Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

monikask
25. kvě 2011

@marcelkap Marcelko,děkuji moc,jsi zlato.

marcelkap
25. kvě 2011

Já se dneska fakt držela. ANi sousto navíc. I na šmakounovi k večeři jsem si pošmákla 😀 JEn mám trošku problém s wc...holky, co máte Havlíčka, nemáte taky takovej problém? Já už 4 dny nebyla. Asi si zejtra koupim projímadlo nebo už fakt nevim.

evena
25. kvě 2011

ahoj

my se doma držíme, nehřešíme 🙂 můj chlap už má dole za 10 dní 4 kg 😲 😲 já dvě 🙂 ani sem to nečekala, nemáme vůbec hlad, zatím nám tento jídelníček maximálně vyhovuje, velké plus je i to, že sem dřív nevařila a teď mě to moc baví ... kromě večeří jíme všichni společně (když je můj v práci, tak jím s Májou), to sme dřív nedělali, každej si vzal kdy chtěl co chtěl 😝 a malá se asi díky tomu naučila pěkně jíst, dřív ledacos nechtěla nebo jedla jak vrabec, takže u nás opravdu jen samé pluska 😵

@marcelkap já problémy s wc nemám 😕
měla si už toho uzenýho šmakouna? mě chutná víc jak ten klasickej ... sem na něj dostala hroznou chuť 😀

evena
25. kvě 2011

jo holky co jedete v havlíčkovi ... mě se to nechce počítat ... nezkoušeli jste některá spočítat jestli mají snídaně (svačiny, obědy ...) vždy stejné kJ každý den?? já jen že mi třeba chybí nějaké suroviny na konkrétní jídlo (nebo mám chuť na něco jiného), takže neustále listuji v jídelníčku a přehazuji ... tak si právě asi napíšu jen různé varianty na snídaní, svačin atd ... tak proto mě to zajímá 🙂

marcelkap
26. kvě 2011

@evena Uzenýho šmakouna jsem nezkoušela, měla jsem jen toho normálního.
Já si poctivě zapisuju na Stob a kJ vycházej dobře, přibližně stejně každej den. Ale mám tak 4000 - 5000kJ.
Já to dělala takhle předtim, že jsem si napsala jen různý varianty snídaní, svačin a vždycky jsem si dala to na co jsem měla chuť a suroviny.

korchy
26. kvě 2011

@marcelkap Jo občas takový problém mám,proto jím hodne zeleniny a jabka,třeba smrkvičkou.

Ahoj holky,tak já tento týden moc nezvladam,jím dost malo,a proto ani nehubnu.Minulý týden jsem měla ranní a dodržovala jsem vpohodě,ted při odpolední ale nějak nemám hlad ☹

korchy
26. kvě 2011

@evena No máte krásný výsledky 😀 To je fajn že si tvůj manža takhle zvykl 😀

romana29
26. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se přidat?
Mám výživový plán přímo na svou váhu, výšku a věk od výživové poradkyně, tak zatím jedu 4. den.
Jen tak pro info - mám 125 kilo a 172 cm a 31 let - denně mám cca 8000-8200 Kj

evena
26. kvě 2011

ahoj
@romana29 vítám tě mezi nás
překvapuje mě že máš jídelníček spočítaný na tolik kj 😕

@korchy možná i ty vedra mají na tu nechuť vliv ... teda u mě to tak bývá, někdy se do jídla musím fakt nutit 😝

@marcelkap tak tos mě potěšila, mě se to právě zapisovat nechce, udělám si dnes ty varianty a pojedu už jen podle toho 🙂

monikask
26. kvě 2011

@marcelkap Marcelko,už mě musíš mít plné zuby, ale jídelníček.doc má velikost 1kb a nic v něm není ☹

monikask
26. kvě 2011

@marcelkap Dneska dorazí manžel z práce, tak ho poprosím, ať se mi na to podívá, snad se zadaří 🙂

majatob
26. kvě 2011

@romana29 drzim palce at jde vaha dolu 🙂 ja mam 6500kJ a nedavam to 😅

marcelkap
26. kvě 2011

@monikask Ha, asi nějaká chybička 😖 Musim říct maželovi.

