Jeden těhotenský test pozitivní, druhý negativní

dius23
27. pro 2015

Ahoj holky. Chci se zeptat. Den před vánoci jsem si dělala těhotenský test ClearBlue plus a vyšel mi pozitivní. Dnes jsem si dělala obyčejný test Galmed Comfort (moje lekarna test) a vyšel negativní. Mám v plánu i tak zavolat na gyne, ale chci se zeptat jestli se to některé z vás stalo a co si myslet o tom? Děkuju

petzy
27. pro 2015

Těžko říct co si myslet, já bych určo zkusila další test, do třetice, někdy může být test vadný, takže uvidíš jak to je

dius23
autor
27. pro 2015

No já právě četla, že to může být jinou značkou. Nevím jakou citlivost má ClearBlue ale ten Galmed je 10 mlU a byl nega. Je teda fakt, že jsem si ho dělala okolo 5, ale to si myslím nemá vliv. Zkusím zítra znova ten galmed, kupovala jsem dvoubalení a uvidíme, ale budu asi dost zmatená kdyby to vyšlo negativní. Gynekolog to snad rozsekne :(

petzy
27. pro 2015

Určitě udělej, alespoň budeš vědět která varianta je pravděpodobnější. Záleží jestli už máš po termínu ms. Pokud ano, tak test podle mě můžeš udělat kdykoli během dne

dius23
autor
27. pro 2015

Právě že mám po MS. Měla jsem jí se zpožděním takže jsem čtvrtý den zpoždění dělala clearblue a vyšel a teď po MS desítka Galmed nevyšel

petzy
27. pro 2015

Zítra udělej druhý Galmed a uvidíš 🙂 držím palečky

bajana
27. pro 2015

Tak ak si medzi testami dostala MS,tak pravdepodobne tehotná nie si a embryo sa neuchytilo.

petzy
27. pro 2015

Jo aha, já jsem si to špatně přečetla 🙂 pokud jsi mezi testy měla ms, tak to bude jak píše bajana

dius23
autor
27. pro 2015

Achjo :( A doktor to zjístí když by to tak bylo? :(

petzy
27. pro 2015

Dr ti určitě řekne jak na tom jsi

dius23
autor
27. pro 2015

@petzy určitě.
Děkuju za rady holky 🙂

luciedarvasova
11. únor 2019

Ahoj holky chci se zeptat dělala jsem si test první mi vyšel pozitivní ten druhý negativní pak jako by to nebylo málo tak jsem dostala měsíčky vůbec nevím co si myslet o tom předem dík za odpovědi.

stepankova2
18. lis 2020

Dobrý den, píšu sem poprvé tak se omlouvám zda píšu někam kam nemám. MS jsem měla dostat ve čtvrtek minuli týden nedostala jsem to, v sobotu jsem si udělala test slabá čárka. Miminko chceme od července neberu antikoncepci. Přes víkend jsem udělala několik testu všechny slabá čárka. Včera jsem si udělala ten clearblue s týdnem a ukázal + 1-2, dneska ten samý a ukázal -. Na gyndu jdu 3.12. Ale teď si nejsem jistá, bylo by to 3 těhotenství ale naposledy před 5 lety a nějak si to nepamatuji, nějak mě břicho bolí ale jak kdybych byla plná prejedena.

alfinka3
23. říj 2021

@stepankova2 ahoj, jak jsi tenkrát dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru