Jezdíte MHD a používáte sms jízdenky? Pozor!

lenerka
4. čer 2008

ahoj

tak jsem tedy z toho v šoku
všude píšou jak je výhodné si přes mobil pořídit sms jízdenku a že nás to bude stát pouhých 26kč,ale omyl!!!!
Kámoška volala na operátora O2 a ten potvrdil,že ano 26kč to stojí ,ale ještě 9,90kč za mms zprávu,protože se to posílá na číslo 9020626
a za to se platí prostě víc
pak se kámoška podívala doma na fakturu od T mobile a tam zjistila,že jí to stojí 26Kč +7kč za zprávu
takže holky dávejte si na to pozor
určitě se vyplatí si koupit klasickou jízdenku v automatech
v trafikách už jsem se několikrát setkala s tím,že je nevedou fakt bordel!!!!

pa když tak si to ověřte u svých operátorů nevím jak je to u Oskara

kristi
4. čer 2008

aha, tak to jsem netusila teda......ja moc nejezdim.

lenerka
autor
4. čer 2008

no já to taky netušila
a když jsem to chtěla vyzkoušet jak to funguje tak se mi to nepovedlo odeslat,takže mě naštěstí nic neztrhli
ale kámošce bohužel už několikrát
klamavá reklama co

kristi
4. čer 2008

maji to tam napsany, ze se plati jeste sms/mms operatorovi....

kristi
4. čer 2008

http://www.dpp.cz/sms-jizdenka/

mrkni,odeslann na cislo 902 0626 je za 26 Kc

na cislo 900 06 06 je cena 6 Kc...

lenerka
autor
4. čer 2008

no vidíš
tak to je asi nový,protože,když to udělali jako novinku tak jsem to tam neviděla
6kč???
a mě O2 9,90kč
a kámošce t-Mobile 7kč

tak kde vzali 6kč????

kristi
4. čer 2008

neviiiiiiiiiiiiiiim

nimmo
4. čer 2008

cus holky, tak sem zkontrolovala ucty od vodafonu - ktery uz par mesicu neotviram 😀 a zjistila, ze vodafone neuctuje navic nic 🙂 stoji to presne tech 26 Kc

ty ceny, co ma na strankach dopravni podnik jsou taky spravne - tech 26 je normalni sms jizdenka, tech 6 Kc je nahradni jizdenka a posila se na jiny cislo - kam si mas napsat, kdyz si tu puvodni sms jizdenku omylem smazes

romana
4. čer 2008

ahoj, tak jste me docela vydesili, protoze tuhle sluzbu vyuzivam pomerne casto, ale pri kontrole vypisu jsem zjistila, ze krom tech 26 kacek mi t-mobile taky nenauctoval nic navic 🙂 respektive manzelovi 😉

lenerka
autor
4. čer 2008

no tak teda nevím co to ta ženská na tom O2 plácala
ale fakt,že kámoška má ty výpisy a opravdu jí za to účtovali
26kč+7kč

ale je to fakt hodně divný,když všude píšou jak je to strašně využívaná služba,že ubylo černých pasažérů
snad by se lidi ozvaly,kdyby se za to mělo platit víc
tak teď tedy opravdu nevím jestli si z nás neudělali s kámoškou dobrý den?????

romana
4. čer 2008

tak jsem to pro jistotu zkoukla jeste jednou, mam vypisy pres net, takze detailni jsou tam jen za duben-kveten, nic navic tam opravdu uctovane neni. ty smsky jsou uvedene uplne zvlast, v dubnu jsou vedene jako premiove sms na cislo 90xxx, v kvetnu uz jako sms platby. v uvedeny cas a den nejsou uctovane zadne jine sms nebo mms.

lenerka
autor
4. čer 2008

tak já tam snad ještě zavolám
třeba baba na O2 neměla svůj den a kecala nám nesmysli????
ale s tím kámošky výpisem tedy nevím
chtělo by to ještě s někým probrat
aby mě ještě nezavřeli,že tu pomlouvám MHD 😝 😝 😝

romana
4. čer 2008

no, tak to myslim, je x duvodu proc pomlouvat mhd, i kdyby zrovna tento nebyl pravdivy 😉 fakt me mrzi, ze jsem te takhle zvyklala a navic tvuj dobry umysl jakoby prisel vnivec, chtela jsem mrknout jeste potreti (jakoze materska demence), ale prestalo jim to fungovat. a papirove vypisy nemam, bo to ma manzel jako bonus tarif z prace, takze je to vedene na nej. ale treba i v tom je ten zakopany pes 😉

lenerka
autor
4. čer 2008

no kámoška má taky od T mobile paušál
já si jen dobíjím kredit a nemám moc výhodný tarif tak to možná bude tím????

lenerka
autor
4. čer 2008

romčo uvidíme třeba se ještě do naší diskuze zapojí další maminky
a napíšou nám jaký mají zkušenosti
třeba najdem kde je zakopaný pes a kdo má pravdu 😉 😉 😉

patricien
5. čer 2008

ahoj holky , no lenerka ma pravdu ..... taky jsem posílala sms a bylo mě naučtováno 26kč za sms na 90x... číslo a pak 7,50 za sms 90x ..... taže fakt levná jízdenka
jinak jízdenka za 6 kč je duplikat ....když se vám povede ji smazat.

tak mě to nedalo a volala jsem na t-mobile a potvrdila mě to a je to tak .... sms na 90x za 26kč nejde ani k nim to rovnou učtujou dpp. a pak T-mobile mě naučtovali za sms 7,5 za sms na 90x..... přece by nám nedali něco zadarmo 😀

tak si tam projistotu taky brnkněte ...možna každy operator to má jinak učtovany .
😀 😀 😀 je sranda na co člověk nepřijde

romana
5. čer 2008

patricien, nejde o to, ze bych lenerce neverila, ale ja to proste v tom vyuctovani nemam. mam tam platbu za jednotlive jizdenky, cenu jednotlive i celkem, mam tam presne uvedeny vsechny normalni sms i mms (ty moc nepouzivam, takze ani v tech to rozhodne zahrnuto neni), ty jsou uctovany take dle normalni sazby, takze ja to v ramci sveho tarifu opravdu uctovane nemam.

lenerka
autor
5. čer 2008

ahoj Romčo

máš asi štěstí 😀

romana
6. čer 2008

lenerko, hlavne uz to nebudeme dal rozebirat, nebo si to precte nekdo z t-mobilu a nauctuji mi to i zpetne 😉