Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
24. bře 2011

kacab:Jéé to se máte,k moooožžžiiiii 😉
Ted jak nám vykouklo sluníčko tak vzpomínám na egypt,nato teploučko 😀

kacab
24. bře 2011

18.-29.6. a poslední dva dny v plitvicích..... nemůžu se dočkat..... S malýma dětma je to nejpohodovější dovča, co si můžu představit.... dům na pláži, stín u moře a svoboda, kterou nám umožní auto.... a v tuto dobu je na plážích ještě klid... fakt už se těším a snad i budu hubenější i do plavek.... řeknu vám holky, když jde tak vážně o zdraví, tak mě jídlo přestalo skoro chutnat... fakt jsem se vyděsila, když mě sestra volala, že mám nějaký větší nález na snímku, ať příjdu..... takže jsem se do toho obula.... jedna věc je chtít být štíhlá a druhá být zdravá a schopná maminka pro své děti!!!!!

korchy
24. bře 2011

@kacab Držím palečky.

kacab
24. bře 2011

@korchy jo to já si užívám moc moře a místní klima.... teď jsme to zrovna řešili s kamarádama.... oni raději jedou jednou za tři roky na super úžasnou a super drahou dovču do super hotelu se super přecpanýma plážema... a já radši pojedu každý rok a podstatně skromněji... ale odpočinu si, načerpám slunce a minerály a nic mi nechybí.... já nechápu je a oni nás 🙂 ... ale však to tak je, že každému vyhovuje něco jiného....

kacab
24. bře 2011

@korchy děkuju... o život nejde... ale bolesti bych mohla mít pak doživotně, kdybych to neřešila... takže je to v mé režii a mém zájmu.... jinak tahle vrozená vada kostrče je prý docela častá a většinou se zjistí právě po přirozeném porodu, že začne zlobit bederka a kříž.....

kacab
24. bře 2011

...a aby toho nebylo dost malá v poledne 39 a po lécích 37,8 ☹

kive76
25. bře 2011

tak jsem si koupila novou Vlastu zas je tem článek o hubnutí...a soutěž..pokud si jakékolikv 4 týdny budeš zapisovat míry, váhu, a jak jsi jedla do takový tabulky, a pak to pošleš ..tak můžeš vyhrát od společnosti nutricare ..to jsou takový ty balíčky jídel už pripravenejch, a ty si to bud jen ohřeješ, a budeš si ssebou do práce nosit ty balíčky můžeš vyhrát .....jídlo na 2o dní , a nebo potom dalších pět přesný rozpis jídelníčku

do 27.5. se musíš zůčastnit a poslat to tam...takže příklad...začneš příští týden ...po 4 týdny si budeš zaznamenávat míry, a jídlo..pak vyplněnou tabulku pošleš...a oni pak tě můžou vylosovat..oni pak vyberou 6 finalistů a těm se po dobu července budou věnovat a jeden z těch 6 pak vyhraje získá balíček vyvážených jídel na každý den po dobu 2O dnů, a dalších těch 5 přesný rozpis jídelníčku v celkové hodnotě 77OO kč..vypracovaný přímo na míru...

ve Vlastě je i DVD se cvičením a jídelníčkem od Havlíčka, a ještě jedno jiné DVD, ale už ho neměli, tak jsem si koupila jen časopis...

kive76
25. bře 2011

tak jsem si dneska koupila pohankovou polívku a zkusim jí...ještě jsem pohanku nikdy nejedla...tak snad to přežiju 🙂 🙂

kacab
25. bře 2011

hotovo 🙂 3 jehly v uchu za 145kč... tak jsem fakt zvědavá..... Dostala jsem přednášku ohledně jídla (nic převratného).... vyhledávání a stimulování bodů bylo trochu nepříjemné (hledají to elektodama se slaboučkým proudem) - o zapichování jsem ani nevěděla... kontroly jednou týdně po 100kč a je to kůra na 3 měsíce a mělo by jít dolů tak 8kg... Působit to má ale jen na potlačení hladu, ne chutí!!!! Kdybych ale jedla jen tak co on nakázal - hubla bych 2x tolik .... tím jsem si jistá.... Což zase varoval - že kdyby to šlo dolů moc rychle je větší pravděpodobnost že to naberu zpět.... no uvidíme.... žádná z Vás to nikdy nezkoušela?hubnutí zdar.... 🙂

kacab
25. bře 2011

... jo a pro mě překvapivá informace - bacha na přepíjení.... roztahuje výrazně žaludek.... Já osobně mám pitný režim takový, že jednou za hodinu do sebe oklopím velikou sklenici vody... a to prý je moc špatně.... pít tu sklenici se má průběžně po pár locích..... no - to bude pro mě hodně veliký problém... celý den se hlídat .. to snad ani nejde....

