Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
3. únor 2011

@tegina tak pojď do toho s náma dneska....já tu tvou výzvu asi nečetla, moc nestíhám....

@kive76 já už mám "snídani" v sobě, jdu si to vytisknout a doufám, že nezapomenu pravidelně pít - od zítřka i jíst....

@gabrielaa já mám obyč kuchyňskou, budu to dělat odhadem, myslím, že deset deka zeleniny navíc neuškodí.... já si myslím, že je to hodně podobný atkinsonovi, jen je to krátkodobé, tudíž to méně ublíží, tam jde spíš o tu změnu metabolismu..... a přijdeš asi hlavně o vodu v tělě.....

gabrielaa
3. únor 2011

@bocinka já právě nemám kuchynskou, stěhovali jsme se a věci se teprve dokupují 😀 takže stejně musím pořídit..
No já jsem proti takovým těm krátkodobým dietám, kdy máš za víkend zhubnout 5kg a podobně, tohle by možná ale mohlo jít a nezatížit nějak moc organismus 🙂

kive76
3. únor 2011

@bocinka tak zatím dobrý...mlíko se dá pít 🙂 no a ještě k tomu popíjím mátový čaj.. 🙂 taky jsem si to ráno vytiskla, at vím co si mám koupit na zítra do práce k jídlu. ..no já si taky myslím, že když si dáš o trošku víc zeleniny, tak se taky nic nestane...jo je to podobný atkinsonovi, a částečně dělence, no prostě několik diet dohromady 🙂 no to mě teda zajímá kolik kil 🙂 bude ráno dole 🙂 i kdyby šli pro začátek 4 kg za těch 13 dnů dolů taky bych se nezlobila 🙂

bocinka
3. únor 2011

tak to já taky ne, začínám na 98,5 kg.... 😠 😠 😠 zase jsem to dostala, mám celej rozhozenej cyklus, a vždycky když to dostanu, tak mám dvě kila nahoře..... jenže mám u menzes taky šílený chutě a hlad, tak jsem zvědavá, jo mlíko je v pohodě..... já ho mám ráda, sice jen studený, ale to neva....

bocinka
3. únor 2011

@gabrielaa no sama jsem zvědavá, já bych to asi tak nehrotila, kdybych se neměla za pět měsíců vdávat, šaty mám objednaný o dvě čísla menší.... 😅 😅 😅

kive76
3. únor 2011

@bocinka já když to dostanu tak mám kilčo nahoře..no to já bych se teda bála...mít objednaný šaty o dvě čísla menší...že se do nich nevejdu..

gabrielaa
3. únor 2011

Tak pak holky piště, jak pokračujete 🙂 doufám, že mě to ještě víc navnadí 😀

bocinka
3. únor 2011

@kive76 já jsem to udělala schválně, vím o sobě, že když se do toho dám, tak jsem schopná zhubnout pět kilo týdně.... a když jsem si šaty objednávala před měsícem - necelým, tak byly o dvě čísla, teď už jen číslo, no uvidíme až přijdou.... http://cgi.ebay.co.uk/Stunning-Bridal-Wedding-D...

kive76
3. únor 2011

@bocinka jéééé ty jsou nádherný...tak máš super motivaci.aby jsi zhubla 🙂 tak to ti držím palečky, at se ti to povede 🙂

kive76
3. únor 2011

@gabrielaa určitě tě navnadíme 🙂

wjerushka
3. únor 2011

@bocinka Šaty to jsou krásný 🙂 Jeslti je to už o číslo a máš na to 5 měsíců, tak to dáš. Pak sem musíš hodit fotku, jak Ti budou šatky slušet 😉

kive76
3. únor 2011

@bocinka vážně máš 98,5 Kg? vůbec na to podle fotek nevypadáš...kolik jsi měla než jsi otěhotněla? a kolik jsi přibrala mimískem?

bocinka
3. únor 2011

@kive76 @wjerushka díky holky jsem z nich unešená, navíc je dostanu svatebním darem od sestřenky a jejího muže.... 😵 😵 😵 mám spíš strach jak to bude z prsama, asi si je tady budu muset nechat upravit, ale to mi nevadí..... měla by mi je dovést za dva týdny.... 😉

kive76
3. únor 2011

@bocinka přesně tak fotečku určitě budu chtít vidět... 🙂

bocinka
3. únor 2011

@kive76 než jsem otěhotněla, tak jsem měla 90 kg.... já jsem odmala velká, 180 cm je dost, a k tomu silná.... když jsem šla rodit měla jsem 113 kg..... 😠 ale neřešila jsem to, byla jsem ráda, že jsem malou donosila.... pak jsem přišla z porodnice a měla jsem 94!!!!kg jenže kojením jsem se dostala zase na 106, takže humus.... ono to není tak vidět, protože jsem silná všude a břicho mi zase schovají prsa....

bocinka
3. únor 2011

@kive76 jojo, neboj, už se na ně moc těším, hned se do nich oblíknu a nechám se vyfotit, proto jsem si řekla, že zkusím tu mléčnou dietu, přes prsa mám víc o cca 20 cm a přes pas o 9 cm než jsou ty šaty, tak aspoň pas chci dát dolů a prsa se upraví.....

