Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
20. led 2011

... nějak bylo, nějak bude..... ženský přežijou všechno!!!! 😀 😀 😀 😀

evena
20. led 2011

@kacab toho blbečka doktora se snaž ignorovat, říkej si že to budeš mít brzo za sebou 😵 je to ale pěkný hovado teda, takový necitliví lidi si pak vyberou takový povolání 😕 bez protekce fakt nic nejde 😠 mě zase nechtěli vzít v těhotenství do dia poradny kvůli cukrovce, prý sem až jako druhořadá jako těhotná a ikdyž sem přišla první do čekárny a po mě chodili i neobjednaní lidi, čekala sem tam několik hodin 😠 dodnes slyším tu sestru když sem se jí šla zeptat po 3 h čekání co se děje že sem jako těhotná navíc 😕 😠 tak sem jí řekla že se objednám abych chodila na řadu normálně jak příjdou lidi, prý těhotný neobjednávají amusí si to vystát 😕 😅 a pak mě to zařídila kamarádka tchýně která se s dotyčnou dr zná 😀 přišla sem první do čekárny, šla sem první i do ordinace 😀 tak by to mělo být přece normálně, ne s jen s protekcí 😠

kacab
20. led 2011

strašný... není to o doktorech ale o lidech... Já jsem na konci 2. tehu musela na kontrolu na gyndu a výjmečně mě neměl kdo pohlídat malou a ani mě tam odvézt.. tak jsem jela autobusem.... našla jsem si na netu že berou kočárky a tak jsem přišla na zastávku, složila golfáč a čekala na bus... Když přijel - šla jsem zaplatit lístek s Terkou v náručí a ptala jsem se jak s kočárkem... nevěděla jsem, jestli ho dát do busu, nebo dolů pod a zároveň jsem čekala, že mi i třeba pomůže.... a Prd... Tlemil se, že si ho mám dát klidně na střechu... ale ať makám, že nechce nabrat zpoždění... Bylo léto - takže moje obří břího na začátku 9. měsíce vidět musel... a jen seděl na prdeli a pozoroval mě ve zpětném zcátku jak s terezou v jené ruce, velkou taškou a golfáčem v druhé ruce a s tím břichem se pokouším nastoupit do busu.... se divím, že mi nepraskla voda... Fakt to bylo na pokraji mých sil!!!!

kacab
20. led 2011

A to mě i napdl gyndař, co jsem u něj bylacelé 1. těhu a rychle pak prchala pryč...... dělal mi před porodem výtěr a jak u toho stál a kecal něco se setrou... strčil mi tu tyčinku s vatou do močový trubice... já zařvala na celou polikliniku.. on se zarazil, vytáhl to a já zařvala znovu... To byla bolest holky - snad i porod tak nebolel.... Spustil na mě... že co to jako je... že co nadělám kvůli výtěru, jak chci jako rodit dítě... Já mu říkala, že mi to strčil jinám, ale on na to, že je to nemožné... tak jsem sklapla a utřela slzy... Prohmat už pak byl v pohodě... a když jsem po opuštění ordinace šla na malou na WC... měla jsem na prádle malinko krve a čůrala jsem jak přes tisíce žiletek..... S pláčem jsem odjela domů a bolelo to ještě tak 3 dny... Manžel byl tak naštvanej, že chtěl jít na něj řvát.... ale rozmluvila jsem mu to... a odhlásila se od něj... ale zpětně mám pocit, že by si zasloužil, kdyby na něj Petr tehdy vlítnul....!!!!

wjerushka
20. led 2011

@kacab Tak to budeš na plese zářit ve svých šatečkách🙂 To se vrátíš zpátky. Tak snad Ti to vyjde, aby sis to užila🙂

kacab
20. led 2011

@wjerushka nevím jestli zářit 🙂 ... ale snad nebudu nad o ostaními prostorově přečnívat 🙂 ... děkuju 🙂

kacab
21. led 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vymazane...
....to aby jsme si velmi brzy vzájemně domluvily kam se přesuneme, jestli nás smažou, že nesouvisíme s dětma 😒 😒 😒 ... či řešíme nedětská témata 😠 😠 😠 máte některá typ na jiné diskusní stránky?

wjerushka
21. led 2011

@kacab No jeslti začnou mazat hubnoucí a jiné diksuze, tak dost dobře nechápu, proč by tu byla kategorie volná diksuze🙂 Třeba nás nesmažou

kacab
21. led 2011

@wjerushka zatím mažou jen fotky, co nesouvisí s dětma... ale už se tam někdo o naše téma otíral... nevím a doufám.....

wjerushka
21. led 2011

@kacab Spíš aby nesmazali Lucce tu tabulku, co tak pěkně vytváří

seci
21. led 2011

no, každopádně nechápu, proč zrovna "dietářky" jsou trnem v oku...pro mě osobně je téma hubnutí velice úzce spojeno s dětmi, několik let nemůžu otěhotnět a myslím si, že snížení váhy to může někam posunout, ale je to těžké a sama s tím bojuju, takže co je špatného na tom, že hledám podporu jiných?

