Jméno Noemi. Co si o něm myslíte?

7. lis 2019

Ahoj co říkáte na jméno Noemi?líbí se vám?znáte nějakou?mně se líbí a zajímá mně ale názor i někoho jiného

andelka
7. lis 2019

Líbí. Jmenuje se tak dcera Petra Muka. A jedna princezna v pohádce.

veruuu_kubesovic
7. lis 2019

Je boží a naprosto originální 😉 a líbí se mi natolik, že ho mám ho ve výběru pro třetího prcka....

klea81
7. lis 2019

Líbí.

ruzenka95
7. lis 2019

Jmeno samo o sobe zni hezky. Hur bude vypadat s ceskym prijmenim.

gruyerre
7. lis 2019

Nijak extra moc se mi nelíbí, nemám ho mezi top 100 jmény, ale určitě nemohu ani říct, že by mi připadalo ošklivé.

jaja01k
7. lis 2019

Mně se nelíbí.

pabka
7. lis 2019

Jmenuje se tak sestra kamarádky moji dcery a nikdo z jejich party to jméno stále nedokáže vyslovit... nějak jim to nejde 😂 je jim 7 let, nemohou si ho zapamatovat, je to zvláštní, mě tak složité nepřijde.

killercata
7. lis 2019

Líbí 🙂

zelenaesmolda
7. lis 2019

@veruuu_kubesovic
uz zase tak originalni neni...

zelenaesmolda
7. lis 2019

@pabka
my jsme meli spoluzacku,jmenovala se Sené a nikdo jeji jmeno nedokazal vyslovit,ruzne jsme ji jmeno komolili,treba na Xana takze me komoleni Noemi vubec neprekvapuje 🙂

pabka
7. lis 2019

@zelenaesmolda je to vtipný, nevidí ji denně, ale jen občas a když o ni mluví, napřed si na to jméno vůbec nemůže vzpomenout a když ji ho řeknu, nezopakuje ho, až třeba po 10 a za chvíli zas neví... 😂😂🙈🙈

lolam10
7. lis 2019

Mne se nelibi a jednu znam.je fakt ze si toho jmena hned povsimnes narozdil od elisky apod ale jinak me na nem nic neoslovuje a prijde mi ze se blbe vyslovuje...ALE 1000lidi 1000 nazoru,podle me je jmeno to nejjednodussi na diteti a kazdy by si ho mel umet sam vybrat "doma"😉

lennus
7. lis 2019

Jedna nám přednášela na VŠ. Mně se líbí židovská jména. Sarah, Ráchel taky třeba

papousekpaja
7. lis 2019

@lennus Sarah, ceska verze je Sára a ja bych si moc prala Sárynku, no, kdyz to bude misto holcicky chlapecek, tak to bude Davidek po mem brachovi. Zatim jsem v 10 tydnu, tak je to zatim prezdivkou maly clovicek.

zelenaesmolda
7. lis 2019

@papousekpaja
proc po brachovi?to je docela neobvykle... 🙂

papousekpaja
7. lis 2019

Protoze se mi to jmeno vzdy libilo a pritel ma jiz dva syny, jeden nosi jeho jmeno, tak jsem rada, ze jsem se vyhla jmenu Zdeněk a aby se dite jmenovalo pi mem otci, potazmo po me Pavel, tak to ne, tohohle jmena je u nas v rodine fakt hodne a ja sve krestni jmeno nesnasim.

mariegroth
7. lis 2019

Libi. A hlavne aby se libilo vam

alcar
7. lis 2019

Nelíbí 😁

pink_unicorn
8. lis 2019

Mně tahle exotická jména v našem prostředí přijdou fakt drbnutá. To aby si vybírala manžela podle příjmení, pokud nechce být všem pro smích.....

vladienka
8. lis 2019

@pink_unicorn smutne ze v dnesnej dobe sa niekto vysmieva kvoli menu... to je len v tychto (pouzijem tvoje slovo) drbnutych zaostalych postkomunistickych krajinach.. hlavne mysliet na to co povedia ini ze 😁

barcachejn
8. lis 2019

Je to hezke jmeno,ale bohuzel si taky nedovedu predstavit toto jmeno s ceskym prijmenim,ale kazdy ma jiny nazor a nekomu se to treba zrovna libi 🙂 pokud se vam to jmeno libi nevahala bych. My mame vymyslena ceska jmena a to zase nemame typicke ceske prijmeni :D :D takze opravdu kazdemu se libi neco jineho 🙂

market177
8. lis 2019

Me se moc libi a libi se mi take Naomi...akorat ani u jednoho nevim jak by se diteti reklo nejak zdrobnele...napada vas neco??🙂

pabka
8. lis 2019

@vladienka tak zakladatelka asi na to, co povedi ostatní mysli, ze, když se tu pta... kdyby nemyslela, neptala by se a jméno dala

vladienka
8. lis 2019

@pabka pyta sa ci sa nam to meno libi a niekoho pozname. To je trochu rozdiel, aj ked sa niekomu nepaci tak sa snad z neho nema co vysmievat nie? Mne sa nepaci napriklad vacsina mien v kalendari a nevysmievam sa z nich/z nositelov.

ruzenka95
8. lis 2019

Holky a vam by se libilo, kdybyste se jmenovaly treba Noemi Blažková? Ja bych se teda nechala prejmenovat, kdyby mi rodice vymysleli takovouhle strasnou kombinaci jmena.

autor
8. lis 2019

Zakladatelka
Moje příjmení je Mečovska hodí se k němu jméno Noemi?

vladienka
8. lis 2019

@ruzenka95 neviem co je na tom take strasne 🤷🏻‍♀️ Ja som dcere dala meno ktore sa da pouzivat aj tu aj v zahranici, pri druhej dietati urobim to iste. Dufam ze sa dostanu niekam do zahranicia 🙂 ja som vzdy trpela ked v cudzine nevedeli vyslovit moje meno... a v dnesnej dobe clovek cestuje hodne, chodi na skoly/kurzy, a celkovo je to take otvorene, tak mozeme byt odvaznejsi 🙂

emamaira
8. lis 2019

Moc se mi líbí, měla jsem ho v užším výběru, kdybysme měli holčičku. Jednu znám, měli jsme ji na gymplu🙂

pink_unicorn
8. lis 2019

Jenže dá li Bůh nebude Mečovská na vždycky 🙂
@vladienka Tobě by nepřipadalo minimálně úsměvné, kdyby jsi se setkala s Noemi Vokurkovou? Mně tedy ano, ale asi mám nižší intelekt 🙂 Určitě jde zvolit i české jméno, které nebudou v cizině komolit, např. Anna....

veruuu_kubesovic
8. lis 2019

@ruzenka95 no a? např. moje dcera se jmenuje Anabel Kubesová, což Noemi Mečovská nijak blbě nezní, znělo by kdyby byla "Konopásková, Skočdopolová a co já vím..."