Jít či nejít ke kartářce? Máte zkušenost?

prdecek
4. únor 2008

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat zda má některá z vás zkušenost s kartářkou. A jestli se vám splnilo to co vám řekla. 🙂

aponchie
4. únor 2008

ano mam a zkusila sem dve jedna byla totalne mimo jen chtela penize a ptala se me jake jsem znameni a podle toho mi kdakala takove ty reci o mem znameni co si najdes vsude v knihach kdyz se o to trochu zalimas poznas a ta druha me vubec neznala nevedela nc a rekla mi jasne veci a byla to pravda

prdecek
autor
4. únor 2008

jéé, no já přemýšlím, že bych tam zašla, chtěla bych vědět kdy budeme mít mimčo a co mě tak zhruba čeká 🙂 no ale trochu se bojím, že mi řekne něco co nechci slyšet, třeba že mít děti nikdy nebudu a tak...

kupinka
4. únor 2008

Já bych taky hned šla,ale bojim,bojim 😒
Známá chodí pravidelně,říká ji co by měla udělat a ono jí to vychází..tak nevím..

prdecek
autor
4. únor 2008

no sama mám strach, chtěla bych jít aspon ve dvou s nakou kamaradkou, u nas je kartařka a moc si jí chválí.
No uvidím. snad mi řekne jen samé dobré věci 🙂

kacka.va
4. únor 2008

já nebyla vyloženě u kartářky, paní si prostě čmárala na papír. Nic o mně nevěděla, ani datum narození, ani měsíc narození a stačilo, abych jen nadhodila třeba nějaké jméno a ona mi o té osobě řekla. Všechno byla (kromě jedné drobnosti) pravda. Já jsem tam šla spíš ze zvědavosti, budoucnost bych si nikdy předpovědět nenechala. protože mám na to názor, že pak člověk je tím ovlivněný.

majkeela
4. únor 2008

Také jsem byla u kartářky, teda u 2 a myslím si, že je hodně důležité, ke komu jdete. Určitě bych šla na doporučení. U jedné mě tedy sedělo vše, co řekla, u druhé to bylo už slabší. Myslím, že se nemusíš bát, že by ti třeba na plnou pusu řekla, že nebudeš mít nikdy děti, protože to dobrá kartářka nikdy neudělá. U mě třeba viděla v těch kartách jednu velmi špatnou věc a naznačila mi to takovým způsobem, že až se to stalo, tak jsem pochopila, že ona už to tam viděla a snažila se mě na to připravit. Jinak mám velmi dobrý kontakt na kartářku do Brna a není drahá.

prdecek
autor
4. únor 2008

Brno je pro mě teď z ruky, ale klidně mi ten kontakt do IP napiš, třeba se obrátím zrovna na ní.
No, dost o tom přemýšlím, že tam zajdu.
a to si mám připravit věci na který se chci ptát??nebo jak to vůbec probíhá???

lukin
5. únor 2008

Já bych do kartářky nikdy nešla. Proč taky? 😀 Můj učitel ze střední tam jednou byl a ta mu řekla, že umře v autě, takže od té doby má panický strach z aut, do auta ho nikdo nedostane. I v zimě jezdil do školy na kole. Takže toto bych nikdy neriskovala.

nyky
5. únor 2008

lukin, taky bych k nikomu, kdo předpovídá budoucnost nešla, přesně z toho důvodu, co řekla tvýmu učiteli 😝
takže já říkám nejít 😉

jumik
5. únor 2008

Ahojky!
Já jsem si koupila takové karty sama..nejsou to tarotové ale prodávají dvoje jedny vílí a anděleské, možná je jich i víc..já mám ty andělské a vykládám si je sama a vždy mi to zatím vyšlo..hlavně je na nich super, že se nemusíš ptát na budoucnost, můžeš třeba jen prosit aby ti andělé řekli co máš zrovna vědět..mícháš a nějaká karta vždy vypadne nebo vyskočí (nebo i víc) a musím říct, že to je vždy k věci....ale jde i to na výklad budoucnosti ale to já nedělám - jsem srab 😉 😨 🤐

prdecek
autor
5. únor 2008

🙂 asi taky na konec nepudu...

