Jste fanatik do plavání? Doporučuji plavky Arena

aponchie
29. črc 2009

Hoj..plavani kojencu tady mame,ale plave z vas nekdo zavodne nezavodne pro radost a jen tak?Je nekdo fanatik do plavani a vody vseobecne?ja plavu hodne a rada a bavi me to cim dal vic..ted je MS v plavani tak koukame ..hlavne me zaujala debata o nove znacce plavek ,ktere maji lepsi vlastnosti nez waternity doposud,ale prej se uvidi jestli je pres Arenu a Speedo nekdo protlaci..kazdopadne mohu doporucit Arena plavky po obleceni nejenze shodite tak nejak 5kg 😀 ,ale ocenite i rychlejsi plavani ve vode..miluju je a mohu vrele doporucit... 😎

http://www.sport3.cz/zbozi/1430-damske-plavky-s...
http://www.arena-shop.cz/index1.html

plus jake pouzivate skorapky??ja speedo zabarvene a super

jonki
29. črc 2009

pridavam sa do klubu 🙂 ja plavam veeeelmi rada....na vydrz, nie na rychlost....celkovo som skor na vytrvalostne aktivity
Plavky? Mala som Turbo a Arena....Turbo sa mi zdali menej kvalitne, Areny vydrzali viac 😉
Skorapky su asi okuliare vsak 😀 jednoznacne zafarbene....tie cire su take smiesne 😀 😀 😀

aponchie
autor
29. črc 2009

super a prosim te ty budes asi zdatnej plavec co? 😀 ja jsem ted uplne mimo telesne nedala bych kraula ani za nic jsem rada,ze plavu spravne prsa volnym tempem a jsem death..potrebuju se dostat do formy ale ted po porodu je to silene nemam na sebe moc cas a hlavne mi nedoporucila aerobni cviceni kvuli kojeni tak sem si rikala jak moc a jakej styl pro zacatek..ja chodim i na server o plavani ale tam sou sami chlapi 😀 😀

aponchie
autor
29. črc 2009

jj skorapky jsou bryle 😀

http://www.sport3.cz/oddeleni/239-bryle

titkovamiriam
29. črc 2009

hoci to tak nevyzera som plavec celou svojou dusou,kde sa da takm idem do vody-pokial sa da vonku do 8 st.pohoda 😨plavala som ako tehu ako kojaca matka proste kedy sa dalo.teraz som nesmierne rada ze chodime casto do medera a nehali tam povodny plavecky bazen,kde sa neclapkaju deti ale plavaju plavci 😀

titkovamiriam
29. črc 2009

http://www.litex.cz/inshop/plavky/damske-jednod...

plavky si kupujem tejto znacky uz roky 😀

nikollette
29. črc 2009

Miriam ake su ceny v mederi na tom kupalixňsku??
Da sa tam ist aj s 5mesacny babom? Je tam nejaka taka teplejšia voda?

aponchie
autor
29. črc 2009

ve Zline byl super bazen ,ale tady u nas je usmudlana 25stara opryskana studena s hodinama urcenyma na plavani takze pakec 😝

titkovamiriam
29. črc 2009

nikollette vstupne je 200sk po starom,dieta do 3 rokov zdarma,velky areal s krasnym ihriskom,5 bazenov vonku a 2 vnutri/jeden prerabaju/.s babatkom by si tam urcite vydrzala hodim ti sem link.jeden bazen kde su vseliake vyrivky je super teply a tie masaze su uzasne

titkovamiriam
29. črc 2009

som aj foto pridala,ked si predstavim co stoji senec tak tuto je to super,krasna velka plocha s dlazbou okolo bazenov,alebo travnik,vela stromov ,hojdaciek velkych aj malych a ked fakt plno mozes si pozicat plastove lahatko,kopec bufetov,detske atrakcie,ciste sprchy aj vecka.trochu mi vadilo ze kde su skrinky je to spolocne damsko panske,tak sme si skrinku uz druhy raz ani nebrali mali sme veci pri bazene 😀

nikollette
29. črc 2009

200sk?????? 😕 😕 😕 😕 😕
to je super cena.. No hej aquathermal senc srojí 600sk.. A to tam nie je započítany welnes 😒
300sk stojí vstup na úbohé 3hodinky..
Ok, idem kuknúť link 😉

