Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
7. led 2011

@mamkamarketa hele, já to nemyslela vůbec tak, že volit či nevolit jestli budu mít dítě kvůli školce.... O tom není řeč, že ty očka stojí zato 🙂 jen že pak zvažovat jakou variantu rodičovské zvolit... Já mám Toma zářiového, takže nejideálnější možná varianta, školka bude určitě... ale kdyby byl jarňátko, chtě nechtě bych si dala 4letou variantu... asi tak nějak 🙂 Děti jsou největší radost života, ale přiznávám, mít je věkem u sebe je náročné... Obě se derou o pozornost, obě bojují o svůj post... Terezka je energická střela, bez možnosti utahání a samý průšvih... Rok jsem je měla oba doma a nejhorší bylo posledních pár měsíců, kdy Tom už chodil po bytě, v posteli nechtěl být a já musela hlídat aby se nepozabíjeli.... Teď je od září Terezka ve školce a babi, co bydlí pod náma(má jí i u sebe ve třídě), mi jí tam vodí a občas i přivádí... je to opravdu pomoc k nezaplacení... Už je to lehčí.. já jsem to ale nikdy neřešila, jak a jestli to bude náročný... Chtěla jsem je o dva roky, pořídila si je, a teď dělám co můžu a jak můžu.... nemyslím, že bych Tím Terku o něco ochudila, jak mi jedna kamarádka vyčetla.... pomazlení, obětí a lásky mají oba moře a mají se s bráškou navzájem jeden druhého a teď si začínají pomalu hrát a mě to děsně dojímá.... Terezka jako miminko spala od 8 měs sama v pokojíčku a když se Tom narodil, nastěhovala se na 3 měsíce mezi mě a manžu do postele, aby si upevnila svůj post... a když se uklidnilaa vymazlila se dosytosti, sbalila si sama peřinky řekla, že jde spinkat zpátky do postýlky... Teď už má brášku u sebe v pokojíčku a je to dvojka k popukání 🙂

mamkamarketa
7. led 2011

@kacab tak to je super s tou babickou. to musi byt pomoc k nezaplaceni! My mame jen moje rodice. Tatka je uz starsi o tomise by se uz nedovedl postarat a mamka jeste chodi do prace, tak po ni nemuzu chtit aby si vzala volno a pomahala me 😒
musi to byt super je videt,ze uz si spolu vyhrajou a tak..ale ja tady opravdu skolku nemam jistou (pokud by bylo druhy) a si nedovedu predstavit jine veci (jasny, jedna vec je premyslet a druha konat 😉 ) nasi znami meli 3 deti v rozmezi 3 let. a to byl masakr. jejich maminka je totalne znicena. ted jsou uz vetsi a je to super,ale mit doma 2letyho tomase 1 rocni dite a miminko si predstavit nedovedu.

kacab
7. led 2011

@mamkamarketa já si to nedovedu taky představit, ale když už to tak je, vždy se to nějak zvládne... Musí 🙂

rendolf
7. led 2011

@stazina Ahoj, tak to jsme na tom nějak podobně. Taky jsem od pondělka začala s dietou, ale včera přišla návštěva tak bylo nějaké to vínko, tyčinky, sladký od vánoc....takže teď můžu jet zas nanovo 😒 S vymýšlením receptů je to hrozný a vyvařování zvlášť pro sebe ještě horší, otrava a někdy ve finále ti to ani nechutná. Přes zimu kdy se nedá jít ani ven na zahradu je to horší s tím hubnutím než na jaře kdy vytáhneme paty z baráku a máme nějaký pohyb. Tak si říkám, že to snad bude jiný až budu venku luftovat tu svoji velkou zadnici 😀 Mohla bys mi napsat nějaké tvoje recepty? Ráda napíšu svoje.

kacab
7. led 2011

@rendolf holky a co to držíte za dietu, jestli se můžu zeptat? .. že řešíte recepty.... já vařím úplně normálně jako vždy, jen jím poloviční porce než před tím a váha mi dolů sice pomalu ale jistě jde... Já bych asi nedokázala jíst sama něco jiného, než by měl zbytek rodiny... To Vás obdivuju!!!! Já třeba včera dělala palačinky se špenátem k obědu (mám super pánev, takže úplně bez tuku) a dala jsem si dvě... a večer jsem do bílého jogurtu rozdrtila umělé sladidlo a skořici a naplnila jsem si tím dvě super tenké palačinky a pohoda a maximální uspokojení..... když vás honí mlsná tak vřele doporučuji... je to málo kalorické!!!!

