Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

verusa22
4. lis 2010

ahojky holčiny 🙂
Jakpak se máte? Tu je nějak pusto 😅 To jste všichni tak zažrané do hubnutí a cvičíte? 😵
Mě váha stojí.... ale není se čemu divit....ba naopak co teď žeru by měla vystřelit nahoru...ale dneska jsme zas začla... teď jsme večeřela makrelu a už jíst nebudu....max jablíčka🙂

silvik
4. lis 2010

Ahojky...

@verusa22 Já jsem na tom stejně jako ty, tak nějak jsem ráda, že váha neleze nahoru.... 🙄
Ale mám to těžké.. když přijdete domů a manžílek se už těší, jak vám naservíruje, co uvařil, tak mu prostě nemůžete (z taktických důvodů, samozřejmě) říct, že nic nechcete... 😀 Takže i když bych ani už nic nemusela, jím a chválím 😀 No a pak mám hubnout.....
Včera jsem si napustila vanu a naložila se do ní .. . a tatík.. "no mámo, tebe je plná vana" 😝 😀 No mazec.... takže dneska už taky maximálně jogurt, nic víc 😀

dreana
autor
4. lis 2010

Ahojky, holky moje, jsem u mamči tak se rychle hlásím, dočtu ás později.

Ja držím Váhu pořád stejně, snažím se držet normálně, ale nějak to nejde... Váze se prostě nechce, ale od oka jdou centimetry dolu 🙂

Už mi chybite v neděli se vratim v plne polní!!

t.kosticka
4. lis 2010

Ahoj holky,
nerada vstupuju už do rozjeté diskuze...ale chtěla bych se přidat.
Potřebuju zhubnout minimálně 10 kg. Mám 5 měsíců po porodu a od té doby jsme zhubla asi 1 kg 😒 .
a třeba mi to půjde lépe s "Vaším dohledem" 😉

kive76
4. lis 2010

@misicka455 ahojky, na to vacu jsem taky chtěla jít, ale jelikož se snažíme o mimčo, tak se to v případném těhotenství nedoporučuje...takže radši na to nechodím..co kdyby...

verusa22
4. lis 2010

@t.kosticka vítej mezi námi 🙂))
Jen napis @luuca.b do IP svoje míry(váhu a výšku) aby tě dala knám do tabulky 🙂 pak se tu vsichni předháníme kdo víc a dřív zhubne 🙂)))

t.kosticka
4. lis 2010

@verusa22 dobrá...

a jak to tu chodí?! Každá si jede ten svůj styl hubnutí a sem do diskuze jen přihazuje svoje úspěchy? 🙂

zuzi82
4. lis 2010

Ahojky,
tak já jsem dneska dala ananasový den. Na snídani ananas, svačina ananas, oběd byl kuřecí plátek s rajčátkem a sýrem, svačina ananas a na večeři zase ananas. Jsem teda moc zvědavá, co to se mnou udělá. 😅 Nicméně už mi chybí jen kilo a půl a budu na váze, kterou jsem měla před těhu. Hurááááá! a pak ještě těch osm kileček, co chci dát dolů a hotovo.

@t.kosticka No vítej, tak to už máme dvě společné diskuze. 😉 Kolik ti po Adélce zůstalo? Jinak si víceméně jedeme každá svůj styl, ale hodně tu držíme dělenou stravu. Píšeme, kdy a kolik jsme cvičily a taky co a kolik jsme jedli. 😅

t.kosticka
4. lis 2010

@zuzi82 ahoj Zuzko!! Ty jsi tu taky?! 😉 Vím, že si říkala, že chceš zhubnout...a koukám, že se daří! To je dobře... těsně před těhu jsme měla 65 kg, před porodem kolem 93kg, porodem jsem dala dolů snad hned 13 kg, 1 kilo za 5 měsíců zhubla 😀 a teď mám 79kg... ☹

zuzi82
4. lis 2010

@t.kosticka Jo jsem tu a snad i hubnu. To je síla těch tvých 30 kilo. Tak držím pěsti, ať ti to jde krásně dolů. 😉

giselka
4. lis 2010

Ahoj holky 😎
@t.kosticka vítej a přeju rychlé hubnutí 😉 Vidím, že to máš s váhou úplně stejně jako já u první dcery, taky 65/93/79 😀 Akorát já jsem nestihla zhubnout víc a hned znovu otěhotněla, takže teď vážím 91kg 😒

Jinak mně to hubnutí teď jaksi nejde, poslední dobou málo spím a tu energii se snažím dohnat jídlem... Budu se tomu zas muset začít víc věnovat, ráda bych překonala magickou hranici 90kg 😅

Tak se tu mějte, já asi půjdu brzo chrnět 😎

luti
4. lis 2010

@t.kosticka Vitam nove prichozi🙂)))
a preji moooc stesti se shazovanim.
Devcata, vim, ze neni Nedele🙂), ale ja tady 10 dnu nebudu neb jsem na kurzu, takze uz ted posilam mou soucastnou vahu, vsem preji hodne stesti a pevne nervy a hubnuti zdar🙂))

t.kosticka
5. lis 2010

@zuzi82 je to síla...ale co nadělám...snad při dalším těhotenství zvládnu ovládat chutě 😉

