Jméno Noemi. Co si o něm myslíte?

7. lis 2019

Ahoj co říkáte na jméno Noemi?líbí se vám?znáte nějakou?mně se líbí a zajímá mně ale názor i někoho jiného

ruzenka95
8. lis 2019

Noemi Mecovska a Anabel Kubesova, no ... tak jestli se vdaji do zahranici tak asi dobry 🙂)hlavne, ze jsou spokojeny rodice.

pink_unicorn
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivannka92
8. lis 2019

Mám neteř Noemi a nikomu to jméno divné nepřijde a nikdo ho nekomolí. Překvapuje mě, že by někdo měl problém ho vyslovit. Vyslovuje se dobře a jednodušše v češtině i v jinýh jazycích, což je výhoda. Mě se moc líbí, může se zkracovat na Emi, nebo Noemko. Sama bych ho chtěla, ale ségra mě předběhla.

ruzenka95
8. lis 2019

Holky a me by zajimalo, kdo mate takhle cizokrajna jmena. Sklonujete jmeno? Dcera prisla ze skolky a vypravela, ze sla za ruku s Ketrinou. Zni to blbe. Ale dceri jsou tri a cizi jmena nerozezna.

ivi88
8. lis 2019

Máme u nás jednu Noemi, rodiče jí rikaji Nomi, Nominko. Příjmení má bez -ová.

mandala
8. lis 2019

Znám, doma jí říkají Noemka, ve škole Nomča...

donika
8. lis 2019

Máme v okolí a říkáme jí, Nomča, doma říkají i Nomuška. 😊 Nejdřív nám připadalo zvláštní a teď už normální a dokonce moc hezky. 😉

mariegroth
8. lis 2019

@ruzenka95 Muj syn ma neobvykle jmeno, ale taky ma Americke prijmeni a nebydlime v CR. Mas pravdu, ze v cestine to sklovani muze znit divne. Ja teda, Kdyz o nem mluvim s ceskou rodinou, tak jeho jmeno nesklonuji, ale jeho zdrobnelinu ano. On je jeste malinky, takze Casem to jeste nejak poresime. Podle me je to hodne o zvyku. Jakmile to jmeno asi uslysis parkrat sklonovane, tak ti to uz neprijde

dominika1986
8. lis 2019

Znám, syn sousedů má dvouletou holčičku Noemi, doma jí říkají Noinka. Kromě toho se mi hned vybavila už zde zmíněná dcera Petra Muka. Jméno se mi docela líbí, pokud se aspoň trochu hodí k příjmení.

travnulee
8. lis 2019

Jednu Noemi znám, tehdy jsem se nad tím podivovala,teď už ne...

babanci
8. lis 2019

Nádherné jméno. Do toho bych šla. Nemám ale k němu vhodné příjmení.

kassandra1
8. lis 2019

Noemi se mi líbí moc 🙂 Ale bohužel Noemi Mečovská ne, to zní divně s českým příjmením a ty dvě m u sebe taky nic moc. A navíc bych se bála typického českého prznění na nějaké podivnosti typu Nomča, Noemča, Noemka, Noemička a jiné šílenosti a nikdo by ji Noemi neříkal.

dzejsy
8. lis 2019

@market177 vim o jedne, ktere rikaji zdrobnele Nanny

sudylichozrout
8. lis 2019

@lennus nemela prijmeni, ktere zacinalo na L a pozdeji na B?

lennus
8. lis 2019

@sudylichozrout Joooo, taky jsi tam stufovala?

sudylichozrout
8. lis 2019

@lennus Ano 🙂

lennus
8. lis 2019

@sudylichozrout Které roky? Já 2003-2008

sudylichozrout
8. lis 2019

@lennus Tak to jsme se tam urcite potkavaly 🙂 Prakticky stejne 🙂

me_in_honey
9. lis 2019

Ja mela kamaradku Noemi hodilo se ji to i k prijmeni, jmeno je to hezke 🙂