Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
14. zář 2011

@misicka455 tééééda to je teda pálka....

kive76
14. zář 2011

@misicka455 to já přemejšlím o tohle , ale asi od října, nebo možná příštího týdne, ještě nevím...http://www.planetavyzivy.cz/redita-polevkova/d-... ted akorát penízky nic moc..tak uvidím jestli si to koupím..bud se kupuje ta redita nápojová, nebo polévková ..jí se třeba normální oběd, a jinak během dne tohle...k snídani polívka, ale to nevím jestli to zvládnu, to je na mě moc velký jídlo po ránu, anebo prostě celý týden jíst jen takhle...

kive76
14. zář 2011

@misicka455 četla jsem, že jedna ženská za měsíc zhubla 8 kg...

misicka455
14. zář 2011

@kive76 jj je to pálka nepokryje to ani rodičák 😀

kive76
14. zář 2011

@misicka455 musím tě pobavit...na www.prozeny.cz jsem našla ,že hledají ženy, které mají nadváhu a chtějí prostředníctvím těchto stránek zhubnout ...a že vylosují 3...no ted mi od nich přišlo, že mě vylosovali, a že se mám domluvit na příští týden na focení, konzultaci a nějaké vyšetření...tak to teda bude hustý...nečekala jsem to...tak pak dám vědeět...co se mnou budou chtít dělat, či jídelníček pak klidně přepošlu...

misicka455
14. zář 2011

@kive76 é tak to je super, pod dohledem to třeba půjde konečně pořádně dolů 😉

kive76
14. zář 2011

@misicka455 no snad to pod dohledem zvládnu.. 🙂 spíš než sama..no příští týden mi zavolají ..a ještě dvě paní máme zajít do té redakce, a vyfotěj nás...pak bude následovat nějaká konzultace, a vyšetření...tak pak dám vědět co a jak s náma prováděli... 🙂 já tam právě i psala...že se snažíme otěhotnět , a že už jsme šli i přes to centrum..a že prý jsme oba zdraví podle pár vyšetření, a že příčinou m ůže být i ta nadváha, že to různě píšou v různejch časopisech, takže třeba je ten problém i tenhle u mě...když mám těch 83 kg.a že už jsem tolikrát dělala různý diety, něco zhubla, pak přibrala..a že bych s tím potřebovala pomoct...jsem koukala na jedny stránky, že ta paní co tohle udělala tu soutěž, tak dělá různá cvičení po Praze www.fitmami.cz ...cvičení pro mamimky s dětmi, i jen pro těhotné..tak třeba možná proto mě vybrala...že nám to nejde..a že třeba fakt mám kvůli tomu změnit ten jídelníček...no nevím kolik se přihlásilo ženskejch 🙂

martan
14. zář 2011

@misicka455 no levne to neni no ale kdyz to ponizis o to kolik stejne projis za bezny mesic takhle toho moc nesnis sem tam nakou zeleninu slevu muzu domluvit max 30procent jo a taky bude mozna varianta na splatky bez navyseni mesicne 800 a za 10 mesicu slaceno to je rozumny ne? 🙂

kive76
14. zář 2011

@martan a drží pořád tu zhubnutou váhu? podle mě to moc rychle schodil..a jestli ted začne jíst normálně, tak kilča budou brzo zpátky nahoře..

martan
14. zář 2011

ne on uz to drzel v cervenci zhubnul 14kg a vratily se mu 4kg to je voda atd ale fakt zas zacal jist uplne normalne sladky slany kdyby si hlidal dal jidelnicek slusnejc tak se mu asi nic nevrati
ja zacala s dietou vcera a musim rict ze se to da v poho vydret hodne si delam polevky uvidim po par dnech mam v planu 14 dni tak pak dam vedet

kive76
14. zář 2011

@martan no tak uvidíš, a pak napiš kolik se ti podařilo sundat

kive76
21. zář 2011

ahojky, holky tak co jak hubnete?

misicka455
21. zář 2011

@kive76 nehubnu přibirám 😀

kive76
21. zář 2011

@misicka455 já taky nic moc...uvidím zítra co mi řeknou....jsem se přihlásila na jednu soutěž...že z těch žen co napíšou příběh, či o osobě,tak vylosujou 3 a těm pak asi poraděj jak jíst, či cvičím..zatím nevím co a jak se bude dít...jen, že zítra mám přijít a budou nás fotit v plavkách, či spodním prádle, a pak nějaký den ještě bude konzultace a nějaké vyšetření, ale víc nevím..snad se dozvíme zítra...

