Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
16. kvě 2011

Ahojky,

gratuluji k ubytkům a nákupu nového menšího oblečení. My byly teď na pár dní pryč a i když pohyb byl jídla více a dobrého takže jsem si přivezla kilo nahoře takže stop a dneska první den mléčná 🙂

Někdo se tu ptal co pít u mléčné piji, vodu, čaj - zelený nebo červený super na spalování a kafčo si davám v době kdy piju mléko bez cukru .

Já teď chci dodržet tu mléčnou nakopnout se zasena hubutí a pak bych klidně šla i do té havličkové jen když jsme si toi pár dní zadávala do stobu tak mám dojem, že má tedy dost sacharidů tak ty jsme trochu krouhala .

Dneska valím na zumbu , zítra mám lymfu ves tředu zase zumbu a v pátek posilka takže HUBNUTí ZDAR

misicka455
16. kvě 2011

😉 😉 A je super jak tu někdo psal , že hubne i manžeol ten mj by taky potřeboval sice y mu stačilo tak 5 , ale mělo by jít něco dolů jelikož svého oblibeného nápoje což je pivo se nevzdá a už to na něm začiná bejt vidět ke všemu se mi zdá , že se rychle zadejchavá 😒 No uvidím jak dojdedu mléčnou začnu nakupovat a vařit podle havlíčka anenápadně ho budu se snažit naprogramovat na moje jídlo 😉

misicka455
16. kvě 2011

Holky nezkoušey jste někdy to Alli na pomoc při hubnutí kámoška to má , ale zatím je na tom týden. První den se tedy pořádně vyprázdnila 🙂))) Teď to mají v akci , ale než mi bude moct říct nějaké výsledky tak už to mít nebudou tak přemyšlím zda do toho jít nebo jsou to jen vyhozené prachy ☹

evena
16. kvě 2011

ahoj
@gabrielaa tak ať se ti u mléčné daří shodit to co chceš 😉 já pila čaj

@marcelkap to by se mi líbilo mít doma chlapa, který rád vaří 🙂
dík za typy na sýry, to mě vůbec nenapadlo ...
to chcete brzy miminko, já mám dítě hodné, ale nevim nevim jestli bych tak zvládla 😀 máš teda brovský rozdíl ve váhách před otěhotněním 😲 😉

cottage mi chutná, ale tak nějak všeho z mírou, mám období kdy ho zase třeba nemusím ... ty příchutě mi moc nejedou, ale tu novou vyzkouším ... nej je pro mě obyčejný 🙂

emco kaše mám vyzkoušené, super je jahodová, ale mě jedna kaše na zahnání chutí nestačí 😀 😝

evena
16. kvě 2011

@misicka455 já těmto preparátům nějak nevěřím, bála bych se že to sou vyhozené peníze 😝

gabrielaa
16. kvě 2011

@misicka455 to jsem se ptala já, díky za info 😉 já piju už jen caro, takže to si teď nedávám, ale jinak ten čaj musím, aspoň občas, aby se mi ta voda uplně nezhnusila 🙂
@evena děkuju 😎

lena27
16. kvě 2011

@misicka455 na to alli jsem taky koukala ,ale pro mě to není. je tam přímo napsáno, že je to pro lidi kteří mají BMI vyšší jak 28, tak na to pozor
http://www.drmax-lekarna.cz/alli-60mg-por-cps-d...

misicka455
16. kvě 2011

Já Bmi nad 28 mám sice kousek ,a le mám 😀 Ale kašlu na to 😉

zuzu_z
16. kvě 2011

@misicka455 já měla Alli a poctivě jsem držela jídelníček i jsem cvičila (plavání, aerobní pásmo na orbitreku), stejně se nekonalo nic. Podle mé obezitoložky je to tahač peněz. Nakonec jsem se na to vykašlala, protože jsem začla zobat HA a potřebovala jsem, aby byla účinná (což by při strachu z každodenního průjmu, který snižuje účinnost pilulky nešlo). Ale na každého to působí jinak 😉

