Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
4. únor 2011

@tegina tak se přidáš později.... 😉 u rodičů si to parádně užij.....

@wjerushka my do ní dáváme ještě máslo, jako Ramu, ale dneska neeee.... 😕 😅

@misicka455 mě Mira podporuje tím, že si vaří samé mňamky, zabiju ho... 😀 😀 😀

misicka455
5. únor 2011

Tak jsem rozhodlá od pondělka najet na chvilku na tu mléčnou kdo se tedy přidá ke mě?

A co holky jak to jde?

korchy
5. únor 2011

@misicka455 tak já začla dnes,piji mlíčko a musím říct,že zatím ani nemám hlad.Ale večer jdem na večeři tak budu mít kuřecí salát.Ale ráno hned zas dietka🙂
Jo holky a dnes ráno jsem si zapálila i poslední cigáro 😉 neříkám že přestávám nadobro,jen prostě ted to chci nějaký čas vydržet 🙂

misicka455
5. únor 2011

@korchy é tak s kouřením zavidím já v těhu přestla a pak jak jsme měly trošku těžší star do života a bylo to náročný tak jsem zase začla a teď už to nějak nejde přestat. Tak si řikám nejprve nějaké kilčo dát dole a pak přestat kouřit.

bocinka
5. únor 2011

@misicka455 mě teda překvapivě dobře, Mira si sice teďka dělá bramboráky, tak asi umřu, ale zatím dobrý.... mám dole víc jak dvě kila.....

@korchy jsi dobrá, já kouřím a už mě to štve, jenže mi to taky chutná a užívám si to, takže asi ještě nejsem připravená.... 😖

kive76
5. únor 2011

@bocinka no ty jseš teda dobrá..já včera zhřešila..tak nic dole, ale naštěstí nic nahoře..

bocinka
5. únor 2011

@kive76 cos zhřešila??? 😀 😀

bocinka
5. únor 2011

@kive76 já přemýšlela, jestli si ta jídla během dne můžu měnit, jakože si dám vajíčka ráno, místo večer...???

wjerushka
5. únor 2011

Ahoj holky, nás dnes čeká velká sláva, budeme slavit Krýšovi narozeniny a dort máme o dost větší než jsme si mysleli 😅 Tak si dáme do nosu. No aspoň na chlebíčky jsme si koupila celozrnou veku a kuřecí vařenou šunku, aby byly light 😉
@bocinka Ty jo bramobráky, to bych ho asi vyhodila. To je moje nejoblíbenější jídlo. Slintám do klávesnice 😅

misicka455
5. únor 2011

Já mám strach, že kdybych ted přestala i kouřit tak bych nehubla, že by mě honila mlsná a prostě bych to nedokázala , takže hezky jedno poi druhém 😀

wjerushka
5. únor 2011

@misicka455 No ono se má přestávat kouřit, až když jsi právě v pohodě a ne při tom ještě hubnout. Já jsem zas tak moc nekouřila, ale když jsem přestala, tak jsem měla 8 kg nahoře. Pak jsem šla do hubnutí a při hubnutí jsem otěhotněla s Kryštofem

leopolda
5. únor 2011

@misicka455 já bych to docela zkusila,jen nevím jaký mlíko pít,jelikož odtučněný je spíš voda,tak aspon polotučný?
A nevím jestli vydržím 14dní,ale třeba by mě to donutilo zase se dostat do dietního režimu,jelikož ted "žeru" všechno.
A nevíš má s tím někdo nějakou pozitivní zkušenost?Aby jsem za 14dní,co se najím neměla všechno zpět.

leopolda
5. únor 2011

@bocinka krásný šaty....
Jak zvládáte dietu a jaký jsi pila to mlíko,co do tučnosti...
Znáš někoho kdo to držel a más tím pozit.zkušenost?

bocinka
5. únor 2011

@wjerushka šla jsem uklízet.... 😀 😀 než jsem se vrátila už to měl zbagrováno... 😀

@leopolda normoš modrý polotuk.... zvládám dobře, právě si dávám debrecínku.... 😝 jojo, moje babičkaa zpátky nepřibrala....

