Jméno pro holčičku - Eliška nebo Zuzanka?

helen3
8. črc 2012

Holky poraďte! Nevíme si rady se jménem pro holčičku ... pro kluka už máme ... Já se přikláním spíše k Elišce a manžel chce Zuzanku 🙂

helcenka
9. črc 2012

Jsem pro ZUZANU. 😉

weri1
9. črc 2012

zuzanka

n20
9. črc 2012

Eliška

bocinka
9. črc 2012

za mě teda Eliška, i když je jich hodně.... dá se říkat mnoha způsoby a je to takové.... no prostě hezké Zuzana je pro mě tvrdé jméno a navíc....

kamaradicek
9. črc 2012

tatka ma pravdu - urcite Zuzka🙂

sal80
9. črc 2012

Zuzanka je originálnější, Elišek je hodně 🙂 A co podoby Elišek? Ella, Ela, Elena...? Z výběru Eliška vs Zuzka, jsem pro Zuzanku 🙂

sampo
9. črc 2012

zuzanka 🙂

radushka1
9. črc 2012

Eliška 🙂

berenika39
9. črc 2012

helen3 - můžeš mi prozradit (nemůžeš, je to Otázka, já vím) k čemu to bylo dobré, se zeptat tady? polovina lidí řekla A, polovina lidí řekla B , a jste tam, kde jste byli. Představa, že se budeš doma ohánět tím, že víc holek z koníka chce zuzanku, tak to bude zuzanka,je velmi, velmi tristní 🤐 Jak budete řešti problémy, až přijdou? Na koňovi? já být tebou, najdu nějaké třetí jméno🙂

vojkina
9. črc 2012

Eliška 🙂

cervena_vila
9. črc 2012

Zajímal by mě výsledek tohoto utkání 😉

adenka84
10. črc 2012

???????????

popellka
10. črc 2012

Eliška - mně se právě líbí, že to jméno už je zdrobnělý!!!! a navíc se jim dá taky říkat originálně - třeba kamoška má Elišku a říkají jí Eluli 😀 i když každý jméno si pak ti rodiče tak nějak upraví podle sebe 😉

sabkaaa
10. črc 2012

přikládám se za Elišku (Ela, Elinka) jinak mi hlava nebere, proč tu adminka strká odkaz na soutěž když je tu jasně daná otázka Eliška nebo Zuzanka???? kdyby to tu dal někdo jiný tak hed blokujou ale ted je to asi v pořádku.... JAK SE TOHLE MŮŽE STÁT, ADMINKY??? NEBO SE SNAD ODPOVĚD STAHUJE NA OTÁZKU?? 🙂

sariss
10. črc 2012

??? me by jen zajimalo v jak vsechny tyhle odpovedi tazatelce prospeji...to je preci na vas rodicich co je vam blizsi, vy to jmeno budete vyslovovat a sklonovat ve vsech padech x krat denne ne? ;) Pokud chces modni jmeno, Eliska, pokud chces klasiku - Zuzana... 🙂

lucifer1987
10. črc 2012

řešila bych to hlavně podle příjmení 😉 aby se to k sobě hodilo... jinak Eliška je na každém rohu 😅

dasty79
10. črc 2012

Eliška🙂

anatanka
10. črc 2012

Mne se u jmena Eliska vzdycky vybavi to, jak jsem mela kamaradku Elisku a vsem cizincum to jmeno prislo strasne exoticky a neumely ho vyslovit... 😉
Jinak mne se libi obe jmena nastejno, ale asi bych uprednostnila Zuzanku....

renat2
10. črc 2012

Zrovna nedávno jsem přišla na krásu jména ZUZANKA 🙂
(a pokud bude v budoucnu dítko holčička, bude to právě Zuzka 🙂