Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
4. čer 2011

Ahojky hubnicky a snazilky,silene dlouho jsem nepsala, ale poctive vas ctu pres telefon🙂)) u nas masakr🙂), posledni tyden jsme se stehovali, do toho prace, dva mali svistaci🙂)a manzel, takze jsem rada, ze je to za nami😉))

@evena
@marcelkap holky, vy jste takove sikulky, pekne jste se do toho obuly, drzim palce, ta vam kilca jsou dolu, tak jako doposud😉)

Vitam nove prichozi, spolecne se hubne lepe🙂)

@gabrielaa,doufam, ze u vas jiz lepe, ono se vse zmeni, jak se narodi mimco, samozrejme, ze je to prave ten prcek, ktery je prave ten nejdulezitejsi, hlavne uz na sebe s manzelem, partnerem nemate tolik casu ☹ ☹ , chce to pevne nervy a vsichni ti tady drzi hubnouci palce, at se to co nejdrive v dobre obrati, myslime na tebe😉

@misicka455 uz jsi take zacala s Havlickem, drzim palce, at to jde jako po masle 😉

luti
4. čer 2011

@marcelkap a dodatecne vsechno nejlepsi k tvym narozeninam,marcelko,ty jsi takova mladice?🙂), uplne blednu zavisti🙂)),doufam, ze jste si to s manzelem a dcerkou pekne oslavili🙂

marcelkap
4. čer 2011

@anastazye Ahoj, ten jídelníček na 60 dní mám dopředu, jsou tam u toho i datumy, takže teď pojedu nějakej třetí týden myslim.

@evena Půl kila za tejden je taky dobrý. Já měla před víkendem dole 3kg za ty tři tejdny.
Ale právě teď tady fňukám jak je mi blbě. Jak jsem měla narozky, tak jsme v pátek byli v baru kde dělaj koktejly, tak jsem jich dala asi 8, do toho grilovanej hermelín, jednohubky, nachos. A dneska jsme lítali po obchodech, takže k obědu smažený kuřecí kousky s nudlema od číňanů a navečer jsme byli na slavnostech piva, tak jsem dala 4, k tomu jedna klobáska a langoš. A když jsme přišli domu, tak jsme si dali víno, olivy a sýr něco jako hermelín. Teď mám pocit, že puknu a na váhu radši nepolezu. V pátek jdeme na svatbu, tak jsem si dneska nakoupila oblečení, ale celej tejden asi budu jenom na zelenině, abych se do toho vůbec vešla. Holky, je mi ze sebe fakt blbě, ale takovýhle obžerství jsem měla poprvý po půl roce diety. 🤐

marcelkap
4. čer 2011

@luti Díky moc za přání 🙂 Právě si řikám, tyjo už 25, to bych s tim měla něco dělat...takže jsem se rozhodla, že přestávám brát prášky. A už za pár dní u mě v pasu uvidíte "Snažíme se o miminko" 😀

anastazye
5. čer 2011

Od Havlíčka? Asi se ptám blbě ale takhle to najdu ve vyhledávači? A funguje to?

korchy
5. čer 2011

Holky moc vam přeji a závidím to hubnutí.Já musela s Havlíčkem přestat,ta rekonstrukce bytu a dotoho ještě práce,mi dává hodně zabrat.Jím když je čas a to samozřejmě plný talíř,uplně zapomínam na pravidelnost a hlavne na ovoce a zeleninu 😢 😢 😢
Vůbec se necítím dobře,ani na váhu nelezu,to vidím že jsem zas něco nabrala.Po jídle mě vždy bolí žaludek a hlavně jsem furt unavená. 😢 😢 😢
Včera večer jsem otom mluvila spřítelem,že to takhle dál nejde.Taky chce abych se aspon trošku hlídala se stravou,abych se hlavně cítila dobře.......jo až budeme bydlet ve vlastním bytečku tak hned vše napravím na 100% 🙂
A doté doby se budu muset hlídat,abych aspon jedla menší porce a pravidelněji 😉
Všechny vás moooc zdravím 😀

miranda77
5. čer 2011

@evena děti mi moc nejedli chleba ani dříve ... ale třeba slunčenicový jim chutná ...a pro manžela peču buchty, tak si dají s ním 😀, já jen koukám ... 🙄

adlajda
6. čer 2011

@evena Ahoj holky,zdravě se stravovat přijde na pěknej peníz.Když jsem držela dietu tak se mi při každým nákupu roztočily panenky 🙂 ale ještě se to dalo,byla jsem svobodná bez rodiny a hlavě bez hypotéky 🙂 Kupuju orbitrek a přísahám si ,že na něj vlezu každej den 😀 Když ještě nemůžu držet dietu tak musím aspoň cvičit.

