Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

sofifinka
13. říj 2010

Dobrou holky jsem unavená jakko kotě,budu se těšit zítra

verusa22
13. říj 2010

@silvik držte se myslíme na vás

bocinka
13. říj 2010

@luuca.b odkud to máš??? je vidět, že je to pokaždé jinak, páč já našla že v bílkovinových je pouze kyselé ovoce, což třeba třešně nejsou, to aby se v tom pak prase vyznalo, fakt... 😝 😝

silvik
13. říj 2010

@luuca.b Dík za podporu.. tak dobrou noc všem 😉

kahinae
13. říj 2010

@bocinka ono je té dělenky víc verzí, je na tobě jakou si vybereš 🙂

petka28
13. říj 2010

@verusa22 aho já cvičila se synem 8 měsíců Vojtovku🙂

bocinka
13. říj 2010

No, já si to prostě vyložila po svém.... 😅
kytičky - jsou jen rostlinné, plus pečivo, nic jinýho nejím, krom bílého jogurtu, nebo zakysanky plus ovoce 😅
zvířátka - jsou maso a mléčné výrobky plus zelenina 😝

asi to není správně, ale já to tak cítím.... 😀

kahinae
13. říj 2010

@bocinka ono u kytiček můžeš i zeleninu 🙂 já to míchám jen nejím u masa ovoce 😀 😀 😀 je na tobě co si z toho vybereš 🙂 já si dala dneska víno ale nebyla neperlivá voda 😀 😀 😀

bocinka
13. říj 2010

@kahinae já vím... ale nechápu to třeba s těma mléčnýma výrobkama... 😠 😠 😠

bocinka
13. říj 2010

@kahinae jo, zeleninu u obojího, ale ovoce jen u kytiček, pokud to nebude třeba grep, či pomelo.... 🙂

kahinae
13. říj 2010

@bocinka ve zvířátkách můžeš jen bílý jogurt a tvaroh a v kytkách jogurt s ovocem 🙂 tak jsem to pochopila alespon já.. ale já si dám i ve zviřátkách ovocný jogurt 😀 😀

kahinae
13. říj 2010

@bocinka pomelo a grep nějak neřeším.. když mám na to chuť tak si to dám i když mám maso 😀 😀 😀 jednou to nevadí a když je na to chuť tak je chuť

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka to sem někdo sypal🙂

bocinka
13. říj 2010

@luuca.b @kahinae aspoň vidím, jak to každá chápem a děláme jinak... no a pak si vyberte... 😀 no, jen ať to funguje...

jo a ještě jsem si vzpoměla, že ten postní den může být jednou za týden, ale není úplně tak postní, má se třeba jíst jen okurek, nebo rajče, nebo 5 bílých jogurtů.... 🙂

verusa22
13. říj 2010

@petka28 my cvičíme prtože nelezem..jen válíme sudy a to je nám UŽ 11.měsíců :(

bocinka
13. říj 2010

@verusa22 my taky nelezem... jen se plazíme.... ☹ musí se lézt... jako malá si stoupne, sedne, všechno... ale neleze po 4řech, přijde mi, že je pro ni plazení rychlejší...

kahinae
13. říj 2010

@bocinka hlavně že hubneme ne?? 😀 😀 😀

Holky já vím že je to blbá otázka, ale já se ptám tak dopředu jako totální blb, ale když řeknu v porodnici že nechci kojit bude to velký problém? už kvůli školy a kvůli toho že u malé jsem mlíko prostě neměla a v KA jsou velice ochotné sestřičky.. ☹ ☹ sic jedna byla milá a pustila nás domů, ale s kojením je to u mě na štíru a hlavně v té době budu ještě na škole ☹ ☹ ☹ já vím že se ptám blbě dopředu, ale ráda bych v tom měla jasno

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka dneska jsem byla v tom salonu a řikala mi že to mám taky z toho že málo piju že se mi to nehybe a hlavně se ve mě zadržuje voda tak že i to mi pomuže

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka hele a nemáíte jen plovoučku?

luuca.b
13. říj 2010

@kahinae a co jí to vždy odstříkavat?nás teda nutily furt za každé situace jinak nám dali my tu máme debilny sestry

petka28
13. říj 2010

@verusa22 aha my jsme měli torticollis zkrácený sval na krku a záda měl jak luk, dnes je zdravý a rovný nedám na vojtovku dopustit vydržte určitě to pomůže🙂 držím palce

kahinae
13. říj 2010

@luuca.b z toho mám právě strach :( sic nebudu rodit v KA ale v Ostravě, jenže z toho mám strach protože kojení je u mě na štíru a vím že je to pro mimuse nejlepší, ale i tak!! jenže já jsem ve škole víc jak 3hodiny a než bych se dostala domů to taky bude maso ☹ ☹ uvidíme co mi na to řeknou i kdyby mi řekli ne tak si udělám po svojému jako obvykle 😀 😀 😀

bocinka
13. říj 2010

@kahinae mě se ptala sestra, jestli chci kojit.... řekla jsem, že ano, tak jsem kojila... sousedka chtěla ještě nerozkojená domů, řekla, že nechce kojit, donesli jí UM - musel jí ho přinést chlap - a šla domů.... tam se teda rozkojila a kojí pořád... 😅 jen už tam nechtěla být... nikdo to neřešil...i když u nás byla každá druhá lakt. poradkyně... je to na matce....

@luuca.b jen v obýváku a kuchyni, neleze po 4řech ani tam, kde máme koberce....

luuca.b
13. říj 2010

@kahinae je to na tobě🙂 my kojili 14 dní nešlo to☹ .....jo se školou je to na pikaču

bocinka
13. říj 2010

@kahinae je to na Tobě, ale odsát jednu, enbo dvě denní dávky je v pohodě... 😉

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka třeba začne až po chození🙂

misicka455
13. říj 2010

Tak tady se nespí a kecá 😀

Já prostě mléčné výrobky ke kytkám nezařazuji .

Zítra bych si chtěla dát takoví ovocný den koupila jsem ten ananas takže dopo budu jen na ovoci na oběd nějaký kuřecí asi na prudko a odpo asi zase jen ten ananas,Jsem zvědavá zda to vydržím. 😉

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka hmmm pro mě teda nebylo neodávala sjem víc než 50 to se nenajedl

misicka455
13. říj 2010

My se sice pomalu plazíme,a le nesedíme a nestoupeme , ale ona to dožene vše jí jde, ale trochu pomaleji takže to neřeším.

kahinae
13. říj 2010

@bocinka doufám že na mě nebudou v Ostravě zlí.. ale to je ještě daleko ☹ ☹
@luuca.b ja u anety 4dny a prostě psychicky jsem to nezvládla ☹ ☹ takže jsme přešli na UM a bylo to v pohodě.. no uvidíme