@romana29 Ahoj, vítej. Taky koukám, že máš docela hodně kJ. Já měla jídelníček od dietoložky, ten nevim na kolik byl kJ, ale teď tady s holkama jsme najeli na jídelníček od HAvlíčka a to mám 4000-5000kJ.Ale nevim jestli je to úplně dobře.

majatob
26. kvě 2011

@marcelkap to mi zase prijde strasne malo 😅 me ten chlapek spocital, ze mam tu zakladni spotrebu 5400kJ, to spalim aj kdybych se celej den jen valela na gaucu a nehla ani prstem. Kdyz si k tomu prictes litani kolem deti plus nejakej sem tam pohyb, tak se to navysilo o nejakych 1000kJ a ikdyz snim tohle mnozstvi, tak bych mela hubnout. Naopak, kdyz nedosahnu ani toho minima, tak hubnout nebudu, uz si nepamatuju jak to zduvodnil, ale znelo to docela logicky 😅

romana29
26. kvě 2011

holky děkuji za přivítání.
K tomu jídelníčku - je to podle bazálního metabolismu - ten mám kolem 8500, takže abych hubla, ale nenabírala zpátky, tak takhle vysoký obsah živin musí být a taky to pokrývá denní potřebu těla - měla bych mít všeho dost. Uvidím, napíšu vám za měsíc, když se půjdu převážit, přeměřit.
Je to vlastně na principu toho Havlíčka, ale přímo na mě. Těch 4-5000 moc málo mi říkala ta holčina, pokud s tím někdo přestane a najede na to samé, co předtím, tak mu naskočí ještě kila navíc 😖 a já si to bohužel už při své maxiváze nemůžu dovolit....

Jinak až budu mít chvilku, nejspíš večer 🙂 napsala bych vám tu jeden denní jídelníček, můžete to zkusit podle něho - jenom aby jste věděli, že se nepřežírám 😀 , ale že to fakt zasytí.

A ještě dotaz - je tu někdo tak tlustej jak já nebo ne? 😅

misicka455
26. kvě 2011

Ahojky,

tak koukám, že Havlíček se tu ujal já počkám na mateřskou a pak povalím nakoupit jídlo a taky se do toho vrhnu 😉

Včera jsem byla na power plate a dnes se nemohu hnout 😀

majatob
26. kvě 2011

hahaha, trochu jsem uklizela, u toho jsme s detma tancovali a delali blbiny a uz mam 5000kJ spalenych, parada 😀 a to jsme jeste s uklidem ani zdaleka neskoncili 😀 😀 😀

dreana
autor
26. kvě 2011

@romana29 A kolik že mas? nějak jsem to přehledla..

Jinak jídelníček hod, budu jen rada!!

romana29
26. kvě 2011

@dreana roků nebo kilo 😀 roků 31 a kilo 125 😔
Dnešní jídelníček:
Snídaně:120g slunečnicového chleba, 40g Eidamu 30%, 15g Flory, 80g kedlubny
Svačina: 150g Aktivie bílé, 150g jablka
Oběd: 150g kuřecích prs (já je upekla), 15g olivového oleje, 100g papriky, 100g žampionů, 200g brambor
Svačina: 50g Knackebrotu, 20g lučiny Jogurtina
Večeře: 1 vejce, 60g čočky (v suchém stavu), 75g Aktivie bílé, 80g salátové okurky, 120g rajčete - smíchala jsem to dohromady jako salát 😝

majatob
26. kvě 2011

@romana29 a druhou veceri nemas? v kolik mas posledni jidlo a jak dlouho pred spanim to je?

