Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

peff
9. bře 2012

adlajda: Poprvé jsem hubla, když mi bylo 22 a měla jsem 2 dcery, méně jídla, více pohybu a najednou 16 kilo dole. ovšem do 3 let jsem porodila syna a váhu jsem si celkem držela. Pak to šlo letama nahoru, mezitím všechny možné druhy diet,např. dr.Staňková, v roce 2000 mě to stálo 13.000,-Kč!, ale opět za 3,5 měsíce 22 kilo dole. Ovšem zase jsem to neudržela. Tak teď jsem loni nasadila jehličky ( Praha, Národní ), páč mi to poprvé koupila dcera. No výsledek je znám. Nicméně dcera to absolvovala ve svých 23 letech již asi 5x a má dole tak 20 kilo. Ale nevrátila se k obžérství 😅 a pravidelně cvičí. No holt asi s tím nic zásadního neudělám, jenže já už jsem ve věku, kdy mi doktoři říkají, že bych měla " pár kilo" shodit. Moc pěkně se to poslouchá, hůř dělá.

adlajda
9. bře 2012

@peff Já začala už ve 20 letech a to jsem žádné děti neměla.Vážila jsem otřesných 96 kilo.Podařilo se mi shodit pod dozorem na 72 kg a to taky tak rychle(což je asi velká chyba) Ale taky jsem brala prášky,samé hnusy a děsně předraženy.Pak jsem přibrala 13 kg a otěhotněla.V těhu jsem 3 měsíce ležela,byla sama doma,manžel pracoval mimo ČR a nabrala jsem 30 kg.teď už mám aspoň naštěstí ty kila co jsem měla před otěhotněním.Dcera je šikovná.Snad už taky nenaberu,diety mě budou asi provázet celej život.Čím je člověk starší tím je to horší,určitě chci ještě pořídit Filipkovi sourozence,ale v tuto chvíli je to pro mě noční můra kdybych měla zase tolik nabrat.Snad už se to nestane,ale i kdyby tak se do toho pustím znovu 🙂 Ale jak říkáte bude to čím dál těžší 😢

pavlina88
12. bře 2012

Ahojky chystám se hubnout - od zítřka, vlastně už ode dneška 😀 . Při svých 162 cm mám PŘÍŠERNÝCH 83 kg!!! Nebudu tady psát kecy typu - jsem po porodu a těžko se to schazuje, blablablabla, upřímně - ano jsem po porodu už teda 5 měsíců, ale mám to převážně vyžraný, jsem na jídle snad i závislá 😠 Je tu někdo kdo se chystá hubnout, ať v tom nejsem sama a můžem si sdělovat dojmy a úspěchy či neúspěchy při hubnutí 😀 . Před těhotenstvím se mi podařilo zhubnout 25 kg za 5 měsíců, šlo to celkem rychle, ale to na to byl čas, peníze a nebyl člověk tak unavenej, ale i když to půjde pomalu, jdu do toho!!!! Tak kdo se přidá?? Mám jídelníček od dietoložky, takže můžu i v něčem poradit....

peff
12. bře 2012

pavlina88-taky bych se podělila o know-how mého hubnutí před 11 lety, mám také rozpis od lékařky, i když prý na míru. Dle ní, to při čem já jsem hubla, jiní přibírali 🙂. Také se stále chystám, nechci tomu už říkat dieta, ale úoprava jídelníčku. Mně by stačilo vynechat sladkosti, docela se hejbu a ostatního se tak nepřežírám. Chci shodit aspoň 5 kilo do promoce dcery, kterou snad bude míz v létě. Mám 166 cm a 90 kilo ☹

adlajda
12. bře 2012

@pavlina88
@peff Já bych se k vám taky přidala,když se budem podporovat tak to určitě pujde o dost lépe 🙂
Chci ještě dát dolů 10 kg,ale už pomaleji a hlavně si pak váhu udržet. Já mám 167cm a 84kg.
pavlina88 mohla bych vidět ten tvůj jídelníček,už nevím co bych jedla je to pořád dokola.Včera jsem si poprvé dělala šmakouna,sice je to trochu plané,ale zasytí 🙂

lena27
13. bře 2012

ahoj holky, dlouho jsem nic neshodila, ale teď jsem rozhodlá, že to dám. stačilo by mi 10kg, kdyby bylo dole 14 byla bych nadšená.
hodně jsem teď upravila jídelníček, 5-6x denně jim menší porce, zkouším vynechat sladké a bílé pečivo. trochu jsem se nechala inspirovat jídelníčkem: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

lenia75
14. bře 2012

ahoj, taky se snažím, už jsem psala včera Kačce1995, mám dobrou zkušenost s vlákninovým doplňkem stravy VITAE FIBRE, nejen že pročišťuje, ale po požití večer nemám ani hlad...Poradila mi to kamarádka a po 2měsících užívání se cítím líp, "nenafoukle" a zhubla jsem 4kg. když se začnu více hýbat, tak to ještě zrychlím 😎

kive76
4. dub 2012

holky nebo se zkuste přihlásit přes www.odlehcemezemekouli.cz tam budou radit jak hubnout, sportovat, já už jsem přihlášená 🙂 😀

misicka455
25. dub 2012

Ahojky, holky tak doufám že tu ještě někdo hubne já nebude to trvat dlouho tak se k vám přídám potřebuji dát dolů 20g, které jsem nabrala v těhu a nešly domů. Hlavně musím ten pupek i když cvičení hrozí až za dlouho po císaři to nebude nic moc. Jen přemýšlím jaký zvolím postup asi pojedu podle Havlíčka a budu si to zapisovat na stobu jestli na to se dvěma dětmi bude čas 😀 😀 😀 Jednou už se mi tak podařilo dát něco podobného dol tak snad i tentokrát 😉

misicka455
25. dub 2012

@lenia75 nevíš jestli se může tá vláknina při kojení ? Nikde jsem se to nedočetla.