niki2
16. kvě 2011

Ahoj,
mame za sebou zraci vikend 😝 Byli jsme na netere prvnim svatem prijimani na Slovensku, uz v patek nez jsme vyrazili, tak jsme si zasli do pizzerie a tam to byly zradelni orgie 😝 Bohuzel jsem nemela cas ani silu nakoupit podle Havlicka, navic to nemam jeste uplne v hlave srovnane, nakolik to dodrzovat, ale rano jsem mela malou misku mussli s mlekem, stavu z pomerance, pak tri male krajicky tmaveho chleba s maslem a pazitkou a kousek koziho syra a na pozdni obed planuju pangase s bramborem. K veceri uz snad jen neco malo. Takze pokud se povede, tak budu spokojena. Kluci tu maji jeste dort z vysluzky, ale zatim odolavam.
Tem potravinovym doplnkum moc neverim, myslim si, ze jediny efektivni zpusob jak zhubnout je mit mensi energeticky prijem nez vydej. Ale zase tak nejak rozumne, zadne jednostranne diety.

gabrielaa
16. kvě 2011

Jsem tak projížděla ten jídelníček od Havlíčka a docela mě teda udivuje, že tam má toho Pangase, při tom jak propagují kvalitní jídlo.. 🙂

Jinak k tomu Alli, já to nebrala, ale kamoška jo, asi dva měsíce a taky žádný výsledek, i když u ní si nejsem jistá, jestli se sama snažila nějak víc hubnout.

marcelkap
16. kvě 2011

@misicka455 Já beru Biokativní CLA Booster a jsem s tim spokojená. V kombinaci s Vibrostation a samozřejmě jídelníčkem, pitným režimem a pohybem, myslim, že mám úspěchy výborný.

niki2
16. kvě 2011

@gabrielaa co je spatneho na pangasovi? My ho meli poprve a vcelku mi chutnal.

korchy
16. kvě 2011

Ahoj holky,tak jedu první den podle jídelníčku Havlíčka,snídala jsemv 4:30 takže jsem pak mela i dost hlad,než jsme měli svašu v práci.Takže si to musím nějak rozvrhnout.Hned ráno jsem se vážila a i změřila přez břicho a stehno.No ty čísla jsou hrozný.Tak snad to trošku půjde dolu 😀

miranda77
16. kvě 2011

ahojda ... no ja se snazim akorat jist zdrave ... adnes rano vaha po snihadni 64,2Kg ... takze to jde jeste dolu, ale uz to neni tak rychle ...
jinak v sobotu take grilovacka ...mnam, mnam .... 😉 snazila jsem se alespon neprezrat

miranda77
16. kvě 2011

@korchy držím palce - pro mne je to odvazovani nerealne 😖

miranda77
16. kvě 2011

@gabrielaa taky by mne zajimalo, co mas proti pangasovi??? Mne ho v poradne doporucovali - netucna ryba ... 😨

korchy
16. kvě 2011

@miranda77 Děkuji,snad mi to vydrží 😀

evena
16. kvě 2011

@niki2 teda vy ste měli víkend 😀 tak třeba se připojíš s jídelníčkem za pár dní 😉 taky mám někdy u hubnutí stavy, že nejsem odhodlaná, jak píšeš, prostě se to musí sepnout v hlavě .. tak aby se ti to sepnutí brzy dostavilo 😉

@korchy korchy tak asi sme v tom jídelníčku jen my dvě 😕
snad nám to vydrží co nejdéle 😵

nebo je tu ještě někdo s námi??

holky já se picnu, dnes se mě můj zeptal, jestli mu zase nachystám krabičky na zítra, že se mu to líbilo jak to má připravený a že neměl vůbec hlad 😀 a já už měla pomalu výčitky, že sem ho do toho tak uvrtala ... tak je super že sme na to doma dva a půjde to snad lépe 🙂 dnešek byl co se týče jídla dobrý, ani nemám chutě na sladké nebo si uzobnout něčeho navíc ... jenom teda co mě dostalo tak ty příšerně malé porce rýže, sem málem odpadla když sem si navážila 40 g kolik že toho je 😅 kuřecí sme si udělali venku na grilu a dali si k tomu hodně zeleniny 🙂
teď jdu chystat večeři (přehodila sem si dnes dvě jídla, ale myslím že by to nemělo vadit) 🙂

marcelkap
16. kvě 2011

@evena Já jsem dneska taky začala Havlíčka 😉 Jedu v tom s váma. Ale dnešek ještě nebyl úplně podle jídelníčku, k obědu jsem měla zbytek ze včera (celozrnný špagety a tofu a zeleninou). Ale večer už bylo kuře 🙂 Jo a nějak mi nejdou přes kůži ty přílohy večer. Já jsem je teď ty 4 měsíce nejedla, takže u toho zůstanu. Prostě mám od dietoložky, že večer nesmim přílohy a pečivo, tak u toho zůstanu. Nějak mám psychickej blok a mám strach, že bych přibrala nebo nehubla.
Je fakt super mít doma podporu, to jde hned líp.