seci
7. led 2011

já jsem tak před rokem nebo dvěma potkala v šatně sauny paní s třema dětma do tří let, tak jsem ji tak soucitně politovala, že to musí bejt masakr a ona se na mě jen tak udiveně podívala a prej ne, že pohoda 😀 ...tak to jsem fakt nechápala, ale asi je to taky jen o nastavení v hlavě, no 😲

janicavopica
7. led 2011

ahoj holky, ja se snazim od utery drzet na uzde a ubrat na jidle aby se konecne ty kila podarilo sunout smerem dolu, porad se drzim na tech 79 kg:( a uz me to stve a to asi pujdu predcasne s malou do prace (pracuju v MŠ) uz v breznu a ne az v sprnu, tak musim na tech kilech maknout.
bavily jste se o zumbe, me to taky strasne nadchlo🙂 chodim v utery a tento tyden to zacina i v nedeli, tak se moc tesim🙂
postavu mi to formuje, ale ty kila zatraceny!!!!
no a jak jste se bavily o skolkach, je to dneska fakt des. ja pracuju na vesnici, tak bereme fakt skoro vsechny, obcas ne 3 lety co mam mamku na materske doma, jinak vsechny deti a jsem za to rada, ze u nas nefunguje placeni pul roku skolnyho dopredu, aby se drzelo misto atd. je to smutny no:(
tak hubnuti zdar a kila dolu 😵

kive76
7. led 2011

hubnutí nazdar 😉

mamkamarketa
7. led 2011

@seci asi protoze ja bych se s toho picla. 😀

gabrielaa
7. led 2011

ahoj ženy, tak se musím pochlubit, prvních 10dní za mnou a 1kg už je dole, aji se cítím hned celkově líp, ráno a večer cvičím pěkně doma (ráno protahovačka, odpoledne/večer aerobní cvičení na youtube 😀 ), dnes jsem si aji zajela na hodinu a půl do aquaparku, dala pár bazénů a saunu a hned jsem zase plná energie na noční trápení s malou 😀 Jinak jsem si nakoupila další kupu zdravýho jídla a včera udělala svoje první domácí musli 😎
Tak ať se daří všem stejně jako mně 😉

rendolf
7. led 2011

@kacab Je to dieta ze South Beach. V této dietě v podstatě nejíš tučný jen libový, zelenina, celozrnné pečivo...klasika jako u všech diet když to tak mám shrnout. Já mám tu smůlu, že můj chlap nemá rád to,co já mám ráda a naopak takže si ukuchtím zvlášť něco pro sebe.

kive76
8. led 2011

tak dneska jdu po dlouhý době do posilky, a ještě si tam zaběhnu zítra...sobota,neděle mám volno tak na tu hodku a půl....z toho tak tu půl hodinu chodím na běžícím páse, .,

stazina
8. led 2011

AHoj Holky,...
@rendolf tak to mě těší, že jsem na tom s někým podobně a hubneme od stejného dne...no, já se včera vážila, tři kila dole, ale ejn díky tomu, že jsem to ve středu dostala...tudíž těch 88 kilo bylo asi taky proto , že jsem před MS byla pěkně napuštěná vodou.....no, to nic nemění na tom, že stejně hubnu dál:_)Tři kila mě nevytrhly🙂)
Já vařím pro své kluky zvlášt, protože sice už by mohli všechno, ael dost trpý na prdy a bolení,t akže jim fakt nemůžu dát guláš s deseti🙂takže dost často vařím rybu,d ám do zapékací mísy filety, podliju trochou vody, malinko másla, nebo ol. oleje, peču a pak dám na půl ovařené brambory a mrkev, třeba i hrášek a ještě to s tím odpeču...je to super mnamka...a mylsím, že i zdravé..
Pro sebe si pak ráda dělám kuřecí prsa na trochu oleje, podlít vodou , a hodím k tomu zeleninu, nebo třeba tkto upravená i kuř játra...hodně taky vařím polívky....když dělás vývary a nenecháváš tam hodně tučny a kůže, tak si myslím, že to je taky dietní....
Mám ráda třeba i šmakouna...ten jde i zastudena..
A těstoviny s masem kuřecím jsou taky super....no, jak píše asi
@kacab když bychom si dali málo od toho co vaříme normálně, tak by to tolik navadilo. U mě je problém ten, že bydlíme stchýní a ona když vaří, tak tukem ani ničím jiným nedietním nešetří, takže bych si mohla vzít asi tak jednu lžíci..po dvou bych už zásadně ztloustla...
Ale myslím, že až se přestěhujem ,t ak to skloubím, budu normálně vařit, ale holt, když budu dělat svíčkovou , tak si to nedám s knedlíkem, ale těstovinama...a nedám si dvě naběračky omáčky, ale třeba jen trochu..no, uvidíme-)