evena
6. čer 2011

ahoj holky 😉
@marcelkap tak to ti přeji, ať se brzo mimčo zadaří 😵
a teda ty si pěkně žrala 😀 😀 je to divný, ale mě ty žrací dny nějak nechybí, teda aspoň zatím 😀 my už sme pomaličku polehoučku začali doma hřešit, občas si dáme třeba kabanos z grilu, ale rozumnou porci 🙂 beztak u toho jídelníčku sou i hřešící dny myslím každý týden, tak nemám černé svědomí 😀

v neděli to byli 3 t co Havlíčka držíme a normálně můj chlap už má 6,5 kg dole (ze 114,5 na 108 kg při výšce 185) 😲 😲 dnes viděl že se vážím, tak hned letěl na váhu taky aby mi to ukázal a jak pak machroval 😅 no sem na něj pyšná 😵 jde to na něm už i vidět, v obličeji a zadku 🙂

@korchy a nepomohlo by ti, při tom shonu co máš, si chystat ráno třeba krabičky na celý den? občas to tak dělám se svačinama když mám hodně práce na zahradě a vím, že se mi to nebude pak chtít chystat

@miranda77 tak to bych nedokázala, píct a pak jen koukat 😀 to bych si musela dát taky 😝 ještěže nepeču 😀

@anastazye tak u mě Havlíček funguje, tři týdny, tři kila dole, můj těch 6,5 ... a hlady netrpíme, spíš mi někdy připadá že jíme až moc, snídaně si musím chystat menší, nemám šanci to sníst 😝

@adlajda hlvně ať ti ten elán vydrží co nejdéle, když sme si kupovali rotoped, taky sme si přísahali že budeme jezdit 😀 ale stál mě jen 600 tak to tak nebolelo 😀 švagrová si koupila jakousi blbůstku za 6 tisíc, její jí to rozmlouval že na tom stejně šlapat nebude a teď z toho mají parádní věšák na oblečení v ložnici 😅

marcelkap
6. čer 2011

@evena Jako takovouhle žranici fakt už nedám. Bylo mi z toho pěkně blbě. Ale za dva dny už mám za 1,5kg míň, takže to bylo snad jen takový dočasný navýšení váhy a půjde to zas dolu. Taky už jedu přísně jídelníček, procházky, orbitrek.
Tvůj přítel (nebo manžel? sakra teď nevim, promiň) je fakt dobrej. Zase pro mě další důkaz, že když má člověk víc kg, tak hubne rychlejc.
Fakt je strašně důležitý mít podporu a od partnera je to nejlepší.

zuzu_z
7. čer 2011

ahoj holky
@marcelkap svatá pravda, taková podpora od chlapa je nejlepší. Ten můj se trápí, když vidí, co jím já, pořád se mě ptá, jestli nechci radši to nebo ono. Jiný oběd vařím jemu, popř. dětem (něco máme stejně, ale oni jsou dost mlsní), buchty taky peču a příští víkend dělám dva dorty - medovník pro tchyni a potahovaný pro mého Kubíčka. Bude mít 2roky. To bude moje cesta očistcem ☹
@evena chlap je moc šikovnej, ale jim to hubnutí jde líp, protože jsou trošku jinak nastavení.
Já mám doma Orbitrek a cvičím na něm na Zumbu. Fyzicky zumbu nezvládnu tak, aby mi to pomohlo, takže nejdřív nějakou kondičku na stroji a pak se vrhnu jen na zumbu. Je to moje závislost 🙂
jinak já hřešit zatím taky nemusím, ale to přijde a navíc tu mám určitě největší váhu ze všech 😉

evena
7. čer 2011

@zuzu_z ty taky děláš dorty? já budu dělat tento čtvrtek-pátek dva potahované ... mě stačí krému jen ochutnat jestli je ok, nijak výrazně mě to neláká 😀 teda pokud nedělám čokoládový krém, toho musím ochutnat víc 😅

zuzu_z
7. čer 2011

@evena já právě bohužel těžce ujíždím na marcipánu. Krémy ani nic mě neláká, ale ten marcipán..no vlastně kecám, krém do medovníku ze Salka - to bude těžké ☹

evena
7. čer 2011

@zuzu_z mě marcipán teda nee 😝 😝 ale samotné sušené mlíko do něj mi jede 😀 já právě hodně ty krémy, dělám jen pudinkový, pařížský (těch dvou už sem se přejedla, takže olizovat nemusím) a čokoládový mňam 🙂 ze salka sem dělala už je to hodně dávno a taky mi moc chutnal, jak budeš mít čas, hodíš mi sem recept? vím že na netu bych našla, ale raději dělám vyzkoušené a osvěčené 🙂
jak je složitý teh medovník? nikdy sem ho nezkoušela ...
teda to je téma v diskusi o hubnutí co? 😀

copa
7. čer 2011

ahoj holky,
máte tady tu diskuzi krásně rozjetou, můžu se k vám ještě vtírnout ? 😉
chtěla bych po porodu dát dolu tak 8kg, teorii víceméně znám, ale horší je to v praxi...

marcelkap
7. čer 2011

@copa Ahoj, to je jasný že se můžeš přidat. To je dobře, že znáš teorii. Máš dobrej základ, někdo kdo začíná hubnout nemá ponětí o tom co a kdy a jak má jíst. Teď jenom hodně pevný vůle a půjde to samo.

copa
7. čer 2011

@marcelkap no když mě se právě té pevné vůle pernamentně nedostává 😉
celý den lítám kolem malý a pak večer zjistím, že jsem zase málo pila, skoro nic nesnědla a pak bych vyjedla lednici 😠 tak snad se tady správně namotivuju 🙂

marcelkap
7. čer 2011

@copa Já jsem s pitím měla taky problém. Přes den nic a večer jsem to doháněla. Začala jsem to dělat takhle - jíst pětkrát denně, pravidelně po cca 3 hodinách. A mezi každým jídlem musim vypít půl litru. Takže ráno si naleju půllitr vody a od snídaně do svačiny ho musim vypít. A vždycky když dopiju, tak si musim hned nalít znova, aby nebyla sklenice prázdná. Nechám si ho stát v kuchyni a vždycky když jdu kolem tak se musim napít. HOrší je to, když se jde někam ven, do města a tak. Ale už jsem si i docela zvykla, že když jdu ven s kočárkem, tak si sebou vezmu flašku s vodou.
Určitě si najdeš třeba nějakej svůj vlastní systém jak se naučit pít 🙂

copa
8. čer 2011

@marcelkap no vidíš, s tím pitím to je dobrý systém 😉 dík, budu se inspirovat

misicka455
8. čer 2011

Ahojky,

@copa vítej mezi náma první krok jsi udělala a to, že jsi se rozhodla začít něco dělat 😉 Neboj půjde to . Teorie je sice krásná věc, ale když se převede do praxe je ještě hezčí 😉
@marcelkap já to mám s pitím podobné naliju si klenku a upijím a upijím a už mi ani nepřijde, že pořád piju. Snažím s ebay hodně pila malá takže té davám skoro pořád tak když davám jí tak s e napiju i já 😀

misicka455
8. čer 2011

Já včera byla vyzkoušet novej druh cvičení na takovích posilovacích stolech a vbec mě to nebavilo je to první druh cvičení kterej mě fakt neba a to mám ještě čtyři vstupy, kdyby to nestálo prachy tak je nechám propadnout 😒

anastazye
8. čer 2011

@misicka455 díky za adresu, brouzdala jsem v tom a chci zkusit tu mléčnou dietu a pak od Havlíčka.
Máte s mléčnou dietou některá zkušenosti? Vážně se po ní dá zhubnout? 1.7 jdu na svatbu tak potřebuji rychle něco shodit

misicka455
8. čer 2011

@anastazye já poprvé zhbubla skoro pět kilo, podruhé jsem jí držela jen týden a taky šlo něco dole 😉

anastazye
9. čer 2011

@misicka455 díky, takže od soboty jí začnu držet, tak mi držte holky palce ať to zvládnu

sipkova
9. čer 2011

AHoj mužů se přidat? JA tedy nemám žádné zkušenosti s hubnutím. MAx že jsem týden jedla málo a hodně zeleniny ale dlouho mi to nevydrželo. Snažíme se zhubnout aspoň neco ale nějaké diety to asi zvladnu, neumím totiž nic dodržovat tak jak se má a abych vařila neco jiného sobě a rodině to bych fakt nezvládla a tím že bych to nevydržela neujidat. Začala jsem cvičit zumbu tak snad neco zhubnu.

misicka455
10. čer 2011

Ahojky hubničky, tak na mě dneska přišla žravá takže ve mě zahučela jedna čokoška a jeden hodně tučnej salámek takže za hodku valím na zumbu to ze sebe setřást 😀 Holt má dojít mrcha a to vždy začnout ty pravé chutě a muka 😀

misicka455
10. čer 2011

@sipkova Ahojky určo se přidej. Jakej máš cíl? Kolik dolů? Já taky nejsem tak nějak na ditey to sladké potřebuji takže valím osvědčenou metodu 6x denně po třech hodinách hodně vody dopo sem tam dám i něco nezdravého odpo ,a le sekám latinu a hlavně jsme zařadila hodně pohybu 😉

zuzu_z
10. čer 2011

@misicka455 Tak to se mi taky stává.. už 2dny před to poznám podle jídla a chutí.
vítám nově příchozí 😉