Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
9. lis 2010

Třeba tá zumba s edá stáhnout na internetu 😉 Já si ju stáhla, a ještě jsme se k tomu nedokopala , ale chystám se je to i krásně vysvětleno.

misicka455
9. lis 2010

Tak dnešni vacu padl mamina nemůže hlídat a manžel to s práce nestihne 😒

ivuska027
9. lis 2010

zdravim kocky, takze rano pohoda, som cela, bez svalovky, tak sa tesim na zajtra na tae bo a to si dam zavazia aj na ruky 😅 . Kamoska mi ide napalit pilates od Zory Coborovej,tak som zvedava 🙂 Inak ten bol super, ked som ho cvicila tak mi zislo 7,5 kg za mesiac, ale potom som skoro prisla o mliecko, tak som prestala s cvicenim a az teraz som sa dokopala

giselka
9. lis 2010

Ahoj holky 😎
@bocinka taky mě nebaví cvičit samotnou, vždycky mi to vydrží tak 3 dny a pak se musím hodně přemlouvat. Zatím to holt nejde, Aduš je ještě moc malá, abych někam na dvě hodiny vypadla
@misicka455 a mohla bys, prosímtě, napsat odkaz, kde jsi tu zumbu stáhla? Díky 😉
@ivuska027 jak to popisuješ, tak mě by to cvičení asi zabilo 😀

tak já zas musím letět, zatím se tu mějte 😉

ivuska027
9. lis 2010

@giselka nezabilo,neboj.. to su len 0,5kg zavazia, ale zase citit to dost 😅

valentovasasa
9. lis 2010

holky, já taky chodím cvičit - jednak na orientální tance, tak na Pilates. Pilates nám vede známá - Andrea Melenová (nedávno s ní byl rozhovor v Překvapení - kouknout na to můžete i on-line - http://minimedia.cz/index.php?option=com_conten...)

kive76
10. lis 2010

bocinka: a jak se ti daří hubnout v cm? je to vidět...takhle pravidelně jezdit?

kacab
10. lis 2010

Jééé ahoj Holky 🙂 Můžu se přidat? Hubnutí je můj celoživotní boj a tentokrát to fakt chci dokázat!!! Po dvou dětech jsem se vyšplhala na úctyhodných 97kg při 176cm, takže 30kg dolů, by mi jen prospělo... ale i za 10 budu vděčná!!!! Dloho jsem hledala diskusi, kde by nás bylo víc, tak mám velikou radost !!! Jsem na dietě od pondělka, takže zatím žádný zázrak... ale při čtení vaší diskuse dostávám větší energii, že tentokrát to zvládnu....

bocinka
10. lis 2010

@kacab jen pojď.... uvidíš že to půjde.... já to mám taky jako celoživotní boj, ale tady s holkama to zvládnem... 😵

@kive76 vidět to na mě moc není... teda já to nevidím... ale to je tím, že mám fakt obezitu a pár kilo je pro mě jako nic.... cm cítím akorát na džínách... dneska jsem se měřila a zase mám dva cm dole... ale já fakt cvičím na břicho a jezdím na rotopedu... teď se chystám přidat ještě něco.... 😅 Jooo a potkala jsem doktorku z té metabolky a říkala, že nejlíp se hubne při menzes.... včera jsem to dostala, tak fakt omezuju jídlo a cvičím... i když jsem teď trochu nemocná, tak se mi nechce.... 😠

kacab
10. lis 2010

... že čtu o hubnutí při menses... Moje babička vždy říkávala, že nejépe se hubne v těhu... a já valila oči, a plácala si na čelo... A le je to pravda... stačí jíst stejně a nepřidávat nic navíc a jde to samo... Já kvůli těhotenské cukrovce musela trochu hlídat co dám do pusy a ze strachu o mimi jsem to fakt podstivě držela - rozhodně nehladověla a ani necvičila - a to vůbec!!!! a každý mi říkal, jak mi to bříško prospívá, jak krásním, hubnu... Rodila jsem s 3,5 kg nahoře o proti začítku těhotenství... z porodnice jsem jela v oblečení, které jsem dva roky před tím neoblékla... a pak to na mě dolehlo... Doma dvě malinké děti a jedno nespalo přes den , druhé v noci a já abych se nezhroutila, tak jsem najela na sladké a po 6ti měsíční abstinenci jsem se sním cpala fakt nechutně... Do dnes na sebe mám zlost... a po roce kojení a sladkožraní mám 10kg na hoře... No ale už měsíc nekojím, tak konec výmluv, a s chutí do hubnutí!!!!
.. jinak o menzesu si můžu nechat zdát, mám Mirenu a skoro nevím, co menzes je.... Ale já zase mám osvětdčené na úplněk mít půst a pít jen vodu.... To taky poskočí váha dolů... Obecně u mě funguje - 14dní po úplňku když měsíc ubývá - ubývá se i při dietě dobře na váze... Když dorůstá, stojí to za prd, váha více stojí
a bacha na dietní chyby - to vše přibývá i na špecích... Schválně se zkuste taky v tomto směru pozorovat - mužeme tu z toho udělat malou soukromou studii 🙂

bocinka
10. lis 2010

@kacab jo, o úplňku jsem taky slyšela, prý to dělá i dvě kila za ten den.... 🙂

giselka
10. lis 2010

Ahoj holky, tak dneska jsem se konečně odhodlala a začla cvičit na orbitreku, dala jsem 20 minut, ale jak je to seklý na tom nejtěžším převodu, tak jsem musela mít asi 4x přestávku a stejně jsem málem zdechla 😀

kacab
10. lis 2010

.... tak se snažím se pročíst historií této skupiny , ale je toho šíleně moc... Je ale super jak se vzájemně motivujete, podporujete, chválíte, radíte si.... Přidáte si mě prosím taky do tabulky? A ještě by mě zajímalo.... máte někde tabulku na jaké váze jste začínaly? Aby bylo vidět celkový úbytek za celou dobu a ne jen za týden?

