Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

lena27
15. únor 2011

@misicka455 já hlavně nejím sladké, jinak vše v přiměřeném množství

leopolda
15. únor 2011

Tak dnešek s mlíkem mi přišel lepší,než včera se zeleninou a ovocem.
Uvidíme celkem výsledek,ale stejně mi přišla lepší Atkinsonova.

misicka455
15. únor 2011

@leopolda uz se tesim na konec 😀

wjerushka
16. únor 2011

Holky, vy jste hrozně šíkovný🙂 Takových kil dole, gratuluju

evena
16. únor 2011

ahoj holky 🙂 🙂 🙂

@lena27 tobě se hubnutí pěkně daří, jen tak dál 😉

@misicka455
@leopolda docela vám závidím že už máte mléčný den za sebou 🙂 já už sem u druhého "jídla", zatím to jde, dost se nalívám čajem, takže hlad zatím není, večer to příjde 😀
misička obdivuju že nestoupáš na váhu, to bych fakt nevydržela ... to pak budeš mít pěkné překvápko až na ní vlezeš 🙂

@wjerushka jak se daří, máš nějaký nevolnosti? já měla začátek těhptenství trochu děsný, sice sem nezvracela, ale pořád se mi navalovalo a bylo mi zle 😝

zatím mám -2,5 kg dole 😝 jde to sakra pomalu 🙄

tegina
16. únor 2011

Ahojky,
tak vidím, že u všech to není ohledně shozených kileček během mléčné dietky taková sláva, jak se píše na diskusy...já jsem ráda teda za vše, ale vzhledem k tém hladovce nic moc 😒 . Já se základu držím, ale posunuji si časy, už i to množství...takže v sobotu konec, a dalšímu hubnutí zdar 🙂
evena: no když se vemou mé počáteční kila, tak shozeno něco je, akorát teď se tláskám pořád s třemi kilči dokola...no a když to zprůměruji od porodu, tak je to jen kilo měsíčně....celkem tj. v podstatě 10kg, ale kilo za měsíc při takové nadváze mi přijde směšné, alespoň s tím, jak to srovnám po prvním těhu, to mi to slítlo za 2 měsíce, tak nevím co se děje 😲

leopolda
16. únor 2011

Čau holky,jak se dnes cítíte?
Já si celkem zvykla na ten 3hodinový rytmus.
Je fakt,že je fajn jíst po třech hodinách.Podle mě tohle jde snad držet jen,když je člověk doma.
No v práci bych asi nemohla,jsem instrumentářka,to bych sebou sekla u první operace.
Ale i u jiné práce by to člověk těžko zvládal.Tak prot jsem to zkusila.
Tak kočky se držte,už to máme za pár...
@evena já to mlíko zvládla lépe,než jsem čekala,právě líp než trn den před tím,to jsem měla hroznej hlad.

evena
16. únor 2011

@leopolda taky sem si v pohodně zvykla na 3 h odstupy od jídla, to si myslím že je asi základ a chtělo by totak držet už napořád ... já sem dřív přes den skoro nejedla, nebyl čas nebo sem se na to prostě vykašlala, a pak se najedla až večer, takže váha letěla nahoru ikdyž sem toho jídla za celý den celkově moc nesnědla 😝

@tegina taky sem ráda za vše shozené, ale jak píšeš, všude na diskusích je kolik toho holky shodí tak to nechápu, nedělám nic špatně, zhřešila sem opravdu minimálně a pitný režim dodržuji poctivě, to mě dřív taky dělalo dost problém .. 😝 představovala sem si že půjde dolů víc kil, ale i za to málo sem taky vděčná ... ale ještě nejsme na konci, takže to snad ještě dolů poskočí 🙂
já hubnu už od června (to sem měla 82 kg) a teď mám 73,5, měla sem z hubnutím pak nějakou pauzu kdy sem zase přibrala z 76 na 78 😝 ale dělá mi to taky asi to kilčo měsíčně, nic moc 😝

misicka455
16. únor 2011

Holky asi fakt ti co hubnou na mléčné hodně mají asi větší základ než my neb nevím, já myslím že zacelích 14 dní dám dole tak 4 kg. Ale lepší než nic. dneska začla kámoška s váhou 102 kg tak pak dám vědít kolik dala dole.
Už at je sobota 😵 večer

wjerushka
16. únor 2011

@evena Stejně jsi dobrá, vždyť máš skoro 10 kg dole🙂 Je mi blbě furt. Taky jsme se včera vážila u dkotora a za těch 14 dní dvě kila dole. No jo no, já si musím každý těhotenství odblít. Proto si ho vůbec neužívám, spíš protrpím

evena
16. únor 2011

dnešek je krutý 😅 hlad mám uplně šílenej, asi nejhorší můj den této diety 😝 ale držím se, ještě včera sem myslela že nemám šanci to dát (první mléčný den sem taky nezvládla) ale teď vím že to dám 🙂
mám v sobě přesně litr mlíka a 3 litry čaje, sem jak balon a mohla bych se na ten záchod rovnou odstěhovat, chodím každých tak 20 min čůrat 😀
pořád na sebe chodím koukat do zrcadla, nějak krásním nebo co 😅 na obličeji je to znát a dnes sem zjistila že se mi dost smrskl zadek 😨 takže se na sebe nemůžu vynadívat 😀

