Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

prdecek
7. dub 2011

holky užívá tu někdo ten aplefit? co na něj říkáte?

kacab
7. dub 2011

@sunysara hele raději se na to pití ještě zeptej.... já jen vím, že na rozhýbání lymfy v těle se musí hodně pít, ale pokud to zadržuješ... no radši se poraď...
...a stím hubnutím při kojení fakt opatrně... všechny toxiny z těla pak jdou do mléka... to být radši ještě pár měsíců baculka a jen zpevňovat,,, já osovně v září sekla s kojením a od řína začala hubnout....

tegina
7. dub 2011

Ahojky, taky dodatečně vítám všechny nové, přibylo vás moooooooooc tak nedohledávám jména. Já se musím dostat zase do režimu, nějak mi to nejde...asi zajídámsmyšlené jarní depky 😀 .
Swead: kolik mají tvé děti, že jej nevzali? asi kvůli mladšího, že jo?

rendolf
7. dub 2011

@prdecek Ahoj, já s tím zkušenosti nemám,ale kdysi jsem brala Bio chrom a pomohlo mi to, že jsem neměla chuť na sladké...prostě jsem ho už nepotřebovala- to sladké jako. Teď v telce dávají reklamu na Bio Slim duo....nemá s tím někdo zkušenosti nebo neslyšely jste o tom něco od známých?

swead
7. dub 2011

tegino, synovi budou v červnu 3roky, takže od září by mohl klidně nastoupit, ale kvůli tomu že jsem na RD, tak pro něj nebylo místo. A prý za rok, jestli bude stejně dětí, tak ho nevezmou taky, to už mu budou 4roky.

kive76
7. dub 2011

@kacab takže nakonec jedem do Chorvatska do puly...pobytovej zájezd takže si to tam projdem kde budem chtít...a přijedu jako koule 🙂 protože máme all inclusive

prdecek
7. dub 2011

@rendolf mrknu na to na netu, ale právě ten aplefit je přírodní, nechci žádnou chemii

kive76
7. dub 2011

@rendolf já taky kdysi dávno baštila ten chrom...ale chut na sladký jsem měla 🙂 ☹

kive76
7. dub 2011

@swead ségra říkala, že berou přednostně děti do školky, těm matkám co od jejich 3let nastupujou do práce..

gabrielaa
7. dub 2011

jj, se školkama je to bída..jinak co vím, tak mívají dvě různá kritéria, buď berou jen podle věku nebo když je větší zájem, tak jak psala kive, vezmou předsnostně děti těch maminek, kterým už končí rodičovská..

barevna
7. dub 2011

@meleri díky za podporu a povzbuzení. No já už nekojím o to víc bych se měla snažit 😠 . Nejhorší je u mě že jakmile jsem vystreslá ze sebe, z malýho, z manži tak šahám po čokoládě, prostě to mám spojený s pohodou , jsem jak feťák 😖

Přitom mám pak samozřejmě výčitky a je to pak bludný kruh. No a v neposlední řadě jsem nějak odvykla normální fyzické aktivitě a ktomu se přidávaj splíny. Jsme na malé vsi a nemáám tu s kým chodit venčit Vojtu a tak se mi pak moc ven nechce. No a pak se zadýchám i u běžné aktivity jako jsou schody, malej kopeček,...je to děs a moc nepříjemný.

No a včera se mi stal úúžasnej trpas. Asi před dvouma měsíce jsem párkrát byla na cvičení Zumby ve městě kousek od nás. Pak jsem ty dva měsíce nebyla nikde protože jsem měla problémy se zarůstajcíma nehtama - ale ne nahoře jak to bývá a v dolním rohu, pak jsem šla už podruhé na vyříznutí, vytrhl mi to i s kořenem aby byl už klid)
No a včera jsem šla na Zumbu u nás tady ve vsi a prdlo mi tak v půlce koleno a já lětěla k zemi, takže jsem za slona co si šel zacvičit a hned si strhl koleno. No představila jsem si to nejhorší, ráno to bylo i pěkně nateklý ale naštěstí doktor říkal že koleno je asi dobrý a dal mi jen ortézu. Ale ta ostuda...