kive76
25. bře 2011

@kacab ahojky, no tak uvidíš...to mě docela zajímá, jestli ti půjde takhle hubnout..

kacab
25. bře 2011

@kive76 no, víš ono to půjde úplně stejně jako kdybych je neměla.... budu se totiž stravovat stejně dietně s nima jako bez nich... jdinné co mi dají - je odpolední klid, kdy normálně musím překonávat pocit hladu, mezi menšími porcemi jídla.... Komu nevadí hlad, je na tom stejně s jehličkama i bez.... vůbec to nezmění rychlost hubnutí - ta se odvíjí od pomněru příjem/výdej/stav metabolismu těla.... že to funguje je vyzkoušené a hlavně bez vedlejších efektů pro tělo....

evena
25. bře 2011

ahoj 🙂

stob flákám, nemá cenu to zapisovat, protože skoro nic nejím, do jídla se musím nutit, mám zas nějaký blbý období 😝 ale zas lepší než se přežírat .. 😝

teda o jehličkách do ucha slyším poprvé ve spojitosti s hubnutím 😕 a to je tam máš pořád, jen se vyměňují? 😕

kacab
26. bře 2011

jo, mám je tam pořád.... a budu mít 3 měsíce... ani o nich nevím... když vypadne a najdu jí, píchne mi ji tam znovu... když jí ztratím, dostanu novou... kyždý týden bude dr kontrolovat jejich účinnost a případně je posune, kdyby bylo potřeba.. má v ruce malinký el přístrojíček, jednu elektrodu dá do ruky pacientovi a druhou jezdí po uchu.... když natrefí bod, nepříjemně to štípne či zapálí.... když pak píchne jehličku - dotkne se elektrodou jí a pokud to taky štípne, tak je správně zavedená.... normáleně jsem na tom uchu spala celou noc a ani o tom nevím.... ale když obecně nemáš pocit hladu, jsou to vyhozený kačky... já hladová jsem 🙂 je to kůra na 3měsíce a vyjde asi na 1500 - odhadem....

tegina
26. bře 2011

Ahojky holky,
teď vás flákám, ale čtu vás 😉 , nedovedu se moc držet, přitom už jsem tady tak dlouho 😒
evena:
to bych chtěla zažít, že nemám chuť jíst 😀
kive 76:
děkuji za všechny soutěže co vkládáš, uvažuji o vyplňování, třeba bych se více držela, o odeslání zatím ne 😀 , tak žeby od pondělka, nemá to cenu oddalovat, to léto se tak blíží...
kacab:
znám lidi co to drželi, každý někde jinde, jeden tady v Ptaze na TCm, jeden v Opavě, obě za tři měsíce shodili tvrdě přes 15 kg, už se nepamatuji...,co bylo ale společné, tak tvrdý jídelníček, kdyby člověk držel sám, tak shodí to samé, ale bez těch jehliček by se to asi nezvládlo...nevím, jestli opravdu mají takový účinek sanebo je to psychologická záležitost, vzhledem k pravidelným kontrolám...kámošce dr. pokud neshodila za týden 1,5kg nadával do krav apod.
Jinak co si budeme povídat, alespoň i z mých zkušeností, pokud to člověk nemá i v hlavě, prežrat jde opravdu cokliv...Tak sať ti to zabere stejně jako kamarádkám 🙂 .
A co leopolda, luti, bocinka a ostatní, taky se už tak často neukazujete..

