Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

jajkax
10. říj 2010

Ahoj ráda se přidám k tobě, mám taky pěknou nadváhu a těch 30kg by bylo i u mně ideální.Já mám předsevzetí na jaře, až sundám kabát aby už to bylo pěkně vidět.Od čtvrtka držím dělenou stravu+ nejím sladkosti a mám 2 kg dole, tak jsem momentálně štastná jako blecha že to na mně funguje. 🙂

bocinka
10. říj 2010

Jéééé můžu taky???? Já taky aspoň 30 kg... což ale asi ne... tak aspoň 15... 😀

@jajkax jak to držíš??? u toho se nehladoví, že??? já na to totiž nemám vůli.... 😖 od čtvrtka to je rychlovka, já mám z čeho brát, takže by to u mě šlo taky rychle... sladké nejím, takže v pohodě... 😅

bocinka
10. říj 2010

@dreana Hubneš, abys otěhu??? mě se povedlo 15 kg a pak jsem v pohodě otěhotněla, do té doby to byl problém... 😕

jajkax
10. říj 2010

No já mám opravdu taky z čeho brát 185cm/105Kg 😢 😢 🤐
No nehladoví se u toho, střídáš rostlinou a živoočišnou potravu, takže jeden den jíš pouze maso+mléčné výrobky(jogurt, tvaroh, mléko, sýry), vejce + zelenina, a druhý den pečivo, brambory, těstoviny rýži, atd + zelenina + ovoce.
Omezila jsem sladkosti(to mi dělá největší problém), a jím třikrát denně. Předtím jsem jedla nekontrolovatelně kdykoliv jsem chtěla(někdy i v 10 večer), tak se mám asi od čeho odrazit.

lulii
10. říj 2010

Ahoj holky, taky bych se docela přidala. Já potřebuju dát dolu 20 kg a budu maximálně spokojená.
@bocinka Tak nevím nevím, jestli ten samý problém není i u mě. S manželem se snažíme už přes rok, oba dva jsme zdraví, všechny testy v pořádku, ale né a né to přijít, tak mě tak napadlo, jestli to nemůže být kvůli tomu, že mám kila navíc 😝 😀 ?

usounek25
10. říj 2010

Ahoj, můžu se taky přidat?? Malej má pomalu dva roky a já mám furt min. 15 kilo nadváhu, furt začínám s dietou a zase končím a pořád takhle dokola. Potřebuju nějakou podporu, bohužel nemám žádnou kamošku, která by hubla se mnou, všechny jsou buď těhotný nebo bydlí daleko nebo kojí apod.

Jajkax: na dělenou stravu jsem slyšela jen chválu, opravdu to funguje. A podle čeho jí držíš - podle Kořínkové?? To je super 2 kila dole za pár dní. Můžeš dyžtak do IP poslat nějaký odkaz nebo něco podobnýho. Díky 😉

Holky, my se chceme pokusit o druhý mimčo někdy v červnu a do té doby bych chtěla aspoň 10 kilo dát dolů, ale nějak se furt nemůžu k ničemu dokopat, prosím pomóóc, už nechci bejt bachyně 😒

cabalkova
10. říj 2010

Ahoj holky, muzu k vam?? Taky jsem se do toho pustila, minule pondeli jsem byla poprve u dietolozky, zitra jdu na prvni prevazeni, tak jsem teda nervozni jak blazen. Podle domaci vahy jsem mela v patek rano 1,5 kila dole. Jo a potrebovala bych dolu taky tak 30 kilo a hubnu, abych otehu... mam za sebou 2 IVF a 4 potraty a uz nevim, co dal zkusit, tak jdu do hubnuti....

cabalkova
10. říj 2010

@lulii Ja to vim davno, ze kila navic vadi otehu... az mi pred dvema tydny to imunolozka rekla natvrdo... ze prej obezita (vubec me nesetrila, zadna nadvaha) je jednou z indikovanych pricin neplodnosti... tak to me nakoplo a jdu do toho!!!

bocinka
10. říj 2010

@lulii nevím... mě na to upozornila gynekoložka, že mám zkusit zhubnout... a napsala mi Meridii - tenkrát ještě mohla, ale nesměla jsem otěhotnět při braní, tak jsem brala - jen dva měsíce, ani jsem nedobrala velké balení - tři měsíce jsem se raději čistila od léků a pak jsme šli od února "na to".... v dubnu jsem byla těhotná.... 😵 😵 😵 😵 Meridia je už zakázaná, štve mě to, byla jsem bez vedlejších účinků a bylo mi moc fajn... během těch tří měsíců jsem nic nepřibrala zpátky.... ale pak v těhu 23 kilo.... no a ještě 10 mám určitě.... 😠 😠 😠

@jajkax jéééé, začínáme stejně... já teda 180 - 105.... 😠 😠 😠

bocinka
10. říj 2010

jejda se množíme.... 😀 😀 😀 to je ale kil tady.... 😝 😀 😀

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova taky jsem byla na imuno, co Ti řekla??? já tam byla kvůli hubnutí a řekla, že mi může předepsat tak maximálně pevnou vůli.... 😖

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka A proc je Meridia zakazana?? Mam jeste zbytek baleni doma... teda ted bych ho nedlabala, protoze se asi budeme snazit soubezne s hubnutim, ale je fakt, ze na me nejak moc nefungovala, tak me to vlastne ani nemrzi...