No a hlavně si myslim, že je to varování zhůry...mohlo to dopadnout fakt špatně a já mohla mít se cvičenim a normální pohybem uplně útrum..takže bych měla jít fakt do sebe

meleri
7. dub 2011

@barevna

není zač....s čokoládou to znám, je to těžké, sama jsem s tím bojovala, pomohlo mi až v létě, že sem se na sobě nemohla dívat v plavkách tak jsem začla pak na podzim hubnout....ale ta čokoláda je mor, to jo...člověk to má jako takové spestření dne prostě něco pro sebe, sedneš si někde a dáš si pěkně něco sladkého..ach jojojo...

ono je nejlepší přidávat postupně ten pohyb....nejlepší je asi plavání při tom se tak nezničíš, a přitom je to dost dobré i na hubnutí...no a co kolo třeba ? to taky není takový záhul...tu Zumbu jsem nezkoušela ale viděla jsem to a vypadá to jako slušný záhul..myslím tím jako že je to asi dost náročné...

s tím nehtem tě obdivuju já bych si radši zopákla porod teda než rvat nehet! můj manžel toto měl, bohužel to mají v rodině, a měl na to nemocenskou že ležel doma než se mu to zahojilo...

s tím kolenem taky, to musí bolet jak sviň....no přeju ti at se rychle z toho dostaneš!

já jsem zatím na 64 kg, ale ještě musím zhubnout tak 5 kg a budu už celkem v pohodě....ale tak jak ty bojuju dost s tím sladkým...:( prostě pokaždé kolem oběda a pak ještě kolem 4 odpoledne....večer to je zajímavé mě to tak už nechytá.....dneska jsem si na oběd uvařila kotel krupice a pořádně si to pocukrovala a ještě kakao na to....a za hodinu a půl už sem měla hlad.. ☹

marcelkap
7. dub 2011

Ahojky, tak se zase hlásím 🙂 Nějak neni čas, jak je pěkně tak furt lítáme venku...dneska jsem se pěkně spálila, ale zato jsem ušla nějakých 8-9km, o víkendu 12km. Od minulýho týdne jak jsem viděla Jste to co jíte, tak jsem se do toho zas trochu víc opřela, tak snad to bude mít efekt. Skoro vůbec nehřešim posledních pár dní, hejbu se jak blázen, no dá se říct že mám ze sebe radost. Včera jsem byla s kamarádkou která mě dlouho neviděla a málem "spadla na zadek" když mě viděla. Prej se z toho nemohla vzpamatovat, jak je vidět že jsem zhubla. Tak to mě fakt potěšilo.

Četla jsem, že jste řešili ty doplňky stravy, tak se přiznám, že minulou středu jsem začala brát Bioaktivní CLA Booster. Mělo by to být na formování postavy, urychlení metabolismu a zabránění jo-jo efektu, je to s přídavkem zeleného čaje. Přijde mi, že mám víc energie, neunavim se tak rychle. Změny na váze a postavě zatim nemůžu hodnotit po týdnu, ale uvidíme po delší době.

gabrielaa
7. dub 2011

Ad) sladkosti: taky jsem měla období, kdy jsem se ládovala, co to šlo 😠 sice jsem třeba nikdy nesnědla celou čokoládu, ale tak postupně během dne jsem ujídala.. Ta chuť na něco dobrého během dne nebo navečer mě neopustila, ale už to řeším jinak. Mám nakoupený muslli tyčinky, občas si udělám domácí muslli, jinak se dá mlsat i ovoce, třeba jahody rozmačkaný s mlékem, opečený jablko se skořicí, někdy si prostě jen dám dvě mrkve 🙂
Máte někdo další "zdravý chuťovky"? 😀

luti
7. dub 2011

Ahojky snazilky a hubnicky, panecku, zenky, ja vas uz ani nestacim docitavat, vy tady pekne drbete....ale je to mooooc dobre🙂)), vitam vsechny nove prichozi a hubnuti zdar🙂)
@gabrielaa dekuji za pochvalu ohledne maminkovskeho behani, je to super... a staci k tomu jen,park...kdyz jsem videla v CR kolik je maminek samo venku osamocene☹(, my s mazelem a s kocarkem klusali a maminky po nas pokukovaly...myslim, ze by se nektere i rady pridaly🙂,🙂)) ...k tem sladkostem-nesladkostem.... asi se budete smat,ale ja to cetla v nejakem sportovni magazinu...oloupete banan, das do silonoveho sacku a do mrazaku, zmrzle,nakrajis na male kousky,hmmmmmmmm, chutna to jako bananova zmrzlina,vazne, moc dobre a hlavne to nezcerna🙂))
Ja bezela v minulou Nedeli 1/2maraton, tesne nad 2 hodiny, tak mam obr radost🙂,dostala jsem startovni cislo k ke Dni matek🙂)))), ja mam tak bajecnou rodinu🙂))
@marcelkap super holka, jsi jednicka, takova pochvala od kamaradky jiste potesi a hlavne motivuje🙂
@meleri take blahoprejeme ke kg dole,uz ti toho moc nezbyva, ale zacinas na nizsi vaze, tak to jde o hodne pomaleji;(
@barevna hlavu vzhuru, jaro je tady, nova motivace, budes casteji venku a kg pujdou urco brzy dolu🙂)
@kive76 vsechno se stane z nejakeho duvodu, treba ta druha dovolena bude jeste lepsi, jeste s lepsimi lidmi🙂
@swead to me moc mrzi s temiskolkami, ja slysela,ze je to docela mazec v CR,tady je zase dostatecne mnozstvi skolek ale silene drahe, takze jdes nakonec do prace, jen aby ti vyslo na skolky☹(, ale tady je materska jen 6 tydnu a rodicak do 9ti mesicu veku ditete☹(a holt uvery,a ucty se musi platit, ja mam obr stesti,jsem jen na polovicni uvazek, takze mi porad zbyva cas na ty nase svistaky🙂)
@kacab jsi sikulka s tim tvym cvicenim a koukla jsem do tabulky kg jdou take pekne dolu, vyborne🙂)
@rendolf
@prdecek ja osobne zadne potravinove doplnky nepouzivam, ve vetsine pripadu si myslim, ze je to jen reklama nebo placebo efekt☹(,ale drzim palce, at si vyberete co vam nejvice vyhovuje🙂