@giselka tak to máme úplně stejný 😀 a koukám, že mladší dcerka je taky Adélka ...
@luti děkuju...

misicka455
5. lis 2010

Ahojky, taky vitám nové přichozí a ať se hubnutí daří 😉

bocinka
5. lis 2010

Ahojka ženy... tak co, jak se daří??? už se těším na neděli, uvidíme výsledky... 😵 už to bude 4tej týden, tak jsem moc zvědavá... 😵

ivuska027
5. lis 2010

zdravim kocky, som tu davno nebola, lebo sa hambim ako pes, ze som pribrala za minuly tyzden 1,5 kg ☹ Som sa vam ani na oci nechcela ukazat 😒 Ale tento tyzden som ich uspesne dala dole, tak som zvedava, co povie vaha v nedelu 😕 😅 Dufam, ze uz to pojde len dole. Dnes si idem kupit 0,5kg zavazia na ruky aj nohy na ten aerobik a zumbu, nech to ma aj dajaky efekt 😅 😀

bocinka
5. lis 2010

@ivuska027 nic si z otho nedělej, je normální, že váha hapruje, buď v poho, klavně, že jsou kilča dole... 🙂

ivuska027
5. lis 2010

dnes som si kupila zavazia na nohy a ruky, tak aerobic naberie konecne grady 😅

misicka455
5. lis 2010

Týjo tak to já jsme zatím ráda, že zumbu zvladám tak a tak a mít ještě zavaží to bych asi nedala . Dej pak vědět jaký to bylo
@ivuska027 😉

ivuska027
6. lis 2010

@misicka455 samo ze dam 😉 ak mi neodpadnu ruky, alebo nohy 😅

misicka455
6. lis 2010

Tak jsme zvědavá na zitřejší výsledky 😉

cervik1111
6. lis 2010

ahoj holky,tak se po delší pauze ozývám,němám ani čas sednout k pc a pokecat si tady 😒 Zítra se bude dělat tabulka?Mi kilča zatím nic moc,pořád stojím 😢 I když je pravda,že jsem to úplně až tak nedodržovala.Ale dnes mě manža opět nasral,takže se do toho musím pustít s plnou vervou 😎 Řekl mi,že se nechce v 30ti letech stýdět za svou manželku 😢 😢 😢 😢

misicka455
6. lis 2010

@cervik1111 jo jo zítra se bude dělat nová tabulka s našima pokrokama.

Týjo tak to je drsný co ti řekl manžel, ale jestly tě to nakopne pro sebe něco udělat tak je to asi dobře.

misicka455
6. lis 2010

Já jsme dneska dostala první pochvalu od mé kámošky která mi řekla, že jsem něco zhubla, že prej mám menší břicho to potěší a taky je to důvod v tom pokračovat.

valentovasasa
7. lis 2010

Ahoj holky, tak hlásím výsledky - váha 104,2. ale místo toho mi jdou dolů cm. Chci se zeptat - ta tabulka -dodali se tam i údaje o mírách? Já bych je tam opravdu ocenila, protože mě to přestalo jít dolů na váhu a začla jsem jít na CM!!!

valentovasasa
7. lis 2010

@cervik1111 To co ti řekl manžel není jen hnusný, ale na pár facek. Asi jsem "rázná žena", ale poslala bych ho do hajzlu... Vím, že ted uslyším plno negativních komentářů, ale nikdy jsem nebyla modelka a jsem přímo alergická, když má chlap ženskou jako dekorativní doplněk své osoby, chlap mě musí mít rád proto jaká jsem, ne jak vypadám. a takhle odpověď by mi ukázala pravý opak. A tím by mě zcela nakrkl, protože by ukázal že je vše jinak než od vztahu očekávám. (ale chápu že to někdo chápe tu jeho reakci, uznávám že jsme různí - jen vyjadřuji svůj názor)

misicka455
7. lis 2010

Gratuluji cm jsou lepší než kila 😉 Já čekám až se manžel vyspí a pak taky vlezu na váhu 😉

cervik1111
7. lis 2010

@valentovasasa v pohodě,každý má svůj názor.Já ho taky pošlu do hajzli,jenže na jednu stranu vím,že má pravdu,jak jsme se brali měla jsem o 20kg mín 😒 😒 To je dost velký rozdíl.Ale vím,že by to takhle nemusel říkat.já sama se za sebe stydím,nechce se mi moc chodít do společnosti-ale nepotřebují,aby mi to někdo komentoval 😢 😢 😢
holky řeknu Vám.bundu co jsem nosila v loni,když jsem byla těhotná,letos,10měs.po porodu ji nezapnu 😝 😝 samou mě to sere,takže dneska se do toho pouštím.Pak napíší luce míry

cervik1111
7. lis 2010

@misicka455 v tu chvíli mě to 100% nakopne,uvidíme jak to půjde 😒

misicka455
7. lis 2010

Tak já hlasím úbytek kilíčko 🙂