Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
7. bře 2011

@leopolda já jsem ho obědnávala přes net ještě s nějakým zbožím, ale třeba dneska jsme ho viděla v dětské v lékárně tak si myslím, že každá lékárna by ho měla mít.

misicka455
7. bře 2011

@leopolda Veru bojuje jako drak 😉 Dnešní kontrola dopadla tak , že se tedy nic nelepší , ale je super že i nic nehorší. Chlopeň pracuje dobře tak aspoň tak 😉

marcelkap
7. bře 2011

@luuca.b Tak co zumba dneska, tři hodiny je asi mazec ne?

@evena Taky jsem chtěla zkusit cvičení podle videa, ale nějak prostě se k tomu nemůžu dostat. Mám čas akorát večer když malá spí na hodku běhání na orbitreku, nemůžu tu zase nějak moc vyvádět, abych jí nevzbudila. No a když nespí tak to nemám čas skoro vůbec. Ale jednou bych to chtěla zkusit 🙂

Já jsem na sebe po víkendu tak naštvaná...byli jsme u tchýně a ta celej den se nehne z kuchyně jenom vaří, peče a něco kuchtí a pak nám to samozřejmě servíruje. Když já dvacetkrát řeknem, že to nechcem, že se snažíme dodržovat nějakej stravovací režim, a ne se cpát od rána do večera, tak to prostě nechápe. Nejlepší hláška byla v neděli, když jsme odjížděli. Nutila nám takový upečený tyčinky a po několikaminutovém dohadování řekla "Vždyť na nich neni nic špatnýho, oni jsou v podstatě dietní, tak skoro nic neni, jenom bílek, ani tam neni máslo, jenom Hera."
Nejradši by do mě nacpala tři večeře a dva obědy. Nechci se s ní hádat, takže si od všeho jen zobnu, no a pak jsem askorát naštvaná. Příště musim mít větší vůli 🙂

evena
8. bře 2011

ahoj holky

včerejšek sem teda moc nezvládla, ale říkám si, že sem ujela po dlouhé době, tak že se nic nestane 😝 doslova sem sežrala nad rámec půl litra pudinku s kopou ovoce 😝

nevím kdo se tu ptal na ten krém ... já ho včera objednávala na mimibazaru, stál 108 kč 500 g 🙂

@leopolda jídelníček klidně napíšu, ale já nevařím, takže ze mě se příklad brát teda moc nedá
celý dopoledne nemám vůbec hlad a jíst nemusím, takže na snídani se donutím aspoň do dvou plátků bebeček, dopoledne mám většinou ovoce kolem 100 g, na oběd třeba chleba + tuňáka, odpoledne jogurt nebo nějaký tvarohový dezert, večer třeba vařené maso + vývar ... všemožně to kombinuju, abych se vlezla do povolených % ... u těch klasických obědů bude podle mě vůbec problém se vlíst, nebo se vlezeš, ale porce budou hodně malé, třeba sem měla špagety a těch sem si mohla dát jen něco přes 100 g, to je fakt nic moc 😝 s obědama ti možná lépe poradí třeba zuzi 😉
marcelko tvoje tchýně 😀 v jídle teda ještě horší jak ta moje, my když něco odmítnem že bysme museli prasknout tak se ještě urazí 😝 😀 a nevím co to má za blbý zvyk, ale pořád se mě ptá co sem vařila, ona ví že dostane odpověď že nic (ví moc dobře že nevařím) asi si myslí že ve vě vyvolá nějaký pocit viny jak ochuzuju rodinu nebo co 😕 😀

zuzi82
8. bře 2011

Ahojky,
Tak já se držím, ale váha jde dolů hodně pomalu, tak jsem si teď trošku snížila příjem kJ. Je pravda, že teď mi několikrát po sobě odpadla zumba a taky jsem teď nechodila na plavání s Matějem. Od soboty jsem pěkně nachcípaná, tak doufám, že to malý nechytne a já budu do příštího týdne v pořáku, protože to už nám plavčo zase začíná.

