Je úspěšnější více transferů po 1 embryjku?

martinaanet
12. dub 2016

Je úspěšnější více transferů po 1 embryjku nebo si raději nechat vkládat 2 embryjka? Stále váhám mám na mrazáčku 1 embryjko a 3x dvojičku.Jsem po hyperstimulačním syndromu-2/2016
Další KET POLOVINA KVĚTNA 2016

aveeva72
12. dub 2016

Ja by som si dala vlozit 2 embrya. Teda pokial nemas nejake zdravotne riziko a viete si doma predstavit, ze by ste dvojicky teoreticky zvladli. V tomto Ti neporadi nikto, musis sa rozhodnut sama. 🙂

bubinko1506
12. dub 2016

Ahoj, mam za sebou 3 vklady - 2x ET a 1xKET. pri prvom ET sme dali zaviest dve embrya, uchytili sa obidve, ale skoncilo to potratom. pri druhom ET sme dali len jedno - vysledok uplne negativny. pri KET sme dali zaviest opät 2 embrya, s moznostou dvojiciek sme ratali, a vyslo to - cakame dvojvajecne dvojicky 🙂

lenusaak
12. dub 2016

http://www.sanatoriumhelios.cz/embryotransfer tady je krásně vysvětleno proč po jednom 🙂 KET se povedl a jsem čerstvá těhulka. Co si píšu na diskuzi s holkama ohledně IVF, ve většině připadech se jejich kliniky též přiklání k jednomu embryjku. Navíc nepřijdeš o jeden hrazený cyklus a šance na uspech to nezvýší ... věc názoru. Kdybybch ale nesouhlasila s Heliosem, nenavštěvovala bych ho 🙂