Jeseteři do akvárka. Čím se živí?

popelka.miri
30. črc 2009

Nedávno jsem rušila akvárium, ale moje 18 měsíční dcera se zamilovala do rybiček, hlavně jeseterů a větších druhů, je jimi uchvácená 🙂 !
Takže jsem se dneska rozhodla akvárium obnovit, už se filtruje, ale nevím jaké ryby 😒 Malá miluje jesetery, protože mají legrační tlamičky, mají u nás v zoo prodejně, ale nevím jaké mají životní podmínky a hlavně čím se živí? 😕 Nevíte někdo něco? dík za každou informaci 😉 Nebo jsem uvažovala o cichlidách, jsou barevné, taky větší a mají větší tlamičky. Dcerce se právě líbí větší s velkou pusinkou 😀

schwarzovka
30. črc 2009

ahojky, manžel je akvarista...teď je v práci a bude mít čas až v sobotu, ale určitě by ti rád poradil...máme doma asi milion rybiček a několik tisíc litrů vody v akvárkách 😕 😀 ...takže čekej v sobotu IP, napíše ti všechno, co potřebuješ vědět... 😉

popelka.miri
autor
31. črc 2009

schwarzovka: teda, to musí být tedá záhul, tolik akvárek....čistit to, krmit...kde bydlíte? nebojíte se potopy 😀 Já jsem v paneláku a bojím se že to moje 60l akvárko rupne, vylije se a vytopím sousedy pode mnou 😖
Jinak na jesetery jsem se dnes ptala v obchodě a prý jsou jen do jezírek, přerůstají ☹ Škoda, malá se do nich zamilovala...takže musíme jiný rybky, ale zatím jsem si nevybrala. Ale dík, určitě se ozvi 😉

schwarzovka
31. črc 2009

no jsme v paneláku...a několikrát už potopa byla...no když praskne 300litrový akvárko...naštěstí máme chápavé sousedy 😀 😀 ...je to ale manželovo koníček, tak si to všechno dělá sám....zítra se ozvu

nobody
3. srp 2009

my jsme je pouštěli pokaždý na vzduch
no byla to blbost 😅

tomaspower
18. lis 2013

Zdravím jsem akvarista a mám doma v akvarku 1 jesetera ale je třeba na to pořádnou nadrž a udělat podmínky. Ve zvěrimexu moc nic neví o rybičkak tvrdily hodně věci ale nejlepší je samo studium na internetu 🙂