Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jméno Estela pro holčičku. Hodí se do ČR?

Křestní jménaDívčí jménaJméno pro holčičkuVýběr jména
1. srp 2020

Ahoj, co si myslíte o jménu Estela? Hodí se do ČR? Příjmení je Málková. Děkuji za názory.

deaneira29
1. srp 2020

Já teda znám variantu s dvěma L že zahraničí, ale pro ČR se mi nelíbí. Tohle si, ale stejně musíte rozhodnout doma 😉

rickym
1. srp 2020

Když už tak by se mi líbilo jen Estel. Ale lidé si můžou myslet, že malá holčička neumí jen vyslovit jméno Ester😬

eviks
1. srp 2020

Krasne, hned bych dala mit holcicku. Ale take zalezi na prijimeni. Estela Vocaskova nic moc🙂

martiniquest
1. srp 2020

Mne se to libi

veruuu_kubesovic
1. srp 2020

Hezké, ale dala bych spíš Estel 😉

krupka3
1. srp 2020

Nelibi se mi - kdyz uz, dala bych Estel nebo Estell. S prijmenim by to jakz takz slo, znam i horsi slataniny.

flabelina
1. srp 2020

Když dáš jméno Estel...a pak až bude větší vysloví své jméno,tak si lidi budou myslet,že ráčkuje..budou si třeba myslet,že se správně jmenuje Ester...

linee
1. srp 2020

Mne Ester a Estela prijde hodne tvrde, libi se mi Estel, je jemnejsi. Navic Estela je spise nazev pro obchod. Ale uprimne, je to na vas, muze mit klidne i jednodussi krestni jmeno, vzdy se najde nekdo, komu se to libit nebude a kdo bude mit s tim problem nebo vymysli vtipnou prezdivku. Estel i Estela znamena hvezda, podobne jako Stella. Oboji mi prijde krasne🙂

sigyn
1. srp 2020

Úplně to slyším: ,,Estele, Estele pojď do postele!". Už teď ji lituji. 😔

te_reza
1. srp 2020

Estel samotný zní líp, ale aby to nezklouzlo k Ester. Estela se mi nelíbí

lv
1. srp 2020

Estela je krásné, libi se mi

janedv
1. srp 2020

K prijmeni nejde, je tam moc L. Prijmeni nema zadnou vyraznou hlasku, krestni by mi vic sedelo nejake vyraznejsi, kde je R, K, T nebo Z. Tereza Malkova, Karolina Malkova, Rebeka Malkova, Tamara Malkova, neco takoveho.

ai30
1. srp 2020

@sigyn Proc slysis 'Estele'?? Neni na case vycistit si usi? Treba to pak uslysis ve spravnem tvaru sklonovani.

sigyn
1. srp 2020

@ai30 Očividně nemáte zkušenosti s dětskou kreativitou. Já ano. A proto nechápu, proč si rodiče honí triko tím, že budou vymýšlet, co nejhloupější jméno jenom proto, aby ukázali, jak jsou originální. A na to, co tomu dítěti do budoucna způsobí už vůbec nehledí.

antoinet
1. srp 2020

Měkké jméno i příjmení, nezní to úplně dobře, i když jméno samo o sobě je hezké (ač nejsem příznivcem komplikování života dítěti jménem, které se plete s jiným).
Dala bych určitě jméno s R - Viktorie, Šarlota, Mariana, ...

ai30
1. srp 2020

@sigyn No tak jestli 'Estele pojd do postele' je ten nejbrutalnejsi vyraz detske kreativity, se kterym dokazes prijit, tak myslim, ze si rodice klidne muzou to triko pohonit a to jmeno dat.

sigyn
1. srp 2020

Není to jen o rýmovačkách, je spousta hloupých rodičů, co pojmenují děti třeba Esmeralda, Persefona apod. blbostmi. Jen dají svým dětem cejch a je ji tom jedno, že ty děti si s tím pak užijí svoje. A proč? Protože rodiče se přeci chtěli něčím vyjímat. Možná, že kdyby si následky svých rozhodnutí uvědomovali dřív, tak by těm dětem ušetřili mnoho úskalí. Ono se jaksi zapomíná, že s tím jménem bude žít to dítě, ne rodiče.

ai30
1. srp 2020

@sigyn Jenom ze zajimavosti - protoze mas ty obrovske zkusenosti - mohla bys nam poradit jake jmeno by meli rodice svym detem dat, aby se na zadnou jeho zkomolenou verzi nedal vytvorit nejaky rym?

ai30
1. srp 2020

@sigyn Ono je hlavne spousta hloupych rodicu, kteri travi zivot pomlouvanim vseho, co se nejak vymyka jejich normalu. A co z toho vznikne? Decka, ktere se ostatnim posmivaji kvuli jmenu.

muhehehe
1. srp 2020

Líbí se mi víc Estela než Estel, pokud by to už muselo být, to "a" na konci do našich končin patří. Ale mnohem líp mi zní Etela, i k tomu příjmení. Což? 🙂

marketa11112
1. srp 2020

Jmeno se mi moc libi. Proc ne.

babanci
1. srp 2020

Já mám ráda neobvyklá jména,takže ano. Líbí se mi ale spíš jen Estel.

zelenaesmolda
2. srp 2020

me osobne se to nelibi a uz vubec ne v kombinaci s prijmenim Malkova.
myslim si,ze ji stejne vetsinou budou komolit bud na Stella nebo Ester.

victress
4. srp 2020

jméno není nijak hrozné, ale připravte se na to, že dcera bude celý život vysvětlovat, že není Stela ani Stella, že není Estela, že není ani Ester, že je s jedním L, volila bych jméno odolné co nejvíce proti (z)komolení....

Sem začni psát odpověď...

Odešli