Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
17. led 2011

@janicavopica máš jí poslat slušně do háje 😠 na tohle bych asi neměla nervy 😝

@seci máš dobré kamarádky 😉 já raději o hubnutí nikoho neinformuji (ikdyž je to pak určitě větší motivace zhubnout), ale člověk nikdy neví kdy selže a nedaří se, tak nechci vypadat jak slaboch ..
já už celekm shodila 7 kg od června, nikdo si toho nevšiml 😅

@luuca.b vůležitá je velikost a cm ... ty dost cvičíš, tuky se ti mění ve sval, proto asi nemáš ty úbytky na váze ne? 🙂

evena
17. led 2011

@luuca.b ty máš 64 kg a vel 38 😕 a kde se ti ten tuk ukládá? nemáš třeba jen větší zadek nebo tak něco? mě se to rovnoměrně rozkládá, sem jak dělová koule 😅

luuca.b
17. led 2011

@evena začínala jsem po porodu na 44 po měsíci 42 a po půl roce už 40 a ted po 14 dnech 38..ted mám klokaní vak na břiše jsem po císaři tak že ten špek mi spadl na jizvu a ne a ne pryč..od jakživa jsem měla větší zadek a stehna..ale zadek jsem ted ztratila a dobet nohy☹

evena
17. led 2011

@luuca.b taky sem po císaři, převys přes jizvu mám taky ☹ je to hrůza co? myslíš že to někdy zmizne? já myslím že asi ne, možná malinko když hodně zhubneš, ale aspoň malej tam určitě zůstane ☹ vypadá to fakt blbě ☹

evena
17. led 2011

a teda ty velikosti to je fakt mazec !!! 😀 pro mě neuvěřitelný skoky 😲 😲

wjerushka
17. led 2011

Jé tak už vím, proč jsem zhubla tak málo. Jídelníček mám taky celkem dobrej, ale chybí mi ten spánek, jak jste tu psaly. Po nocích ase učím, tak to bude ono. 😉
@luuca.b To ted a klobouk dolů, jsi vážně dobrá 😉 A je vidět, že hubneš hodně na cm.
jani, já bych tu ženskou poslala do hje klidně do slova. a jestli má takový kecy, tak si sama léči nějakej komplex a má problém. A ten její manžel je normální kripl a ona se tím ještě chlubí 😒

luuca.b
17. led 2011

@evena hele Dr mi řekl že jo něco jde zhubnout ale kuže bude stále vytahaná jak přeťali nervy že je to mrtvé a ztrací se elasticita že to pak je asi už jen na plastiku☹..ale nemám to řešit když budu chtít druhé..uvidíme tim cvičením🙂
@wjerushka děkuji moc🙂 ted teprv mám ten pravy pohyb🙂 i doma s Matou

janicavopica
17. led 2011

holky, ona ta zenska ma iq tykve a je fakt mimo, ja ju proste ignoruju a hlavne ji chci dokazat, ze kdyz chci tak to umim a ze budu lanka do leta🙂
ja mam taky po cisari a nastesti bricho celkem ok, jen kdyz si sednu tak se mi ta povolenejsi kuze skrabati a dela spek, ale nic extra strasnyho!!klokani kapsu podle vaseho popisu asi nemam. ja mam od puberty problemy s prdeli, boky a stehnama a to je porad kdyz jsem silnejsi!!!
@wjerushka jojo ona ma moc komplexu a jak jsem psala hlavne fakt nize iq 😵 ale opravdu

milin
17. led 2011

Ahoj ženy,
nějak nemám na to číst tu všechny ty stránky,ale chtěla bych zhubnout a nějak samotné se mi do toho nechce. Nikdy jsem žádnou dietu nedržela a postavu jsem neřešila. I když jsem určitě nějaký špíček měla nějak jsem to ve svém životě neviděla na závadu. Jenže už budu rok od porodu a furt jsem nezhubla. A už sice nekojím,ale ani tím kojením jsem nějak nezhubla. A to všichni mluvily jak ze mě malá všechno vytahá a původní váhu budu mít raz dva.
Jenže teď bych chtěla opravdu zhubnout a vůbec nevím jak na to. Jídelníčk mám určo špatnej i když jím skoro 5denně. Tak mám pocit že mi to zůstává a nejde dolů. A na cvičení čas nemám. Žijeme v domě který celý přestavujeme. Do toho malou takže někdy je to fakt nestíhačka. A večer jsem tak unavená že se mi prostě nechce. Malou hlídat nedávám a ani nechci.

