Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
28. bře 2011

@luuca.b ahojky, já zas zapomněla...dneska po práci změřím...a dodám... a zítra ráno i váhu...

misicka455
28. bře 2011

@luuca.b o jo změřit dodám 😉

misicka455
28. bře 2011

U mě váha teda šla nahoru jak kvůli zdravotním problémům, tak těhotenství tak taky díku tomu že miluji sladký 😒

korchy
28. bře 2011

Umě ta váha rostla,když jsem se nemohla namáhat,špatný zdravotní stav.

marcelkap
28. bře 2011

Ahojky, tak mě se tenhle týden moc nepoved co se týče váhy. O víkendu jsme měli hlídání, takže jsme si pěkně užívali - pizza, večeře, míchaný koktejly. No ale čekala jsem to horší, že ta váha půjde víc nahoru. Ale teď musim zase zamakat.

Já jsem se narodila jako drobek, ale když jsem začala chodit do školy, tak jsem najednou byla větší než ostatní děti, babička mě pěkně vykrmovala. V pubertě to bylo celkem dobrý jen díky tomu, že jsem dost aktivně sportovala, ale stejně jsem byla oplácaná. No a po maturitě to šlo nahoru, ale nejvíc, když jsem začala chodit s mým manželem. To jsem o sebe jakoby přestala dbát, pořád večeře, dobrůtky u televize, v kině a tak. A najednou během dvou let 20kg nahoře. A teď jsem si řekla, že chci aby Linduška měla pěknou maminku a hlavně zdravou a aby mohla mít sourozence, tak jsem se poprvý v životě dala do hubnutí...a ono to jde 🙂

korchy
28. bře 2011

To já loni nabrala kvuli nemoci za 3 měsíce 8kg a to pak bylo hned znát. ☹

gabrielaa
29. bře 2011

Tak koukám, že zdravotní problémy převládají, je to fakt naprd, co všechno to dokáže s člověkem udělat.. 😒

korchy
29. bře 2011

Hoky jak jsemse krásne o víkendu potila,i včera,tak jsem zas premyslela a prostě musim zhubnout.Na začátku května mám narozeniny a chci pár kg dole.Vím že samo to nepujde.Ale včera jsem odolala nastraham co mi delala přitel a řekla néé a dost.Dnes ráno jsem si i trošku zacvičila a majela na jídelníček převážne z bílkovin,tak snad neco pujde dolů.
Přeji hezký den 🙂

evena
30. bře 2011

ahoj

holky nějak nám to tu vázne 😕 🙂
jak se vám daří shazovat? já mám v teple vždy menší chuť na jídlo, takže mě tyhle teploty co jsou vyhovují 😀 akorát by to chtělo zlepšit pitný režim, zas to nějak flákám 😝 😝

simooonka17
30. bře 2011

Ahojky holky... nevím zda Vás nenaštvu a taky neurazím ale i já mám ten samej problém jako vy..... no prostě hrůza šla bych do dietky s Vámi, dneska jsem začala ale nevím zda se mi to samotný podaří.... ajajajajajajajaj 🙂
Jinak já jsem vždycky byla dosti oplácaná ale jelikož jsem pred rokem schodila kvůli jednomu chlapovi bláznivě 40kg za půl roku bylo mi krásně v té době jsem měla 107kg a podařolo se mi zhubnout na 67 kg no vztah šel do pryč a já zůstala sama a dala se do kupy s nynějším tatínkem od mé dcery..... na to jsem otěhotněla a v těhotenství přibrala dvakrát tolik..... takže musím s tím něco konečně udělat, je to strašně znát, jakmile holka zhubne tak se celému tělu uleví tak jdeme na to 🙂

gabrielaa
30. bře 2011

@evena asi všechny kočky cvičí jak divý, aby byly výsledky ) Já budu teď mít 2týdny pauzu, byla jsem dnes na menším zákroku a musím se šetřit aspoň těch 14dní, štv mě to, ale nenadělám nic..

