Jméno Gabriel, máte někdo doma? Jak mu říkáte?

asaka
16. pro 2012

libi se mi jmeno gabriel ale nevim, jak by se mu dalo rikat zkracene...

boban
16. pro 2012

Můj švagr se jmenuje Gabriel..říkáme mu Gábine,Gábi,Gabčo..mě osobně se ale to jméno vůbec nelíbí 😝 😝

petrajurinova
16. pro 2012

Kamarádka má syna Gabriela Nicolase, ona mu říká Gabísek, ale většina lidí raději používá jeho druhé jméno, protože na normální použitelný tvar jména Gabriel se zatím u malého dítěte nepodařilo nikomu přijít.

nicedaisy
16. pro 2012

Známá nám vyprávěla o kamarádce, která měla Gabriela ... a právě si stěžovala, jak je to neforemný jméno ... říkají mu Gabrielku, Gábine, Gabčo ... ono snad ani nic jiného nejde. Mě osobně se to jméno líbí, ale je tak strašně nepraktický 😅 dítěti bych ho nedala

haniplanetka
16. pro 2012

Já mám kamaráda Gabriela, říká si Riel. Jinak mu říkáme Gabe (po anglicku čteno "gejb") a celým jménem Gabriel. Já chtěla jméno Gabriel strašně moc, ale přítel mrčí, kže je to moc náboženské na jeho vkus. Co nadělám ☹. Nakonec ale čekáme holčičku. Ale podle mě je to jedno z nejkrásnějších jmen vůbec.

suzamen
16. pro 2012

To jméno navrhoval manžel ale zavrhla jsem ho...je sice hezký ale ne k českýmu příjmení 😅 Hrozně blbě se skloňuje, nevím jak bysme mu doma říkali 😀

evitaa
16. pro 2012

"Gejbík"

yamdena
18. pro 2012

Gabriel je překrásné jméno a je mezinárodně srozumitelné 🙂 používám Gabo, Gabrielku nebo Gabuško