně blujno, ale ta chuť na sladké! to je hrůza, každý den spořádám tabulku čokoládynebo tak něco...přitom 1 2 trimestr pohoda ani jsem si na sladké skoro nevzpomněla...
já to tu asi nestihnu dočíst, ale vidím že držíš nějakou účinnou dietu která trochu vyčerpává? no uvidím zkusím potom ale jak budu kojit tak to asi půjde ještě blbě nějak intenzivně hubnout...

tegina
20. únor 2011

Ahojky holky,
tak máme po ní, i když já už jsem konec notně šidila, pokud vemu tu moji komplikovanou váhu, jak jsem to zde vysvětlovala, tak to jsou taky necelé 4kg...jinak by to nyla jen 2 😲
zuzi82: jsem pochopila, že zde budeš jen koukat, ale pokraovat se shazováním na stob?
luti:já taky ráda čtu tvé příspěvky, no jinak tě obdivuji za každotýdenní úbytek, to tu snad nikdo nemá, a pokud je to méně, tak se po tak dlouhé době není čemu divit, hlavně, že tam něco je 🙂
misicka455: tak to je teda drsárna, pokračovat po dietce jen vývyrem, gratuluji...
evena: s tím jak si striktně dietku dodržovala jsi na tom lépe než já s mou úpravou...teď je cíl nenabrat 😀
meler:i si napamatuji, asi jsem zde ještě nebyla
Jinak holky těhotenství je krásna věc, jsem si ho užila , ale už bych nechtěla 🙂. 2x až, až...
Jinak všechny zdravím.

misicka455
20. únor 2011

@evena s kamarádkou budu mluvit dnes tak jsme zvědavá drží to myslím od středy takže pátej den takže by už mla mít něco dole , zítra napíšu.

zuzi82
20. únor 2011

Ahojky,
fakt vás obdivuju, že jste tu mléčnou zvládly, to já bych rozhodně nedala. Hlavně vám držím pěsti, aby kilča neskočily zpět. 😉
@luti Nechápu jak si pamatuješ, co chceš komu napsat. 😅

@tegina Chodit sem budu, jen si na stobu zapisuju kJ a počítám a vážím a počítám a vážím, ale výsledky to zatím má. Co jsem se registrovala tak mám skoro 1,5 kg dole, tak myslím, že bych to za únor mohla dotáhnout na ty dvě kilča. Vlastně mě trochu nakopla moje mamka. K vánocům jsme jí se ségrou daly poukaz do obezitologické poradny. Nijak zvlášť to nepotřebuje (BMI má normál), ale chtěli jsme jí upravit jídelníček a zlepšit metabolismus. Ona třicet let jedla jen snídani a malý oběd a pak už ani sousto, aby si udržela váhu. K tomu chodí pětkrát týdně na aerobic nebo zumbu a s váhou hodně bojuje. Pokud se neudržela a večer si třeba dala trochu šunky, ráno měla hned o 20 dkg víc. Prostě metabolismus úplně v háji. Teď jí za pomoci paní doktorky pětkrát denně, hodně zeleniny, bílkovin a málo tůků, všechno váží a počítá a má už dole dvě kila za měsíc. Dr. jí dala nějaké tipy, co a jak, tak jsem se toho chytla a zapisuju a počítám na stobu. Rozhodně nehladovím a hubnu. Ráno si dám na snídani chlebík, pak na svačinu jogurtový nápoj, nebo třeba kakao, oběd a po obědě už minimum sacharidů a na večeři pravidelně zeleninový salát s masem, sýrem, nebo rybou či krevetami. Až po zapisování jsem zjistila, kolik jím tuků a to jsem si myslela, že to nepřeháním. Ale vejít se do limitu tuků je děs. Naopak bílkovin je pořád málo. Ale dá se to naučit a rozhodně nemám pocit, že bych o něco přicházela. Prostě si bůček nahradím lososem 😀

luti
20. únor 2011

😉 Ahojky holky, napojila jsem se pres telefen, omlouvam se, jestli napisi neco s chybami 😉 😉 😉
@zuzi82 jo, jo, pamet jsem mela vzdy dobrou, coz muj manzel nesnasi, pamatuji si to, co se stalo i pred dlouhou dobou, manza uplny opak..... ☹ ☹ ja mu pred 2 tydny dala do uschovy muj svatebni prstynek, neb mi jeste moc nepadne ☹ ☹ , vcera vecer mu rikam, kde ze je, ze rada vyzkousim jestli mi padne.....a on coze? ty jsi mi nic nedala 😠 😠 😠
Jinak, ja delam uplne stejny princip stravovani jako ty 😉 😉 😉 😉 , zacala jsem asi 2 tydny po zacatku naseho spolecneho hubnuti v Rijnu, nejdrive sly gramy pomalu dolu, ale po par tydnech se to rozjelo. Jak sama rikas, nehladovim a jim uplne vse, jen s mirou, samozrejme jako zeleniny a hubeneho masa muzes vice, ovoce nejvice jablka atd. Myslim si, ale je to jen muj vlastni nazor, pravidelne, v malych davkach, to je tajemstvi uspechu 😀 😀 😀 A holky to mi verte, ja jsme jedla vzdy hory jidla, i kdyz zdraveho, ale obr porce 😝 😝 😝 V soucastne dobe muzete na inetu najit vse, Kj nebo Kcal kalkulacky, ktere vam vse zpocitaji... a myslim, ze po par tydnech, budete mit predstavu co, jak a kolik je potreba. @medvedinka to to uz nekolikrat rikala a myslim, ze take byla po dohledem dietolozky a slavila velke uspechy 😉 😉 , cviceni je takle dulezite, ale kdo z nas ma cas a hlavne sil behat, skakat 2hodiny denne:((
@evena jak rikam, kazdy je jiny, kazdy potrebuje neco jineho, ale jestli hubnes a jsi spokojena, to je nejdulezitejsi 😉 😉
@misicka455 dej vedet,co kamaradka, drzime palce vsem, jaka byla vcera vecere v restauraci? 😉 😉
@tegina presne tak s tehotenstvim 😀 😀 , ja musim rici, kdyby zena mohla byt tehotna jen mesic, tak mame fotbalovy tym 😀 😀 , mela jsem bezproblemove tehotenstvi, deti jsou super, ale myslim si, zemy take u 2 zustaneme 😉 , i kdyz nikdy nerikej, nikdy 😉
Krasnou Nedeli vsem🙂)))

