Jméno pro holčičku

Ahoj,
čekáme miminko holčičku a s manželem vybíráme jméno. Mně se líbí Olívie, Elen, Mia, Liliana, Anna, Eliška. Manžel chce Lauru.
Prosíme o radu i Vás. Pište prosím návrhy jmén co se Vám líbí, můžou být česká i cizí 🙂
babanci
Včera v 09:26
Co Evelina?
valeriex
Včera v 09:33
Mně se líbí Anastázie, ale neprošlo to. Pak je moje topka Valérie, Viola, Emílie, Anežka, dlouhodobě Stella.
babanci
Včera v 09:39
Mám dospělou dceru Johanku. Byla jediná široko daleko a každý si jí pamatoval křestním jménem. Stačilo jen napsat u kadeřníka Johanka a všichni věděli. 😀
ha_ja
Včera v 10:07
Čekáme Elišku. Jméno jsme měli s manželem jasné hned a je nám docela fuk, zda je jich jako máku, nemáme potřebu být za každou cenu originální.🙂
kassandra1
Včera v 11:00
Já mám naopak ráda ,,tvrdá,, jména s R. Moc nemusím ty ušišlané zdrobnělé jména typu Štěpánka, Anežka, Eliška - z té se osypávám, si vždycky vzpomenu na tu uječenou pohádku s ÉÉÉliškou.

@marka128 Z vašich se mi líbí Laura a Silvie. Anča vůbec.
1nelinka
Včera v 11:03
@kassandra1 aaaaa mam to s Eliskou uplne stejne boze a ja to jmeno nosim uz 33let a porad me sere😂😂
londy
Včera v 11:10
@marka128 tak mi mame doma Emilii po babičce a pokud druhe mimi bude holčička tak chceme Viktorii 😉 Liliana ale byla taky na prvních mistech u nas 🙂 Stella,Ela,Elizabeth,Michaela,moje maminka se jmenovala Adélka,tu ale už ma segra 😉
semmi
Včera v 11:24
@babanci ano dcera má ve školce ve třídě tři Elišky. Jinak jmeno je to hezké, ale bohužel už hodně ohrane, stejně jako Sofie.
babanci
Včera v 11:27
@semmi V našem pracovním kolektivu je nyní hodně mladých lidí s malými dětmi. A jsou tu Sofie, Emy, Elišky a šíleně moc Jakubů. Z legrace říkáme Kuba o každé rodiny. 😀
hawah
Včera v 11:49
Mně se líbí Mariana a Stela, manžel by zas byl nejradši za Lindu 🙂
pavlapavlapavlapavla
Včera v 11:59
My mame Sarinku a Stellinku .. holkam jsou dva a ctvrt a furt za me TOP jmena ..
michaelahorakova
Včera ve 12:13
Tez mame lauru a take vybiral manzel
klea81
Včera v 17:11
@babanci to je jak pro nějakou tetku ;o)
oliverka28
Včera v 17:14
Mě se strašně libi Olivie,ale kazdy by z ní udělal Olinu. Kdybych měla holčičku tak by to byla Anna.
takyjedna
Včera v 17:35
My mame Adelu a kdybych mela v zivote jeste jednu holcicku, dala bych Alice ❤️

Začni psát odpověď...

Odešli