@simooonka17 proč by si nás měla naštvat? ) Kolik by sis tak představovala teď zhubnout? )

zuzi82
30. bře 2011

Ahojky,
venku je krásně, takže celý den makám na zahradě. Uvidíme, jaký to bude mít efekt na váhu, jestli teda alespoň nějaký 😀
Včera jsem hřešila, protože jsem pekla a to je u mě kámen úrazu. Jsem sice maniak, ale nestydím se za to. Ráda peču a ještě radši mám syrové těsto. Takže jsem se opět včera neudržela a ulizovala a ulizovala. Prostě fůůůůůůůůj! Ale dneska už se zase držím, tak snad bude zítra váha lepší. 😠

@gabrielaa Hlavně buď v klidu, dáš se do kupy a zase se do toho pustíš.

@simooonka17 Kolik teda teď vážíš a jaké máš cíle? 🙂

marcelkap
30. bře 2011

@simooonka17 Tyjo 40kg za půl roku to je docela drsný.

Mě teď strašně pomáhá jak je hezky, tak chodím aspoň na dvouhodinový procházky. Večer ještě orbitrek, tak snad to bude zas lepší. Včera jsme měli návštěvu a manžel jim dělal pečený žebra, tak jsem neodolala 🙂

evena
30. bře 2011

@simooonka17 vítám tě mezi náma 😉 a kolik teď vážíš? tyjo 40 kg za půl roku to je mazec 😲 😲 😀
kdyžtak napiš lucca.b váhu, má u sebe v albu tabulku, ale musíš jí požádat o přátelství abys jí do alba viděla 🙂

@gabrielaa jaký zákrok máš za sebou? teda jestli to není tajný ... ty máš taky často nějaké zdravotní problémy že? 😕 😒

@zuzi82 taky poctivě makám na zahradě 😀 hlavně že to člověka baví 😉

@marcelkap stále tě orbitrek neomrzel? já když něco cvičím dlouho, tak to vždy po nějaké době vzdám 😝 teď sem už necvičila aspoň týden neli víc a nějak se k tomu nemůžu dokopat, tak aspoň že mám nějaký pohyb po zahradě 😝

simooonka17
30. bře 2011

@gabrielaa tak 30kg ☹((((

simooonka17
30. bře 2011

je to strašný ale mám 116 kg.... mám časté problémy s ledvinama a teď jsem brala léky a po lékách jsem přibrala 5,5kg... tak má celková váha je taková ☹(((((((((((

marcelkap
30. bře 2011

@evena Jo, orbitrek mě pořád baví. Jak je to doma, tak přitom koukám na telku nebo koukám jak si manžel hraje s Linduškou a ono to hned rychlejc utíká. Já byla minulej tejden u našich a tam jsem nic nedělala, teda kromě jedný procházky s kočárkem ke kamarádce do 4km vzdálený vesnice, ale půlka cesty do brutálního kopce.
Já bych se nepřinutila chodit někam na organizovaný cvičení - prostě bejt přesně v ten den přesně v ten čas na tom místě.

@simooonka17 Já mám taky takovej cíl 30kg dolu. Ale jsem s prominutím strašný prase nenažraný a co vidim to snim, takže to mám sama se sebou těžký 🙂

@luuca.b Koukala jsem, že v tabulce nemám poslední váhu, ale psala jsem ti jí. Tak až budeš příště doplňovat, tak mi jí tam připiš, ju? 😉

gabrielaa
31. bře 2011

@evena tajné to není, tady vám všem se můžu svěřit, jinak před okolím jsem to tajila.. byla jsem na interupci, nějak se nám "zadařilo", jenže nemám zcela dohojenou jizvu na děloze po císaři (4 měsíce)..takže teď se musím 14dní šetřit, pak prý můžu zase sportovat, pokud bude kontrola ok..