lulii
10. říj 2010

@cabalkova , @bocinka Holky, jdu do toho, dala bych za to všechno, abych už mohla být těhu. Normálně jste mě táááák nakoply, že se do toho pustím 😉 Já jsem si to myslela, že to může vadit otěhu, ale asi jsem to potřebovala slyšet 😀 😀 😀
Jo a jinak já měřím 162cm a mám asi 95 kg 😠 No hrůza 😅

pigy
10. říj 2010

Můžu se taky přidat? 🙂 potřebuju schodit 15kg, který jsem přibrala při IVF

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Ja jsem si ted po tom ctvrtem potratu konecne vydyndala takove to podrobne imuno, byla jsem teprve na odberech a vysledky budu mit az 26., tak zatim nevim, co mi rekne, ale lecim se se stitnou zlazou, mam chronicky zanet, a to pry muzou provazet nejaky dalsi autoimunitni problemy, tak je mozny, ze mi neco najdou... Byla bych za to skoro rada, aspon bychom vedeli, jak dal... je to posledni vysetreni, co jeste nemame... jinak mi rekla, ze se mam pokusit dat aspon 5 kilo dolu... ale je fakt, ze ja mam hoooodne velkou nadvahu... 168 cm a 108,8 kilo podle vazeni minuly pondeli...

cabalkova
10. říj 2010

@lulii tak ja jsem na tom s tou vahou hur... ale v podstate jsme asi stejna "jatecni" kategorie. 😵 Co budes drzet za dietku, jak na to pujdes??

cabalkova
10. říj 2010

@pigy Devce, ja to mam zcasti taky po dvou IVF, takze ti rozumim, rozhodne pojd k nam!!!

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova všechno, co obsahuje Sibutramin, takže i lindaxa a Sibutramin je v celé EU zakázáno, kvůli vedlejším účinkům na srdce, tlak atd.... moje mamka ji brala souběžně s lékama na vysoký tlak, pod dozorem doktorky a nic se nedělo... jsou to voli... přemýšlela jsem, že si to nechám poslat z USA

pigy
10. říj 2010

@cabalkova tak já to mám po třech IVF 😒 kdyby to aspoň bylo k něčemu ☹

jajkax
10. říj 2010

usounek : držím podle kořínkové, mám doma tu její první knihu "dieta já vím" a podle toho jedu, ono už když tuhle"dietu" začneš držet tak si tak nějak víc uvědomuješ co vlastně jíš , a nesplácnu toho za den tolik.Takže když mám třeba živočišný den tak snídám většinou jogurt, k obědu si dám nějaký stejček(třeba ještě zapečený se sýrem) a k tomu hafo zeleniny s nějakým dresingem a k véče většinou taky nějaký salát, (zelenina, sýr, šunka+ dresing ze zakysanky)jím naposledy v 6 a zatím to funguje.Už jednou jsem z dělenou stravou zhubla 32 kg, nebo né jenom tím(u mně už to dělá taky to že nejím to sladký) dřív u mně nebyl problém třeba 3 rohlíky s nutelou, tatranka, kus perníku a nanuk denně 😖
Musím se nějak krotit, už mám z té své váhy pěkný depky a jsem protivná i na všechny kolem 🤐

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Ja jsem ji tehdy taky mela z USA... ale o tom srdicku jsem taky cetla... ja jsem ted jak na trni, jestli budu mit zitra pri tom vazeni min... pokud jo, (aspon pul kilecka, prosim, prosim), tak to znamena, ze ten rozpis, co mam, na me funguje, a pojedu podle toho... nemam hlad a muzu i sladky, bez kteryho bych nevydrzela, takze pohoda... jen ty sacharidy obcas schazi, ale co, pokud se zase dostanu do obleceni do divadla a na lyze, nelituju toho!! 😵 😵

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova to je taky dost.... podle fotky toho máme asi společného víc, krom kil, máš taky staršího chlapa, že??? 😝 😝

@pigy sousedka přibrala 30 kg po IVF, má dvouletého chlapečka a začala shazovat samovolně až ted.... takže se čistila od hormonů dva roky!!! 😖 tím je to děsnější

lulii
10. říj 2010

@cabalkova Budu se snažit NEŘAT, jíst víc ovoce a zeleniny během dne (jako sváču) a doma mám stroje na posilování a hubnutí, tak se budu snažit nějak pravidelně cvičit. Doteď se mi na stroje jen práší a snažím se vždycky najít si nějakou výmluvu, proč na ně nejít 😀

cabalkova
10. říj 2010

@pigy To mi povidej... ja po obou IVF otehotnela, ale vzdycky jsem o to v 7tt prisla, takze taky k prdu. A jeste jsem jako koule.... za poslednich pet let jsem nabrala 35 kilo, no siiiiilenyyyyyy!!!!!

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova já se tak těším na lyže... 😵 😵 😵 ale chtěla bych nové oblečení a na to chci zhubnout, páč jinak to nemá smysl... 😠

pigy
10. říj 2010

@bocinka tak ta má aspoň chlapečka, já jenom ty kila ☹ jsem z toho nešťastná, protože se do ničeho nevejdu a mám plnou skříň hadrů. Vůbec to nechce jít dolů, ať žeru, či nežeru 😖

cabalkova
10. říj 2010

😵 @lulii Ja mam za barakem les na prochazky a taky se mi na nej furt jenom prasi!!! 😵 😵

bocinka
10. říj 2010

@lulii taky mám doma stroje, dokonce i místo, jakože posilku, ale ty dveře jsem neotevřela tak dva měsíce, no děs.... 😅

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Tak ja mam na lyze obleceni super, ale byla jsem v nem jen jednou a pak uz jsem se nevesla... tak ted musiiiiim!!! Chci si zalyzovat, nez budeme mit prcka... jako ze ho mit budeme, jsem o tom presvedcena, ze to pristi rok jisti. 😵

bocinka
10. říj 2010

@pigy u ní to bylo na 4tý a podle ní poslední pokus, prostě nemají tolik peněz... ale je fakt, že říkala, že jí za to stál... a teď zase chce, at má hezkou maminku,,,