Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
31. říj 2010

No tak já mám teď vel. 46 😒

luuca.b
31. říj 2010

@misicka455 eboj ono to půjde.-) a kolik jsi měla před těhu?

valentovasasa
31. říj 2010

@luuca.b jako velikost? tu mám 50 - 52, podle střihu. I když se vlezu i do 48, ale je to takové... no... prostě ty větší jsou pohodlnější

luuca.b
31. říj 2010

@valentovasasa jj to chápu🙂

valentovasasa
31. říj 2010

už se těším na tabulku - ale napadlo mě, co tam ještě dohodit informace o obvodu? jako prsa-pas-boky-stehno?
jestli nevíte jak myslím, tak kuk ke mě do alba
někdo totiž lépe hubne na obvod a ne na váhu...

luuca.b
31. říj 2010

@valentovasasa o tom už tu byla řeč a nějak se nikdo nevyjádřil ...ty co cvičí jdou spíš dolu cm než kila ty jsou spíš hore🙂 a ti co drží dietku tak spíš kg ne?

luuca.b
31. říj 2010

@valentovasasa ta tabulka je OK🙂 vypada to fakt super🙂

plno holek ještě nenapsalo tak aspon ty co napsali dám tabulku ju🙂

misicka455
31. říj 2010

Tak já s eklidně přeměřím a cm pošlu 😉

misicka455
31. říj 2010

@luuca.b nikdy jsme nebyla hubená ,a le měla jsem 65 kg

luuca.b
31. říj 2010

@misicka455 bud v klidu já i při 48 kg nebyla hubená

luuca.b
31. říj 2010

tak mám udělat tabulku s cm? kdo je pro?

misicka455
31. říj 2010

já 😀

valentovasasa
31. říj 2010

já taky, proto přidávám - původní obvod - Prsa 126, pas 115, boky 125, stehno 74. A nyní - prsa 126, pas 110, boky 120,5, stehno 71

luuca.b
31. říj 2010

oki udělám i tabulku na cm

luti
31. říj 2010

Zdravim, vsechny hubnouci zeny 😀 , Vy jste ale drbnicky vy jste toho, ale popsaly, moooc se omlouvam, ale opravdu nestiham a nemam sanci vas docitavat, u mne to dela 92kg, takze pomalu, ale jiste. Holky, neztracejte na mysli, mate vsechny pravdu v tom, ze po cviceni budete trochu ze zacatku pribirat,neb se tuky pretvareji na svalovou hmotu, postupem casu, diky zvysenemu metabolismu, budete ubirat na tukove tkani a samozrejme na kilech, prvnich 28 dnu po zmene stravovani a cviceni, telo ztraci nejvice vody, postupem casu, telo a svaly se zacnou adaptovat na zmenu a vy budete krasnet a hubnout 😀 😀 Vsechny zacatky, jsou tezke, nejhorsi je vydrzet, chce to pevnou vuli a my to preciz dame 😉 😉
pro maminky a snazilky, ktere nemaji cas na cviceni... vzdyt muzete nalozit dite nebo deti do kocarku a jit na velmi rychlou prochazku, 50 min bude v pohode stacit, po 40 min telo zacne spalovat tuky a kdyz se budeme pohybovat na tep. frekvenci 220-vek a z tohoto vysledku se vase tepovka bude pohybovat mezi 50-60%, spalovani tukousu na sebe neda dlouho cekat 😉 🙂 😉. a pri prochazce na cerstvem vzduchu budou nase deticky take krasne spat, takze spokojenost na vsechn stranach. 😀

@bocinka krasna fotka a 100% jde videt, ze zacinas rysovat 😉 a hubnout
@luuca.b krasny uces, ja se hodlam po 2,5 letech, co se nam postupne rodily deti 😀 😀 , take neco s mymi kucerami udelat, ale az prijedeme na Vanoce do CR ( ja ty vlasy stale nosim v culiku, neb neposedne ruky deti za ne tahaji, a vytrhavaji...hadi mrsky to jsou) 😉

Tot vse, alepon na tyden, preji vsem obr stesti a hubnuti zdar 😉 😉

fideos
31. říj 2010

Holky, můžu se přidat? Klído obratem pošlu míry a jdem na to 🙂 Nell

fideos
31. říj 2010

Takže prsa 92, pas 76, boky 104. Přidáte mě? Chtěla bych zhubnout zpět do svých kalhot, tj asi 8 kg. Dáme to! Ahoj, Nell

bocinka
31. říj 2010

@fideos jen se přidej, my ale potřebujem výšku a váhu... 😉 Jinak máš přes prsa to co já přes pas... 😀 😀 a boky stejný... 😀 moje prsa jsou teď asi na 127 cm.... 🙄 😀

misicka455
31. říj 2010

Já se změřím zítra a napíšu 😉 Jdu chrnět pa

fideos
31. říj 2010

Moc díky! Neboj, jen vydrž a půjde to dolů, jsem ráda, že jsem vás našla 🙂 Tak výška 173 a váha ted nevím, doplním co nejdříve, nějak nám nefungčí, neva? 🙂 Ale tipuju tak 68 metráků.. teda kg. 🙂 Jupí, jsem ráda, že mám do toho s kym jít, když budou chutě, vzpomenu si na vás, že v tom nejsem sama, půjde to 🙂)))

tegina
31. říj 2010

Luuca.b. ty jsi mi napsala mou vysněnou váhu, s tím jak to šlo tento týden, tak ji dosáhnu tak za dva roky ☹ .Uteklo ti tam 20kg, tak se k nim poctivě hlásím 🙂 .

