Jogurtovač. Jaké s ním máte zkušenosti?

johanda
23. lis 2007

Ahoj, naše domácnost má velkou spotřebu jogurtů - jíme je všichni na kila. S manželem uvažujeme, že si na vánoce nadělíme jogurtovač a budeme si vyrábět jogurty sami. Jaké máte s jogurtovači zkušenosti a jsou vůbec potřeba? Četla jsem, že se dá jogurt vyrobit i bez nich.

tlapicka
23. lis 2007

manzvi rodice ho maji (bravo) a jsou s nim moc spokojeni, pouzivaji ho porad. koukam ze stoji 500, takze to se v jogurtech prodlabe jen to hvizdne 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
cecil
23. lis 2007

Gedren, já to naočkuju taky do celýho litru, akorát to pak rozliju do skleniček 😉 . My máme taky to Bravo, akorát se sám nevypíná, takže se na to musí myslet, aby se šel vypnout. Stál do 500 Kč.

johanda
autor
23. lis 2007

No já dneska zkusila vyrábět jogurt na topení, jen jsem měla v receptu i salko a celý jogurt, tak uvidíme, jak to dopadne. Jak kolem toho děcka lítají, tak se mi zdá, že na zem. 😉

mihapiha
23. lis 2007

A kde se takový jogurtovač dá koupit? jako normálně někdě v elektru nebo jen přes net? protože MM je jogurtový král, jí ho po kilech, tak vlastní výroba by nebyla od věci... a je k tomu nějaký návod nebo je třeba si to sehnat třeba z netu??

mamina
24. lis 2007

Dá se koupit i v elektru.Ten nejjednodušší stojí pár stovek a recept tam je přiloženej.U mýho je to 1 litr mlíka,1 bílej jogurt nebo 1 balení bakterií a polívkovou lžíci sušeného mlíka.Smíchat,ohřát,pak prudce schladit,nalít do jogurtovače a po čase vypnout(7-10 hodin:čím dýl,tím bude kyselejší).

johanda
autor
24. lis 2007

Holky díky za tipy, asi ho koupím, ten jogurt z topení sice ujde, ale musí se hlídat.

haluskacz
24. lis 2007

johando, tak to bych si netroufla, delat jogurt na topeni, to by tutove dopadlo na zem... a patrne by to bylo ve vterine uplne po celym baraku... 😀

johanda
autor
24. lis 2007

Halusko, no právě, obě holky z toho byly hrc prc, Kristýnka se pořád ptala, kdy to bude a měla tendence to patlat.V noci to došlo a ráno jsem to dala do lednice, al je to o nervy, uhlídat takovou věc před dětma 😕

datelenka
24. lis 2007

Ja som teda vyrabala jogurt v rure na pecenie, ktora ma program na susenie ovocia, pri ktorom udrzuje teplotu na 40 stupnoch.

tiki
27. lis 2007

My kdyz jsme meli doma kravu, tak jsme delali jogurt v petilitrovym kybliku u kamen. 🙂 Ted uz tak ve velkym nejedem, tak mam jogurtovac Etu a je uplne super 🙂

pepibubu
27. lis 2007

holky já jenom žasnu, asi jsem zaostalá, ale vůbec mi nenapadlo, že existuje udělátko na domácí výrobu jogurtu..... To se bude hodit, až zase otěhotním (a snad už s úspěchem...) 🙂

Dík za tip

johanda
autor
27. lis 2007

datalenko, dobrý tip s tou troubou, ale ten jogurtovač si koupím, ono to asi sežere i míň energie.
pepibubu,pokud máš velkou spotřebu jogurtů, rozhodně se to vyplatí. Nejen finančně, jogurt si smícháš s čím chceš a víš, co do něj dáváš.
tiki, u nás by těch 5l zmizelo do 2 dnů.

pepibubu
27. lis 2007

no právě, že bych věděla co si do toho míchám 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
johanda
autor
27. lis 2007

No já to dělala se salkem, byla to fakt mňamka kalorická jak prase, ale to mi neva. V tom Salku je ale taky bůhvíco, do jogurtovače to dávat nebudu.

