Jméno pro holčičku - Eliška nebo Zuzanka?

helen3
8. črc 2012

Holky poraďte! Nevíme si rady se jménem pro holčičku ... pro kluka už máme ... Já se přikláním spíše k Elišce a manžel chce Zuzanku 🙂

michaela2310
8. črc 2012

kamarádka je Eliška a říkala, že je to "blbý" jméno... je pořád Eliška... u Zuzany máš víc variant jak oslovovat....

johnatanka
8. črc 2012

Zuzka 😉

jaja01k
8. črc 2012

Já hlasuju pro Zuzanku. S Eliškami se poslední dobou roztrhl pytek a navíc se mi moc nelíbí, že už je to rovnou jakoby zdrobnělé.

sariky
8. črc 2012

Eliška

rebelie
8. črc 2012

Nevím, zda Eliška nebo Zuzanka, podle mě si to musíte doma rozhodnout sami. Neumím si představit, jak přijdeš za manželem a říkáš mu, že 7 z 10 holek z Koníka chce Elišku (nebo Zuzanku, ani nevím, jak to vychází)... Ani jako příběh pro dítě se mi to nelíbí - "A maminko, proč se jmenuji právě tak, jak se jmenuji?" " To víš, víc virtuálních tetiček bylo pro tuhle variantu"... Co třeba to nechat otveřené a rozhodnout se ve chvíli, kdy už miminko budete mít v ruce a uvidíte, zda je to víc Eliška nebo víc Zuzanka?

zvalentova
8. črc 2012

Jednoznačně Zuzanka. Je nás málo a je to krásné jméno 🙂

aknel2002
8. črc 2012

za mě je přeeliškováno - jedině ZUZANA naše dcera se tak taky jmenuje, ale poslední dobou se s nimi roztrhl pytel - za chvilku bude i přezuzkováno 😉

trija
8. črc 2012

Za mě Zuzanka. Více se mi i líbí jak to zní pro dospělou holku, nejsem moc na ty zdrobnělé jména u dospělých. Já si vždy představím jak se třeba představí dospělá úspěšná slečna a vím, že některé jména mi prostě pro dospělé nesedí. Zuzanka je pěkná jak pro holčičku, tak pak Zuzana je pěkné pro dospělou 🙂

ocelotka
8. črc 2012

Zuzanka 🙂 Elišek je hrozně moc! Což jsem zjistila až když jsem dcerku tak pojmenovala.....

evulinkab
8. črc 2012

Eliška...mě se to jmeno libí moc, je takové pěkné, ženské...

snufi
8. črc 2012

Podle mě je přeEliškováno :o)

karmenta
8. črc 2012

Oboje jsou krásná jména. Elišek je ted opravdu hodně, ale co ti je po tom 🙂 Jednou třeba odejde do světa a bude tam jediná Eliška široko daleko. Já bych volila Elišku, ale ve formě Elisabeth, ale Zuzanka je také moc krásné. Tak jsem ti nepomohla 😀

pejtho
8. črc 2012

Eliška, Elí, Elča, Elinka, Eliška, Ela, Elda, Elinda...já jsem Eliška a musím říct, že mě to trošku mrzí, protože jinak bych ho malé dala hned 🙂 Podob má myslím hodně a já s ním byla vždycky spokojená 🙂
Je jich sice hodně, ale to podle mě není důvod, proč nedát jméno, které se mi líbí, ne? 🙂
Zuzanka nevím-mě všechny ty podoby jména přijdou docela tvrdé, pro dítě určitě i těžší na výslovnost. Také hezké jméno, ale já bych ho nevolila.

zazulka
8. črc 2012

Zuzanka, mě se s tím jménem žije super a Elišek mraky 😵

nikollita
8. črc 2012

Já mám Elišku ségru, přesto bych spíše volila Zuzku, jenže má za chvilku svátek a vidím, že termín porodu máš za chvilenku....tak aby neměla svátek i narozeniny tak krátko u sebe. Eliška je přece jenom až v říjnu 🙂

diviska
8. črc 2012

mě se líbí obě, ale Elišek je letos hodně. Ale Zuzanek taky a je to fuk, tvoje bude stejně originál 🙂

sysysy
8. črc 2012

Zuzanka 😵

lenhal
8. črc 2012

My máme vybráno....Zuzanka 😵 Eliška ale byla taky ve výběru. 🙂

tanak
8. črc 2012

Zuzanku nedávejte ať jich není moc 😀 😀 😀

sona_sv
8. črc 2012

Taky jsem pro Zuzanku, pěkné jméno 🙂

zdenka561983
8. črc 2012

když se řekne Eliška tak si vzpomenu na pohádku (princezna ze mlejna).... Elišku chci za ženu..tak bych já brala Zuzanku...ale Eliška ta mě jako nevadí..

zusoka
8. črc 2012

Já jsem taky Zuzana a jestli můžu říct svůj názor-jako se jménem jsem moc spokojená, není jich moc a dá se oslovovat obrovskou spoustou variant, ale vzhledem k tomu, že máš termín porodu červenec a Zuzana má svátek v srpnu 11.8., tak bych asi volila raději Elišku 5.10.

jahodnice
8. črc 2012

Já hlasuji pro Zuzanku, můj brácha kdyby byl holčička by byl taky Zuzanka. Navíc mám pocit, že po každém odvysílání Princezny ze mlejna se to Eliškami jen hemží

zazana81
8. črc 2012

Zuzanka - já se tak jmenuju a jsem s tím spokojená, tak doporučuji 🙂 Navíc Eliška je dneska každá druhá holčička.

rennu
8. črc 2012

Zuzanka, to je můj favorit pokud se nám jednou podaří holčička 🙂 EEEEElišek je hodně....to se mi spíš líbí Elenka 🙂

zuzik.3
9. črc 2012

já jsem taky Zuzana a osobně teda nesnáším, když mi někdo řekne Zuzano a to už od školních dob 😀 A ještě horší je Zuzo 😖

brouhadka
9. črc 2012

Zuzanka

crca
9. črc 2012

Za mě ani jedno 😀 Zuzanku už vůbec,znám jednu a stačí mě to a Eliška mě příjde taková rozkňouraná 😀 Ne,ber to s nadsázkou,nelíbí se mě opravdu ani jedno,ale to se musíte rozhodnout vy,každý má jiný vkus,záleží na příjmení,ale aby jste ještě nakonec nevybírali narychlo jméno pro kluka 😀 😀

xsenova
9. črc 2012

ja za slovensku stranu hovorim ze Eliska 😀 zuzaniek je vsade ako maku 😀 A zena ktora nosi meno Eliska je vzdy taka krasna jemna bytost 🙂

jennyska
9. črc 2012

Ahoj všem! 🙂
Zapojte se do naší Velké letní soutěže o 4denní pobyt ve 4* hotelu Chopok!!!
Stačí jen odpovědět na tři základní otázky a vyhrát můžete třeba právě vy!

Více info a celá soutěž zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=39010393...

Hezký den,
Jennyska
Asmira team