Ještě se na vztah necítí. Počkat nebo to vzdát?

crymeal
9. únor 2009

ahojte,
Měla jsem vztah s mužem,ale po 2 měsícich mi řekl,že se ještš na vztah necítí.
Nevím co dělat,počkat nebo to vzdát?
Díky

roasha
9. únor 2009

no s tymto to asi na vztah nebude,nemas na co cakat... 😉

babatko88
9. únor 2009

crymeal a koľko mal rokov?

crymeal
autor
9. únor 2009

bab-30 ☹

babatko88
9. únor 2009

aha, no tak to nečakaj, neoplatí sa, keď nie je pripravený teraz tak kedy??? vek už na to má 😖

ina.b
9. únor 2009

Přijde mi, že chtěl vycouvat, tak proto to řekl. Nechtěl se nejspíš moc vázat. Nečekala bych 😔

lante
9. únor 2009

Ha v 30-tich sa necíti na vsťah 😖 No asi ako píše Roasna, nemáš načo čakať..... 😒

ella1
9. únor 2009

možno sa aj cíti, ale nie s crymeal......

ina.b
9. únor 2009

Některé lidi spolu začnou chodit a pak zjistí, že by jim to spolu do budoucna moc neklapalo, tak je lepší vycouvat hned, než později, když už si na sebe zvyknete nebo přijdou děti....

crymeal
autor
9. únor 2009

měl dlouhodobý vztah,hodně do ní zamilovaný a podle mého se z toho ještě nedostal 😕

babatko88
9. únor 2009

crymeal, je možné aj to, ale aj to, čo tvrdia baby, že jednoducho si mu nesadla

ina.b
9. únor 2009

To je také možný, třeba bude mít tendenci se k ní vrátit, to se fakt nedá odhadnout... Ale alespoň je upřímný, než kdyby předstíral lásku a přitom myslel na jinou, nebo jak uniknout ☹ Vztahy jsou někdy složitý.

crymeal
autor
9. únor 2009

Ona ho nechala kvůli jinému.
Seznámil mě i s rodinou a najednou konec 😢

shaarka
9. únor 2009

ahojte, ja otvorim zas tuto temicku...
moja byv. kolegyna mala priatela, cca rocny vztah, uvazovali o spolocnej buducnosti, rozpravali sa o svadbe, o zasnubach a skratka o vsetkych tych vaznych veciach. obaja zamestani. on jedinacik, jeho rodicia ho dost tahali k sebe, resp. nechceli sa ho vzdat, moja kamoska pre nich nebola dost dobra a najma jeho matka to davala dost najavo. ale chalan nevyzeral, ze skace tak, ako oni piskaju, i ked obcas boli hadky medzi mladymi, prave kvoli jeho rodicom a robote, ktoru neustale prenho vymyslali, len aby bol doma - v rodicovskom dome.
nakoniec bola dohoda taka, ze casom sa ona k nim pristahuje a kym si nekupia pozemok/domcek/byt, budu u jeho rodicov.
samozrejme tiez, ako kazdy iny normalny par, mali aj ine starosti a aj hadky, ale mali sa velmi radi a mne sa vidi, ze sa k sebe aj hodili.

ale: tuto sobotu vece sa pohasterili kvoli nejakej blbosti, ona si isla lahnut a on trucovito pozeral telku. o pol druhej sa ona zobudila na sms, ktoru jej napisal, v zmysle, ze je koniec, ze sa s nou rozisiel. ona mu este volala, nedvihal, aj napisala nejake sms, ze preboha nie, ze aspon nie takto cez sms...
neviem to presne opisat, lebo to viem len z jej rozpravania, ale hadam som napisala vsetko podstatne.

a teraz otazka:
ma cakat? on ma u nej par veci, ona unho o dost viac, aj nejake drahsie (nemoze si dovolit to tam z hrdosti nechat). ma sa mu ozvat? akym sposobom? ma tam rovno prist (ked budu jeho rodicia doma)? alebo? ja som jej zatial radila aspon tyzden vyckat, neozyvat sa, ze hadam typka ta zlost alebo co, prejde a ozve sa sam, olutuje, ze konal takto unahlene...
jej velmi na nom zalezi, ale zacina pochybovat, prave preto, akym hnusnym sposobom sa s nou rozisiel.
ona ma 30 rokov a on trosku menej.

dik za nazory 🙂

ina.b
9. únor 2009

To je mi líto ☹

shaarka
9. únor 2009

crymela, prepac, ze som ti tu takto vtrhla... 🤐
myslela som si, ze som objavila nejaku staru zaprasenu temu - nevsimla som si datum.
este raz -prepac 😒

crymeal
autor
9. únor 2009

shaarka-nemáš se za co omlouvat 🙂
Je hezké,že chceš pomoct kolegyni 🙂
Jen já ti neporadím,sama jsem na nic .
Tvoje kolegyně je na tom hůř,byli přece spolu jen dýl jak my 😢

shaarka
9. únor 2009

crymeal... diks.
na tvojom mieste (ak by som bola ja) by som asi cakala tak light... trapilo by ma to, aj by som si poplakala, mozno by som mu aj napisala alebo po par drinkoch volala... ale myslim si, ze v kutiku duse by mi bolo jasne, ze to je len pomalsi koniec. takze ti prajem vela vela trpezlivosti a sily.