Jo a dneksa jsem četla o jedné dietě...no, je to spíš haldovka...42 dní se jen pije čaj, štáva.a voda...chcípla bych...a taky to teda rozhodně není zdravý!
Tak jo, hubnutí ZDAR 😀

seci
8. led 2011

@stazina a není to breussovka? to není dieta, ale léčebná kůra potom.....používají to třeba onkologičtí pacienti....anebo mám kámošku a ta dvakrát ročně drží podobnou hladovku, aby mohla jíst mléčné výrobky, na které má jinak alergii, ale po hladovce jí příznaky alergie nenastoupí....já bych ozdravný půst jen o vodě někdy ráda držela, zatím mám za sebou nejdelší sedm dní, ale chtěla bych 21 🙂...ale určitě ne v průběhu hubnutí, hladovka dost zpomalí metabolismus a pak se člověk jen nadýchne a má hned všechno zpátky....ale až zhubnu, tak jdu do toho 😵

stazina
8. led 2011

@seci jojo,píšou tam, že to je léčebná kura pro onkologicky nemocný, tak to bude ono...ale prý to hodně lidí drží i jako dietu redukční...asi se dost zhubne...bodejt by né...ale člověk musí být hrizně slabý...já bych to o vodě vydržel amax. den dva...nemám vůli 😒

barevna
8. led 2011

Ahojky, holky já se nějak nemůžu nakopnout začít , potřebovala bych vyhecovat. Jak jste se motivovaly vy?? 😕

cítím se děsně, břicho mám už nafouklý jak somálec akorát že špekatý mám i zbytek těla. Manža i pohlídá, obleva venku - takže můžu vyrazit na cvíčo do města. Ale nějak se né a né dokopat 😠 ..lemra líná fůůj 🙄

kacab
9. led 2011

@barevna ... to si musíš srovnat v hlavě sama.. ostatní tě můžou hecovat jak chtěj, když to nebudeš chítit vnitřně Ty, že jdeš do boje, tak to je jen ztráta času... Já mám osobně tolik motivací... Chci se sobě líbit, nestydět se v plavkách, moci si koupit modernější oblečení.... ale taky nechci Cukrovku ke které mám kvůli těhotenské dispozice... natož jiné hnusné nemuci... Nechci mít na stáří zničený klouby a zvýšený rizika infarktu... Chci žít dlouho kvůli svým dětem a chci mít vnitřní hřejivý pocit, že alepoň občas mi dá někdo najevo, že mi to sekne..... A kdy jindy než do 30ti by se mi to mělo podařit???? Prostě jsem do toho boje vyrazila... S chutí, předsevzetím vnitřně mě to dělá děsně dobře, že zvládám 🙂 ... a když už se neudržím a zhřeším, nijak si to nevyčítám a jen si večer přidám do těla na rotopedu.... přišla jsem na to, že ani nebudu řešit jak moc rychle dolů to jde... ČíM drsněji se omezuju a trápím cvičením, tím větší je u mě riziko, že to vzdám... takže zlatou střední cestou, pomalu ale jistě!!! Začátek je nejhorší, ale když už to rozjedeš, tak je to pohoda!
@stazina já když dělám svíčkovou, tak jen v papiňáku bez tuku, a zeleniny tak moc moc moc, že když rozmixuju omáčku, nepotřebuje zahustit a místo smetany Hollandský bílý jogurt.... A Knedlík z tvrdého celozrnného pečiva a dám si 2 malinký, a maso s omáčkou bez omezení.... k obědu ... a s chutí... a trochu pak ošidím večeři 🙂 A jak rodině šmakuje!!!!