@evena Já vařím a snažím se oběd nacpat do 1900 kJ, ale je to boj. Už skoro vůbec nepoužívám tuky a všechno dělám na sucho. Ale třeba takový přírodní kuřecí řízek na žampionech s rýží je zrovna oběd, který je kaloricky OK. Já dnes měla třeba hovězí roštěnou dušenou se žampiony a cibulí na červeném víně a k tomu domácí celozrnnou bagetu. Taky se snažím jíst hodně ryby. Alespoň jednou za týden si nějakou dám. A pokud máš hodně tuků a málo bílkovin, tak levným řešením tohoto problému jsou krabí tyčinky přihodit k zeleninovému salátu na večeři.
A podle Stobu by snídaně měla tvořit 20% deního příjmu, tak to u tebe asi není, že?Já taky moc nesnídala, někdy vůbec a začínala až obědem, ale teď se snažím a každé ráno si dám plátek chleba třeba s cottage, nebo kozím sýrem, nebo lučinu a k tomu sklenici džusu a jde to. 🙂

evena
8. bře 2011

to je dobrý nápad ty krabí tyčinky 😉
já ty přílohy už vůbec skoro nejím, brambory nebo rýži sem neměla ani nepamatuju, možná už tak 3 měsíce 😝 ani mi to moc nechybí, navíc vím, že bych měla problém se držet nějak v normě a nandala bych si toho na talíř hodně, takže díkybohu že můj nevyžaduje vaření, to bych rozhodně nezvládala to hubnutí, ale spíš bych kynula ještě víc 😝 😝
zuzi a kolik máš teď denní příjem kJ?? já si to taky snižovala tak mám uplně tu spodní napsanou hranici 5000 kJ
včera sem vyjímečně vařila rajskou (mě polívku, mýmu a malé omáčku s těstovinama) a normálně dávám už cibulku na vodu ... když dávám do trouby maso (tohle ale nepovažuji za vaření, protože k tomu ani nedělám ty přílohy), tak to dám taky na vodu + cibulku, na volí oka si na pánev kápnu maličké množství oliv. oleje 😝

zuzi82
8. bře 2011

@evena Původně jsem měla 5800 kJ, ode dneška jsem to ale snížila na 5500 kJ 😉

leopolda
8. bře 2011

@misicka455 tak jsem dneska jela dle jídelníčku,to mi vyhovuje a zkoušela to zapisovat na stob-u a vyšlo mi to do 5000kj,mín než bych měla.A hlad teda nemám.
Zase budou brzy dávat na primě o hubnutí,tak se můžem inspirovat...

leopolda
8. bře 2011

@evena tak jsem dneska zapisovala na stob-u a bylo to docela fajn,je fakt,jak jsi psala,normální oběd by jsem tam asi nenacpala,uvidíme jestli vydržím,ale chci.

marcelkap
8. bře 2011

Holky, tak já už jsem se na ten stob vyprdla, taky jsem to dlouho nevydržela. Nějak to u mě nemělo efekt.

@evena To jsi dobrá, že nejíš přílohy, to mě moc nejde je omezit.

@leopolda Jo, už se taky těšim na pani doktorku 🙂 Já jak včera viděla ukázky, tak jsem šla vyházet čokolády a jiný dobrůtky do koše 🙂

evena
8. bře 2011

zuzi to sem vůbec nevěděla že podle stobu má mít snídaně 20% z celého dne 😕 počítala sem si to a mám ani ne 10, ale sem ráda že do sebe ráno dostanu alespoň to tak to se nedá nic dělat 😝 já měla původně spočítané 5500 a snížila sem si to na těch 5000 😝 a mám po tom lepší výsledky 🙂

leopolda na Jste to co jíte už se těším, to sem koukala pravidelně, měla sem hned lepší pocit z toho že na tom nejsem tak blbě jako ta dotyčná 😅 takže sem přidala do stobu jo 🙂 třeba ti to půjde dobře 😵

marcelko já se divím, že ty ženské tyhle věci před tou návštěvou nevyhází 😕 vzpomínám na jednu, která měla i pěknej sajrajt v lednici a prošlé jídlo 😀 to bych se hambou propadla 😝 vůbec ti lidi už musí být asi hodně zoufalí že se přihlásí, když jim pak ani nevadí natřásat ty špeky před kamarou ve spodním prádle, aby na mě pak čuměl kdejakej známej brrr 😝 😅

