Je vám smutno po manželovi, když jste samy doma?

avril01
13. kvě 2008

děvčátka chtěla jsem se zeptat jak to řešíte když jste samé doma? já když mám muže v práci tak je mi děsně smutno a nic se mnou nebaví a není nejraději bych ho měla pořád doma. dělá na směny a jak má odpolední tak je to uplně na nic jsem cela rozesmutněná. je mě tak děsně smutno že nevím co dělat. možná vám to příjde divné jsem spolu pět let a děti zatím nemužeme mít nebo si pořád říkám kdyby jsme měli mimi tak že nemám na smutek čas, ale nedaří se nám už několik let, já jsem pořád doma do prace taky nechodím a mužu se ukousat nudou poradte co se mnou?!

kristi
13. kvě 2008

Leni,to si pletes, to jsi nasrana 😀

lienkal
13. kvě 2008

no, jsem to tady nechtěla říkat nahlas, ale je vidět, že ten pocit znáš, kristi 😀 😀

sisstin
13. kvě 2008

mně spíš vadí, když ostatní vyprávěj, že byli s tatkama tam a tam a tam..to nám nehrozí 😕 celý dva dny jsme skoro v posteli 😝 a nebo se stará o malého..a pak zas 14 dní nic 😅

kometka5
13. kvě 2008

tak to je u nás podobný. 🙂 s malou si za celý den nepokecám, přítel když přijde v šest domů, tak vyzvídám a on chce mít svatý pokoj, takže to u nás vypadá...já tisíce otázek a on nic, možná někdy (když ho něco zaujme), tak řekne hmmmm....někdy mi to nevadí, někdy mi to leze na budku a pak vyčítám, že mi nic neřekne, že mě nemá rád... ☹ prostě hysterka hadr...

kristi
13. kvě 2008

jee,to jsem rada,ze v tom nejsem sama....to nam ale pak ti chlapi toho kone vycitat nemohou, se tady clovek vcelku dobre vykeca

tlapicka
13. kvě 2008

manza si dela ze me srandu, ze jsizdim pipky, ale vzhledem k tomu, ze na nej nic nechrlim, tak je nadseny... taky je mi smutno, samozrejme... manza chodi do prace kolem devate a vraciva se kolem osme... takze kdyz se navecerime, poresime potrebne zalezitsti, tak je pulnoc a na obycejny volny chvilky pokecanicka nezbyva cas... na to mame vikendy, kdy se snazime jezdit nekam na vylety, takze nekdy zaparime pri vinu a nekdy zmuceni jdeme spat. Kazdopadne je skvely byt spolecne dnes a denne. Po sedmiletem vztahu nadalku uz bych skutecne nemela moc sil tom pokracovat dal... Jsem moc a moc rada, ze zijeme konecne pohromade... byt je to uz s prestavkami vic nez 3 roky, tak mi prijde, jak kdybychom spolecne byli 2 tydny 😀

avril: a co nejake konicky? kdybych byla na tvem miste, tak palickuju, patchworkuju, siju textilni hracky a udelam si treba internetovy obchudek.... nebo nejaky jiny konicek... jak byla eli jeste prte, tak jsem sila porad... ten cas tak utika a mas radost z odvedene prace.... musi byt preci neco, co by te naplnovalo, ne?

ygreen
13. kvě 2008

můj manžel má denní a noční a při noční odchází z domu v 10 dopoledne a vrací se i ve 3 ráno 😝 ze začátku vztahu jsem se o něj bála, nemohla jsem sama usnout v naší posteli, musela jsem buď usnout u televize nebo padnout u knížky 😝 taky jsem měla špatné sny a pořád se budila, jestli už je vedle mě. Žárlila jsem svým způsobem i na jeho práci 😖
Ale to vše se vyřešilo časem. Nejdřím mi přestala vadit samota a pak jsme si pořídili štěně a to bylo najednou co dělat 🙂 Edík je hroznej mazel a poseroutka a ze začátku to bylo jako s miminkem - museli jsme ho snášet ze schodů, pořád s ním chodit ven, uklízet po něm, hrát si s ním, v noci ho hladit aby se nebál, apod.
Teď je to můj velkej společník i na mateřský - srovnali jsme si spolu denní režim, takže dlouho spíme, koukáme na bednu, pak něco kutíme na zahradě, atd. Večer si třeba ke mě vleze do postele, rozbalíme si chipsy nebo jinou dobrotu, živíme se a přitom čumíme na Ordinaci 😀 😀 😀
Takže pokud ti to zdravotní stav dovolí a i jiné podmínky, doporučuji hafa, nejakého mazlivku 😀

meleri
13. kvě 2008

no teda, tak to jako by mi někdo promluvil z duše...
jsem na tom stejně...když je tady tak dobrý ale jakmile jsem sama (jsem jen na půlúvazku) tak se mi nechce nic dělat..než jsem byla těhotná tak to šlo ale tedkom to prostě nějak nedávám a je mi pořád smutno..

Jinak s tím psem je to super nápad, a taky bych moc chtěla nějakého protože je to asi ze zvířat nejvěrnější zvíře, ale bydlíme v bytě, a tak mi přijde že by byl fakt chudák! ale fakt, že kdybych měla domeček tak bych psa brala!!

kitty68
13. kvě 2008

no takze peter dela jen nocni, vidime se rano - to spolu snidame, povyklada mi co v praci, jak memu sefovi strasne chybim 😀 😀 pak jde spat asi kolem 9.00
ja pak dam malou spat asi v 10, spi hodku, mezitim pouklizim, cucnu co na konu, asi za hodku se malucha probudi tak si hrajem zpivame atd... kol 14.00 odchazime ven a vracime se v 17.00
to uz je p vzhuru nebo se probouzi, zapina sportovni kanal v televizi a probere se mnou vysledky 😝 😀 😅 povecerime a cucnem na tv a ve 21.30 odchazi do prace

poletucha
13. kvě 2008

tak ja jsem od ledna taky nezamestnana,musela jsem seknout s praci,(kterou jsem mela moc rada)pac manzel dostal misto v zahranici,tak jsme vyrazili na cesty 🙂
Prvni mesic byl des,ale postupne se to zlepsuje,mame tu barak,tak prace je docela dost,jinak jsem si udelala kurz na modelaz nehtu a v baraku mam z jedny mistnosti salonek...sice mam zatim jenom par zakaznic,ale snad se to casem vylepsi....takze co zkusit neco takovyho? udelat si nejakej rekvalifikacni kurz a pracovat doma 😉

poletucha
13. kvě 2008

jo jinak jeste k tematu...odstehovali jsme se do ciziny prave kvuli nasim predeslym zamestnani,kdy jsme se nevideli treba mesic....a to se mi teda hodne stejskalo,da se rict,ze jsem z toho byla az zoufala...no a muj drahy obcas taky 😀

lavazzza
13. kvě 2008

Mně je teď smutno hodně,manžel má otřes mozku a taky dělá na směny,pořídili jsme si labradora a ten mi hodně pomáhá smutek překonat 😉

kitty68
13. kvě 2008

nejlepsi je jak chce se mnou probirat ty sportovni vysledky 😝 😝 😝 a ja na konu a on ty me jako vubec neposlouchas 😅