@misicka455 já to samé, nepřestanu dokud nebudu mít váhu, kterou chci mít

gabrielaa
5. únor 2011

ad) kouření: taky jsem v těhu přestala, a jelikož jsem po měsíci přišla o mlíko a nebylo to moc jednoduchý, začala jsem zase, i když teda kouřím o dost míň než před tím, stejně mě to štve 😒

ad) mléčná dieta: já bych tak ráda začala, ale pořád přemýšlím, že pak budu mít nejspíš málo energie, a když teď zrovna má malá období, kdy mi třeba 12hodin tahem nespí a já spím za den tak 3 hodinky a celý den tu s ní trdluju, tak nevím, jestli bych to nějak zvládala ☹

bocinka
5. únor 2011

@gabrielaa já zatím teda nejsem bez energie a to spaní se zlepší, uvidíš, já měla totéž skoro dva měsíce, je to na trefení šlaku a teď spí krásně - teda ne krásně, páč jí rostou zase zuby - ale pravidelně....
😉

tegina
5. únor 2011

Ahojky,
našla jsem si chvilku časík, já nevím jestli mně nejde tak vidět, od pondělka bych chtěla taky dělat stín holkám, kolik nás do toho půjde?

dajda28
5. únor 2011

ahojky,já sice nepotřebuju otěh.,ale přidám se k vám.Taky by se mi hodilo něco sundat.Mám rok po císaři a nějakejch 5kg dole by se mi líbilo🙂)papa

misicka455
5. únor 2011

@tegina já tě vidím a počitám s tebou na pondělí 😉

leopolda
5. únor 2011

@misicka455 no já jsem psala,že do toho jdu.Tak už jsme tři.

korchy
6. únor 2011

@bocinka Ahoj,tak jsem včera zkusila být jen o mlíce,protože jsem konečně nemusela do práce,a mám 0,8kg dole,i pžesto,že jsme jeli na večeři a dala si šopský salát s kuřecm masíčkem.Ani jsem to nesnědla celé 🙂

korchy
6. únor 2011

Holky tak mám 5kg dole 🙂 No do konce února bych chtěla mit max.65kg....tak ješte 1kg a hlavně to udržet 🙂

gabrielaa
6. únor 2011

@korchy tak to je parádní, gratuluju 😉 to já mám pořád 0,5 nahoře, takže od začátku mám dle 2.5kg..ale je to tím, že ted vůbec necvičím, ale tetování už vypadá zahojený, takže vzhůru do něj zase 🙂

@bocinka takže bych to měla zvládat, to je dobrá zpráva 😀 o tu energii jsem se bála, takže já na to vlítnu asi ve čtvrtek, páč ve středu jdu na anticelulitidovou masáž a ozonový zábal, a před tím by se nemělo být hlady..dostala jsem poukaz od kamošek na masáž dle vlastníh výběru, tak jsem zvolila tuhle, páč kamoška s mamkou tam chodily - dvakrát do měsíce a zlepšila se jim jak kůže, tak to pomáhalo i hubnutí, páč se rozjel lymfatický systém pořádně 🙂

wjerushka
6. únor 2011

Čau holky, tak já mám dnes 75 kg🙂 Takže asi 5 kg dole, ale teď, pokud bude vše tak jak má, budu mírně (doufám, že akt jen mírně přibývat) 😉

misicka455
6. únor 2011

Ok, tak už jsme na pondělí tři tak snad to půjde v poho dolů 😉

luuca.b
6. únor 2011

@wjerushka neboj ....🙂 puje to dolů🙂 PAK😀gratulace velikááánská ještě jednou 😉
@dajda28 vítej taky jsem rok a měsíc po císaři a de to bídně vid dolu☹hlavně to břicho☹jestli s echceš přiidat k nám do tabulky písni mi IP váhu a cm a já tě zapíšu posíláme váhu každou neděli at vidime jak nám to jde🙂 jo a přidám si tě do přátel (vidi ji jen mé přátelé aby na ni nemohly koukat cizí) 😉
@korchy to je kráásny uspěch ty nechceš mezi nás do tabulky?
@gabrielaa hlavu vzhuru🙂 bude zlom a půjde to raketově dolů🙂

luuca.b
6. únor 2011

@tegina nechápu oč jde?
@misicka455
@leopolda

kive76
6. únor 2011

@bocinka já si myslím, že můžeš hlavní je sníst, to co m má bejt..,

dajda28
6. únor 2011

@luuca.b ahojky,moje váha je 79kg a 178cm.
problém je ten,že malej moc nejí-než ho to teda nakonec drapne 🙂-no a já to za něj pak dojídám ☹
tak tomu sice moc nevěřím,že něco sundam,ale můžu se o to aspoň pokusit.
moc zdravím

misicka455
6. únor 2011

@dajda28 Jestkly tomu nevěříš, že zhubneš tak to tedy moc asi fakt nezhuneš první co tak to musíš chtít a přepnout si to v hlavěn a né brat to jako nucené zlo, al etřeba se na dietku i těšit pak to půjde samo 😉