misicka455
25. dub 2012

@kive76 Tak co jak ti to jde?

kive76
25. dub 2012

@misicka455 ahojky, podařilo se mi před 14 dněma dopracovat se na -2,5 kg..ale začala jsem brát kortikoidy - prednison kvůli alergiii na spermie..a už to mám zas všechno zpátky...a příjde mi že jsem i nějaká rozkydlejší..jídlem to bejt nemůže, protože jím docela o.k. i jsem pravidelně chodit cvičit 3x tejdně..

kive76
25. dub 2012

@misicka455 asi zas začnu dělenkou..ta mi vždycky šla..

leopolda
25. dub 2012

@misicka455 no na tebe jsme tady čekaly,konečně se to tady rozjede.
Já jsem se konečně dopracovala k tomu,že se snažím hubnout a zdravě žít.Každý den cvičím doma cross tren a snažím se pravidelně jíst a snad i zdravě,i když o víkendu vždycky hřeším.5kg,už je fuč,tak ještě 7kg.
@kive76 ty jsi přece hubla pod dohledem,jak to šlo?

kive76
26. dub 2012

@leopolda pod tím dohledem to šlo dobře...🙂 ale už mám bohužel zas něco zpátky ☹ sundala jsem 7 kg za 3 měsíce v minulém roce..ale ted Vás asi pobavím už asi 4 dni necvičím a mám zas kilčo dole...hi,hi...

leopolda
26. dub 2012

@kive76 Já si myslím,že jde o to nastartovat metabolismus správným směrem.

misicka455
26. dub 2012

@leopolda díky 😀 😀 😀 😀 😀 se na sebe nemohu ani podívat do zrcadla se mi chce blejt velebnosti 🙂))
Tak pomalu a jistě ze sebou něco musím udělat. Takže 1.května začinám aspoň s omezováním v jídle. Nervičky mi teď trocha pracovaly a já to zahaním sladkým takže první krok bude se sladký tak necpat 😀 😀 😀

leopolda
26. dub 2012

@misicka455 tak jsi taky po porodu,že?Je fakt,že bohužel asi nepatříme k těm šťastným,které jdou z porodky a jsou ještě hubenější,než byli,nebo mají pár kg na víc a ještě k tomu máš velké starositHlavně ,že se vám problémy vyřešily a Ondra bude v pořádku.A ty víš,jak hubnout,vloni jsi to dokázala,tak to je ta pravá cesta.Lepší než diety a experimenty.

misicka455
26. dub 2012

@leopolda no jsem po porodu 😀 😀 😀 😀 a přesně jak řikáš v porodce jsme nechala tam max váhu Ondry toť vše 😀 😀 😀 😀

leopolda
26. dub 2012

@misicka455 no znám ,já jak jsem byla těhu 2x krátce po sobě,tak to pak teda bylo taky pěkný,ale začla jsem makat,až ted pořádně a nevzdám to,musí to jít pryč.Koukám na Kateřinu a chytám inspiraci.Taky mě výrazně v některých partiích pomohla ta lipo.Jdete zítra domů?

misicka455
26. dub 2012

@leopolda jo jdeme 😵 😵 😵 😵 😵

misicka455
26. dub 2012

Jo na ten pořad taky koukám a beru inspiraci 😉 Jsem se koukala, na stránky toho Havlíčka a jako 3 sezení, změření na těch přistrojích a napsání jídelníčku dvacet tisíc 😕 Ale asi kdybych je měla tak bych do toho šla 😵

leopolda
26. dub 2012

@misicka455 moc gratuluji,že budete všichni spolu doma.
Jaké jsou ty stránky?

misicka455
26. kvě 2012

Ahojky, tak co hubne někdo ?

miranda77
27. kvě 2012

@misicka455 ty jo, tak to je pěkná cena ... a stejně to člověk musí oddřít sám 😅 ... no já se chystám k výživvové poradkyni ... plánujeme miminko, takže se raději nechám hlídat, už prostě 20kg přibrat nechci 😝

misicka455
27. kvě 2012

@miranda77 no já právě zase přibrala a více než dvacet 😒 Tak teď se jen odhodlávám kdy začít s hubnutím už se na sebe nemohu koukat 😒

miranda77
28. kvě 2012

@misicka455 no já jsem teď přibrala cca 2kg (krátké těhu, nemoc, dovolená), ale včera jsem to prostě zase nevydržela a rozdělala si bonobony, trochu domácí pečené buchty, pár chipsů ... a nálada zase podpsa ... tak dnes jsem začala den cvičení ... tak uvidíme, prostě se cítím tak nějak bezradná ... a zároveň nechci problémy s jídlem, popř. váhou řešit celý život 😖

leopolda
28. kvě 2012

@misicka455 já hubnu,přidej se,aŤ se to rozjede.Ty jsi tahoun.Nějak se mi ted nechce hnout dolů,ale nevzdávám to.

kive76
1. čer 2012

ahojky, tak já se zas přidávám, i když uvidím jestli půjdou kilča dolů i přes to, že ted beru kortikoidy..zjistily mi alergii na spermie..takže za měsíc jsem přibrala 4 kg...no ted to vypadá, že to stojí na místě, a proto jsem si říkala, že je na čase to sundat ..takže od zítřka 🙂 papám zas zdravějc, a chodím do posilky u nás v práci..