evena
8. bře 2011

aha teď koukám že neumím číst 😀 myslela sem že v té ukázce vyhazovala dobrůtky do koše ... jakto že takový věci máš vůbec doma, to pak musí být hodně pevná vůle to nespořádat co? 😝 😀

marcelkap
9. bře 2011

@evena Mám je doma ještě z časů, kdy jsem se těma dobrůtkama cpala 🙂 No ta vůle právě někdy neni, takže jsem to pro jistotu vyházela, abych ve slabý chvilce to do sebe nenaládovala.
Taky nechápu jak někdo může dobrovolně se natřásat před kamerou. Ono je pak hezký, když ten člověk zhubne, jako žeh o budou všichni chválit a obdivovat, ale to mě stačí pochvala od těch nejbližších a ostatní nemusej vědět, jak vypadám slečená.

evena
9. bře 2011

ahoj holky
dnes mě váha moc nepotěšila, skočila mě po kousek nahoru, ale mám dostat ms, tak to přikládám tomu 😝

@marcelkap tak to máš pevnou vůli když ti to doma leželo tak dlouho 😉 to já už bych to asi dávno snědla 😎

meleri
9. bře 2011

@evena ahojky chtěla jsem se tě zeptat, jak dlouho si brala ty pivní kvasnice? já si je už nakoupila a začnu o víkendu (jak mi skončí těh. vitamíny), má se to brát třikrát denně ale po jakou dobu? měsíc dva nebo i dýl? vlasy už mám úplně trapné...

jeslti máš před menckama tak i mě vždycky šla váha nahoru tak je to asi tím, že člověk zadržuje vodu...přeju ti at to zas zhodíš...no za chvíli jsem tady mezi váma..🙂))) zatím jsem asi na těch 17 kg nahoře ☹ nevím kolik nechám v porodnici..

marcelkap
9. bře 2011

@evena já jsem ms dostala dneska a nejradši bych se někam zahrabala a vylezla tak za tři dny. Sežrala bych všechno a jsem protivná jak... Na váhu radši nelezu, zase až v pondělí. Dneska se vážila jenom Linduška 🙂

evena
9. bře 2011

@meleri ahoj, jestli si to dobře pamatuju, tak sem je brala dva až tři měsíce opravdu poctivě a myslím že taky 3x denně asi po 4 tbl, ale fakt si nejsem 100% jistá, pak mi vlasy přestaly vypadávat po hrstech, ale už tak nějak normálně, pak sem to užívání začala dost flákat a teď už si zobnu občas když si vzpomenu, vlasy mi už nevypadávají, ale řídké je mám pořád i když nové rostou 😝 asi to chvíli trvá, než se úplně vzpamatují a budeme mít vlasy jako dřív 😝 v lékárně mě říkali že se můžou brát pořád ...
těhotenství už máš skoro za sebou, uvidíš že po porodu ti toho moc nezůstane 😉 pak pěkně naklušeš sem a my už si tě ohlídáme 😀

@marcelkap tak tento měsíc mám při ms (ještě jí nemám, ale čekám to doslova každou minutu, protože mě je prostě "divně" 😝 ) stejné pocity jako ty 😝 vůbec nevím, co se mnou je, dnes sem i sežrala kus teramisu co sme dostali, normálně bych to nechala jen příteli ať si dá do nosu sám 😝 snad bude zítřek lepší, fakt mám strach že znovu přiberu 😕 😒

marcelkap
9. bře 2011

@evena Já si připadám jak Otesánek...sežrala bych mámu, tátu, bábu a celou chalupu k tomu 🤐 Cvičit se mi absolutně nechce, páč mě bolí hlava, naštěstí ještě ne břicho a záda.

meleri
10. bře 2011

@evena dík jsi zlatá! jen jsem to nepochopila třikrát denně 4 tabletky? tý brdo to je hodně to mi poleze do peněz (tady je to drahé)..já sem četla na emiminu že prý to trvá 2 roky a pak se ty vlasy zase spraví...tak uvidím! přeju ti at ti taky pořádně dorostou!
já strašně ujíždím na sladkém zase...je to hrozné..teda poslední dva dny se to trochu zlepšilo, vyměnila sem čokoládu za med 😀 a z medu prý se netloustne 😅 jo já potřebuju fakt tady začít psát at mám nějakou motivaci!