gabrielaa
16. kvě 2011

@niki2 @miranda77 já jsem celkově proti mraženým rybám, je to samá voda, i když se dají sehnat i balení, kde píšou že obsah vody je max 5%, ale ani tomu nevěřím 🙂 A teď k pangasovi, chová se v jedné z nejnečístější řece Vietnamu (Mekong), takže obsahuje např. stopy arzenu, hexachlorbenzenu, těžkých kovů apod. Má nízký obsah jódu.Když si k ní přičuchnete, není ani cítit rybinou, protože je napraná vodou-některý ty filety mají 30-50% vody. Co se týče těch kalorií, tak je fakt, že nemá absolutně žádný, takže je vlastně zbytečný to jíst podle mě 🙂
Já ryby miluji, a když už si teda nějakou chci dát, tak koupit čerstvou např. v makru nebo pstruha v pstruhárně.
Nikomu tento názor nevnucuji, ale já bych to do pusy už nedala 😀

luti
16. kvě 2011

Ahojky hubnicky a snazilky, panecku,to se to tady pekne hubne, parada🙂))
Budu reagovat jen na posledni stranku, neb vas uz nestacim ani docitavat, vy jste takove hubnouci drbnicky🙂))) Ja jsem vcera oslavila hubnouci kulatiny, od Rijna, kdy jsme zacinaly hubnout, tak ma 20kg dole, jsem moooc rada, jeste par kilecek a budu asi jen chodit nahlizet a povzbuzovat🙂)
@marcelkap - marcelko, moc se omlouvam, ale ja omylem na odpoved klikla tohle se mi nelibi, ☹((, omluva,to vis ze se mi to libi🙂)), to se vam s manzelem musi spolecne krasne hubnout, drzim vsem palce, vsak se ta vsechna namaha krasne vraci a mala bude mit krasnou maminku🙂
@evena take gratuluji a super, se se ten tvuj do toho krasne vrhnul, drzim palce, hubnuti zdar🙂
@korchy musi to byt slozite, kdyz pracujes na smeny, ja bych nejenom usla, ale asi bych omdlela hlady, cely biorytmus musi byt prehozeny,ale jsi jednicka, ze se snazis🙂
@miranda77 -ja take myslela ze na pangas je OK, je to ryba z Vietnamu, nizkotucna a me moooc chutna, jen skoda, ze ji tady nemaji v obchode☹
@misicka455 drzima palce s mlecnou a at se kilca zase rozjedou,smerem dolu samozrejme🙂
@gabrielaa take drzim palce,ja bych asi odpadla hned prvni den, ja totiz mleko nemusim ☹ , ale hodne pevne vule a odhodlani preji🙂)
@niki2 hodne stesti a pevnou vuli, i kdyz ten dort bych si asi dala🙂), zni to lakave,drzim palce...vydrzat🙂

miranda77
16. kvě 2011

@gabrielaa aha - takže ryba plná stopových a minerálních prvků 😀 😀 😀
u nas je tedy dost problem, koupit "zivou" rybu - maximálně tesco ...

luti
16. kvě 2011

@gabrielaa ty jedna ani-pangasovice🙂))), pangase muzes preci koupit i nemrazeneho, cerstveho🙂),a co se tyce tech skodlivych latek v nem, nikdy nevis jak je zelenina, ovoce prihnojovano a s ruznymi pesticidy, cij je kure, krava, ryba vykrmovana a prikrmovana ....muzes sice koupit Bio produkty,ale kazda zeme ma jine normy a smernice, co muze byt Bio v jedne zemi, neni Bio nebo organic v druhe...myslim si, zlata stredni cesta a hlavne kazda z nas uz udelal obr kus prace jen tim, ze jsme se rozhodly neco pro to sve zdravi udelat a zacaly hubnout.... 😉 😉 😉

miranda77
16. kvě 2011

@luti 😲 😲 😲 20kg??? BOMBA!!!! Blahopřeju!!!!