marcelkap
7. dub 2011

@gabrielaa To jsi dobrá, že si dáš tahle "zdravý chuťovky" 🙂 Já když mám nepřekonatelnou chuť na sladký, tak seperu tabulku čokolády ani nemrknu a ani mě nenapadne dát si místo toho třeba ovoce nebo zeleninu. Takže s nějakýma nápadama čim to sladký nahradit bohužel nepřispěju 😒

rendolf
7. dub 2011

@marcelkap to dobře znám, já když dostanu chuť tak vůle nevůle je ta tam 😒
Právě jsem shlédla Jste to co jíte a ten rezistenční škrob mě zaujal. Zkusím si ho pořídit a uvařit si to vepřo, knedlo, zelo 😅 Máte ho některá z vás?
http://www.pilulky24.cz/detail/hi-maize-reziste...

meleri
8. dub 2011

@gabrielaa to děláš moc dobře! přeorientovat tu chuť z čokolády na něco zdravého....
já zas jak kojím tak piju hodně cikorku, a i když je to spíš hořké tak mi to moc chutná tak se snažím to nahrazovat tím..nebo třeba jablko....

jo ten pořad je síla, to člověk vidí a pak má zas chvíli motivaci.. 🙂
@luti
to mě ani nenapadlo že při nižší váze to jde pomaleji! no já doufám že jak mi skončí to šestinedělí tak se začnu trochu hýbat, ale je to blbé, vždycky to bude na úkor dětí....prostě s jedním to ještě šlo dát ho do cyklosedačky atd, ale ted ten nejmenší bude muset být s manželem..:(

kacab
8. dub 2011

@kive76 vidíš 🙂 a nepřijedeš, protože budeš plavat plavat a plavat 🙂 to je super...

@luti děkuji, pomalu, ale jistě... ono s tím omezeným pohybem co mám jsem vděčná za to, že to jde alepoň takto...

jeee a hubničky - nemáte někdo zkušenost či povědomí - jak se říká, že se chřipka může někam vrazit...? Hledám o tom něco na netu, ale kde nic tu nic... mám podezdření, že moje slabost v nohou přišla přesně s tou pooperační chřipkou a v podstatě naráz.... před operací jsem běhala do schodů jak vítr po dvou ... a teď - lezu po jednom a pomalu, žádné zlepšení a neurologie až za mnoho týdnů.... Chtěla jsem si o tom něco najít a naštudovat, ale zatím marně hledám....

zuzi82
8. dub 2011

Ahojky, tak mě už se zase váha pomalu hýbe směrem dolů. Dneska mám dokonce krásných 11 kg dole. Hned je mi u srdíčka líp. 😉 Taky jsem pořád venku a na víkend jedeme k našim, tak se hrozně těším a doufám, že se udržím a nepřiberu. Dneska zajdu s mamkou na Zumbu, tak alespoň něco spálím. V neděli nás čeká celodenní ZOO, tak budu taky v pohybu. Bude to první Matějova ZOO, kdy to bude fakt vnímat. No prostě nás čeká bezva víkend. Za dvě hodiny vyrážíme. Hurááá!

K těm doplňkům stravy: kdysi jsem brala to CLA, ale nejsem si jistá, jestli to mělo nějaký efekt. A Chrom bere ségra a hodně jí to pmáhá. Ona je sladkomil, totální závislák na sladkém a říká, že s chromem nemá vůbec chutě. Od vánoc díky tomu zhubla 5 kg. Bez toho musí mít každý den čokošku, nebo třeba sladký oběd (někdy mám pocit, že ani nic jiného než sladké nejí) 😉 Já takový sladkomil nejsem, takže to nepotřebuju, ale je pravda, že teď když vím, že sladké nesmím, tak bych si i něco dala. Většinou to řeším jedním bonbónkem višně v čokoládě a je klid. 😀

