Jsou tady zdravotní sestry?

bertica.h
22. led 2012

Chtěla bych poradit v pár vecech ohledne registrace..moc krát děkuji.

sayast
22. led 2012

@bertica.h ahojky, co bys potrebovala vedet? nevim teda zda poradim, ja se prvne registrovala kdyz to bylo neomezene a nekladli zadne podminky, registraci jsem prodluzovala pred temer 2 roky. tady je celkem dost info, treba ti to pomuze v tom co hledas 😉
http://www.nconzo.cz/web/registr/8

bertica.h
autor
22. led 2012

Ahoj sayast.Já mám takový problém.Jsem VS a pracovala jsme v DD -v centre s lidmi trpícimi Alzheimerovou nemocí.Pracovala jsem ale necelé 2roky,pak jsme otěhotněla a jsem doma 6let.Malá snad pujde do školky a já si ale musím hledat nové zamestnání.Registrovaná nejsem-v dobe,kdy registrace začínala jsem práve nastupovala na mateřskou a nejako tomu nepřikladala důležitost.
Nepracovala jsem ale jako zdravotní,ale spíše sociální pracovník..a ted mám pocit,že mne nikde nepřijmou.Jsem napul sestra-napul sociální pracovník..četla sjem,že je možné na ministerstvu složit zkoušky,to bych snad zvládala,jenomže já nemám ani tu 3letou prax..a prax v domove se snad ani nepočíta.Absolutni chaos,dnes mám takový depresivní den..hledám kde se dá,co se dá,ale čím více čtu,tím mín chápu 😒

sayast
22. led 2012

@bertica.h tady je kontakt primo na jejich linku
http://www.nconzo.cz/web/registr/13
myslim ze to bude nejlepsi jak to zjistis 🙂

jinak muj nazor je, ze pokud si v DD pracovala jako zdr. sestra, tak se ti to pocita. pokud jako socialni prac. tak ne. nejspis budes muset splnit 3 roky praxe a pak zkousku.

ale treba to zas zmenili 🙂. cinkni tam 🙂

bertica.h
autor
22. led 2012

děkuji..

marton
22. led 2012

@bertica.h ahojky,jsem zdrav.laborantka.Jelikož pracuji ve st.nemocnici,tak registraci mám.Ta tříletá praxe bude asi nutná,ale nebála bych se,že tě bez registrace nikde nepřijmou.Pokud vím,když registraci sestra neměla nebo nenasbírala body za těch 6 let,tak šla s platem o třídu níže a musela pracovat jako pod dozorem.V soukromých zařízeních ani reg.nechtějí.Tedy alespoň ne u laborantů.Zkoušky,které se dělají pokud nechceš sbírat body jsou prý docela drsný.Určitě si ale do Brna zavolej.Hodně štěstí.

sayast
23. led 2012

@bertica.h ze nenajdes praci, jen kvuli registraci, tak toho bych se vubec nebala! u nas normalne berou holky po skole, bez registrace (maji teda bc.) a pracuji bez dozoru 😉. jen teda s tim ze si plni tu 3 letou praxi a sbiraji body 😉

bertica.h
autor
25. led 2012

holky posouvám si diskuzi,jsem tak vytočená-volala jsem si v pondělí a dnes na nconzo a pani normálne po mne křičela..to je uroven.Prosím vás-cítim se jak blbec jaký je rozdíl mezi uznáváním kvalifikací a registrací?Řekla,že si nejdříve musím zažádatt o uznání kavlifikace(tam je kolek 2000kč)-tak jsme si to rpváe vytiskla ale tam je strana o sbírání bodu a já předce žádny body nesbíram-já to absolutne nechápu.ale jí už volat nebudu.. 🙄 dokoládam link na to uznání kvlaifikace-toto je pro občany EU-jelikož jsme Slováci,ale mají myslím neco takového i ´=Cesi.Děkuji moc krát...

http://www.nconzo.cz/web/registr/16