luti
16. kvě 2011

@miranda77 dekuji moc, ale mela jsem dobry zaklad🙂)))

niki2
16. kvě 2011

@luti to teda klobouk dolu 😉
@gabrielaa diky za vysvetleni, ale uz mam dalsiho v mrazaku, aspon ze s temi max 5% 🙂 Obcas kupuji cerstve ryby, ale zatim to byl jen losos, pstruh nebo a ted mi vypadlo jmeno...
Ten jidelnicek, co jsem tu psala, jsem dodrzela, k pangasu jsme meli teda jeste okurkovy salat. Dort dojedl manzel 😀 Vecer jsem byla cvicit a pak na nakupu a nakoupila jsem temer jen same zdrave veci, jen jsem neodolala u 40% slevy na salam chorizo, tak jsem koupila a hned si doma dala 😝 Ale 4 platky s tmavym chlebem, tak snad to jde.

gabrielaa
17. kvě 2011

@luti děkuji 🙂 dnes začínám 4. den a zatím pohoda.. já mlíko můžu, takže u mě žádný problém 😉 Heleď, kde si viděla čerstvýho pangase? Vzhledem k tomu, že se vozí vážně z Vietnamu a nějakej ten čas to zabere ta přeprava 🙂 jasně, dnes se nedá věřit pořádně ničemu, proto hovězí mám od rodič, to samo teď už mají i kuřata, slepice, ovce..zeleninu přes léto taky máme svoji, jasně že v zimě je to naprd a ať žije supermarketová, ale jsou i biobedýnky 🙂
a souhlasím, že kus práce jsme udělali už tím, že jsme začaly hubnout 😎 ale pangasa jíst stejně nebudu 😀 😀 btw.gratuluji k 20kg dole, seš machr, klobouk dolů!!
@miranda77 to je pak těžký, vždycky záleží na možnostech kde k čemu přijít 🙂
@niki2 já si takhle jednou to balení koupila, zvážila (pak odečetla obal), potom zvážila rozmrazenýho a vysušenýho a byl tam dost veliký úbytek, ale dost už o tom 🙂

niki2
17. kvě 2011

@gabrielaa oni maji nekdy v Kauflandu pangase na tom pultu s cerstvymi rybami, tak proto to mozna vypada, ze se da koupit cerstvy, ale zrovna u nej maji napsano, ze to jsou rozmrazene filety. No vazit ho asi nebudu, proste si na nem pochutnam, jako bych to necetla a uvidime, zda ho budu kupovat do budoucna 😎 Ono je to bohuzel s hodne vecma, ze nejsou uplne "kosher". My mame bio aspon kraliky, obcas slepici nebo kachnu, vajicka, brambory, nejakou zeleninu, ale mame to ze Slovenska, takze jednou za cas, jinak at zijou supermarkety 😀 Jo a ten kozi syr vcera byl taky bio, od Zofky 😀
Dnes jsem se vzbudila s migrenou, tak prvni jidlo bylo skoro v poledne 😝 Dnes jidelnicek dietni nebude, ale odlehceny ano, budu sice delat karbanatky, ale z hoveziho masa, bez trojobalu a k tomu bramborovy salat - jen brambory a zelenina (tchyne dela takovou nakladanou cuketu s kapii, mnam) a zahustene zakysanou smetanou, pripadne bilym jogurtem, pokusim se tam nedat ani lzicku majolky. 😖

evena
17. kvě 2011

ahoj
včerejšek s jídlem pohodička, hlady netrpím, akorát sem zhřešila deckou piva 😝 ale bez těch drobných úletů to u mě určitě nepůjde 😀 každopádně váha mě ráno moooooc potěšila, pokořila sem hranici sedmdesátky a mám 69,5 kg 🙂 🙂 🙂 šestku na začátku už sem několik let neviděla 😀
@luti 20 kg 😲 😨 gratuluju 😵
@marcelkap takže sme tři bojovníci s Havlíčkem 🙂
pangase mám dnes 😀 koupila sem chlazeného v Globusu ... už sem ho měla v minulosti na návštěvě a žádný zázrak, uvidíme až ho připravím já jestli to bude lepší ... já miluju hlavně kapra, ostatní ryby moc nemusím, jenže ten kapr se asi při této stravě nemůže, je moc tučný asi 😝 ale stějně si ho časem dám 🙂