Jízda na motorce. Mám se bát?

skurinka
21. zář 2009

ja vim je to takovy netradicni,ale v na zacatku me ceka jizdana motorce 😀 a ja mam strach a jako velkej.Tak se chci jen zeptat jako jestli se mam bat a nebo ne...joo a nesmejte se vsechny.

je to dost silna masina.............

skurinka
autor
2. říj 2009

Takze holky moje vyjizdka se nekona...pan se na me vykvakl ☹ ☹ 😔

slunycko
10. říj 2009

skurinka: jakto?

skurinka
autor
10. říj 2009

noo tak to sama nevim....
25zari jsme si jeste psali a volali a vse bylo ok....
a od te doby bic..kdyz volam nebere telefon nebo vypne..

na pocalu kdyz je teda na skype online tak jako vubec nereaguje....jsem zuase naletela no jo no... ☹ ☹

slunycko
11. říj 2009

je fakt, že už není moc počasí na jízdu motorkou, ale ozvat se mohl.

gabriel01
20. čer 2011

ahoj @skurinka chápu, že se nechceš oblíkat do kombinézy, ale kvalitnímu oblečení by jsi se rozhodně neměla vyhýbat. Známý je motorkář a jen jednou vyjel jen tak v džínách, že nepojede ani nikam daleko a nějak mu to uklouzlo a celou pravou nohu měl sedřenou, že pár dní nemohl chodit. Já jsem zastáncem bezpečí, takže bych doporučovala nějaký to kožený oblečení. Při prvním vyhledání, třeba http://www.bike-in.cz/obleceni/c-5384/. V autě Vás alespoň chrání kov, ale na motorce nic a to je právě to nebezpečí..

gabriel01
20. čer 2011

Téda já tady dávám přednášku o bezpečí a nebezpečí a pán si to klidně zruší.. hmm

berenika39
21. čer 2011

@gabriel01 hlavně je to celé akce stará skoro dva roky 😒

vejisek26
26. srp 2014

ahoj holky. četla jsem vaše komentáře a docela jste mi pomohly. Chystám se poprvé v pátek na motorku s přítelem, tákže mám strach, ale co to tady čtu tak vidím že se bát nemusím 🙂

pladik
5. črc 2015

No, nečetla jsem teda všechny rady a vím, že teď to je už těžce neaktuální :D Já mám textilní kalhoty s pogumovaným zadkem, takže se při jízdě prakticky vzato nedržím vůbec (neukamenujte mě :D) Jinak se opírám o nádrž nebo se sem tam chytím vzadu, když chci ulevit zádům třeba a nebo ve městě... Jinak teď spíš řeším, jestli je vhodné v prvním trimestru jet na moto na dovolenou - dneska mě s tím dostal přítel, že to plánoval, než jsme to zjistili :( je mi to moc líto... ale asi to necháme až autem až budem tři....