Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
2. bře 2011

Ahojky holky, tak je to v pytly fakt na mě něco vlezlo citím to nejen v krku , ale už je my i divně na pruduškách . dneska jestly manžel dojede dřív z práce tak si asi skočím k dr. ať mi něco napíše nejvíc mě štve , že budu muset zítřejší a páteční cvíčo a pak se mi nebude chtít vždy když takhle vysadím tak se mi zpátky těžko naskakuje 😒

kive76
2. bře 2011

ahojky, holky jste dobrý, mě vůbec nejde hubnout...teda nedržím žádnou speciální dietku, jen prostě se snažím jíst zdravě..a průběžně během dne.. 🙂 čokoládku už jsem neměla asi 3 dni ..hi,hi..

kive76
2. bře 2011

@evena ahojky, to cvičení Bud fit bylo super...ráda jsem taky při tom doma cvičila

evena
2. bře 2011

ahoj

@luti ty dokážeš povzbudit 😉 😉
kive já si ho i nahrávala, ale mám málo dílů 😝 můj mi slíbil že mi je sežene a stáhne, tak to bych byla ráda

v září se vracím do práce a do té doby musím zhubnout ještě aspoň 10 kg nebo mě tam nikdo nepozná 😀 takže mám velkou motivaci ... 🙂

holky poraďte jaký cviky jsou nejlepší na rozšířené boky?? 😝 😝
mě totiž hubne zadek, ale připadá mi že boky mám tak nějak pořád stejně děsné ...

bocinka
2. bře 2011

'Ahoj holky, zase po delší době.... od včerejška zase cvičím, byla jsem zumbit... 😵 😵 myslela jsem že po 14ti dnech umřu, ale dobrý, dneska mám squash a zítra zase zumbu... chtěla jsem najet na rotoped, ale nesmím, KO u doktora nic moc, příští týden jdu znova, takže zatím jen orbitrek... 🙂

@luti děkuju.... 😉 😉 zatím to nevypadá, je to asi na delší trať, ale říkala jsem mu, že cvičit budu, že hubnu do šatů, tak se smál, že jo, ale pomalu.... 😝

misicka455
2. bře 2011

@kive76 ak já jsme čokoládu neměla si přes měsíc 😀

misicka455
2. bře 2011

Tak já si od cvíča davám pauzu ,a le dofám že do neděle budu fit abych mohla na zumbu 😉

leopolda
2. bře 2011

holky chodily jste některá na Vacushape,myslím delší dobu a mělo to výsledky?

zuzi82
3. bře 2011

Ahojky, tak kde všechny jste? To tak usilovně cvičíte?
Já se držím a zapisuju a vážím, ale zumbu tento týden žádnou nemám, tak to bude slabota. Ale zítra jdeme na ples a já řídím, takže budu pít vodu a tancovat, tak snad něco vypotím alespoň tam. 😅

evena
3. bře 2011

ahoj

holky nějak nám to tu vázne ... spousta hubniček už ani nechodí, tak jestli už zhubly 😕 🙂

mě váha ráno mile potěšila, mám to samé jako v době otěhotnění 😵 čili 72,5 kg ... sice je to stále děsně moc, ale potěší, že to stále klesá ... holky děkuju vám za ten stob, vážně to funguje a cítím se skvěle, hlad vůbec nemám, to je to hlavní 🙂 myslím ale že mi dost pomohla i ta mléčná dietka, asi se mi po ní dost smrskl žaludek 🙂

zuzi užij si to na plese 🙂 tam nějaké ty gramy tuku určitě vytrsáš 😉 😀

já čokoládu neměla tak 3 měsíce a vůbec na ní teda chuť ani nemám 😝 😝 to je u mě taky dost úspěch, sem dřív byla hodně na sladký 😝

misicka455
3. bře 2011

Já ležím doma a skuhrám je mi zle jako prase 😒 Dneska jsem šla k dr. pro nějaké prášky aona má dovolenou mě tedy pěkně naštvala, ke všemu jak jsem doma a nic mě neba tak mám šílenou žravou takže dneska jen šmejdím po bytě a co najdu to sežeru 😒

marcelkap
3. bře 2011

Ahojky,

@zuzi82 To budeš mít na plese dobrou dietu. Alkohol je taky pěknej neřád na váhu.

@evena Mě taky dneska potěšila váha. Normálně co si zapisuju k sobě, tak se vážim v pondělí, ale jelikož jsem se na STOBu zaregistrovala ve čtvrtek, tak jsem musela i dneska...no a co tam nevidim... přesně o 10kg míň - za 7 týdnů.
No a odpoledne mě přepadla nepřekonatelná chuť na sladký a vyšmátrala jsem doma miňonky, tak jsem je prostě musela sežrat, ano přímo sežrat, cpala jsem se jak blázen a ještě jsem to zapila mým oblíbeným mlíčkem. No cooo, jednou se to nepos*** 😀

@misicka455 Jen si dej do nosu, ono je někdy horší se přemáhat a nevzít si, když máš chuť 🙂 Hlavně ať jsi brzo fit.

evena
3. bře 2011

mišička ty žravý sou děsný 😝 😝 tak si dnes dej, co naděláš, zítra zas najedeš na to svoje 😉 možná i to tělo se čas od času hlásí když mu něco dlouho chybí
marcelko jeden balíček miňonek není žádná hrůza 🙂
takže slavíš první "kulatiny" jo?? 😀 mě už se to taky blíží, ještě půl kila a mám je 😎 akorát já je shazuju od června 2010 😀
tvá váha mě fakt udivuje 😲 😀 neskutečný ... seš dobrá !!! 😵

kive76
4. bře 2011

@marcelkap ahojky, ty jseš teda dobrá s tím hubnutím...mě to vůbec nejde... ☹

kive76
4. bře 2011

@misicka455 ahojky, to s tím šmejděním po bytě moc dobře znám

zuzi82
4. bře 2011

@evena Mě chybí 0,6 kg a taky budu mít desítku. A neboj, já jí hubnu od srpna. 😀

misicka455
4. bře 2011

@marcelkap da ty jsi fakt dobrá 😉

evena
4. bře 2011

ahoj 🙂 🙂 🙂
taky je u vás tak krásně?