ked uz nic ine, tak aspon bud rada, ze sa vyhnes pochybnostiam, ci ta ma NAOZAJ rad, ak by ste sa nahodou zas dali dokopy. nie je to prijemne... radsej by som sa so vsetkou energiou vrhla do noveho vztahu, ked by som mohla odznova verit niekomu novemu... 😵

kveta
9. únor 2009

Shaarka, nie je to prvý príbeh lásky, ktorá by náhle skončila pre extrémny tlak rodičov. Ale kolegyňa má aspoň šťastie, že to takto zrazu zo dňa na deň neskončilo po svadbe alebo po pôrodoch. Lebo aj to sa stáva.

shaarka
9. únor 2009

kvet, to myslis tak, ze donho hucali po cely cas? alebo teda ze po cely cas citil ten tlak?
a nakoniec bol spustacom rozchodu len banalny konflikt?
aj to je mozne... ale fakt na nom nic nebolo vidno. vyzerali taki stastni (este pred tydznom sme s muzom s nimi stravili peknych par hodin)...

cernovlaska
9. únor 2009

Shaarka:jestli měli roční vztah a plánovali spol.budoucnost,tak mě překvapuje,že jednal takhle zkratovitě a vyvstává otázka,jestli nečekal na nějakou příležitost k rozchodu 😖 nebo šel po hádce k rodičům a ty do něj tak dlouho vandrovali,až to vyřešil tímhle stupidním a je to opravdu stupidní a srabácký,způsobem a bude toho za pár dnů litovat 😠 já bych,na jejím místě,mu zavolala,že bych si chtěla vzít ty věci a kdy bych si mohla přijít a pokud mu na ní opravdu záleží,tak jí ty věci nenechá odnést anebo si s ní bude aspoň chtít promluvit a pokud nic neudělá,tak je to pitomec a vůbec jí nestojí za trápení a slzičky 🙄. Mě hrozně dojímají lidi,který neumí jednat na rovinu a řeší tyhle věci po sms,popř ICQ apod 😠 😠 😠 to jsou u mě neupřímní srabi 😠 😠 😠 tý tvojí kolegyni je 30 let a neměla by plýtvat časem pro někoho takovýho 🙄 jinak si to nedokážu vysvětlit,každopádně bych na nic nečekala a chtěla bych to mít co nejdřív vyřešený 😕

Crymeal:hm,tak to bych taky řekla,že prostě ještě není ready po tom předešlým vztahu,tak se pro něj netrap a hlavně na nic nečekej.když ti život přivede do cesty někoho,s kým ti bude dobře,tak ho neodmítej kvůli někomu,kdo s tebou být nechce 😔 pokud k sobě patříte,tak si k sobě cestu najdete,ale spíš si myslím,že si pro něj měla být náplast na bolístku 😠 ☹ neboj,bude líp 😵 😵 😵 drž se 🙂

shaarka
10. únor 2009

dakujem za nazor...
este niekto poradi?

martinka79
10. únor 2009

z očí do očí si promluvit a vyjasnit co ho k tomu vedlo a tak.... hádky jsou ve vztahy normální utužování vztahu.pokud to nejde a on njde on nechce komunikovat asi bych byla smutná, ale našla někoho jiného. věci bYch chtěla0 vrátit.

ld1985
10. únor 2009

no neviaem, preco a hrnul do vztahu, ked ta opustil. v kazdom pripade, dva mesiace je nic a da a to prekunut, keby to bolo pat rokov ako ja, tak je to problem ☹

norik1
10. únor 2009

Akokolvek sa spolu k sebe hodili, je to srab ak po rocnom vztahu a spolubyvani sa rozide cez SMSku. Myslim si ze to v nom tlelo, a ta banalna hadka bola trapny spustac....a urcite na tom maju veeeeelky podiel jeho rodicia... bohuzial ak su rodicia velmi proti, skoro nikdy vztah neprezije....alebo len velmi malokedy, aj to len za mierneho poctu navstev...

Ja by som na jej mieste pockala tyzden a na neutralnej pode niekde v bare sa o tom v klude bez emocii porozpravala... co bol dovod, a preco takymto sposobom...

Crymeal - ak to urobil teraz, co urobi ked budete mat deti, popripade budete svoji? Skus nanho zabudnut a najdi si novu lasku, ktora ti po dvoch mesiacoch bude stale rozpravat ako mu je s tebou dobre... Je nefer ak musis toto riesit, ale asi si on uvedomil ze este sa neprekusal cez predosly vztah a preto ti dal radsej volnost...aj ty mas pravo na stastie a on ti ho mozno prave takymto sposobom chce dopriat....aj ked mohol to aspon na rovinu povedat 😔

kveta
10. únor 2009

Shaarka, áno, tak to cítim. Poznám prípady, kde spokojný pár prišiel na návštevu k takýmto nátlakovým rodičom a od nich už odišiel len jeden z páru. Tie zlomy v psychike pri silnom emocionálnom nátlaku sú hrozne rýchle.

Herečka Rúžičková vraj takto tlačila na svojho syna a on takto zo dňa na deň odišiel od manželky a dvoch detí napriek tomu, že sa s matkou pre jej nenávisť k manželke niekoľko rokov nevidel. Stačilo po rokoch pár listov od mamičky a jedného dňa sa tajne odsťahoval k mamičke. Jeho manželka prišla domov a našla už len jeho list na rozlúčku. Nebolo to jeho prvé manželstvo, čo skončilo.