vanusak
5. únor 2008

Prdecek - ke kartářce můžeš jít jenom v té chvíli, kdy budeš schopna "unést" informace, které obdržíš... Pozitivní i negativní. Pokud nechceš říkat nic hodně zlého, můžeš na to předem upozornit a ona to zaonačí tak, aby to nevyznělo natvrdo. My s manželem máme jenom ty nejlepší zkušenosti s kartářkou. Vše se mu splnilo do puntíku, já ještě na jednu věc čekám... Např. on o mně věděl už 3 roky dopředu a každý půlrok mu o mně říkala další a další informace, takže když jsem se pak objevila, bylo jasno 😉 Když jsem mu poprvé posílala mailem fotku (seznámili jsme se na netu), tak když fotka nabíhala, říká v tu chvíli synovi vedle: Podívej, to je moje druhá maželka... 😉

anatanka
5. únor 2008

Ja jsem jeste nebyla, ale uz hodne dlouho to planuju. Nebojim se toho, co mi rekne, jen toho, ze budu zklamana, pokud to bude jen nejaka pinda, co bude vykladat nesmysly. Pujdu k nekomu jedine na doporuceni...

malok
6. únor 2008

Těžko poradit...Já jsem u kartářky byla asi 2x.Byla to paní,kterou mi doporučila jedna kamarádka.Nechtěla jsem abych narazila na nějakou šarlatánku. Nešla jsem se ptát, co mě čeká v budoucnosti, co přítel,jestli spolu budeme nebo, apod. Myslím si a věřím, že některé věci v životě jsou už dané 😉 byla jsem tehdy v těžké životní situaci a nevěděla jsem, co dělat, jak dál...Samozřejmě jsem jí neřekla, že chci vědět co dělat, ale spíš jsem chtěla nějakou radu...Té se mi i dostalo...A jak už tady psala Majkeela, jen mi něco naznačila a až s příchodem toho okamžiku jsem si uvědomila, že je to právě ,,ono".... 😀 myslím si, že žádná kartářka by ti neměla říkat věci typu že nikdy nebudeš mít děti, že brzy zemřeš..jde o to, aby ta navedla na určitou cestu.....Na základě toho jsem dostala taky andělské karty..nepoužívám je k výkladu budoucnosti...ale třeba ráno si vytáhnu jednu kartu, na který je nějaká hezká věta, doporučení či rada a snažím se celý den tím řídit... 😉

prdecek
autor
6. únor 2008

díky holky 🙂

minea
6. únor 2008

Vanusak, to je úžasný příběh, úplně mě z toho zamrazilo.
Zkušenosti s kartářkami a dalšími "věcmi" mám, ale nikomu bych to nedoporučovala. Přesněji řečeno nechci doporučovat. Pokud má člověk pochybnosti a bojí se, asi by tam chodit neměl, protože prostě není připravený 😉 . Setkala jsem se s kartářkami různé úrovně a s jednou naprosto skvělou. Na ultrazvuku nebylo vidět pohlaví, ale já jsem věděla, že to bude holka, protože jsem tuhle informaci získala už před dvanácti lety.