@kive76 tak to je asi v něčem chyba že se ti nedaří 😕 jen se zdravě stravuješ a cičíš asi předpokládám že ... a nemáš třeba větší příjem kJ než by měl být? zkus třeba ten stob ... jestli nechceš zapisovat, tak si třeba jen nech spočítat příjem kJ jaký bys měla mít, abys hubla ... 🙂
@zuzi82 tak to sme na tom podobně ... 🙂
holky myslím že sme fakt dobré a můžeme být na sebe hrdé že to zvládáme, někomu to jde pomaleji, někomu rychleji, ale držíme se !! to je hlavní !! 🙂
a teda u některých ty cifry a shozená kila co tu padají fakt pěkný !! 😵 tak si říkám, kolik už sme celkem všechny dohromady asi tak mohly shodit?? 😀
mišička už si zdravá?? 🙂

teď sem se naučila každý den jíst tuňáka ve vlastní šťávě, stačí mi k němu bohatě 30 g chleba (dřív bych asi umřela hlady), ale bezva je že 80 g konzerva má 20 g bílkovin, s něma já dost bojuju, většinou mi i bílkoviny v % chybí, tak tímhle to aspoň trochu dotahuji 🙂

zuzi82
4. bře 2011

@evena Já si tuňáka ve vlastní šťávě dávám na večeři s rajčatama. Je to dietní a bez sacharidů a móóóc dobře to chutná. 😉

wjerushka
4. bře 2011

@evena chichi, tak na tuňákovi teď taky nějako ujíždím. S mrkvovým salátem 😅 🙂 Jsem zvědavá, do kdy mě ta kombinace zase bude držet

misicka455
4. bře 2011

@evena zdravá nejsem dneska jsme musela k dr. vyfásla jsem antibiotika mám nějaký zánět v krku 😒

hanka.
4. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem narazila na vaše téma a můj životní problém : HUBNUTÍ ☹ . Od porodu mám pořád asi 6 kg nahoře a jinak mám tak 25 kilo navíc 🙂. Kdysi se mi podařilo zhubnout asi 15 kg, ale během pár let byly zpátky. Od ledna jsem začla chodit na vacushape a víc se omezovat v jídle, ale zhubla jsem jen 2 kg ☹. Takže vacushape na mě neučinkuje. Tak budu muset nasadit jedině drastickou dietu 🙂. Měla jsem motivaci na září, ale ted se posunula na příští rok z jara. Budeme mít svatbu, tak chci vybírat mezi šatama normálních velikostí. Když vidím a pročetla pár stránek, jak hubnete, tak chci taky moooooooc 🙂.
Můžu se přidat a být aspon trochu pod drobnohledem 🙂
Jinak zdravím Míšu a Hanku, co se známe z Brna 🙂

misicka455
5. bře 2011

Ahojky Hani určo se přidej, al ekdyž jsem tě viděla tak si mylsím , že nepotřebuješ hubnout 😉

@hanka. kam chodíš na ten Vacuschape? A kolikrát týdně?

misicka455
5. bře 2011

Jinak já jsme na sebe nasraná né jen, že nemám za tento týden nic dole, ale snad i půl kila nahoře podle raní váhy 😠

Kurňa se tady 14 dní trápím s mléčnou a pak to zase jako během pár dnůl naberu nebo co a nejhorší, že kdybych se nějak přežírala nebo tak nějak 😒

Od pondělka jdu zase do toho po hlavě a doufám, že do úterka budu trošku fitz abych mohla jít cvičit. Fakt s emi zdá, že snad tloustu ze vzduchu a vody 😖

misicka455
5. bře 2011

Leopolda@ jak jde atkinson?

evena
5. bře 2011

pěknou sobotu 🙂
dnes sme využili krásné počasí k prvnímu letošnímu opíkáné špekáčků 😝
pak sem sedla ke stobu a málem sem se vyvrátila kolik že tuků má jeden malý špekáček 😲 😝 pěkný hnus, takže pro příště sem vyléčená a opeču si třeba jablko 😎
zuzi rajčata taky miluju s tuňákem, ale přes zimu vůbec nekupujeme, sou bez chuti, nej sou ze zahrádky, takže to si musím ještě počkat 😝
wjeruš tuňák s mrkvovým salátem to je teda zvláštní kombinace 😅
@hanka. vítej 😉
mišička nezoufej, jak budeš fit, půjde to zas dolů 😉

misicka455
5. bře 2011

@evena snad máš pravdu a zaseto dám dolů + další kila jako bonus 😉

evena
5. bře 2011

mišička koukala sem do tabulky a teda tobě něco maličko navíc v době nemoci vůbec nemůže uškodit 😉 už 12 kg dole 😲 😲

misicka455
6. bře 2011

@evena díky ,a e hodně jsem daal tou mléčnou 😉 Nakonec se váha umoudřila a ukazuje stejnou hodnotu jako před týdnem, takže výsledek v neděli je nic nahoře nic dole 😉