kacab
21. led 2011

@seci co na to říci.... autor stránek má asi poněkud jinou představu, díky které asi o dost lidí příjde..... že nesmíte mít více jak 2 fotky rodiny a dětí kolik chcete... no co je to za výmysl????

kacab
21. led 2011

@seci ... hele a už jsi zkoušela dlohodoběji cvičit mojžíšovou?mě pomohla... i když jsem na těhotenstí čekala "jen " 6 měsíců..... udělá Ti dobře i k dietě - posiluje záda, břicho a zadek.....

luuca.b
21. led 2011

ahojky ženy https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu... dopsáno,přidáno 😉 😉

prosííím v neděli přeměřit holky co hubnou na centymetry🙂
jinak se omloivám nemám čas dočítat

kacab
21. led 2011

@luuca.b možná lepe 😀 😀 😀

kacab
21. led 2011

@luuca.b možná lepe 😀 😀 😀 ... a děkujeme!!!!!

seci
21. led 2011

mojžíšku cvičím, ale pravidelně ne, spíš nárazově, prostě nejsem pravidelnej člověk, furt s tím bojuju, ale si z toho budu muset udělat přednost jako Lenka Kořínková 🙂 ....nedokážu pravidelně dělat ani věci, které dělám opravdu ráda 😝

wjerushka
21. led 2011

ajaj učím se v kuchyni blízko lednice 😒 😝

gabrielaa
23. led 2011

ahoj kolegyně 😎 musím se pochlubit, necelý 4týdny a 3kg dole, jsem spokojená jako blecha 😀 Jen teda menší průšvih je, že od včerejška mám nový tetování na noze, takže mě to trochu zabrzdí ve cvičení, ale tak musím to chvíli přežít 🙂

misicka455
23. led 2011

😉 ked si chces dat chudnuce fotky do albumu tak ok, ale daj ten album viditelny iba pre priatelov a to my máme ne ? Tak yb nemusel být žádnej problém 😉

korchy
23. led 2011

Ahoj ženy,našla jsem recepr:
Majonéza--3lžíce citronky,1/2hrnku soja mléka,1/4lžičky soli,špetka ml.papriky,1/4lžičky hořčice,6lžic oleje.
Vše dáme do mixéru a pomalinku micháme,postupně lijeme olej a mícháme.Až začne tuhnout tak je hotová🙂

wjerushka
23. led 2011

@gabrielaa Jé nový tetování??? A copak sis na nožičku pořídila? Já už plánuju tatooo tak dobrých 7 let, ale pořád nic, no měla bych se odhodlat než ze mě bude stará baba 😉
@korchy Super, ukládám.

gabrielaa
23. led 2011

@wjerushka: to já mám 3, na zápěstí, uchu a kotníku, to na kotníku jsem si nechala předělat a dala jsem si tam kytky jako fialku (moje malá se jmenuje Viola).
tady můžeš mrknout: http://www.uloz.to/7531840/tetovani-jpg
heslo: 123

misicka455
24. led 2011

Ahojky hubnoucí ženy, tak dneska valím večer na power plate tak jsme zvědavá jaké to bude 😉

janicavopica
24. led 2011

ahojky, tak ja mela jit vcera po tydnu s kamaradkou na zumbu a pul hodiny predtim jsem dostala strevni potize, takze se zumba nekonala ☹ jen jsem si zase doma pul hodky zacvicila, ale to je takovy nic oproti zumbe. a vaha zase ani deko dolu 😔 ale tewd byly na snidani kolacky 2 dny po sobe, tak se neni cemu divit a muzu byt "rada" ze to neslo nahoru, ale ja chci sakra at to jde i dolu!!!!!!

kacab
24. led 2011

@janicavopica buď v klidu... nejsi sama... když to stojí, je to taky dobrá varianta než přibrat.... Já už nehubnu několik týdnů - diteu držím pořád stejnou ale co mě bolí ty křečáky - prostě necvičím.... a o tom to celý je.... zase to rozjedem a poskočí to, neboj 🙂

janicavopica
24. led 2011

@kacab kez bys mela pravdu, ja uz nehla s vahou tak od rijna nebo listopadu 😖 bych si z nastvani dala sladky az, ale zazenu to kafcem 😉

kacab
24. led 2011

dobrý nápad, jdu si ho hned uvařit 🙂

janicavopica
24. led 2011

@kacab to je jediny co mi na chute zabira🙂 no, je pravda, ze nema nejmin kj (dolce gusto) ale porad lepsi jak cokolada 😵

barevna
24. led 2011

Ahoj bojovnice, tak jsem ve čtvrtek byla poprvé na Zumbě a fakt docela mazec. Dneska jdu podruhý, doufám že už to budu zvládat líp, kroky díky aerobiku stíhám ale neudejcham to 😝