misicka455
10. lis 2010

tabulku má v albíčku Luca 😉

bocinka
10. lis 2010

tak já si nahrávám do mp3 nové písničky, už je mám ohrané... 😝 a jdu cvičit, včera jsem se na to vyprdla.... tak si dám dneska do těla... 🙄 😝

zuzi82
10. lis 2010

Ahojky, hlásím se po aquaaerobicu. Dneska to bylo celkem sado. Ale o to lepší pocit z toho mám. Jinak k dnešnímu dni mám dole 7,5 kg (tedy je to od začátku srpna). Huráááá! Ještě tak půl kilča a jsem na tom, co jsem měla před Matějem. A pak ještě těch devět a budu spokojená. Za chvíli jsem v půlce. Supéééér. 😅 😅 😅

ivuska027
10. lis 2010

zdravim kocky, tak som po tom tae be so zavaziami. Dalo sa to prezit. Skoro som to ani necitila, len ked bolo nieco fest velakrat opakovane, tak som to citila 😅 Takze pohoda 😵
@zuzi82 super, kiez by som toto mohla povedat aj ja.. mna caka este aspon 30kg 🙄 😔 ak nie 40.. Ved uvidime ako to pojde 😅
@giselka mozem sa spytat.. ty kojis, ci nie?
@kacab vitaj 😉

misicka455
10. lis 2010

Jé tak já ještě v půce ani prd 😒 Ale už se taky bližím tak 5 kilo a budu v půlce 😉 S tím ůplnkěm bych to vyzkoušela kdy vůbec je tento měsíc? Měla bych si dát nějaký den očistný den nebo jen an ovoci nějak jsme tento týden kašlala na cvíčko 😒

A zítra na dietu sere máme pohřeb pak trachta a ještě myslet na dietu kašlu na to 😒

giselka
10. lis 2010

@ivuska027 jj, kojím 😉 Proč se ptáš?

ivuska027
10. lis 2010

@giselka pytam sa preto, lebo ja som zacala cvicit, ked maml moj dorbec 7 mesiacov a kojila som a po mesiaci som musela prestat, lebo som skoro prisla o mliecko 😒 Tak len preto..

este som chcela baby, ze napr, ja cvicim 3x tyzdenne od septembra, ale ubytok na vahe zacal, az ked som zmenila stravu.. pohyb nespravil nic, len to jedlo 😕

evena
10. lis 2010

ahoj můžu se přidat?
nějak mi chybí pevná vůle 😒

misicka455
10. lis 2010

@evena jasan každej je tu vitaný 😉

giselka
10. lis 2010

@ivuska027 já jsem cvičila i poprvé a o mlíko jsem nepřišla, tak snad to bude dobrý. Taky to s tím cvičením nehodlám nějak přehánět. I když možná přestanu kojit i tak, malá to dneska začla jaksi bojkotovat 😒
@evena vítej 😉

kive76
11. lis 2010

tak jsem včera cvičila - koupila jsem si dvd cindy crawford cvičí u židle, a s činkama a na zemi...hodně posiluje na zadek...tak uvidíme snad to bude mít nějakej výsledek 🙂 přítel se mi t eda včera smál, místo židle jsem se opírala o skříňku, no a kočka pořád na mě nevěřícně koukala, co v obýváku blbnu 🙂 no ale dneska určitě poruším... ☹ koupíme si svatomartinské vínečko jako minulý rok.., už se moc těším 🙂 pořád jsem na 79 kg, no snad to půjde dolů...

evena
11. lis 2010

ahoj

@kive76 na mě zase nevěřícně hledí moje dítě 😀 a před mým necvičím, cítila bych se trapně se svojí neohrabanou postavou .. 😀

@giselka taky sem cvičila při kojení.. ikdyž při kojení se to nemá kvůli vyplavování škodlivin do mlíka.. ale slyšela sem že u staršího dítěte (v té době měla malá asi 9 měsíců myslím) to prý nevadí, tak nevím jestli je to pravda.. teď už asi měsíc nekojím, takže je mi to jedno 🙂

luuca.b
11. lis 2010

@kive76 to je super DVD to mám taky 🙂tam dává do těla😀
@evena vítej prosím písni mi do IP kolik měříš a vážíš🙂 a nebo jestli chceš tak míry (prsa,pas,boky ,stehno a paže🙂

kacab
11. lis 2010

... taky hledám podle čeho cvičit.... To myslíte tohle DVD? http://www.itage.cz/p79689-dvd-cindy-posetka/ Se dvěma malýma dětma a manželovou pracovní dobou nemám šanci někam chodit.... Takže dopoledne se snažím jít na hodinu s kočárem ven na rychlejší procházku a když malý usne,tak odpoledne jedu chvíli na rotopedu....... ale prostřídat ho s něčím jiným by mi fakt prospělo... protože čím víc na tom rotopedu jezdím, tím víc ho nesnáším.... ale klasicky kolo v létě miluju....

kive76
11. lis 2010

@kacab ahojky jo jo to je to dvd

giselka
11. lis 2010

@evena o tom jsem taky slyšela, ale ne že by to nějak škodilo, prý pak dětem to mlíčko nechutná. Ale já to stejně nehodlám nějak přehánět, spíš to dělám, abych měla nějaký pohyb, protože teď se s kočárkem ven nedostanu, a taky abych aspoň chvilku dělala něco jinýho, občas ty dvě děti prostě lezou na mozek 😀