Jméno pro naši holčičku. Pomožte s výběrem

theresa
19. únor 2012

Prosím o radu ohledně výběru jména, které se Vám nejvíc líbí, vybíráme z: Ellen, Nella, Liliana, Ella, Nela, Nelly. Příjmení máme klasicky ukončené -ová a neobsahuje žádný háček. Děkuji moc za pomoc s výběrem. Nemůžeme se rozhodnout.

kachen
20. únor 2012

Ela, Elena - krasny. Bohuzel je jich mraky. Neter je taky Elena a kdyz sestra rodila, tak se v porodnici pozastavovali nad tim, ze uz tam Elenu leta nemeli. Kdyz jsem rodila ja, tak se snad vsechny holcicky jmenovaly Elena nebo Ela 😀 A proc ty dve "L"?

miarosa
20. únor 2012

Mam kamarádku Lilianu a Nellu, dřív sem strašně chtěla Nelinku, ale řikat Lili je úžasné, to jméno se mi líbí úplně nejvíc, ale takhle když nad tím přemýšlím tak Ella je super a Elenka je taky krásné, no držím palce máš to těžké. Možná bych se rozhodla až když jí uvidíš poprvé, srdíčkem, to můžeš.

anavi65
20. únor 2012

Mi se líbi moc Ella a Emma...

mitote
20. únor 2012

Liliana, Ella

petkave
21. únor 2012

Tak u nás sú Lilien, Liliana, Lili, Lily na zozname obľúbených mien už dosť vysoko. A o tých ostatných ani nehovorím. Takže v konečnom dôsledku je to asi jedno, pretože nech jej dáte ktorékoľvek z týchto uvedených, v jej veku ich bude okolo celá kopa 😵 Jedine tá Ellen zatiaľ nie je tak častá. Ale aj to príde 😀

miskadis
21. únor 2012

Mě se líbí Ĺilien, Ellen a Ella - Nela (Nelly) se mi nelíbí a je to dneska pomalu každá druhá holčičika

nunacek
21. únor 2012

Za mě Ellen - máme ji doma a široko daleko je jediná toho jména a v celé ČR jich je cca 600, takže jich na jednom pískovišti asi deset nebude a přitom to zas ale není žádná divočina 😉 A dál bych to seřadila - Nella, Nela, Nelly, Ella, Liliana.

tehuli
21. únor 2012

já chtěla Lilinku vždy ale blbě se to vyslovuje:( a aby ji děti říkali VIVI nebo UIUI prostě neumím to napsat asi chápete ...jak to myslím. za mě jsem chtěla také Ellinku🙂 takže asi Ella🙂 je to krásné krátké můžete ji říkat ruzně Eli , ELinko , Eloušku, Lino, a když vás naštve Ellino! 😀