@simooonka17 to je sice dost, j fakt, že člověk by si měl dávat velký cíle, ale v tomhle byc to udělala po menších krůčcích, třeba si říct, že dám dolu nejdřív 10kg, to na tobě bude určitě znát, budeš spokojená, že s to zvládla, okolí to určitě taky ocení a bude to pro teb motivace dál 😉 No a potom si dáš daší metu 🙂 Každopádně přeju hodně sil a vítej mezi náma 😎

misicka455
31. bře 2011

Ahojky holky, tak já tedy poslední dobou jsme rozežraná jako prase kdybych neměla pohyb tak je ze mě zase koule 😒 Doufám, že po víkendu najedu na své zdravé stravování a a do léta těch deset dolů ještě dám 😉

Dneska je zase na primě Jste to co jíte a bude to zajimavé tá ženská teda je kus.

misicka455
31. bře 2011

@gabrielaa takže egypt bylo plodnej 😒 A co jak to neseš po psychické stránce 😒

gabrielaa
31. bře 2011

@misicka455 přesně tak, Egypt byl plodný..jsem na sebe naštvaná, naivně jsem věřila na nějaký neplodný dny a podlehla jsem dovolenkové uvolněné atmosféře 😒 Snažím si to nepřipouštět a celkem to zvládám...

kive76
31. bře 2011

@misicka455 no dneska se podívám...ta slečna..nebo paní má 200 kg...

kive76
31. bře 2011

tak né spletla jsem se ...u pořadu píšou, že má 190 kg, ale v televizi nedávno na to ukazovali upoutávku, a říkali kolem 200 kg...to se docela těším na to , jak se jí a kolik podaří zhubnout, ...ale takhle jako ona bych teda nikdy nechtěla dopadnout ☹

korchy
31. bře 2011

Taky se dnes natu primu budeme koukat.To jen tak neschodí,spíš jí udělají nějaký spešl jídelníček a určitě pohyb,aby to šlo pomalinku dolů.Ale takhle daleko bych to nikdy nenechala dojít.

evena
31. bře 2011

ahoj

@simooonka17 taky sem na začátku hubnutí měla cíl 30 kg, tolik sem přesně přibrala od mojí původná váhy .. váhu na zač. hubnutí sem měla 82 kg, už mám třetinu za sebou a hodně pomohly tady holky, člověk na to hubnutí není sám 😉
už jednou si shodila tolik kg, pro mě je to dost neuvěřitelný a navíc za tak krátkou dobu, takže věřím, že ty to dáš znovu, musíš mít pevnou vůli, jen si tu váhu pak udržet co? 😒

@marcelkap taky bych se nedonutila jít cvičit někam hromadně 😝 já jezdila doma na rotopedu, ale velice rychle mě to přešlo, vůbec mě to nebavilo ani u tv 😝 😝

@gabrielaa snad se brzy dáš do kupy po všech stránkách 🙂

@misicka455 viděla sem ukázky a teda to je mazec kam až to člověk může nechat dojít daleko, tento díl si určitě nenechám ujít .. taková osoba se snad už nemůže ani pořádně hýbat, to sem zvědavá jaký pohyb jí "naordinují" 😕

misicka455
31. bře 2011

No myslím si , že přes deset kilo by dát dolů za ty dva měsíce mohla přece jenom s takové váhy se ze začátku hubne ryhle. Ale takhle bych to taky v životě daleko nemohla nechat zajít 😒

evena
31. bře 2011

to si myslím že shodí určitě víc, klidně i 20 kg když jí to půjde dobře dodržovat 😝 ale stejně je to mazec, s takovou váhou bych už snad nechodila ani mezi lidi, styděla bych se za sebě 😝 😀 moje kamarádka ta měla nejvíc okolo 140 kg, ale ta je hodně splachovací, na tom co si myslí okolí jí vůbec nezáleží a měla se ráda taková jaká je, to by asi uměl málokdo 😝

korchy
31. bře 2011

To mě docela dost vadí,když se někdo do mě naváží nebo má poznámky k mé vázy.Lidi dokážou byt dost hnusný,dokonce i vlastní rodina.Ale nikdo už nevídí ten důvod proč tomu tak je 😒

kive76
31. bře 2011

@korchy no já si myslím, že bude měsíčně sundavat tak těch 5-8 kg...ono pokud jí přidají nějakej ten pohyb, a začne jíst zdravějc, ono se říká se u hodně silnejch to jde rychle dolů..