@marcelkap
je to fuška s malým dítětem, a ještě člověk má fakt chut k jídlu a do toho pak cvičit, to už je fakt těžké..:( tež sem to zažila...a ted to bude znova! 😀

marcelkap
10. bře 2011

@meleri Je to těžký, ale mám jednu velkou motivaci - teda kromě zhubnutí na oslavu taťky 50 v srpnu, tak ta největší motivace je, že až budu mít 80-85kg, tak bych chtěla otěhotnět. Samozřejmě se to nedá naplánoovat to vim, ale prostě až dosáhnu týhle váhy, tak vysadim anitikoncepci.

meleri
10. bře 2011

@marcelkap tak ti držím palce! ono je to těžké zvlášt když má člověk třeba rád sladké jako já, tak je to peklo se zříct sladkého....chcete druhé miminko to je super, přeju ti at to přijde co nejdřív! 😵

marcelkap
10. bře 2011

@meleri Díky moc. Někdy si připadám jako blázen, protože téměř všichni okolo mě zastávají názor, že druhý dítě minimálně za 3 roky, nejlíp 5-6. Já bych do toho šla klidně hned 🙂 Takže musim rychle zhubnout a jdem na to 🙂 Vy budete mít po 2 a čtvrt roku, myslíš že to už jde? Starší už je přece jen trochu samostatnej ne? Já znám 3 děti, kterým je 2 až 2 a půl a každý je úplně jiný co se týče schopností.

wjerushka
10. bře 2011

@meleri Jééé koukám, že už jsi skoro na rozpadnutí🙂 Toto uteklo, nedávno jsi psala, do hubniček, že jsi těhu🙂
@marcelkap tak 5-6 let mi přijde dost. Děti jsou daleko od sebe, že si každé žijí svým životem a nevím, jeslti by se mi chtělo po takový době znova o toho kolotoče nočního vstávání a tak. A já vždycky otěhotněla, jak jsem začala hubnout, tak 5 kg dole

meleri
10. bře 2011

@marcelkap já ti řeknu že mám bobky...mám doma živé dítě jak to budu zvládat na procházkách atd, ale myslím si že i přese všechny obavy je to lepší fakt dřív...třeba já měla bráchu o 7 let staršího a o ničem, jak to píše Wjerushka prostě jsme si neměli co říct, to až ted v dospělosti...a třeba moje mamka úplný extrém že 15 let...určitě si to nenech rozmluvit!
to víš mám fakt strach! malý je zvyklý že se mu furt věnuju, najednou tu bude miminko, nebudume moci chodit ven kdy se mu zachce, budu muset kojit....ale snad si zvykne a pochopí to!

@wjerushka jé a ty jsi taky těhotná, gratuluju! a už máš za sebou to nejhorší, první trimestr... 😵 ted už si to určitě budeš jenom užívat! a co by sis přála, holku nebo kluka? jo asi to uletělo, ale řeknu ti že se mi to táhlo, hlavně ta doba od září asi do nového roku....to je pravda já si to chci taky odbýt dokud jsem ještě ve cviku..🙂 nedokážu si to představit za těch 6 let, nanovo plíny, poblité všecko, probdělé noci....už ted si říkám jak to zvládnu vůbec mít mlíko když budu skákat kolem dvou a budu hotová! 😅

wjerushka
10. bře 2011

@meleri Neboj, zvládají jiní, zvládneš Ty taky 😉 Ale říkám si to samé jako Ty, ono je to asi přirozený. Mě je tak nějak jedno, co to bude, hlavně, aby se narodilo zdavé a donošené miminko. Mě to bylo celkem jedno i u prvního, doku mi doktor neřekl, že to bude holčička, tak jsem se začala těšit na princeznu a když se vyklubal klouček, tak jsem byla trochu zaskočená, ale spíš, že jsem byla nastavená na tu holčičku než že bych byla zklamaná, to ne. Tak kdyby náhodou holčička, tak se aspoň využijí ty růžový hadříky, co mám ve skříni