kive76
21. zář 2011

jo jinak holky , co jste pražandy a máte malé děcko..je možné chodit cvičit i s ním...tohle jsem objevila na netu...škoda, že ještě nejsem těhule hned bych se přidala...www.fitmami.cz

jennyska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
niki2
21. zář 2011

Ahoj,
ja taky nejak nehubnu, s cvicenim nemam problem, ja bych potrebovala upravit jidelnicek 😝 Teda spis upravit svoji vuli 😉

kive76
22. zář 2011

tak nás dnesa vyfotili, v plavkách, v šatech a nalíčili a učesali...a dostala jsem přiděleného výživového poradce ..zároveň je trenérem v jedný posilce v Praze..takže mu tento týden mám psát jídelníček co ted jím a on mi pak napíše jídelníček co bych měla jíst, a zároven poradí jak a co cvičit...a hubne se 3 měsíce, takže do konce roku..a další dvě paní mají také ale ženu - výživového poradce..

misicka455
26. zář 2011

@kive76 ak to je super ne ?

kive76
26. zář 2011

@misicka455 jo bude to hustý...nezbejvá mě než zhubnout 🙂

misicka455
13. říj 2011

Ahojky, tak jak se daří hubnutí? Já teď at chci nebo nehco budu přibírat , ale zase za rok jsem tu jako na koňi 😉

sylvia11
13. říj 2011

Já se už půl roku hlídám a držím rad podle pořadu Jste to,co jíte. Mám dole 6 kilo a tak jednou za týden si dopřeju nějaký ten prohřešek. Myslím, že nejvíc mi dává to, že opravdu chodím každý den na 30 minut běhat (je to spíše taková rychlejší chůze, nic náročného).

evena
13. říj 2011

ahoj
nakukuju po hodně dlouhé době jak se vám daří a už vás sem teda moc nechodí 😨
jak se máte? já celkem fajn, žádnou dietu nedržím, nijak se nehýbu, teda krom toho že sem se vrátila do práce, kde nějaký pohyb je, váha mi stojí, nebo mírně klesá, jsem spokojená, vážím + - 60 kg, teď bych teda chtěla začít nějak cvičit, ale stále se k tomu nemůžu nějak dokopat, potřebovala bych zpevnit tělo, zase mě láká ta posilovna ...
@misicka455 moc gratuluji, přeji ti bezproblémové těhotenství 😉

rendolf
13. říj 2011

@misicka455 Gratuluji!!! Také se brzy přidám ...tedy doufám 🙂

kive76
14. říj 2011

@misicka455 jéééééééé gratuluji 🙂 to mě hubnutí ted docela jde...jak hubnu s www.prozeny.cz ta jedna z hubnoucích, a baštím ten jídelníček napsanej od trenéra tak 26.9. 83 kg, a dneska jsem se vážila 78 kg...jupííííííí
a to jím 6x denně..takže skoro pořád 🙂 takhle hezky mi to nikdy nešlo...posilka tak 3 x tejdně, ale ted jsem byla marod..takže jen takový decentní posilování břicha a zadku doma..protože ty cviky co jsme dělali v posilovně, tak se dají dělat i doma...

kive76
14. říj 2011

@misicka455 i když ráda bych se k tobě též přidala..ale zatím bohužel nejde ☹

kuchy
14. říj 2011

Ahojky, je tu někdo těžkotonážní,kdo začíná? taky potřebuji kolektivní podporu,už jsem zoufalá 😢

leopolda
14. říj 2011

Já jsem se nějak zasekla a nějak se nemohu naladit.

@kive76 jaký jídelníček ti sestavili,napiš něco např.
gratuluji.
@evena tobě tiše závidím,je vidět kdo chce,tak zhubne

kive76
14. říj 2011

@leopolda když mi pošleš maila tak ti ho pošlu, kterékoliv z Vám..je to teda přesně na mě počítáno na kj kolik bych měla za den sníst...ale někdy si dávám víc té zeleniny, nebo někdy i víc masa, když mám ještě hlad...a i tak to jde krásně dolů...

domca1221
14. říj 2011

@kuchy Ahoj, čtu tady diskuzi a taky se přidávám. Začala jsem s dietou, už se na sebe nemůžu koukat 🙂 hlavní důvod je, ale že se již skoro 2 roky s manželem snažíme o mimi a pořád nic, tak snad se to podaří, když nějaké to kilo dám dolů. Dneska jsem byla na kontrole po 3 letech a když jsem zjistila kolik kilo jsem za 3roky nabrala, tak jsem šla málem do kolen 🙂 Tak budu ráda, když v tom nebudu sama a budu si s někým moci popsat zážitky 🙂