seci
9. led 2011

no, pro mě není začátek nejtěžší, spíš naopak, vytrvat mě obvykle stojí víc sil, ale teď to bylo tak, že už jsem taková prostě být nechtěla, bylo mi zle a věděla jsem, že když něco nezměním, tak jedu přímým směrem na nějakou vážnou nemoc, to tělo přímo řvalo, že takhle už to dál nejde.....pokud nejsi schopná něco dělat,, tak asi ještě doopravdy nechceš....když chceš, jde to skoro samo, zatím se mi hubne nejsnáz za moji hubnoucí historii, už mám dole čtyři kila a ještě to není ani 14 dní 🙂 ....ale já jsem už víc jak měsíc dopředu motivovala, četla jsem co nejvíc literatury o hubnutí a hledala to pravé...tj. na to pravé nevěřím, věřím, že stačí si v\ybrat jakoukoliv dietu a co nejvíc se jí držet....já si pak nakonec spontánně vybrala dělenou stravu a i když mi dřív moc nefungovala, tak teď je to paráda a ty rychlé úbytky jsou děsně motivační, vůbecc mě nehoní mlsná (nevídáno) a prostě je to strašně jednoduchý.....takže začni asi programováním své mysli, já si třeba před spaním vizualizuju, jaká váha bude ráno na váze a funguje to úžasně 🙂

leopolda
9. led 2011

@kive76 já dělám ve VN v Brně,ted jsem doma na rodičovské.Ale v Praze znám docela dost sester a MUDr,jezdíme na mise a taky Lenku z RTG.

kive76
9. led 2011

@leopolda jo jo z rentgenu to já jsem ...a Lenku znám 🙂

luti
9. led 2011

🙂 Ahojky zenky a hubnicky a maminky a snazilky 😉 😉 Omlouvam se, ze budu reagovat jen na posledni stranku, nemam vas sanci docist 🙂
@kacab naprosta pravda a 100% souhlas s tvym stravovacim navykem, tleskam, tleskam, tleskam..... skoda, ze tady neni takova ikona 😉 jak uz jsem psala, nestacim se divit, kolik je tady zen a divek na diete, myslim tim na nejake specificke ☹ osobne, podotykam, je to muj osobni nazor, si myslim, ze je to pouze docasna fixace, nic se ji nevyresi. Hlavne tve deti v tobe budou mit priklad. 🙂 🙂 Ale citim se silne dotcena tim vekem, do 30????? 😀 😀 😀 😀, tak ja si davam do 35 😀 😀 😀 😉 😉 😉
@kive76 preji hoooodne stesti se snazilkovanim 😉 😉
@mamkamarketa doufam, ze jste vsichni v poradku a vyvarujete se dalsich nehod ☹
@barevna ja osobne si davala motivaci nebo stale davam zhubnout a nebyt zadychana, kdyz hrajeme na honenou 😉 😉 v parku a jak jsem psala u @kacab, deti nas ve vsem kopiruji, kdyz me vidi, ze jdu cvicit, maly mi rika hodne stesti🙂)) a bude treba sport a pohyb povazovat za prirozenou soucast zivota 😉
S nasi malou si davam motivaci, zhubnout, ze se za mne nebude stydet az ji budu vyzvedavat ze skoly a hlavne bude zdrave stravovani povazovat za normalni 😉 😉 a ona sama nebude v budoucnu na "diete" 😠 . Pro manzela, at ma zpet to holku, do ktere se zakoukal a kterou si vzal🙂) a pro sebe jak psaly ostatni holky, libit se sama sobe, nosit lepe padnouci obleceni a hlavne nezavirat oci, kdyz jdu kolem zrcadla nebo vykladni skrine. Bud trpeliva, trpelivost ruze prinasi, uvidis, jak zacnes hubnout, budes motivovana az moc 😉
@gabrielaa gratuluji k prvnim vlastovkam, si jednicka, ted uz jen vydrzet🙂)
@seci take drzim palce at vsechno jde, tak jako ma 😉
@janicavopica hodne stesti na Zumbe, v praci i s hubnutim🙂))
@rendolf ti chlapi jsou vsichni stejni🙂), ale chce mit krasnou, stihlou manzelku, tak at take neco vytrpi 🙂
@mysicka moooc se omlouvam, ale ty DVD ti bude posilam moje mama pristi tydem, meli jsme nemocne obe deti, tak jsem nemela ani naladu jit na postu, jeste jednou omluvam a moje mama ti je posle pristi tyden, jsou uz i zabalene s tvou adresou 😉
Vsem preji krasnou Nedeli, a hubnuti zdar - nazdar🙂))