Můžete mi nějak poradit co a jak? Nebo mám někam zajít k nějaké mudře. Nebo tak něco?
Díky a přeji Vám krásný dny 🙂 🙂

seci
17. led 2011

@milin milin, zkus dělenou stravu, ta funguje i "v horších podmínkách" tj. já například teď taky necvičím, protože šprtám na státnice, ale díky dělence nejen nepřibírám (přibírala jsem celá studia u každých zkoušek), ale dokonce hubnu....máš-li ale moc stresu, tak se na hubnutí vykašli, ve stresu to jde špatně a jen by tě to demotivovalo, raději napni síly nato, aby se situace uklidnila a až pak si naplánuj hubnutí.....mám s tímto letité zkušenosti a teď hubnu poprvé za pět let až po postavení dvou baráků (teda nemáme dva, ten první jsme prodali, samozřejmě 🙂 ), i když jsem se předtím pokoušela nesčetněkrát, ale bez psychické pohody to je prostě hrozně těžký a člověk nemá ty výsledky, což nepomáhá....

na dělenou stranu je tu samostatné vlákno, tak nakoukni....

milin
17. led 2011

@seci Nu tak stres díky bohu teď na chvilku půjde bokem protože zedníci u nás skončily a já mam tak na půl roku klid než zase na něco našetříme.
O dělené stravě jsem slyšela, že existuje, ale co to je to nevím. Nu mrknu se na to. Snad to bude něco normálního co lehko pochopím a ne nějaká šílenost 🙂

lena27
17. led 2011

ahoj holky,
já budu ve středu držet úplňkovou dietu. jsem zvědavá na výsledek. celý den se nesmí nic jíst, jen hodně pít minerálky. můj taťka to jednou držel, shodil 3kg, která hodně dlouho nepřibral. nesmí se ale držet víc jak 1x za půl roku. je to taky taková detoxikace.
dělená strava je taky fajn, ale u mě nepřipadá v úvahu. každý víkend jezdíme ke tchýni a to prostě nejde

lena27
17. led 2011

@milin hlavně vynechej sladkosti, já za 2m bez sladkýho zhubla 8kg.jinak jsem jedla vše a odpoledne se hlídala. ale nikdo si toho nevšiml. mám 185cm a tam se to ztratí 😝

lena27
17. led 2011

@milin a hodně důležitý je pitný režim, alespoň 2litry

gabrielaa
17. led 2011

@janicavopica já bych si z toho taky nic moc nedělala, ale asi bych ji uplně neignorovala, páč jsem taková povaha, co si nenechá všechno líbit a umím se ozvat, když je to potřeba 😀

@milin: jak už se psalo, hodně pít a omezit aspoň sladký, tučný a těžký věci 😉 no a zkus poprosit přítele/manžela, jestli by ti třeba aspoň třikrát týdně nepohlídal malou a zacvič si třeba jen doma, i taková půlhodinka dělá divy a na netu se dá najít kupa cvičení 😉 já zatím taky nemůžu jít cvičit mezi lidi, tak jsem si aspoň postahovala aerobní cvičení, ale i zumbu a každý den poctivě minimálně 20minut hopsám (i když by bylo potřeba dýl, protože až po 20minutách se začnou spalovat pořádně tuky) a barák taky rekonstrujeme, takže je toho občas vážně moc.. Tak přeji hodně úspěchů 😉

Jinak taková další rada pro ostatní, co mají třeba stejný problém jako já, že mají jednu víc problémovou partii - u mě je to břicho ☹ Když jsem chodila kdysi ve škole do posilovny, tak nám tam trenír říkal, že když chceme zapracovat jen na určité partii, tak je potřeba se nejdřív pořádně rozehřát a cvičit celkově, a až potom nakonec se zaměřit na cviky na určitou partii, takže já vždycky jedu to aerobní cvičení nebo zumbu, a potom se vrhnu teprve pořádně na to moje břicho 🙂

lena27
17. led 2011

@gabrielaa tak to jsme na tom stejně, já mám taky břicho jak těhule. já každý večer od \nového roku jezdím na rotopedu 30minut a jsem teda pěkně mokrá. říkám si, že prvně zhubu nějak celkově a pak dodělám to břicho. tak na tom asi něco bude