gabrielaa
8. dub 2011

@marcelkap ale taky mi to trvalo dloooouho, než jsem se dostala k tomu zdravějšímu mlsání..ještě jsem zapomněla na oříšky(nemyslím ty solený), mandle a podobně, třeba i slunečnicový semínka mi začaly chutnat a na uzobování jsou super, člověka to zaměstná 😀
@luti ten banán vyzkouším, to by se dalo na odpolední sváču 🙂
@kecab vím, že jedna kamoška pak měla problémy s kloubama, ale zdá se mi, že ona to měla z toho, že tu chřipku správně nepřeléčila
@meleri cikorku jsem teda ještě nezkoušela 🙂 a jablko je vděčný..
@zuzi82 by si zasloužila metál za to tvoje úspěšný hubnutí 😉 A víkend máš super, se nebudete nudit )

S tím banánem jsem si vzpomněla na další "chuťky": banán nakrájet na kolečka, k tomu nastrouhat jablko a posypat trochu kokosem-výborná věc.. A s jablkem ještě jedna: nastrouhat jablko, mrkev, trochu zakápnout citronem, taky super 😎
Jinak já se dnes po dlouhé době konečně dostala na ortopedii s rukou, už měsíc jsem měla bolesti v oblasti pravého palce na ruce, v noci jsem se normálně i budila, přes den to bývalo naštěstí celkem dobrý..tak prý to mám z té námahy, jak pořád nosím malou, nepamatuji s přesně název té choroby..měla jsem si vybrat-buď 10dní rehabiliace každý den nebo injekce s tím, že teď 3 dny nic nezvednu, tak jsem vzala tu druhou možnost, páč těch 10dní by bylo moc..tak hlavně doufám, že to zabere a nebudu muset za 14 dní na další 😖

luti
8. dub 2011

@gabrielaa je ty tady davas takove receptiky,ortoped mel pravdu mas to z noseni male, kdyz das palec do pesti a ohnes zapesti za malickovou stranou boli to??? vypada to na zanet slachy v palci, ta steroidova injekce by male pomoci, nekdy doporucuji nocni splint atd, ted bych opravdu 3 dny nic nedelala,i pohyb mysi u pocitace budes slachu namahat☹((, hodne stesti, odpocivej...

luti
8. dub 2011

@zuzi82 krsany vikend u rodicu a super ZOO, jdete to prazske?🙂) v ostrave je taky nadherna, ted to tam cele opravovali,je to vylet na cely den, a deti to miluji a dospeli jeste vice🙂)), super, ze kg jdou zase dolu, jsi jednicka🙂

luti
8. dub 2011

My jsme se prave vratili z parku, Z behajicich maminek🙂)), dneska se nas seslo 15 a bylot o super, venku je nadherne pocasi, tak vsichni jsou plni motivace ze sebou neco delat🙂 vsem preji krasny vikend a hubnuti zdar🙂

gabrielaa
8. dub 2011

@luti jj zánět šlachy a přesně jak píšeš to s tím ohnutím palce, to mě bolí..já doufám, že zabere už tahle injekce a nebude nutná další, teď do té ruky ani nic nevezmu 😒 A ten nošní splint je konkrétně co? Nějaký zábal s mastí?

luti
8. dub 2011

@gabrielaa musis ted hodne odpocivat...myslim tim ruku i palec, jinak se ten zanet bude zvetsovat, nejake antiinflamatory - protizanetlive jako treba ibruprofen, brufen, voltarol ti na to nedal? veskere aktivity,jako zvedani male,psanina pocitaci,pohyb mysi u pocitace, vareni, psani atd budes muset na nekolik dnu vynechat, je vikend manzel pomuze🙂, posilam ti do IP odkaz na night splint, at me admin nevyhodi🙂)))

kive76
9. dub 2011

tak holky ode dneška zas najíždím na dělenku..potřebuju do tý dovči do půlky června aspon 5 kg dolu..

pajuska87
9. dub 2011

Ahoj holky, máte nějaké osvědčené recepty jak shodit po porodu kila ? Jsem necelé 3 měsíce po porodu a potřebovala bych dát dolů tak 7 kg, děkuju za tipy 🙂

kacab
9. dub 2011

@pajuska87 nežrat a cvičit 🙂 ale jestli ještě kojíš tak s tím počkej a jen zpevňuj!!!!Držím pěsti!!! Kdyby existovala universální metoda, která funguje, tak jsem všechny jak laňky 🙂 ... musíš si stejně vyzkoušet, co Ti vyhovuje a co na Tebe funguje.... Hezký den 😉 😉 😉

pajuska87
9. dub 2011

@kacab : 😀 , my kojíme,ale i přikrmujeme a od 4. měsíce budeme dávat i příkrmy. No uvidíme jak to půjde dál 😉