mišička tak to sem zvědavá kolik toho shodí kamarádka, myslím, že to určitě má vliv ta počáteční váha, takže my vlastně tak tlusté nejsme že shazujeme méně 😉 😀

wjeruš ty trpíš teda ☹ snad to brzo pomine a uteče ti to 😉

bocinka
16. únor 2011

Ahoj holky, hlásím se zase po nějaké době..
Kvůli mléčné dietě jsem musela přestat se vším, bylo mi fakt zle, byla jsem i u doktora, co mě před tím vyšetřoval kvůli tomu cukru a zjistili, že se mi v těle množil nějaký enzym, který mi motal hlavu.... 😠 😠 😠
Jinak jsem neměla hlad, nic, byla to paráda, takže teď zase prd.... Moc přeju všem co dietku drží, ať vydrží, já měla týden jíst normálně, takže jsem si to užila, ale nepřibrala, juchůůůů 😀 😀 No a v neděli jsem měla 96 Kg, v pondělí zase 98,5 😖 jenže každým dnem čekám menzes a u toho běžně přiberu i dvě kila.... Takže od pondělka se zase držím, zatím mám zakázáno dělit, takže jím vše, ale málo a 5x denně.... No a dneska jsem se vážila a mám 95,5 kg.... juchůůůůů.... 😵 😵 😵 😵

Těď něco dočtu hubnulky....

korchy
16. únor 2011

@bocinka Hlavně zdraví,to je přednější 🙂

evena
16. únor 2011

@bocinka ty jo 😕 tak teď máš počkat až se to upraví do normálnu a můžeš zase pokračovat s dělenkou? a neříkal ti proč se to stává? snad to není z diet? 😕

krutej den je za mnou, jdu si lehnout, zvládla sem to 🙂 ale chybělo málo, byli sme pozvaní na kafe kde nás čekal i dort, ale vymluvila sem se a nešla, bych to jinak nezvládla 😀 a velkou zásluhu na tom máte určitě vy, protože mě držíte nad vodou, bez této diskuse bych asi jen dál kynula a k ničemu se nedokopala, takže díky 😵

bocinka
17. únor 2011

@korchy to jo....

@evena nene, jen z té mléčné, mojě tělo nějak špatně reagovalo, sám neví proč.... takže to prdím a pak budu zase dělit..... 😉 😉

misicka455
17. únor 2011

@evena tak to moc gratuluji , že jsi na dortík nešla a příště se už půjdeš pobavit a budeš mít takovou vůli , že si ho nedáš 😉

Já jdu dneksa cvičit tak snad nezkolabuji, al e teším se , že už za chvilku bude po dietce ještě dva dny a hotovo 😀

Pak si řikám, že si dám týden pauzu a bud bych do toho šla znovu bléééé a nebo vyzkoušela tu dukanku ještě potřebuji něco dolů tak další 4 kila by se hodily a ten zbytek bych už doladila pohybem a nepřecpaváním. ALe mám strach jak by na to tělo reakgovalo kdybych přešla na jinej typ dietky no mám týden se rozmyslet 😉

leopolda
17. únor 2011

@misicka455 já bych taky chtěla v něčem pokračovat,možná atkinsona,taky potřebuji pár kilo dolů.
Tak jsem zvědavá co si vybereš.
@evena podržíme tě,to už zvládneš.

tegina
17. únor 2011

Tak to vám holky závidím, že už řešíte poslední kila....chtěla jsem se podívat, kolik je ta vaše představa, a zase mi nenabíhá tabulka, tak já nevím... 🙂 , už se těším, až to napíšu já, že řeším posledních 5kg a né 15 😲

korchy
17. únor 2011

@tegina Paráda 🙂 Já do konce /nora ještě kilo,at mám 65 🙂

misicka455
17. únor 2011

@leopolda no přemyšlím o té atkinsonově nebo dukance nebo jak no uvidím, dneska jsme byla cvičit tak snad se to pohne, ale za odměnu za to že jsem se 14 dní krotila jdem o víkendu s manžou do restaurace už se těším jak mi bude blbě 😀

alterna
17. únor 2011

Holky, chci se přidat s mlecnou dietkou. Jakou mate zkusenost?Potrebuji dolu alespon 5k az 8kg do leta.Jak vam to slo?

evena
17. únor 2011

ahojky

@misicka455 dnes na mě čekala moje porce dortíku a odmítla sem 🙂 ale teda bylo to s těžkým srdcem 😀 protože sem ho dělala já (dárek pro tchýni k svátku) a vím že je moooooc dobrej 😎

