Jsem nervózní a protivná. Jak na to vyzrát?

ladulka20
31. pro 2008

ahojte vsichni chtela bych se zeptat zda je normalni ze posledni dobou jsem dost nervozni a protivna na okoli kolem sebe prijde mi ze se mi hrouti svet nic nezvladam atd.mam dve deti 20mesicu a 5 mesicu jsou to moje zlaticka ale ted kdyz mam tu svou krizi jsem si myslim neprijemna i na ne a vse mi vadi nevim jeslti je to normalni nebo bych mela zajit k odbornikovi svet se mi sklada jak domecek z karet pritel prichazi o paci kvuli svetove zname krizi dotoho dve male deti najemne dluhy a to nepocitam ted uz prozite vanoce a silvestr hromadi se toho na me moc a projevuje se to tim ze kdyz nas starsi syn zazlobi coz je v jeho veku naprosto normalni vybouchnu a jen rvu a nadavam a kdyz nic nepomaha delam ze ho nevnimam vim ze to neni dobry pristup a proto bych s tim chtel neco udelat nemate nektera stejnou zkusenost nebo dobrou radu jak na to vse vyzrat?budu rada za vse

blau
31. pro 2008

Ladu. naaaaaaaaaadych vyyyyyyyyydych, ked ta to pochyti okamzite chod na balkon na cerstvy vzduch a napocitaj do 10. Deticky za to nemozu, vzdy si spomen na nieco pekne a pomysli si, nikdy nebolo tak zle aby mohlo byt este horsie. Takze hlavu hore a hlavne dakuj za to, ze mas obidve deti zdrave a manzela, ktoremu musis byt oporou, ked prichadza o zamestnanie.
A spomen si na mna, co som ti napisala.
Bude dobre uvidis 🙂
Posielame vela vela pozitivnej energie. Bud rada, ze nemusis riesit nieco vaznejsie. Nebudem radsej ani pisat co vsetko...
Hlavu hore 😉