Jméno pro naši holčičku. Pomožte s výběrem

theresa
19. únor 2012

Prosím o radu ohledně výběru jména, které se Vám nejvíc líbí, vybíráme z: Ellen, Nella, Liliana, Ella, Nela, Nelly. Příjmení máme klasicky ukončené -ová a neobsahuje žádný háček. Děkuji moc za pomoc s výběrem. Nemůžeme se rozhodnout.

pajiskazemlyna
19. únor 2012

Ahoj, mně by se z těchto jmen líbila nejvíce Ella 😵

pajula
19. únor 2012

Mě se nejvíce líbí Liliana 🙂 🙂,malinká Lily,Liluška,Lilinka 🙂 🙂

eficenka
19. únor 2012

za mě Ella, ale můžu říct, že je to jen a jen na Vás 🙂 zkus si od všech jmen říct zdrobněliny jak budeš říkat miminku, nebo naopak jak ji budeš až bude větší trochu kárat....

nikollita
19. únor 2012

Za mě taky Ella 😵

caricia1
19. únor 2012

Mě se z těchto jmen nejvíc líbí Liliana,to je kouzelné. 😉 Nella,Ella a Nelly jsou dnes na každém rohu.... 😒 😒

kacii
19. únor 2012

Liliana je nadherne... 😵 ale hodne zalezi na prijmeni... 🙂

sysysy
19. únor 2012

Mně se líbí Nela a Elen. Ale jen s jedním "L". Dcerka je Elen a když někde hlásí svoje jméno, automaticky píšou jen s jedním "L", takže mi to příjde takové míň komplikované 😉
Liliana je taky krásné, ale tam už bych hodně přemýšlela, jak to bude pasovat k příjmení....

zdeniii
19. únor 2012

Ela a Nela jsou teď všude, taky bych byla pro Lilianu... Ale já za sebe bych takovéto jmnéna nevolila 🙂 líbí se mi "klasika" 🙂)

jeudi
19. únor 2012

Liliana je nejhezci ..Lilien jak krasne to zni 🙂

marketa97
19. únor 2012

Já jsem taky pro Ellu, pokud teď čekáme holčičku tak by se právě tak měla jmenovat 🙂

martinakl
19. únor 2012

Ahoj, my uvazujem o techto dvou: Liliana a Elena. Takze dost podobne 🙂 Ale my mase jeste hafo casu.. Mne se libi spis Liliana. A to jsem si myslela, ze tahle jmena ted moc nefrci 😀

hansed
19. únor 2012

Já jsem pro Ellu nebo Nelu 😉

johnatanka
19. únor 2012

za mě Liliana a taky se mi líbí Linda....Ella a Ela a Elen bude teď dost, je to vlna, co se valí 😀 😀 😀 před 4-5lety byla Nela a Nella a to myslím, že ještě pokračuje ....
když se zamyslíš nad miminkem, tak jaký jméno tě napadne první...nebo napadlo, nebo se ti líbilo, to dej 😉

iluss
19. únor 2012

Tak já jsem rozhodně pro Elen. Je to nádherné jméno. Pro naše druhé dítko, kdyby to byla holčička, jsme měli vybrané právě toto jméno. Ale nakonec se nám narodil kluk 😉

anieanne
19. únor 2012

My budeme mít Nelu. Jinak se mi moc líbí Ellen, ale neprošlo..

eatygrenee
19. únor 2012

Mě se z těchto jmen nejvíce líbí Ella 🙂 A pak asi ta Lilianka, je takové neotřelá, Nela je alespon u nás každá "druhá" holčička

My zas máme dilema zda Šárka nebo Karolínka 😀

kathule
19. únor 2012

Nelu a Lili mají sousedovi psy takže u mě ani jedno...ale to je jen můj problém. Syn se jmenuje Tobias a ex se mi posmíval že jeho segra má psa Tobíka takže.... 😀 😀
Když jsem zvažovala jméno na holčičku chtěla jsem Valerii 🙂

kristi
19. únor 2012

Ella, ta svou nejhorsi eru ma uz za sebou, takze ted uz jich to tolik nebude

ajina17
19. únor 2012

za mě Ellen, Elen nebo Lilien 🙂

raci
19. únor 2012

Za mě Lili, kamarádka má Lilianku a když ji někdo oslovuje přijde mi to kouzelný 🙂 A nebo Ella ale to má teď kde kdo.... 😉

kaeth01
19. únor 2012

za me Liliana - je jedine nejvice neobvykle a hlavne hezke!!

veronika.m
19. únor 2012

Mám Lilian doma a je to super.... 😀

popellka
19. únor 2012

Mně se líbí Nelly nebo Ella 😉

dagmarkaaa
19. únor 2012

Liliana je krásné ale záleží -- jestli je příjmení příjmení české jak poleno tak bych dala maximálně Elen ale s jedním l

coxa
19. únor 2012

Mně se líbí Ella a Nela 🙂

januzza80
19. únor 2012

Rozhodne Ella ;)

diviska
19. únor 2012

Mě by se nejvíc líbilo Lily Anna 🙂 ale z výběru tedy Liliana

werunqa
19. únor 2012

Nella, Liliana..Nellinka se nam hodne libi..a zname se tedka narodila Ella 😉

arianka
20. únor 2012

Nelinka 🙂 A pokud neni prijmeni dlouhe, tak Lili, ale pokud naopak prijmeni dlouhe je, bylo by to zdlouhave Liliana Nova je treba fajn, ale Liliana Schneiderova je hroozne dlouhe 🙂

staninka77
20. únor 2012

Tak mě se líbí Ella ale Liliana je taky moc hezké je jich malo.
🙂 .
Ale myslím že záleží taky jaké máte přijmení zda se k němu hodí.
Je to jen na tobě tohle velké rohodnutí.
Šla bych do té Liliany 🙂 ,a Ella taky není k zahození. 🙂