@misicka455 tak mám stejný plán jako ty ... týden pauza a od PO najet buď znovu nebo dukanovku ... ale zatím u mě vyhrává znovu se pustit do té mléčné, ikdyž je krutá a úbytky nemám tak velké, tak to stojí i za těch pár kil ... si říkám že to trápení stojí i za blbé tři kila 🙂
taky se těším až se pořádně najím, já držím až do neděle, takže na pondělí asi udělám nějakou pořádnou bombu jako smaženej sýr ňam 🙂

ale nevíte někdo jak je to se zdravím, jak často se může mléčná držet aby sme si spíš ve finálě nějak neublížily 😕 protože u bocinky mě to dost překvapilo, každý tělo asi reaguje jinak, mě je zatím fajn když nepočítám věčné kručení v břiše 😕

@leopolda a taky dáš týden pauzu nebo najedeš na nějakou dietu hned po té mléčné??

@tegina já poslední kila řešit nebudu ještě pěkně dlouho 😀 tohle prohlásím až shodím ještě tak 15 kg 😀

@korchy ty bláho tobě to klesá 😵 😵

@alterna no, všude píšou jak moc se mléčnou snazuje, ale já mám 10. den dole 2,5 kg ... takže asi jak u koho, drřím to poctivě takže nevím kde je chyba ... 🙂

lena27
17. únor 2011

@evena a jdou ti dolů aspoň centimetry?

zuzi82
17. únor 2011

Ahojte, strašně dlouho jsem tu nebyla, takže dočítat vás rozhodně nebudu, jen z poslední stránky jsem pochopila, že už nejste na dělence a zkoušíte něco nového. Já už taky nedělím. Už jsem to nedokázala držet poctivě, takže kilča neubývala. Ale od začátku února jsem registrovaná na www.stob.cz a zapisuju si jídlo a počítám kJ. Jím pětkrát denně a zatím mám dole něco přes kilo, tak doufám, že za únor to budou dvě. Chtěla bych ještě sedm, takže do konce května mám co dělat a pak na léto hurá do šatiček. 😉
Jinak samozřejmě gratuluji všem, kterým se daří a držím pěsti i těm, co to jde hůř. Důležité je vytrvat. 😉

bocinka
17. únor 2011

Jejda holky, já vám tak závidím, že už počítáte poslední kilíčka do cíle.... tsss.... já měla cíl 90 kg.... to je ještě pět.... není to moc, ale ani málo.... jenže s tou svatbou jsem to změnila na 85 kg a deset už je moc.... 😝 😢

Jinak dneska jsem si udělala radost, když jsme začaly hubnout měla jsem BMI 33,44 😠 a dneska mám 29,9 😵 😵 jsem teda v nadváze a ne obezitě, juchůůůů... sic jen o stupínek, ale potěší to.... 😀

lena27
17. únor 2011

holky já jsem registrovaná ještě tady: http://hubnuti.mamincinyrecepty.cz/
dělá to graf a je krásně vidět jestli jde váha dolů nebo ne

evena
17. únor 2011

v 9 sem nebyla schopná vytáhnout malou z vany, a to sem tu dnes psala jak je mi fajn, nemůžu říct že je to určitě z té diety, ale myslím že ano, strašná slabost, měla sem pocit že sebou seknu a občas takový mžitky před očima, fakt dost divný, trvalo to asi půl hodiny ... teď je mi dobře jako by se nic nestalo, takže si myslím že to bylo jen chvilkové a snad už se to nebude opakovat ... možná k tomu přispělo i to, že sem dnes nezvládla přesně 3 h odstupy od jídla, ale jdla se spíš po 3,5-4 h, nevím ... 😒
@lena27 cm mi jdou 😉 a vidím to i v zrcadle že hubnu 🙂
bocinka tak schválně sem si taky vypočítala BMI a když sem začínala v červnu tak sem měla BMI 30,9 - obezita, to sem ani netušila, myslela sem si že mám nadváhu 😀 a teď mám BMI 27,7 🙂 a sem v nadváze 🙂 sme holky šikovný 😀

tegina
18. únor 2011

AHOJKY HOLKY,
TAK JÁ UŽ DRŽÍM OPRAVDU JEN ZÁKLAD, DOOOOST JSEM NAVÝŠILA PORCE JÍDLA...
Jinak v diskusy jsem narazila, že když ji holky drží vícekrát, tak nanejvýš jednou za měsíc, což vám vlastně sedí, když si dáte 14 dnů pauzu....
Každopádně každé tělo je jiné, některé ženské nejí celou dobu nic a fungují 😉 , akorát tam holky psaly, že většinou je podruhé úbytek menší, což se dá ale očekávat 😲
Mně voc nevyhovuje těma krátkými intervaly, což je zdravé, ale já to prostě nedávám, tak když něco tak třeba Margitovou 🙂 , ale nevím, stejně to jsou pro mě jen základy 😉

tegina
18. únor 2011

Teď mi konečně najela ta tabulka, tak to máte cílovou váhu stejnou jako já mezi 69-72kg, gratuluji vám k finiši...já si tady budu ještě asi dlouho přispívat 😀