kive76
9. led 2011

@luti ahojky, ty jsi se nám teda rozepsala 🙂

evena
9. led 2011

ahoj holky 🙂
jsem vás trochu dočetla, docela plkáte nějak vás nestíhám 🙂
dnes mě váha mile potěšila, jsem na tom samém jak před vánoci a to jsem se nijak zvlášť nesnažila 😝
začala jsem jezdit na rotopedu, chudák stál asi 4 roky v koutě 😎 ještě by to chtělo to cvičení nějak přidat, nějak se k tomu většinou nemůžu dokopat 😝 v jídle jsem trochu polevila, ráno se rozhodnu že zase začnu s dietou a k večeru mi to pokazí cukroví, jsem fakt nemožná, pořád začínám od začátku 😠 nějak mi chybí motivace 😒
ať se vám daří líp než mě 😵 😵 😵

barevna
10. led 2011

@kacab
@seci
@luti
Holky moc děkuju za pěkná slova k zamyšlení...je fakt že jsem si tohle už taky nkolikrát říkala a jsou to ty důvoy proč chci hubnout, já spíš myslela jako abych se vzchopila co nejdřív *-ještě líp HNED. no ale nabudily jste mě. K večeři bude salát 😀

Mám stolní kalendář s citátama a minulý týden byl tenhle:
Neústupně ve věci sáme, vlídně ve formě a způsobu.
Docela výstižné 😉

@evena asi je fakt těžký si to nastavit v hlavě. "mám se ráda" "nebudu si tělo zaplácácat tukem, cukry, sádlem" "jídlo je jen nafta pro tělo" "jím abych žila" "nebudu se nesmyslně cpát a budu zase pěkná ženská" jj to se tak hezky říká, dokud si to ale fakt nebudeme fakt myslet tak to asi nepujde. Taky s tím mám problém. Normálně věřim že jsem něčim zablokovaná a kolikrát si říkám že jsem případ pro psychologa, ale jít tam to fakt NE-E ☹

misicka455
10. led 2011

@luti v pohodě nic se neděje až přijdou tak přijdou 😉

wjerushka
10. led 2011

ahoj holky, zdravím mezi učením. Mám docela náročný týden, jeden den volno, druhý zkouška nebo zápich. Takže stresy a nevyspalá brutálně. Ale na to, co mám před sebou to zatím jde, jednou jsem si dala kousek čokolády a jinak piju colu,a le aspoň lightku, abych vydržela trochu déle vzhůru a šprtat. Luce musím písnout váhu dnes, včera jsem neměla už absolutně sílu

myshellka
10. led 2011

@wjerushka: tak ať se ti zkoušky podaří. Pamatuju si, že to byl pořádný stres. A ve stresu já jím vždycky míň.. Zato teď, když mám klid... to je apetit 😀

gabrielaa
10. led 2011

@wjerushka ahoj 🙂 koukám, že si na tom podobně jako já, když jsem měla zkoušky (teď mám na rok přerušeno).. jestli ti můžu poradit, tak mně víc zabíral na probrání zelený čaj nebo čaj s guaranou, je to rozhodně lepší než cola 😉
jinak jak se to dá zvládat s mimčem-myslím učení? Docela by mě to zajímalo, jak to budu od září zase dávat, když budu mít doma špunta a to mám ještě denní studium, takže to bude dvakrát tak zajímavý, hlavně co se týče hlídání 😖
Btw. přeji hodně štěstí u zkoušek 😉

wjerushka
10. led 2011

Ahoj, tak jsem to 100% nedala. Bylo tam přesně to, co jsem si říkala, že jestli tam dá, tak to můžu zabalit. Jako by přesně vyhmátl, co neumím 😅 No nevadí, doladíme detaily a na podruhý jdu naostro.
@myshellka @gabrielaa holky moc díky. Gabčo, no mě právě zelená čaj jako by neprobere takjako kola. Zelený čaj jsme si navykla pít ráno a po obědě, přišlo mi to lepší jak káva, ale večer po něm nějak extra probraná nejsem, přijde mi. Možná je to jen můj pocit, nevím. Ta kola působí na mě líp. Taky asi ta sladká chuť, že mi simuluje čokoládu a nemám žravku. No tak chvíli to na kole vydržím, pak už ji nebudu potřebovat, snad budu v noci spát. 🙂 Na denním, to si teda užiješ. To si ted anedovedu už vůbec přestvavit. Ale snad to nějak půjde, záleží taky jak hodný bude mimčo

korchy
11. led 2011

Ahoj holky,tak jak to vypadá svašema dietkama??Jakou držíte a už máte výsledky??Já mám tu dělenku a hurá 2kg dole 🙂