Jedno nebo dvě děti. Je v tom velký rozdíl?

fajas80
27. srp 2019

Zdravím 🙂 Chtěla jsem se zeptat,jaký je rozdíl v tom tím jedno a dvě děti? Hrozně se to ve mě mlátí,mít jedináčka a nebo fakt ještě jít do dalšího? Ani ne kvůli mě, já svou potřebu dítěti jedním uspokojila,ale kvůli prvnímu. Neumím si představit, jak pak všechno skloubím časově a zároveň totálně nerezignovat na sebe (nyslím tu dobu mateřské a rodičovské, spíše potom,jak přijde školka a škola).Je to o hodně složitější?

inke29
28. srp 2019

Ahoj...taky už nějaký čas řeším jestli dvě nebo jedno... vlastně to tak nějak řeším od narození malýho...malej byl taky dost náročné miminko a pořád je..je mu 14 měsíců....v okolí neznám tak náročný dítě jako mame my...vzdycky jsem chtěla dvě děti ale co se narodil tak jsme s manželem řekli že už nikdy víc...ale pořád mi to vrtalo a vrtá hlavou... říkala jsem si že přece nemůže být sám jen kvůli mé pohodlnosti... nemůžu být tak sobecká....ale už jsem se asi rozhodla že do toho půjdu znova... teď jen řeším kdy...a pohravam si s myšlenkou že možná co nejdřív když už jsem v tom...az bude starší a budu mít vic volnosti tak už se mi určitě nebude chtít.... vím že to bude hrozný a náročný, ze se zase vubec nevyspim, nikam se nedostanu, doma uz asi nikdy nebude uklozeno, mozna zase několik večerů probrecim...no uplne je mi špatně kdyz si na to vzpomenu...ALE na druhou stranu vim že to druhý bude úplně jiný, na 100% bude hodnější 😀budu víc vědět co a jak, doma nebude takova nuda páč tam bude lítat ten starší (na mateřský mě to fakt nebaví a tesim se do prace)... prostě jo...jdu do toho😀