kacab
26. bře 2011

@tegina "můj" doktor je dost rozumnej... jídlo říkal spíše o pravidelnosti a velikosti porcí a vynechat sladkosti, sladké ovoce a tučné věci... Takže klasika... jinak nic drastického... doporučil 5000kj/den, ale upravit podle toho, jak se budu cítit... a hlavně řekl, že by to nemělo jít tak o 1kg za deset dní - takže 3-4kg za měsíc.... aby to bylo zdravé.... ve mě se to pořád mele... vím, že když hubnu fakt poctivě, tak je to u mě tak 6kg měsíčně což je více... z jedný strany je to veliká radost, že to jde rychle, líp se člověk cítí a vypadá... ale na druhou stranu, jestli je to pro tělo příliš a zvyšuje to riziko, že to zase rychle naberu.... mám o čem přemýšlet.... .... samo o sobě to fakt jak píšeš nezhubne nic... je to spíš psychická berlička.. ten pocit sytosti se dostavil, ale není to tak, že bych neměla vůbec pocit hladu... spíš mi nějak nevadí... není tak "akutní"...

kacab
26. bře 2011

@tegina a děkuju 🙂
... jinak koukám, jak jsem to tam nesrozumitelně pomotala.. "nemělo by to jít o moc více než 1kg za těch 10dní... " což odopvídá... průměrně ženská spálí 8000kj/den - když si 3000 denně sebere, tak je to za 10 dní 30 000 a to je prý přibližně kalorická hodnota kila sádla...

kive76
26. bře 2011

@kacab n o já se těším, až nám tady napíšeš , jak jsi krásně zhubla 🙂

kive76
26. bře 2011

@tegina ahojky, za to nic nedáš kup si vlastu, a vyplnuj si tu tabulku...vždyt to vůbec nemusíš posílat...no já ted byla 3 tejdny nemocná..takže jsem nesportovala, a tak nějak jedla, a od pondělka to zkusím..napsat si všechny ty míry...a zkusit jíst 5x denně zdravějc...víš co ono se to řekne jez zdravě, já teoriii znám, i si vše možné nakoupím dle jídelníčku, ale horší je u mě to nevzít si i něco co nemůžu...

no a jak byla ta v dietě , kdy jsi se vyfotila a poslala tam ty fotky..tudiž vyhlášení je 18.6. a tam se případná zhubnutá dozví zda vyhrála...a tudíž to se mě netýká...já jsem na dovolené..le.

tak zkusím tohle...

kacab
26. bře 2011

@kive76 to já taky 😀 😀 😀

luti
26. bře 2011

Ahojky hubnicky a snazilky 😉 😉 😉 My jsme byli na tyden pryc, ja vas cetla,ale nemohla odepisovatneb jsem zapomnela me heslo,ktere mam automaticky na mem notebooku 😠 😠
@gabrielaa gratulaceke kilcu dole, jen tak dale🙂)
@zuzi82 no holka, to je teda rozdil, gratulujeme a prejeme dalsi kg dole, napad s temi fotkami je docela dobry,alespon semuzeme kochat dobrymi vysledky🙂)
@kacab je mi to moc lito ohledne zdravotniho stavu, ale jak tady nekdo psal, posileni core stability svalu ti pomuze od tvych problemu. Napr.kazdodenni prochazky ti pomohou posilit svaly dna panevniho, transverzalni brisni sval,paravertebralni svaly-multifidus, ktere jsou velice hluboke svaly a branice vsechny tyto svaly jsou soucasti tveho core stability svalu, ktere potrebujes procvicit....Ja ve sve praxi pouzivam jak modifikovane Pillates tak i acupuncturu( to jen ohledne svalove-kostnich problemu-vyhrezlle plotynky, artrozy atd.), zkousela jsem to i u porodu, na oddaleni bolesti, ale moc jsem s tim nemela uspech,neb manzel odmitnul zavest jehly🙂))), a to je pritom z oboru....holt chlapi🙂))) Ale preji hooodne stesti,at pomohou od chuti k jidlu.....🙂
@evena super s hubnutim, vzpominam si,jak jsi tady nedavno malem plakala, ze nemas vuli atd. akoukni ted,jsi sikulka, jde asi pomaleji nez ocekavas,ale zase ti ta vaha zustane uz na dlouho🙂))

luti
26. bře 2011

@tegina take te vitam nazpet🙂)), je to mazec,nic nestiham, ani odepisovat,ale ctu vas poctive, slibuji🙂))

luti
26. bře 2011

@kive76 jak dopadla pohankova polevka,zni to decela lakave,vzpominam si, jak nam mamka varila vlockovou polivku, kdyzjsme byli mali a do toho pridala cesnek, bylo to docela dobre🙂)

kive76
26. bře 2011

@luti jo byla docela dobrá....je to v pytlíčku, zalije se do litrem vody...je v tom i mrkev, a ještě různá zeleninka a moc mi to chutnalo..dneska jsem si zas dala ten druhej pytlíček a určitě si zas někdy koupím...

kacab
27. bře 2011

@luti ahoj a děkuju... já se z toho nehroutím, jsou daleko horší věci a beru to tak, že když jsem to zjistila včas, můžu s tím dělat víc... už mám doma kvaliní dvd pilates a denně cvičím.... je to příjemné, u když s tím hlasitým funěním tu budím rozruch hlavně u dcerky 🙂 jo a vytáhla jsem i balon z těhotenství a na něm posedávám....a vůbec....z jakého jsi přesně oboru, co děláš? zírám, jak to mu rozumíš.... 🙂

gabrielaa
27. bře 2011

Ahojky, tak další 1kg dole a bez nějakýho většího přičinění, to jsou věci..stačí aby měl člověk nějaký problémy a jak to jede dolů..
Jsem tak přemýšlela, že jsme tu snad všechny psaly důvody, proč chceme zhubnout, jak na to jdeme..ale aji by mě zajímalo, jak jsme se k těm našim váhám dostaly 🙂 Jak to bylo u vás? Zdravotní důvody, přejídání, málo pohybu, po těhotenství..?
Já si to přinesla z puberty, doma bylo vždycky dost jídla a kupa sladkýho, mamka nám solidně podstrojovala, každou neděli pekla nějakej koláč, no a pohybu jsem taky moc tehdy nedala. První hubnoucí etapu jsem měla až když jsem se dostala na privát kvůli škole a doma jsem byla minimálně. Najednou jsem si mohla kupovat jídla podle sebe a hned to bylo poznat, tehdy jsem dala dolů 8kg za cca 5měsíců. Pak ale teda přišlo těhu, to mě přibrzdilo, naštěstí mi nezůstalo ani kilo, takže teď mám druhou etapu a doufám, že bude minimálně stejně úspěšná jako ta první 😀

kive76
27. bře 2011

@gabrielaa no tak to jsi dobrá, když já mám nějaký problémy..to spíš radši jím

gabrielaa
27. bře 2011

@kive76 ony jsou to zdravotní problémy..

luuca.b
28. bře 2011

ahojky holky zapisuji zapisuji od včera mám jen 4 váhy☹ a prosíím i změřit🙂

evena
28. bře 2011

ahoj 🙂

tak dalšího půl kilečka dole, jsem na 71 kg a už sem se dostala pod váhu před otěhotněním i po porodu takže to mě moc těší 🙂 už se těším až moje váha bude začínat číslem 6 😎

gabriela já byla vždy dost štíhlá ikdyž nám máma hodně podstrojovala, mohla sem jíst všechno a díky velkému pohybu sem prostě nepřibrala .. někdy okolo 22 let sem měla problémy s jídlem, ale opačný než teď, zkrátka sem nejedla vůbec, moje strava za den byla třeba jen rohlík a jogurt, pak už mi všichni začali nadávat a je pravda že když se podívám na fotky, vypadala sem jak smrtka .. pak mi vůbec nešlo dlouho přibrat na mojí původní váhu, no a pak se to nějak rozjelo, váha letěla ale už se nezabrzdila 😅 takže si za to můžu sama, protože sem žrala 😀 ale je fakt, že asi 10 kg svádím na hormony kterýma sem se musela cpát kvůli IVF, protože to sem fakt nějak moc nejedla a váha mě strašně letěla nahoru, takže tohle je taky jeden z viníků 😀 otěhotněla sem z 72 kg, naštěstí moc nepřibrala a po porodu sem měla 71,5, pak jak sem kojila tak sem přibrala asi za 10 měsíců 10 kg, byla sem na 82 a to už sem si fakt řekla dost, že bych měla přestat žrát a něco s tím dělat, takže někdy od června sem s přestávkama hubla a je shozeno 11 kg a nyní věřím že se dostanu klidně i na 50 když budu mít pevnou vůli 😵