Jméno pro druhého chlapečka. Poradíte mi?

msevy
22. črc 2011

Ahoj všem, potřebuji poradit. Mám už po termínu a stále nemáme vybrané jméno pro našeho druhého chlapečka. Doma už máme Matěje a teď vybíráme z několika jmen - pročetla jsem si i numerologii, ale stále si nejsem jistá. Manžel vybral Michala, ale mě se tam nezdají zdrobněliny, tohle jméno mě nepřesvědčilo. Je to ke jménu Ševčík. Prosím poraďte!

dasty79
22. črc 2011

@msevy - a jaký se ti líběj jména?Michal Ševčík není špatný.Míša 🙂
Já chci na kluka Tadeáška,popřípadě Filipa,nebo Kryštofa 🙂
Je tolik krásných jmen - napiš aspoň pár vybraných,takhle to je těžký.
Je to pro vaše dítko a na celej život. 🙂

mami29
22. črc 2011

Martin, Daniel 😉

anetka1701
22. črc 2011

Robin, Patrik, Dominik, Filip :o) To byla jména, ze kterejch jsem vybírala já... nakonec vyhrál Tobiáš, ale ten by k Ševčíkovi nešel :o)

vapetka
22. črc 2011

a co Jan, Tomáš, Lukáš, Matyáš to jsem zase vybírala já.

Tak ať dobře vybereš.

johnatanka
22. črc 2011

mně se moc líbí Maxim, Viktor, Vítek, Michal, Felix, Alex, Teodor. Sebastian, Oliver .....
Alex byl málem první syn, nakonec se jmenuje po manželovi, na druhý jsem chtěla Maxíka 😉

mirunda
22. črc 2011

Štěpánek.. my už v rodině jednoho máme, tak ho dát nemůžem 😒 🙂 Asi bych nedala nic, co končí na "š".. a co Pavel? To by znělo hezky..

marketa137
22. črc 2011

My máme Viktora Tomáše, ale u Tomíka byl docela boj. já chtěla Tobiáška a manžel Damiána 😀

katule01
22. črc 2011

Daniel, Filip, David, Denis... Moji favoriti 🙂

handm
22. črc 2011

My máme Marečka a byl to hrozný souboj vybrat klučičí jméno. Bála jsem se zdrobnělin, že je jen ten Mareček, ale nakonec se vymyslí takových blbinek, že až koukám. Říkáme mu Marýsku, Márynko, Marjánko, Maryášku, Marý, Marečku....a Bobíčku, což je už od bříška. Myslím, že to jde i k Ševčíkovi a měli byste oba od M 🙂

weri1
22. črc 2011

Daniel a MIchal má hezký zdrobněliny, ale jinak k tomu to příjmení jde hodně jmen....

lussi
22. črc 2011

Matěj a Patrik = Mat a Pat 😉 To je dobrá dvojka ne? 😎 Nebo Tobiáš, to máme v plánu u druhého, kdyby to byl klučina 🙂

jasekd
23. črc 2011

K Matejovi se mi hodi napr. Ondra nebo Stepan.

eloana
24. črc 2011

K Matejovi bych dala Jakuba-Jakub Sevcik je pekne... nic mene mate dobre prijmeni, k tomu jde temer vse🙂))

luccii
24. črc 2011

naopak si myslim, ze k tomu prijmeni vsechna jmena nejdou - aspon ne ty koncici na "s" a "š" (a tech je bohuzel hodne)

neu.sona
24. črc 2011

My máme doma Mathiase a pokud by byl někdy druhý chlapeček, tak by to byl Adrian. Máťa a Áďa 🙂
A já osobně bych se už teď vyhla jménům, které mají všechny děti teď. Jako třeba Jakub. To je teď všude.
Chtěla jsem Matyáše, ale fakt to bylo hrozný, kolik jich bylo, tak jsme mu to trochu odlišili a Mathias se perfektně hodí stejně k našemu příjmení.