titkovamiriam
29. črc 2009

presne a v galandii je to o nicom ,vela ludi si pochvaluje dunajsku to tam som nabola a podhajske,no ani tam som nebola.meder nam vyhovuje lebo priatel tam ma byt a minule sme nesli autom ale vlacikom a marek ani nedychla jak sa tesil 😀

senec je dobry jazero a ta strana kde su tobogany -decka sa vyblaznia

inak mi staci jazero na sutrovke v ivanka aj dnes sme boli s marekom po praci 😀 😀

aponchie
autor
29. črc 2009

holky a jak plavete?pani radova nebo volnej styl?

titkovamiriam
29. črc 2009

tak ja som na prsia 😀 😀 a milujem plavat na chrbte,teda skor lezat a okukovat oblaciky-kamosky sa smeju zo mna ze tak dlho vydrzm lezat na vode ze oni sa hned potopia a ja ze to ma tuk na vode drziiii 😀 😀

aponchie
autor
29. črc 2009

ja teda spis prsa,ale klasicky ne hlava nahore a chci zkusit ploutve ..ted mame snorchl a potapecske bryle tak doufam,ze nas brzo naockuji at muzeme vyrazit k mori 😝

titkovamiriam
29. črc 2009

som bola v chorvatsku potapanie super 😀 😀 😀

aponchie
autor
29. črc 2009

a co jsi videla za prisery?

trixi
29. črc 2009

miriam, Ty sa potapas? Ja som robila v Chorvatsku potapacsky kurz. Nezabudnem ako som zahucala na dno, ako kabela srotu pri prvom ponore 😀 . Ked som sa vynorila, kotvili sme s lodou tak super, ze som mala krasny vyhlad na nahatych chlapov. Takze ten ponor stal zato. 😀
Ja mam plavanie strasne rada, kedysi som vyhrala aj nejake miestne preteky, ale to bolo v minulom storoci 🙂 . Teraz plavem len pre radost, prsia, a ako pise miriam, lezat na chrbte pozerat na oblohu, nechat sa okusovat rybickami 😀 .

titkovamiriam
30. črc 2009

potapat sa viem uz niekolko rokov 😀 chorvatsko je nadherne tie niektore laguny no paradicka 😀

jonki
30. črc 2009

aponchie...nemyslim si ze som zdatny plavec... plavanie ma velmi dobre relaxuje...ja sa pri plavani "resetujem mysel"...modra farba, relativny pokoj.... 🙂 plavem skor prsia, ale tak ako sa to ma...ked som nedavala hlavu pod vodu velmi ma bolela krcna chrbtica

ked som zila v Prahe, chodila som plavat do Podoli, do vonkajsieho bazena v zime a vnutorneho v lete 😀...teda tam kde bolo aktualne menej ludi 😀
teraz obcas u nas v meste na krytej...v takych neatraktivnych hodinach je to uplne super, to nas tam je len zopar na kazdu drahu takze sa to v pohode da.....nase mesto davnejsie organizovalo take podujatie na podporu kampane Europske mesto kultury 2013 tak vtedy som si zaplavala dost 😀

tie litex plavky su velmi pekne..hned by som si vybrala 😎 ja som teraz stavila na addidas-uvidime co vydrzia 🙂

eho
30. črc 2009

Plavání je pro mě nejlepší relax. Kombinuju ho s aquaerobikem, voda mi prostě svědčí. Jednou se mi povedlo protlačit se do kurzu plavání pro studenty tělocviku, byl to dril, ale naučilo mě to plavat správně. Plavu ale jenom prsa a znak. Plavky mám Speeda, dobře sedí. Brýle používám dětské Arena a nebo žádné. Ale nějak se pořád nemůžu rozdýchat tak jako před dítětem, asi musím chodit častěji 🙂

titkovamiriam
30. črc 2009

ma este napadlo k tomu mederu o 11 tam cvicia vo vode 😀 😀 😀 .boze ja sa parim v praci hned by som isla do vody aspon taky kilometrik 😀 😀 si poplavat