Jméno pro holčičku - Eliška nebo Zuzanka?

helen3
8. črc 2012

Holky poraďte! Nevíme si rady se jménem pro holčičku ... pro kluka už máme ... Já se přikláním spíše k Elišce a manžel chce Zuzanku 🙂

kate013
8. črc 2012

ahojky, Elišek se mi zdá v poslední době strašně moc a Zuzanka je moc hezké jméno🙂

pampeliska1
8. črc 2012

Jednoznačně Zuzanka, je to krásné jméno a v dnešní době se moc nedává. Eliška je na každém rohu :- N Ale jméno je to pěkné, to jo 😀 😀 (taky se tak jmenuju 😀 )

hasky24
8. črc 2012

Eliška je dneska na každém rohu - Zuzanka je super ale je to jen na Vás konečné rozhodnutí 😉 😉 😉 😉 😉

ebsian
8. črc 2012

Jsem za Zuzanku 🙂

rychetkami
8. črc 2012

Zuzanka🙂

ckei
8. črc 2012

Už je přeeliškováno...takže z těchto dvou bych vybrala Zuzanu 😉

brisalek
8. črc 2012

Zuzanu chtěl manžel taky. A já bych jí nikdy nedala. Zní tvrdě, odtažitě, nemile. A když Zuzano vyslovím tak mi to přijde trochu jako "posměch" , něco jako to je ale Zuzana = hloupé trdlo. Omlouvám se za upřímnost, ale cítím to tak🙂. eliška také není můj favorit, ale určitě z těhle dvou lepší.

caricia1
8. črc 2012

jednoznačně Eliška.Zůza je moc tvrdá 😀

renatica
8. črc 2012

určitě Eliška 100% ani bych neváhala

eloana
8. črc 2012

Za me Eliska🙂 jmeno Zuzana me prilis neoslovuje

vroninka
8. črc 2012

Zuzanka🙂

ajina17
8. črc 2012

Za mě Zuzanka 🙂 Je jich málo....ato Elišek je moc 🙂 Ale je to na Vás 🙂

kaleilah
8. črc 2012

Napište si obě jména na lednici, každý ať má svojí A4. Každý den, když kolem lednice půjdete a uvidíte ty jména, tak zjistíte, který je vám sympatický a který se okouká...

horakovatereza
8. črc 2012

Zuzanka

smisek2011
8. črc 2012

ELIŠKA ELIŠKA ELIŠKA ELIŠKA A JESTE JEDNOU ELIŠKA🙂 My s manzelem by jsme nejradsi vsechny deti pojmenovaly Eliskou a Honzikem🙂

ivigirl
8. črc 2012

ZUZANKA už je všude přeEliškováno 😉

panda
8. črc 2012

Zuzanka 🙂 Eliška je krásné jméno, ale trochu mi nevyhovuje, že je základní tvar už zdrobnělý a navíc je Elišek už moc 😉

jainy007
8. črc 2012

Eliška - Zuzanku chceme pro sebe 🙂))

majina
8. črc 2012

Elišku ne,je to každá druhá. Zuzanka je krasné jméno, určitě Zuzík 😉

rasha
8. črc 2012

Eliška-taky jednu máme 😉

madormi
8. črc 2012

mě osobně se nelíbí ani jedno, ale když už tak Eliška 🙂

janakkk
8. črc 2012

Eliška je dneska každá....radši Zuzanka 🙂

jarunkaxyz1
8. črc 2012

Zuzanka - má víc zdrobnělin, Elišek je strašně moc a dohromady (za mě tedy) žádný šlágr. Vždyť kromě Elo a Elinko jí nejde jinak říkat. Osobně mi tam vadí i ta "liška". Za mě jednoznačně Zůza 😉

irinka
8. črc 2012

Já jsem pro Zuzanku, je to krásné jméno, Elišek je poslední dobou hodně

cutce
8. črc 2012

Eliška 😀

martinan4
8. črc 2012

Zuzanka 🙂

ninanela
8. črc 2012

Tak myslím že v dnešní době plné jmen jako Ema,Nina,Sofie,Ela, je jméno Zuzana nádherná změna.Taky mne poslední dobou oslovilo.A dneska jsem viděla tak krásnou 4-měsíční Zuzanku,že budu o tomto jménu přemýšlet.I když už jednu velkou Zuzku v rodině máme 😉

orlando
8. črc 2012

Jsem pro Zuzanku. Elišek je hodně. Kamarádka má Zuzanku a je moc pěkný🙂

lili_k
8. črc 2012

Jmeno Zuzana se mi opravdu nelibi! Souhlasim s @brisalek. Eliska, no, za me taky nic moc ale z tech dvou je urcite lepsi 😵 A to, ze je preeliskovano, na to bych se neohizela, dala bych proste jmeno ktere se mi libi nejvic, at je caste nebo neobvykle...

marecek4
8. črc 2012

teď nebudu mluvit za sebe ale za moji mámu,taky jsem měla tahle dvě jména ve výběru a nakonec jsme skončili u Terezky 🙂,ale moje máma je Zuzka a když jsem jí sdělila svůj záměr,že by holčička byla taky Zuzanka tak si jen poklepala na čelo s tím,že Zuzka je každá zatoulaná kočka či pes a že absolutně nee,tak jsem výběr nechala na manželovi,ale ber to tak,že každé jméno se dá říct pěkně i škaredě a je tedy úplně jedno které vyberete,hlavně že se bude líbit vám