wjerushka
3. únor 2011

@bocinka Tak jsem furt přemýšlela, jeslti si chceš dát upravit šaty nebo prsa 😀 😀 😀 No jo poobědní únava a moje slabá chvilka. Ale jak tady házíš ty váhy, tak se mi to taky nezdá. Asi máš těžký kosti nebo co

kive76
3. únor 2011

@bocinka no to jseš teda vysoká těch 180 cm...to většinou že je někde silnější není tolik vidět...já mám 171 cm..

kive76
3. únor 2011

kive76 @bocinka no to jseš teda vysoká těch 180 cm...to většinou že je někdo silnější není tolik vidět...já mám 171 cm..

bocinka
3. únor 2011

@wjerushka možné je i to, každopádně jsem macek a to nechci.... takže tak.... 😉

@kive76 možná není, ale mě to štve, navíc mám špatný koleno a když nezhubnu, tak mě čeká operace.... 😖

kive76
3. únor 2011

@bocinka tak co jak piješ? dobrý? já zatím dobrý..ale do zejtřka je ještě dlouhá doba...už se těším na jogurt,...atd....

bocinka
3. únor 2011

@kive76 já taky.... a moc, koupila jsem si aktivie.... jo a kdyby byla večer velká krize, tak si dám Psyllium.... A to mám ještě dneska Zumbu, tam umřu bez energie.... 😀 😀

kive76
3. únor 2011

@bocinka no to já bych asi nemohla jít cvičit..to já bych tam asi padla...

bocinka
3. únor 2011

@kive76 no to já teprve uvidím... 😀 😀 😀 snad sebou neseknu.... ale víš co mě zaráží, že mě to mlíko neprohání, myslela jsem, že to prosedím na záchodě a nic, ani prd.... 😕 😅

kive76
4. únor 2011

@bocinka ahojky , mě prohnalo až kolem 20h 🙂 tak po prvním dni mlíka mám kilčo dole... 🙂

kive76
4. únor 2011

@bocinka tak jsem si ráno dala ten bílej jogurt, a protože jsem docela měla hlad...tak jsem si dala trošku toho tvarohu, co má bejt na 10h....ale já si myslím, že to snad moc vadit nebude, pak ho na tu 10h dojím...a teda nic moc...moc mi teda nejede.. už se těším na to vařený masíčko...včera jsem si uvařila kus kuřátka...

bocinka
4. únor 2011

@kive76 já se ještě nezvážila, ale půjdu.... jestli Ti můžu poradit, moje babi ten tvaroh jedla tak, že do něj nakrájela kapku cibule a posolila - malinko - a přidala sladkou papriku - jako koření, já to miluju jako pomazánku na chleba, tak si to dám jen tak, páč normál tvaroh taky nesním a cibule, ani paprika nejsou tučný.... já teda hlad zatím nemám, spíš chuť.... a na záchodě jsem nebyla, vařím hovězí vývar, tak si dám.... 😵 😵 😵 😵

misicka455
4. únor 2011

Ahojky ,tak koukám že jsze se pustily do mléčné taky stím kokeutuji, ale určo až po víkendu jak sjou všichni doma tam mě ty víkedny ničí .

tegina
4. únor 2011

Ahojky holky,
tak držte ať jako předvoj můžete motivovat 🙂
bocinka:
výzvu jsem myslím dávala někdy v prosinci, to jsi byla v nemocnici, s tím, že by se začalo někdy v lednu..to jsi měla myšlenky někde jinde a psala jsi tehdy, že nestíháš ani dočítat 🙂 ,je ale dobře, že se někdo chytl, jak už jsem psala, jedeme na víkend za rodiči, což by byl nesmysl tam říkat, že jsem zrovna začala s dietou..když tam jedeme jednou za měsíc a půl...
misicka455 :
jestli do toho od pondělí někdo půjde, tak bych šla s ním, sama si moc netroufám....tak promysli...
Jinak já bych ji určo nedržela tak moc striktně, tím myslím třeba tu zeleninu, to bych dělala s přísypkem navíc 😀
Takže doufám, že se někdo s pondělkem do toho dá, ať holky podpoříme...jinak já ji zkoušela tak tři dny a strašně mě demotivovalo to, že když jsem za první den shodila třeba kilo, tak i když pak jíme "hovno, hovno, nic 😀 "tak se mi váha vrátila 😲 , no ale za 14 dní by to tak třeba nebylo, chtěla bych ji někdy vydržet 🙂
Přeji krásný víkend.

wjerushka
4. únor 2011

@bocinka mňam, tuhle pomazánku taky můžu🙂 Já se vážila až včera, ale dvě a půl kila dole 😕 No asi tím zkouškovým stresem, i když je fakt, že se držím a večer k učení dlabu karotku nebo cherry rajčátka a přes den se taky nějak necpu. Ale na tu dietu si netroufám