tegina
10. bře 2011

Ahojky holky,
teď nějak nestíhám, ale průběžně dočítám...s hubnutím to je na štíru, tak se nemůžu teď nějak udržet a jen ž... 😒 .
Ale v čem vás chci uklidnit, starší měl teď v lednu 2 ročky, to bylo mladšímu 7 měsíců a nádhera, vše v poho.. .Švagrová má rozdíl mezi dětma skoro tři roky a stěžuje si dodnes jak to má těžké...takže je to trošku o dětech, jaké jsou, ale i o vás, jak a co si připustíte...ale podle vašich příspěvků a vůbec toho, že jste do toho šli jako já, to určo zvládnete levou zadní... 😀 , jinak tento menší rozdíl je sice někdy náročnější pro mamču, ale o to víc lepší pro dítka...s narůstajícím rozdílem si ulevuje mamka, ale vzdalují se děti...

luti
11. bře 2011

Aholky hubnicky a snazilky, take se omlouvam, nestiham ani docitavat, vy jste ale drbnicky 😉 😉 😉 postupne jsem docetla jen posledni stranku a koukam ze je na tematu vecne tema deti🙂
Jak tady mnohe pisete, je to individualni, a je to na kazdem jaky vekovy rozdil mezi detmi si vybere a rozhodne🙂)), My mame mezi detmi 17 mesicu, a mohu rici ze zacatku to bylamazec...(jako asi kazdy zacatek) a po 4-5ti mesicich bych nevymenila, hraji si spolu, mmladsi kopiruje v dobrem slova smyslu starsiho, mluvit zacalo oba dva docela brzy a vzajemne se doplnuji🙂)))....zatim🙂)). Ale mohu rici, mezi mnou a mou sestru je stejne vekovy rozdil jako mezi nasimi detmi a my si nikdy spolecne nehraly☹((. Bratranec se sestrenici maji mezi sebou 8 let a jsou vyborna dvojka.Jak
@tegina pise je to hooodne individualni a ze sve vlastni zkusenosti vim, ze i ten 17ti mesicni rozdil byl, jakobych zacinala odznova🙂)), clovek zapomene, jen snad s tou vyjimkou, ze jsem nebyla ta panikarska mamina jako podruhe🙂
Krasny den a hubnuti zdar 🙂)

kive76
11. bře 2011

@evena jééé dobrej nápad jdu si dát krabí tyčinky...já teda ted a ani dělenku ani ic nedržím..prostě jím tak nějak..a navíc jsem zas marod, takže mi ani moc nechutná...no nastěstí mám pořád těch 80 kg a nejde to vejš, takže aspon dobrý...s cvičením to je blbý..už víc jak měsíce mám ten kašel, a rýmu tak radši nechodím cvičit, ale jakmile se z toho vyhrabu zase začnu pravidelně chodit do posilky...

kive76
11. bře 2011

koukala jsem na primě zas budou dávat Jste to co jíte, tak se docela těším...myslím, že od 17.nebo 18.3. to bude.

abhaya
11. bře 2011

JO jinak holky, kdo jste z Jaroměře, tak vám můžu dát typ. Jsem sice ze severu Čech, ale jezdívala jsem tam za jedním Mudr. na akupunkturu. Vždycky jsem hodně zhubla. I švagrová byla. Ta zhubla 30 kg a dodržela všechny 3 fáze, takže teď je už 5 let po těch fázích a furt si drží váhu a jí úplně normálně, smažený, přílohy, ochucovadla a navíc byla těhotná a ani moc nepřibrala a zase všechno zhubla. Ale chce to hodně silnou vůli a vydržet rok aspoň. Já tak silnou vůli neměla, zhubla jsem třeba 15 kg za pár měsíců, ale skončila jsem vždy u fáze 1 ☹ a zase něco přibrala. 😝