pe3cka
27. lis 2007

Ahojky, my si ho taky pár let tomu koupili a leží nám ve skříni...v hrnci zahřejeme mléko (cca 3 l) na nějakých 70 stupňů, když trošku schladne dáme do něj 500 ml jogurtu a zabalíme na noc do deky nebo peřin a do rána je úžasný jogurtík...

androna
27. lis 2007

devcata a pouzivate na to cerstve mleko ci i krabicove?a potom uz pridavate jogurt ten doma vyrobeny v dalsej varke?
nam mamka robila domaci jogurt a tiez tam slo salko a tatramlieko ale to sme mali domace mlieko tak sa to vyplatilo.

skuli
30. lis 2007

Ahoj holky.Taky mám ETU.Už jsem dlouho nedělala,zrovna se na to chystám.Mám recept se Salkem,je to sice dobré,ale dost drahé a kalorické.Na dno skleniček dávám různé druhy granka-jahodové,banánové,čokoládové nebo lžičku marmelády.Holkám to moc chutná.Zkusím teď ten recept,co tu psala garden,jen mlíko a jogurt.Jsem zvědavá,jestli to zhoustne.

krista
17. zář 2008

kapulet • Dnes v 15:46
ahoj, tak bych chtěla dělat domácí jogurty, jelikož jsme se rozrostli a taky nám víc chutnají. Už jsem je dělala při první dceři, bez jogurtovače ale i s ním (měli jsme ho půjčený, ale nepamatuji si značku). Je to s ním jednoduší, teda alespoň pro mě. Máte některá doma? Jo, a jsou i s kelímky?

gedren • 1d, 21tt • Dnes v 16:29
Ja mam jogurtovac ne na kelimky, ale na jednu kilovou davku 🙂 - proste dam lzici jogurtu, litr mlika a mam litr jogurtu 🙂 Prijde mi to pohodlnejsi nez patlat se s malejma kelimkama. Presnej nazev si nepamatuju, kupovala jsem ho na netu, no ale jestli ho nenajdes, tak pohledam, jak se jmenuje... Stal nejak celkem malo, myslim ze 2-3 stovky.

kapulet • Dnes v 17:23
no, a jak to potom umýváš? co si matně pamatuji tak na spodní části byla na pevno šňůra do elektriky a vršek bylo jen víčko; asi jsem měla půjčený nějaký starší typ, ale fungoval 😀 kamarádka už ho nemá a na značku se nepamatuje

sima.e
18. zář 2008

ahoj, ja mam bravo, fakt super, soucasti navodu je i takovy maly receptar, ale staci jednou vyzkouset a pak si to budes delat podle sebe. Me se osvedcilo litr mlika, jeden jogurt holandia a tri lzice susene syrovatky a jsou vyborny 😉

kapulet
19. zář 2008

tak jsem dnes koukala po jogurtovačích na netu a asi si pořídíme to Bravo s časovačem, myslím že je i cenově dostupné a poměrně rychle se nám investice vrátí 😀 úplně mě nadchlo, že v jogurtovači můžu dělat i acydofilní mléko a kefír, no k bramboráčkům to bude super 😀

karlicka111
23. led 2009

Holky, prosím vás, já měla představu, že do jogurtovače šoupnu mlíko+ trochu jogurtu, zapnu a on se o zbytek postará....a teď tady čtu, že to předtím musím někde mimo smíchat, ohřát a zchladit 😕 To je otrava ne? On to tedy jen ohřívá+ udržuje konstantní teplotu?

map07
14. črc 2012

Holky, to musí být vždycky jen z toho sáčkového mléka? Já tu takové bohužel neseženu, od krávy nikoho taky možnost nemám, kupujeme jen krabicové ☹

mikim
14. črc 2012

@map07 ja robim tiez z krabicoveho, ale take co ma asi 5 dnovu trvanlivost, tie maju vsade, nie tie s niekolkomesacnou, tam uz je vsetko "zabite"