Jezdí vaše děti ještě na tábory? Jsou vůbec ještě?

kamiska
15. bře 2009

Zdravim vas.
Pracuji s detmi a docela by me zajimalo, jestli vase jezdi na tabory. V soucasne dobe mam totiz pocit, ze uz se to moc nenosi. Myslim, ze se docela rozmohly minitabory - pro rodice s detmi, ale prijde mi, ze starsi deti uz k taborum moc netihnou. Cim to?

Mate tip na nejakou slusnou organizaci, se kterou jste byli spokojeni? Moje sestra byla moc spokojena s brnenskou - Barevne prazdniny (stranky odpovidajii nazvu).

maart
16. bře 2009

Ahoj, taky by me zajimalo, jestli skolni decka jeste na tabory jezdit...jestli je to jeste (aspon trochu 😅 ) "in". Ja jsem jezdila cele detsvi a bylo to uzasny....vzdycky ve stejny termin, na stejne misto, stejna parta....neumela jsem si bez tabora predstavit prazdniny...Je pravda, ze jsme bydleli ve chatkach, varili normalni profesionalni kucharky, k dispozici jsme meli kazdy den sprchy. Byl to takovy tabor-luxus 🙂 .

...moc bych chtela, aby moje deti v lete zazivaly neco podobneho, ale nevim nevim...kde hledat, na jak dlouho, s kym? 😕

kamiska
autor
16. bře 2009

ahoj maart, presne tak, ja taky jezdivala na tabor-luxus. tepla voda (vetsinou), zachody, jidelna a tak. nikdy jsem nebyla na tabore s exusem a tak. ale byla jsem na tabore, kde se nebydlelo v chatkach,ale ve stanech a je to docela rozdil. i z pozice vedouciho oddilu vim, ze je slozity v pripade hnusnyho pocasi deti ze stanu nekam umistit. kdezto do chtky se mensi oddil vleze.

nevim odkud si, ale zkus ten odkaz na barevny prazdniny - slysela jsem fakt spokojenost. jinak koukam, ze bys asi posilala samotneho jen starsiho syna - myslim, ze pro male dite bohate staci tech 10 dni. mam zkusenosti s pidizvikama, teda holcickama a muzu rict, ze to celkem zvladaj. obcas po vecerech nejake styskani je, ale je to fakt v klidu. dulezity je, aby byly pres den decka zamestatny a nemely moc casu na premysleni. no a nejlepsi je nejakej spoluzak, kamarad, ale jezdi i samotny deti, vzdycky se seznami 😉 .

maart
16. bře 2009

No, abych Ti pravdu rekla, tak letos jeste nic pro starsiho syna neplanuju, asi spis az bude moct jet i mladsi...aby se tam mohli podporovat 😉 . Nebo presne jak pises, s nejakym kamaradem....Letos ale jeste ne. Uz mame na leto docela hodne planu, tak to ani nevyjde. Nicmene do budoucna to urcite planuju, chci vyzkouset, jestli by se klukum na tabore libilo...a doufam, ze bude.Diky za odkaz.

kamiska
autor
16. bře 2009

tak to jo 😉 . ono mi prijde, ze ani tak nezalezi, jestli tam clovek je s nekym znamym jako na tom, jestli ten tabor je fakt ok. pac ja byla na svym prvnim, kde jsem mela kamaradku a i tak to bylo priserny. nedelali sme vubec nic, vedouci vecne v hospode ... hruza 😒 . jesteze me to neodradilo 🙂 . tak at pak dobre vyberete 😀