morusa
6. únor 2008

Myslím ,že ke kartářce se má chodit, jen když člověk má nějakej problém, s kterým si neví rady a né tam jít jen tak z rozmaru zeptat se, co že mě to jako čeká...Opravdu dobrých kartářek a kartářů je hodně málo,já už několik vyzkoušela a musím říct, že krom jednoho kartáře mi nikdy nic nevyšlo...HOdně rádobykartářů začíná sezení tím ,že si vezme Vaše datum narození, spočítá vše a pak začne povídat o tom, co je pro vás charakteristické, co máte rádi atd.. prostě všeobecná charakteristika, která je daná pro ono znamení, popřípadě ascendent, takže kdo se nevyzná, tak je nadšenej, že paní se trefila...no a pak začne střílet a takový ty řeči jako pracujete ve velkém kolektivu a je tam kolem vás osoba, s kterou si ne úplně rozumíte..Kdo by byl v kolektivu, kde si sedne s každým, že jo?
Podle mě správný kartář nepotřebuje vědět, jak se jmenujete, kde pracujete, kdy jste se narodili, prostě nic a sotva přijdete, tak to začne sypat z rukávu a vy nestačíte koukat...
Takže já říkám, ke kartáři klidně ano,ale pouze ,když potřebuju znát odpověd na něco s čím si nevím rady, a hlavně jít k někomu osvědčenému na doporučení. 😉

lhorynka
18. únor 2012

vyskoušela jsem několik kartářek a nakonec jsem skončila u kartáře na doporučení kamarádky, potvrdilo se mi že karty nelžou, jen jde o to kdo z nich čte. Tenhle je první u kterého jsem zůstala. Jsem ráda že se semnou moc nemaže tedy co tam vidí to mi řekne ať se mi to líbí nebo ne a vždycky mi to od něj vyšlo. Je z Prahy a bere jenom 500,- bez ohledu na čas. 603 411 075 držim palce 😉

neonka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ingo11
25. dub 2013

FYZIOGNOMIE

Ahoj, mám také určité zkušenosti s kartářkama. Opravdu záleží na tom jakou kartářku si vyberete. Byl jsem u čtyřech kartářek a jen jedna opravdu řekla to co se stalo. Napadlo mě že bych se chtěl dozvědět i něco o sobě samotném. Dostal jsem kontakt na pána co dělá fyziognomii.
Fyziognomie je hodnocení charakteru osoby nebo osobnost od jejich vnějšího vzhledu ,obzvláště tvář. Říkal jsem si že to zkusím a bylo to super poslal jsem fotku tváře a dostal jsem detailní rozbor mé osoby. Doporučuji a přidávám kontakt info@belladonna-br.com 🙂

denulins
23. kvě 2013

Já byla v Miloticích, a spíš mluvila o povahách, něco z budoucnosti řekla, minulost mi řekla málo a jen par mesicu zpět, jinak nic moc. ale řekla mi, že se mi narodí první holčička a druhý kluk, na prenatáru v Brně mi řekl že to bude kluk, takže spíš verím doktorum, ale zjimalo by mě, jestli je někdo, komu taky tvrdili doktori jiné pohlaví třeba jak kartarka, a kdo měl pak pravdu? doktori nebo kartářka?

petra1371
23. led 2015

Velmi dobrá a osvědčená kartářka
Znám jednu dost dobrou kartářku z Kroměříže, jmenuje se Liduška. Dělá výklad karet i přes skype, i na dálku, dělá i rituály na lásku, těhotenství, zdraví, na vše co potřebujete. Byla jsem u ní na rituál před dvěma měsíci a světě div se, já jsem opravdu těhotná. Moc doporučuji!! Je milá, ochotná, pracuje i o víkendech. Má bohatou klientelu a výklad u ní stojí 500 Kč.

adriana45
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dominickap
3. dub 2016

Ahoj 🙂 Já se učím karty vykládat sama. Odjakživa mě to hrozně lákalo. 🙂 Koupila jsem si andělské karty, jsou takové jemné, milé a neřeknou nic, co by člověka nějak hrozně vystrašilo. Z toho důvodu nechodím ke kartářce. A jak mě to chytlo, tak jsem se rovnou pustila do numerologie a životních čísel. Zatím se učím z online kurzu, ale chystám se koupit ještě nějakou literaturu. 🙂

mvbt
25. kvě 2016

Ja muzu doporucit kartarku Sandru z Prahy 9. Vse co mi u ni vyslo v kartach se vyplnilo..
http://kartarkasandra.cz

martinka500
Odpověď byla odstraněná
Zobraz