mamkamarketa
31. říj 2010

ahoj vsem.
@luuca.b nepsala jsem do IP, pac jsem to cely tyden flakala 😠 malymu roste stolicka a noci jsou u nas ve znameni place, takze fakt nemam naladu na cvico... jsem na sebe nastvana a navic mam rozbitou vahu a nemam se kde zvazit (moje mati radsi ani vahu nema 😅 )
ale manza dneska prohlasil, ze muj zadek "'vypada mensi"''jestli mu me bylo lito jak chroustam salat, nebo to myslel vazne, nevim.... 😖
moje miry sem davat nebudu (stydim se 😔 ) mam velky prsa a docela me to trapi 😢
jinak vsem preju co nejmensi chute a co nejvetsi vuli cvicit 😉

bocinka
1. lis 2010

@mamkamarketa já mám taky prsa, ale říkám si, že jak bych vypadala, být velká a nemít prsa, tak jsem jak chlap.... 🙄

leopolda
1. lis 2010

Ahoj holky,
tak jsem našla holky,které chtějí a hubnou,já zatím jen chci,ale nic pro to nedělám.
Ted se mi před vánocemi ani moc nechche,těch lákadel je velká spousta a tuto sobotu má náš Tobias jeden rok,
Bude mít ten nej...dort,který jsem kdy jedla SUFLÉ.
Takže hubnutí musí počkat.Po těch 3dětech mám o 10kg víc.
Můžu chodit mezi vás?
Všechny držíte dělenku,na mě to dříve zabíralo,jen se k tomu vrátit.
Já jsem byla letos na liposukci a docela hodně mi to pomohlo,hlavně na místech,kde se hubne těžko,nebo vůbec.
Nemáte někdo zkušenost s h.e.a.t programem?
Hezký den.

misicka455
1. lis 2010

Dobrý ranko kočky, tak mě ten přesun času zabije jsme vzhůru už od pěti 😒 Kupodivu po včerejším cvíčumě nic nebolí tak to dneska zopáknu a zítra si udělám pauzu valím na masáž to je taky nutnost hodit někdy relax a pak ve středu jdu na to cvičení v tom stroji tak jsme zvědavá, Dneska mám zvířátka takže ráno to byl sýrovej talíř a zeleninka a za chvilku si jdu dát na sváču kefírové mléko . Na oběd asi ryba na další sváčunějaké ovoce a večer si chci udělat nějaký dobrý salátek .

misicka455
1. lis 2010

😉 O tom programu jsme slyšela prý je to dobrý na spalování tuků 😉 Taky jsme nad tím přemýšlela , ale asi bych to nezkloubila se zumbou a tím vacuschapem.

misicka455
1. lis 2010

@leopolda jé na liposukci a na normální takové té jak odsávaj ten tuk? Nebolí to ? A kolik to tak asi stojí?

tegina
1. lis 2010

Ahojky holky,
leopoldo, nemám vlastní zkušenost, to bych tady třeba ani nepřispívala 🙂 , ale už jsem tady psala, znám dvě kamarádky, které celé život byly oplácané. Jedn pomocí h.e.a.t. shodila tak ze 78 na 60 je pravda, že se i zdravě stravovala a měla problémy s manžou, no a ta druhá měla vždy bříško, drobet větší 🙂 a ta bez nějakého omezování své dosavadní váhy shodila tak po třech měsících 7 kg. Každopádně jsou z toho obě nadšené a teď si nedovedou představit nechodit. Já bych šla hned, motivujou mě ty jejich výsledky, ale všechny jsou dál a časově bych to zatím s dvěma dětma nedala. Pokud máš možnost určitě do toho jdi, však brzo uvidíš jestli to na tebe zabírá, dej pak vědět 🙂 . Ta jedna dokonce říkala, že v Olmíku jsou i hodiny rozděleny přímo na spalovací 🙂 .
No a já od včerejška na novo, to mé půl kilo navíc bez prohřešků jsem si pěkně zajedla,aby mělo důvod tam být, beztak jsem k němu poslala další a jdu opět na to 🙂 . Všem přeji příjemný start do nového týdne.

leopolda
1. lis 2010

Na normální liposukci.
Vůbec jsem s tím nepočítalamale bolí to hodně a dlouho,1týden byl krutej a bolelo to asi měsíc.
Odsáli mi toho hodně,fakt maximum co jde.Ale ještě bych potřebovala,jdu tam v lednu se domluvit,ale je to hodně drahý,aspon pro mě je to dost peněz,tak ještě uvidím.Nechala jsem si odsát boky a stehna a kolem kolen.
Mám geneticky silné nohy a nehezký,takže je mi jasný,že ani tam ze mě modelku neudělají,ale aspon si můžu koupit rifle.
Zkusím o tom zjistit co půjde,třeba bychom to mohly zkusit někdy po novém roce.Mě se nechce chodit samotné...
Míšo na čem všem doma cvičíš?Kam jsem na ten Vacu...jsem zvědavá na pocity.