romana29
26. kvě 2011

@majatob ne, nemám, ani hlad nemám 😀 je to těch cca 8000 Kj - dneska teda 7720
Jedla jsem o půl sedmé. Spat jdu tak kolem jedenácté. Když má hlad, piju vodu s citronem 😀

majatob
26. kvě 2011

@romana29 ty brdo, to bych asi nedala, ja se pujdu najist jeste ted, pocitam, ze pujdu spat kolem pulnoci, tak si jeste udelam trochu zeleninovyho salatu 😝

dreana
autor
26. kvě 2011

@romana29 jídelníček se mi líbí 🙂)

Jinak ja mam 105 ve 22 letech.. tragedie, ale prostě do mimča musim shodit :(

romana29
26. kvě 2011

@majatob já ale fakt jako hlad, že by mi kručelo v břiše nebo tak něco, fakt nemám, spíš jsou to ty chutě, to je nejhorší, odolat - ještě tu máme čokoládový zajíce od velikonoc 😝

@dreana jj, mě taky docela 🙂, zpočátku jsem měla strach, jindy mám třeba na večeři jenom 40 g celozrnných těstovin + Šmakouna a zase zeleninu, říkám si, bože, to nemůže stačit- když vidíš těch pár kolínek na váze....ale fakt to zasytí a kolikrát jsem ke konci večeře opravdu plná. A mě hlavně vyhovuje, že vím, kolik čeho musím 🙂 sníst.
Já věřím, že shodíš a když ne, i tak porodíš zdravé dítě - já otěhotněla se 112 kily a rodila se 136 :( a Gábinka je šikulka zdravá.

Jen se zítra vrací přítel a nevím --- jak budu zvládat vařit pro sebe a pro něho - on teda v práci obědvá, ale večeři chce teplou 🙄 . Klidně by myslím i snědl to, co bych jedla já,jenže to zase - takhle hodím do kastrolu těch pár kolínek, uvařím a vím, že jsou moje 🙂, směs to samé. Ta příloha - není problém, to se odváží, ale zbytek - zvlášť vařit zeleninu mu a pak sobě. Jak to děláte vy? Vaříte manželům?

majatob
26. kvě 2011

@romana29 joo, to ja ti verim, ze hlady netrpis, ono je taky dulezity jak jsi zvykla 🙂 a souhlasim, ze nejhorsi jsou ty chute, ja uz nastesti zajice vsechny snedla a ted muzu chodit vyzirat tak maximalne zeleninu do lednicky 😀 😀 😀 ja varim pro vsechny, ale sobe nandavam tak zhruba od oka, presne nevazim 🙂 ale delam teda teply jen obedy, ikdyz uz jsem kolikrat premyslela aj nad tema vecerema, ale vecer je vzdycky nejvetsi shon s detma a tak a uz se mi nechce 🙂

babulinkab
26. kvě 2011

@romana29 já se teda přiznám, že tady ten způsob diety obdivuju, já bych to nezvládla takhle dodržovat, nakupovat to atd.
já držím takovou svou dietu, ráno celozrnné pečivo, dopo ovoce, musli, oběd - vařím i manželovi - jím to co ostatní, ale v menším množství, odpoledne a večer jím jenom zeleninu, piju jen vodu, nejím sladké, slané - za 3 měsíce jsem zhubla asi 11 kg, ale potřebuju ještě tak dalších 19 kg
a jaký máš ty cíl, kterého by jsi ráda dosáhla a za jak dlouho?

romana29
26. kvě 2011

@majatob to věřím, máš docela malé děti, že večer je lítačka.
@babulinkab myslím, že taky děláš správně a shodila jsi dost.
Já mám cíl 85 kilo, to bych byla nadšená, ale bude mi stačit kolem 90 😕

marcelkap
26. kvě 2011

Pro velký úspěch ještě jednou http://www.profisystem.biz/jidelnicek/Jidelnice...
😀

babulinkab
26. kvě 2011

@romana29 držím palce, ať kila odpadávaj