gabrielaa
17. led 2011

@lena27 rotoped je hlavně na nohy a zadeček 😉 já teda když hubnu, tak to jde pryč hlavně z těch noh a zadnice )) právě proto se teď snažím víc zaměřit na to břicho po každým cvičení, aby to bylo vidět i na něm

evena
17. led 2011

@milin vítám tě 😉
taky sem to někde slyšela/četla že ideální je nejdřív nějaké hopsání, pak posilování problémových partií, takže to taky tak dělám, když se dokopu teda ke cvičení 🙂 mě se tuk rovnoměrně rozkládá, takže já mám problémové partie všude 😝 😝 😝 ale nejvíc děsný je břicho a zadek, mám široké boky 😝

wjerushka
17. led 2011

Tak se přidávám do klubu širokobokých a zadkatých mamin. Břicho mi ale teď taky vylezlo, jak je po tom těhu povolený. Ale zadek jsme měla vždycky, i když jsem byla relativně hubená

kive76
18. led 2011

@wjerushka já teda ještě mamina nejsem...ale patřím do klubu širokobokých a zadkatých 🙂

kive76
18. led 2011

@lena27 to jsi dobrá, že každý den jezdíš na rotopedu, ..to určitě máš dobrý výsledky...co se týče v pasu,a bocích ti ty míry určitě jdou dobře dolů....

misicka455
18. led 2011

@milin ahojky jsi to ty?

Já taky držím dělenku už po třetí tak jsem zvědavá 😉

lena27
18. led 2011

@kive76 já jezdím jen 4-5x týdně, to mi stačí. a v pase to dolů nejde, já nejdřív hubnu přes zadek, ten jsem nikdy neměla. holt tam kde to nepotřebuji

milin
18. led 2011

@misicka455 Misi jj jsem to já. Jen jsem tuhle dietu nikdy nedržela a vůbec netuším oč se jedná.Ještě jsem nestačila nic nastudovat. A já bych spíš kdyby mi tak někdo řek co jíst co nejíst a prostě přímo jídelníček na mě. Nemám moc času něco studovat a poravdě jsem na to líná.

Holky a existuje krom cvičení, nejezení sladkého, pitného režimu nějaká dieta co fakt pomáhá?
A zkoušel někdo z Vás léky na hubnutí? Nebo třeba ty léky co se dají běžně koupit v lékárně?
Ne že bych to chtěla zkusit jen mě zajímá kdo má stímhle zkušenosti.

misicka455
18. led 2011

@milin já jsem jednou volně prodejné léky vyzkopušela teď už nevím co to bylo něco od walmarku a nic , prostě dokuď se nedokopeše jíst pravidelně a zdravě a hejbat se tak ti žádné léky nepomůžou 😒

misicka455
18. led 2011

@milin dělenka je v pohodě salámy, maso, jogurty, mléko, zelenina , vajíčka, sýry, ryby, prostě vše ze zvířat v jeden den ¨
rýže, brambory, těstoviny- bezvaječné, chleba , vše rostliného pŮVODU V DEN DRUHEJ totť ve zkratce 😀

wjerushka
18. led 2011

Holky, hlásím, že jsme se dnes přežrala. Ale nezvládám nervy. Kryštof je nějakej nakřáplej a jak mu není dobře, tak od pondělí nespí. Ani po obědě ani v noci. Ze včerejška na dnešek jsem k němu vstávala po hodině a dnes to nevidím jinak. Do toho se mám učit, ale fakt nevím jak. Navíc, když dnes přišel manžel z práce a já zasedla k učení, tak ten slavnej elearningovej systém jaksi zkolaboval, takže jsme se vůbec nedostala k materiálům, mohla jsme čumět akorát do blba. No a večer šel zase manžel pryč a já běhám za Kryštofem 😒

kive76
19. led 2011

@milin já jsem jednou vyzkoušela ty prášky chromdiet ...že nemáš chut na sladký , ale já teda měla , a vůbec jsem s tím nezhubla...ale s tou dělenkou jsem spokojená...

misicka455
19. led 2011

Ahojky, tak dneska po ránu kytky a odpo se budu snažit jen pít snad to vydržím a tělo se trochu pročstí když je ten ůplněk . No snad je dneska ? 😀

medvedinka
19. led 2011

Ahojky holky, jste užasný, jak držíte ty dietky, já bych to nezvládla, strašně bychse bála, že jak to jede den přestanu dodržovat, tak to mám hnedka zpátky.