Jméno pro holčičku Ellen nebo Ella?

theresa
5. bře 2012

Dobrý večer, stále se nemůžeme rozhodnout o jménu pro naši holčičku, je to u nás každodenní téma. Rozhodujeme se mezi jmény Ella a Ellen, Ella - nám příjde hodně krátká a Ellen - dali bohůžel jedni naši známý i když o tom jméně vůbec neuvažovali, bohůžel jsem se před nimi o tom jméně zmínila a dopadlo to jak to dopadlo. Předem moc děkuji za každý názor. K příjmení se tato dvě jména hodí moc hezky, ladí oku.

prezdivkos
5. bře 2012

Tak já bych dala Ellen 🙂 Sice je hloupé, že ho dali i známý, ale když to není vyloženě v rodině, tak bych to neřešila. A zní krásně 🙂 Monča

trija
5. bře 2012

Obě tyto jména jsou moc pěkné, taky o nich uvažujeme, jestli jednou bude druhé mimčo holčička. Myslela jsem si, že se ani moc nedávají,ale jak to tak vidím na koníkovi, tak se to začíná dávat dost a i v okolí jsem už zaslechla, že chtějí Ellu (což mě moc netěší 🙂 )Myslím, že častěji se tedy začíná dávat Ella, takže bych dala Ellen. Je to i takové trochu vznešenější jakoby a nebude jich tak moc.

tichackova
5. bře 2012

Za mě Ella🙂

kristi
5. bře 2012

Dala bych Ellen

dagmik
5. bře 2012

Taky bych dala Ellen, Elo jí pak můžeš říkat zkráceně taky....Obráceně to nejde. Ellen mi připadá takové elegantnější...

tkanicka
5. bře 2012

mně se víc líbí Ellen, ale ještě víc se mi líbí jen s jedním l

berulinka1
5. bře 2012

mě se líbí Ellen 🙂..na známé bych ohledy nebrala🙂

samson
5. bře 2012

jak píšou holky Ellen - zkrátit to vždy můžeš na Ella. A na to že to mají známí bych se vyprdla 😉

bureska
5. bře 2012

Za me Ellen. Na znamy se vykaslete, oni na Vas taky nebrali ohledy kdyz svoji dcerku takhle pojmenovali a jmeno ste jim rekli vy...

germaine
5. bře 2012

Mě se víc líbí Ella, právě proto, že je to kratší 😉

nierika
5. bře 2012

Ellen
🙂

nunacek
5. bře 2012

Za mě určitě Ellen 😵 😉 Žádnou jinou v okolí kromě naší neznám, takže je málo pravděpodobné, že jich ve školce bude 5 😅 A přitom to není žádná "divočina jméno" 😅 😀 😉 U nás v okolí nefrčí teda ani ta Ella, takže by to bylo jedno z tohoto hlediska, ale Ellen je v mých očích hezčí, elegantnější. A z vlastních zkušeností - vybraná jména nikdy nikomu v okolí dopředu neříkat!!! 😉

fangi
5. bře 2012

Ellen 🙂 V mém okolí není žádná Ellen, ale ani žádná Ella, ale z doslechu je Ella mnohem víc. Ellen je zajímavé 😵 Známé bych taky neřešila, jednak jste to řekli první a taky bych se tím vůbec neřídila, pokud to není dítě sestry nebo někoho hodně blízkého, tak jména se prostě opakují, to se nedá nic dělat. 😉

sebestka
5. bře 2012

Já bych taky dala Ellen. A na nikoho se neohlížejte. Líbí se vám, chtěli jste ho dát, tak ho dejte.

weri1
5. bře 2012

ellen

ajina17
5. bře 2012

Mě se líbí obě jména,ale hezčí je Ellen je elegantnější 🙂 A na známé prď 🙂 Ellen je krásné jméno 🙂

syll.
5. bře 2012

Zrovna čekám kdy se moji nejlepší kamarádce narodí Ellenka :o) 😀 takže Ellen

ja.na81
5. bře 2012

Me se libi obe 🙂 Ale Ellen asi trochu vic 🙂

aja123
5. bře 2012

Určitě Elen, jednu mám doma 😵 🙂 😉

svoba
5. bře 2012

my máme favorita Elena. zkracuješ na Ela. tak to za mě 🙂

terkaz
5. bře 2012

Ellen, nebo jeste se mi moc libi Eline 🙂 😉

akzeret1
5. bře 2012

Ella

glimmer
6. bře 2012

Ella :o)

iluss
6. bře 2012

Mě se moc líbí Elen (ale s jedním L). Stejně jí doma zkráceně budete moct říkat i Ela, takže to budete mít dvě jména, která se vám líbí, v jednom 😉
Na známé bych se vykašlala, to jméno jste měli rozhodnuté přece už dřív, ještě než si ho vybrali oni.

zubenka
6. bře 2012

my máme Ellu Sofii, takže je to jasný 😀 . Jednoznačně Ella 😎

kooblich
6. bře 2012

Ellen je rozhodně zajímavé a myslím, že se ani tak nepoužívá. Ella se mi taky moc líbí , ale dala bych Ellen. Je takové elegantní 🙂

sichatka
6. bře 2012

@theresa - Ellen zní líp a je mnohem zajímavější. Známí mají Elisu.

hela82
6. bře 2012

Ja bych byla jednoznacne za Ellen nebo Elen 🙂 A jak pisou holky... Kdyz mate Ellen (Elenku) tak ji muzete rikat Elen, Elenko, Eli, El, Elo, Elčo, dokonce i Elis....jak je libo. 😎 Je to opravdu krasne jmeno a da se dobre "upravit" v kazdem veku ditete tak, aby se to Vasi holcicce libilo. 😉 (z vlastni zkusenosti)

popellka
6. bře 2012

Ella 😉

vojtisek2007
6. bře 2012

Ellen