misicka455
20. únor 2011

@luti večeře nebyla neč jsem léčila kocovinu s pátku 😀 Přesouvá s ena přiští víkend. Včerejšek bzl o suchém chlebu , vodě a polévce 😀

Dneska už nnajižídm na normální jídelníček jen tedz po třech hoďkách .

miranda77
20. únor 2011

@valentovasasa jo, jo ... s tou cenou souhlas!!!! Ale já jsem se sekla hned první týden, že tam nechám max. 500,-Kč a paní je moc hodná ... nenutí mne a ještě mi doporučila, kde koupit levný ananas na ananasové nárazovky 🙂 ... Dík za doporuční!

korchy
20. únor 2011

Ahoj holky,narazila jsem na stránku www.sjicelnicek.cz
je tam spousta různých diet i nějaké recepty.

zuzi82
20. únor 2011

@luti já nejedla až tak velké porce,ale jen třikrát denně a podle Stobu hlavně dost tuků. Teď, když chci, aby mi vyšly správně poměry, tak vlastně olej nebo máslo téměř nepoužívám. Dřív jsem to neřešila a vůbec si neuvědomovala, co to dělá. Hodně tuku už je v základních potravinách, takže prostě nepřidávám. Na chuti jídla to v zásadě nepoznám a na váze ano. 😅 😵

misicka455
20. únor 2011

Já dneska byla na zumbě a jsme sklamáná byla nějaká nová slečna a nic moc no snad příště půjdu na nkoho jiného a bude to lepší 😉

Mě strašně láká hubnout podle těch krabiček, ale ty prachy 😲

luti
20. únor 2011

@zuzi82 presne tak,je sranda,jak se vsude pisem, ze treba olivovy olej je zdravy... ano je, ale opet v malem mnozstvi 😉 😉 😉 Vypada to, ze to ve STOBu maji promyslene 😉 😉 😉
@misicka455 ja vim jsou hrozne drahe, kdysi jsem ti rikala, ze ma sestra je kupovala. Proc si je nevyrobis sama, vzdy na den dopredu, opravdu to udela obrovsky rozdil, protoze vzdy jis to co mas pripravene, s stanovenou kalorickou hodnotou, jis 5 krat denne a opravdu nemas vubec hlad. Ja to take tak delala prvnich par tydnu, potom uz sama zjistis, jak velke porce a ceho (ja opravdu jedla vse) a budes mit vyhrano....krasne hubnes, jsi motivovana, jen by to chtelo zapojit trochu rozumu 😉 😉 , aby si nehladovela a telo se v sebeobrane zacinalo ukladat tuky pokazde, kdyz se normalne nebo jen trochu vice mimo dietu najis 😉 😉

bocinka
20. únor 2011

Ahojka hubnulky.....

@evena paráda, to už musíš vypadat hodně dobře, uka foto.... jako před a po, máš????

@tegina budem spolu přispívat.... 😀 😀 jakože ještě dlouho....

@gabrielaa to je asi fakt, já za těch pět dní mléčné zhubla dost, asi je to tím, že mám fakt hodně kil, škoda, že to nevydrželo....

@leopolda něco vyberte, já už zase můžu... 😀 😀

@misicka455 taky jsem chtěla, u nás to pro změnu zase není, že... 🙄

bocinka
20. únor 2011

@luuca.b promiň, že to píšu sem, nejde mi poslat Ti IP.... 😨 mám 95 kg..... 😕

misicka455
20. únor 2011

@luti jenze na to jsem líná ☹

luuca.b
20. únor 2011

@bocinka nava🙂 mám tě tam🙂 koukám mega tahouni
@misicka455
@luti a
@bocinka holky smekáám🙂 já se zapoměla zvážit zítra ráno zvážim a ještě počkám na ostatní a zas vložim🙂 jinak ted jsem nafouklá jak balon jak mám ATB a ještě sjem to dostala..od utery jsme nemohla cvičit dusila jsem se kašlem☹ ale v pátek jsem musela mě to tak mega chybělo..ted zas každy den po 2 h já se taaak těšim🙂